Adresy (3)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta) (opis) • 155 zł

Konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta) (opis) • 155 zł

Psychological consultation in English (opis) • 155 zł +2 więcej

Testy psychologiczne • 8 zł

Warsztaty psychologiczne • 75 zł


Przyjmuję: dorosłych
12 370..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

1) Po zarezerwowaniu Konsultacji, dokonaj płatności za nią na numer konta: 45 **** **** **** **** **** **** (mBank) Odbiorca: Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp", ul. Żurawia 6/12 lok. ***, 00-*** Warszawa
2) Po opłaceniu Konsultacji, prześlij potwierdzenie przelewu oraz swoje dane adresowe (ulica, nr budynku/lokalu, kod pocztowy, miejscowość) na adres: ****************************
a) jeśli rezerwujesz Konsultację z wyprzedzeniem większym niż 36 godzin przed terminem umówionej wizyty, to oczekujemy Twojej płatności na co najmniej 36 godzin przed Konsultacją; w przeciwnym razie wizyta zostanie anulowana
b) jeśli rezerwujesz Konsultację "w ostatniej chwili", czyli na mniej niż 36 godzin przed jej terminem, to na Twoją płatność czekamy nie dłużej niż 1 godzinę oraz nie później niż do 30 min przed rozpoczęciem Konsultacji; w przeciwnym wypadku konsultacja zostanie anulowana
3) Wtedy wizyta jest potwierdzona i możesz śmiało się na niej pojawić. Wszystkie ewentualne dodatkowe informacje otrzymasz mailowo / telefonicznie od Profesjonalisty.
4) Po odbyciu wizyty na swój adres e-mail otrzymasz między innymi dokument księgowy (fakturę) za odbytą konsultację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).


Powroźnicza 6/2, Dębniki, Kraków
Prywatna praktyka

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Przelew na konto
12 370..... Pokaż numer

Brak informacji o usługach i ich cenach
św. Filipa 23/3, Stare Miasto, Kraków
ARCHEION - Wynajem Sal

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Środki bezpieczeństwa w tym gabinecie

Pokaż

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Przelew na konto
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Pomagam osobom, które przeżywają kryzysy i stres związane ze swoją pracą zawodową. Zgłoś się do mnie jeśli chcesz: - znaleźć pracę, - zmienić pracę,...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Kryzys zawodowy
 • Kryzys
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński
 • Szkoła Profesjonalnego Coachingu
 • Laboratorium Arkanów Biznesu

Specjalizacje

 • Terapia behawioralna
 • Zdrowie Publiczne


Filmy


Znajomość języków

Polski, Angielski

Usługi i ceny

Konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta)


155 zł

Konsultacje kariery - Michał Stolarczyk online

Konsultacja psychologiczna 2-ga i kolejne (90 min.) z obszaru psychologii pracy, a więc: stres w pracy, chęć znalezienia/zmiany pracy, konflikty interpersonalne (np. z szefem, współpracownikiem), trudności w przystosowaniu się.

Konsultacja kolejna służy kontynuacji rozpoczętej współpracy.


Konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)


155 zł

Konsultacje kariery - Michał Stolarczyk online

Konsultacja psychologiczna wstępna (120 min.) z obszaru psychologii pracy, a więc: stres w pracy, chęć znalezienia/zmiany pracy, konflikty interpersonalne (np. z szefem, współpracownikiem), trudności w przystosowaniu się.

Konsultacja wstępna trwa wyjątkowo dłużej i służy poznaniu się, zbadaniu problemu, ustaleniu celu współpracy.


Psychological consultation in English


155 zł

Konsultacje kariery - Michał Stolarczyk online

I offer psychological help (first visit 120 min., every next 90 min.) on work psychology field with is: stress at work, plans to change/find a job, social problems at work (boss, co-workers), problems with adaptation.


Testy psychologiczne


8 zł

Konsultacje kariery - Michał Stolarczyk online

Przeprowadzam testy osobowości, temperamentu, predyspozycji i preferencji zawodowych.
Umożliwiam wykonanie testy, liczę, analizuję i omawiam wyniki. Wartość usługi za realny czas pracy wg. stawki 1,75 zł / min. Przeciętnie opracowanie jednego testu zajmuje od 1 do 3 godzin.


