Adres

Powroźnicza 6/2,
Prywatna praktyka

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Przyjmuję: dorosłych
Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Pomagam osobom, które przeżywają kryzysy i stres związane ze swoją pracą zawodową. Zgłoś się do mnie jeśli chcesz: - znaleźć pracę, - zmienić pracę,...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • stres
 • kryzys zawodowy
 • kryzys
Pokaż wszystkie leczone choroby

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Trening personalny

Bardzo spodobało mi się idealne podejście do mnie i do moich problemów oraz bardzo dobry kontakt. Jako, że mieszkam za granicą było to szczególnie trudne, gdyż kontaktowaliśmy się poprzez Skype. Michał był zawsze bardzo dobrze przygotowany do rozmów i nie tracił wątku pomiędzy spotkaniami. Wspólne sesje wiele mi pomogły. Jeśli znowu poczuję taką potrzebę to chętnie skorzystam z jego porad i coachingu.

mgr Michał Stolarczyk

Dziękuję za zaufanie i naszą współpracę. Powodzenia !


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna praktyka doradztwo zawodowe - zmiana pracy

Świetnie mi się pracowało z Michałem. Bardzo uważnie słucha, zostawia dużo przestrzeni na własne przemyślenia. Pięknie otwiera nowe perspektywy, przy pomocy celnych i bardzo akuratnych pytań. We właściwym momencie potrafi celnie podsumować. Kilka takich myśli zabrałem jako wartość dla siebie.
Pracuje z wielkim szacunkiem, delikatnością i wyczuciem, a zarazem skutecznie. Potrafi wspaniale skierować naszą własną uwagę na mocne strony i osiągnięcia - to dodaje skrzydeł.
Dziekuję Michał.

mgr Michał Stolarczyk

To było wartościowe spotkanie również dla mnie. Duży szacunek za już wykonaną przez Ciebie pracę oraz zdolność do bieżącej refleksji nad tym, co odkrywasz. Powodzenia!


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Zwróciłam się do Michala, gdy moja sytuacja w firmie była bardzo ciężka, a ja zdecydowałam się zmienić pracę. Największej pomocy potrzebowałam przy skonstruowaniu adekwatnego i atrakcyjnego CV, co udało się w sto procentach. Podczas kilku naszych sesji Michał pomogl mi zrozumiec, w jakim miejscu swojej sciezki kariery jestem , co stanowi dla mnie najwieksze wyzwanie, a co problem nie do przejscia; pomogl i poszukac swoich oczekiwan wobec pracodawcy i samej siebie jako pracownika. Polecam te konsultacje szczegolnie na wysoki poziom empatii Michała, dzieki ktoremu wiele rzeczy mozna uporzadkowac i poczuc sie pewniej w trudnej sytuacji. Za to jestem mu bardzo wdzieczna.

mgr Michał Stolarczyk

To była dobra współpraca. Mam nadzieję, że wszystko idzie dobrze. Dziękuję za zaufanie :)


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna praktyka zła sytuacja zawodowa

Michała poznałem z polecenia znajomych którym pomógł. Byłem w kiepskiej sytuacji zawodowej - monotonna praca, złe relacje ze współpracownikami. Michał pomógł mi dojść do tego gdzie był problem i pomógł mi go też rozwiązać. Ostatecznie zmieniłem prace na lepiej płatną, zacząłem budować poprawne relacje z ludźmi i jestem bardzo zadowolony.
Dzięki Michał!

mgr Michał Stolarczyk

Dzięki Pawle za opinię. Ciesz się, że podjąłeś tyle ważnych zmian po jednym spotkaniu. Powodzenia :)


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu opanować emocje

Do Michała zgłosiliśmy się po to, aby lepiej radzić sobie ze stresem w pracy, który przekładał się też na życie prywatne oraz poradzić sobie z chwilowym kryzysem w związku jaki przechodziliśmy. Michał nie tylko dostarczył nam zweryfikowanych naukowo i sprawdzonych technik radzenia sobie z emocjami, ale też wysłuchał naszych wątpliwości , wsparł swoim spojrzeniem na sytuację z perspektywy psychologa i wzmocnił naszej zasoby. Dzięki temu nasz związek nie tylko przetrwał, ale przede wszystkim umocnił się, a codzienne stresujące sytuacje wytrącają nas z równowagi o wiele słabiej i na krócej.
Dziękujmy!

mgr Michał Stolarczyk

Cieszę się, że mogłem pomóc :) Wszystkiego dobrego !


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Z panem Michałem Stolarczykiem spotkałam się na indywidualnej konsultacji coachingowej, zrealizowanej przez Izbę Coachingu w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Bardzo pozytywnym zaskoczeniem było dla mnie zaproszenie ze strony pana Stolarczyka do rozpoczęcia konsultacji w formie mailowej (na tydzień przed zaplanowanym spotkaniem). W czasie naszej korespondencji został określony obszar tematyczny i cele spotkania. Odpowiadając mailowo na pytania określiłam – metaforycznie – moją obecną sytuację zawodową, czyli to gdzie teraz jestem; stworzyłam obraz tego, do czego chcę dotrzeć i określiłam zasoby, które mogą mi w tym pomóc. "Mailowa sesja coachingowa" dała mi więcej czasu na przemyślenie tego, czego oczekuję zarówno po konsultacji coachingowej, jak i tego, czego potrzebuję w zakresie mojego rozwoju zawodowego. Sama konsultacja coachingowa była dla mnie wartościowym spotkaniem z życzliwym i kompetentnym specjalistą. Dzięki rozmowie coachingowej określiłam możliwości i kierunki mojego dalszego działania zawodowego. Zaplanowałam również kolejne kroki, które zrealizuję przybliżając się do "zmaterializowania" mojego obrazu własnej samorealizacji zawodowej. Kilka dni po konsultacji coachingowej zostałam po raz drugi miło zaskoczona mailem od pana Stolarczyka. W załączniku znalazło się kilkustronicowe podsumowanie konsultacji – zebranie tego co zostało przeze mnie powiedziane, wzbogacone o obserwacje coacha i przypomnienie poczynionych przeze mnie ustaleń. Zamknięciem było dodatkowe, zawodowe zadanie do wykonania. Tak więc z jednorazowego spotkania coachingowego powstała prawie sesja. Opisany sposób pracy pana Stolarczyka pokazuje z jakim zaangażowaniem podchodzi on do swoich klientów i jak poważnie ich traktuje. Uważam, że jest coachem, którego można polecać, co niniejszym czynię.
Izabela Mias - Dudek

mgr Michał Stolarczyk

Miło mi było z Panią współpracować i miło mi czytać taką opinię :) Bardzo dziękuję i powodzenia !


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Polecam pracę coachingową z panem Michałem Stolarczykiem. Skorzystałam z jego pomocy będąc przed podjęciem ważnych decyzji zawodowych. Pomógł mi szerzej spojrzeć na opcje zawodowe i pokazał je z innej perspektywy. Pomógł mi dotrzeć do kryjących się za nimi potrzeb. Uważam, że p.Michał jest coachem rzetelnym i konkretnym, wiedzącym co robi i po co, prezentującym właściwą postawę moralną w tym zawodzie.

mgr Michał Stolarczyk

Dziękuję za opinię i życzę powodzenia w realizacji kroków, które Pani przed sobą postawiła :)


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Uzyskałam nieocenione psychiczne wsparcie i wiele rzeczowych wskazówek. Inspirujący kontakt, sympatyczny i kompetentny fachowiec.

mgr Michał Stolarczyk

Miło mi, że mogłem pomóc. Powodzenia w dalszej drodze do celu :)


G
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolony z pracy z Michałem. Nie dość, że porządny ma warsztat, to jeszcze świetnie podąża za klientem tworząc optymalną do rozwoju atmosferę. Wiedza i umiejętności na wysokim poziomie, a przede wszystkim odpowiednia do wspierania rozwoju osobowość. Polecam tego allegrowicza!

mgr Michał Stolarczyk

Bardzo miło mi to czytać. Powodzenia w dalszej drodze do celu :)


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu sesje coachingowe

Bardzo dziękuję za skupienie, spokój, precyzyjne prowadzenie. Pan Michał jest specjalistą w swojej dziedzinie. Łagodne nastawienie i potężna wiedza są tymi cechami, których oczekiwałem od Coacha. Polecam!

mgr Michał Stolarczyk

Dziękuję za tę opinię i życzę powodzenia :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

8 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • U mnie to muszą być jakieś inne propozycje sposoby żebym się nie denerwował i nie był zły bo rozmowy z psychologiem nie pomagają możemy se gadać i gadać i tak nie pomaga a męczy mnie to już :-(

  Co ma Pan na myśli przez "denerwowanie się"? Bardziej złość czy bardziej strach?
  Jeśli rozmowa z tym konkretnym psychologiem Panu nie pomaga, to sugeruję wypróbować 2-3 innych. Rekomendowałbym takiego, który zna i stosuje podejście poznawczo-behawioralne lub chociaż zna metodę RTZ (Racjonalna Terapia Zachowania).
  W tym ostatnim wątku - może sobie Pan również sam spróbować pomóc z pomocą książki: Maxie C. Maultsby Racjonalna terapia zachowania. Podręcznik terapii poznawczo-behawioralnej

  Pozdrawiam i życzę powodzenia w zyskiwaniu spokoju :)

  mgr Michał Stolarczyk

 • Od 6 dni stosuje fototerapię, od wczoraj mam zawroty głowy czy możliwe że to jakieś skutki uboczne?

  Jest to możliwe. Tak intensywne światło może dawać takie objawy. Generalnie fototerapia powinna się odbywać w porozumieniu z lekarzem psychiatrą i z nim należy przede wszystkim konsultować skutki uboczne.

  Generalnie jednak można skrócić sesje terapii światłem, a robić ich więcej (np. zamiast 1 x 2 g, 4 x 30 min) i oddalić się nieco od źródła światła. Trzeba eksperymentować tak, aby czuć się coraz lepiej.

  mgr Michał Stolarczyk

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Pomagam osobom, które przeżywają kryzysy i stres związane ze swoją pracą zawodową. Zgłoś się do mnie jeśli chcesz: - znaleźć pracę, - zmienić pracę,...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • stres
 • kryzys zawodowy
 • kryzys
Pokaż wszystkie leczone choroby