Warsztaty psychologiczne


75 zł

Konsultacje kariery - Michał Stolarczyk online

Prowadzę warsztaty z zagadnień psychospołecznych dla grup od 4 do 14 osób.
Min. czas trwania to 4 godz. dydaktyczne (45 min.)
Tematyka oraz cel szkolenia do indywidualnego ustalenia. Stawka również podlega ustaleniu, choć wyjściowo jest to 75 zł netto / godz.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacje kariery - Michał Stolarczyk online konsultacja psychologiczna (pierwsza wizyta)

Jestem w pełni usatysfakcjonowana. Byłam kompletnie rozbita przed wizytą. Ta rozmowa wiele mi wyjaśniła, ukierunkowała na dalsze kroki. Czuję się absolutnie lepiej. I w pełni polecam. Wspaniały kontakt. Dziękuję, ta rozmowa bardzo dużo wyjaśniła. Bardzo mi pomogła. Absolutnie będę korzystać z rad i wskazówek. Przestawiło mi to postrzeganie wielu niezrozumiałych dla mnie kwestii w zupełnie innym świetle. Dziękuję.

mgr Michał Stolarczyk

Ja również dziękuję Pani za rozmowę, zaufanie oraz piękną i miłą opinię. Życzę Pani powodzenia, a gdyby zaszła potrzeba - zapraszam ponownie. Dołożę wszelkich starań, aby po raz kolejny Pani pomóc.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Trening personalny

Bardzo spodobało mi się idealne podejście do mnie i do moich problemów oraz bardzo dobry kontakt. Jako, że mieszkam za granicą było to szczególnie trudne, gdyż kontaktowaliśmy się poprzez Skype. Michał był zawsze bardzo dobrze przygotowany do rozmów i nie tracił wątku pomiędzy spotkaniami. Wspólne sesje wiele mi pomogły. Jeśli znowu poczuję taką potrzebę to chętnie skorzystam z jego porad i coachingu.

mgr Michał Stolarczyk

Dziękuję za zaufanie i naszą współpracę. Powodzenia !


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna praktyka doradztwo zawodowe - zmiana pracy

Świetnie mi się pracowało z Michałem. Bardzo uważnie słucha, zostawia dużo przestrzeni na własne przemyślenia. Pięknie otwiera nowe perspektywy, przy pomocy celnych i bardzo akuratnych pytań. We właściwym momencie potrafi celnie podsumować. Kilka takich myśli zabrałem jako wartość dla siebie.
Pracuje z wielkim szacunkiem, delikatnością i wyczuciem, a zarazem skutecznie. Potrafi wspaniale skierować naszą własną uwagę na mocne strony i osiągnięcia - to dodaje skrzydeł.
Dziekuję Michał.

mgr Michał Stolarczyk

To było wartościowe spotkanie również dla mnie. Duży szacunek za już wykonaną przez Ciebie pracę oraz zdolność do bieżącej refleksji nad tym, co odkrywasz. Powodzenia!


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Zwróciłam się do Michala, gdy moja sytuacja w firmie była bardzo ciężka, a ja zdecydowałam się zmienić pracę. Największej pomocy potrzebowałam przy skonstruowaniu adekwatnego i atrakcyjnego CV, co udało się w sto procentach. Podczas kilku naszych sesji Michał pomogl mi zrozumiec, w jakim miejscu swojej sciezki kariery jestem , co stanowi dla mnie najwieksze wyzwanie, a co problem nie do przejscia; pomogl i poszukac swoich oczekiwan wobec pracodawcy i samej siebie jako pracownika. Polecam te konsultacje szczegolnie na wysoki poziom empatii Michała, dzieki ktoremu wiele rzeczy mozna uporzadkowac i poczuc sie pewniej w trudnej sytuacji. Za to jestem mu bardzo wdzieczna.

mgr Michał Stolarczyk

To była dobra współpraca. Mam nadzieję, że wszystko idzie dobrze. Dziękuję za zaufanie :)


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatna praktyka zła sytuacja zawodowa

Michała poznałem z polecenia znajomych którym pomógł. Byłem w kiepskiej sytuacji zawodowej - monotonna praca, złe relacje ze współpracownikami. Michał pomógł mi dojść do tego gdzie był problem i pomógł mi go też rozwiązać. Ostatecznie zmieniłem prace na lepiej płatną, zacząłem budować poprawne relacje z ludźmi i jestem bardzo zadowolony.
Dzięki Michał!

mgr Michał Stolarczyk

Dzięki Pawle za opinię. Ciesz się, że podjąłeś tyle ważnych zmian po jednym spotkaniu. Powodzenia :)


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu opanować emocje

Do Michała zgłosiliśmy się po to, aby lepiej radzić sobie ze stresem w pracy, który przekładał się też na życie prywatne oraz poradzić sobie z chwilowym kryzysem w związku jaki przechodziliśmy. Michał nie tylko dostarczył nam zweryfikowanych naukowo i sprawdzonych technik radzenia sobie z emocjami, ale też wysłuchał naszych wątpliwości , wsparł swoim spojrzeniem na sytuację z perspektywy psychologa i wzmocnił naszej zasoby. Dzięki temu nasz związek nie tylko przetrwał, ale przede wszystkim umocnił się, a codzienne stresujące sytuacje wytrącają nas z równowagi o wiele słabiej i na krócej.
Dziękujmy!

mgr Michał Stolarczyk

Cieszę się, że mogłem pomóc :) Wszystkiego dobrego !


I
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Z panem Michałem Stolarczykiem spotkałam się na indywidualnej konsultacji coachingowej, zrealizowanej przez Izbę Coachingu w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości. Bardzo pozytywnym zaskoczeniem było dla mnie zaproszenie ze strony pana Stolarczyka do rozpoczęcia konsultacji w formie mailowej (na tydzień przed zaplanowanym spotkaniem). W czasie naszej korespondencji został określony obszar tematyczny i cele spotkania. Odpowiadając mailowo na pytania określiłam – metaforycznie – moją obecną sytuację zawodową, czyli to gdzie teraz jestem; stworzyłam obraz tego, do czego chcę dotrzeć i określiłam zasoby, które mogą mi w tym pomóc. "Mailowa sesja coachingowa" dała mi więcej czasu na przemyślenie tego, czego oczekuję zarówno po konsultacji coachingowej, jak i tego, czego potrzebuję w zakresie mojego rozwoju zawodowego. Sama konsultacja coachingowa była dla mnie wartościowym spotkaniem z życzliwym i kompetentnym specjalistą. Dzięki rozmowie coachingowej określiłam możliwości i kierunki mojego dalszego działania zawodowego. Zaplanowałam również kolejne kroki, które zrealizuję przybliżając się do "zmaterializowania" mojego obrazu własnej samorealizacji zawodowej. Kilka dni po konsultacji coachingowej zostałam po raz drugi miło zaskoczona mailem od pana Stolarczyka. W załączniku znalazło się kilkustronicowe podsumowanie konsultacji – zebranie tego co zostało przeze mnie powiedziane, wzbogacone o obserwacje coacha i przypomnienie poczynionych przeze mnie ustaleń. Zamknięciem było dodatkowe, zawodowe zadanie do wykonania. Tak więc z jednorazowego spotkania coachingowego powstała prawie sesja. Opisany sposób pracy pana Stolarczyka pokazuje z jakim zaangażowaniem podchodzi on do swoich klientów i jak poważnie ich traktuje. Uważam, że jest coachem, którego można polecać, co niniejszym czynię.
Izabela Mias - Dudek

mgr Michał Stolarczyk

Miło mi było z Panią współpracować i miło mi czytać taką opinię :) Bardzo dziękuję i powodzenia !


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Polecam pracę coachingową z panem Michałem Stolarczykiem. Skorzystałam z jego pomocy będąc przed podjęciem ważnych decyzji zawodowych. Pomógł mi szerzej spojrzeć na opcje zawodowe i pokazał je z innej perspektywy. Pomógł mi dotrzeć do kryjących się za nimi potrzeb. Uważam, że p.Michał jest coachem rzetelnym i konkretnym, wiedzącym co robi i po co, prezentującym właściwą postawę moralną w tym zawodzie.

mgr Michał Stolarczyk

Dziękuję za opinię i życzę powodzenia w realizacji kroków, które Pani przed sobą postawiła :)


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Uzyskałam nieocenione psychiczne wsparcie i wiele rzeczowych wskazówek. Inspirujący kontakt, sympatyczny i kompetentny fachowiec.

mgr Michał Stolarczyk

Miło mi, że mogłem pomóc. Powodzenia w dalszej drodze do celu :)


G
Użytkownik zweryfikowany

Jestem bardzo zadowolony z pracy z Michałem. Nie dość, że porządny ma warsztat, to jeszcze świetnie podąża za klientem tworząc optymalną do rozwoju atmosferę. Wiedza i umiejętności na wysokim poziomie, a przede wszystkim odpowiednia do wspierania rozwoju osobowość. Polecam tego allegrowicza!

mgr Michał Stolarczyk

Bardzo miło mi to czytać. Powodzenia w dalszej drodze do celu :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

72 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Nie wiem czy to depresja, czy jakaś inna choroba, ale na pewno nie jestem normalnie żyjącym człowiekiem. Od kilku lat zamierają skutecznie wszystkie dziedziny mojego życia. Nie wiem czy to pech, czy jakaś moja podświadoma tendencja do psucia wszystkiego co wymaga zaangażowania lub układa się niekoniecznie po mojej myśli wg mojego założenia i planu. Życie rodzinne ogranicza się tylko do rodziców, którzy mają swoje problemy i chyba uważają, że u mnie wszystko "jakoś" się układa. Na rodzinnych imprezach z dalszymi krewnymi nie bywam, ponieważ boję się pytań dotyczących mojej sfery prywatnej. Życie uczuciowe i seksualne od kilku lat w moim przypadku nie istnieje. Są tylko fantazje, z których realizacją już gorzej. Na ostatniej randce byłem w 2013 roku, czyli 7 lat temu. Obecnie mam 34 lata. Około 4 lata temu zerwałem wszystkie kontakty towarzyskie, zlikwidowałem profile w portalach społecznościowych. Istniało tylko życie zawodowe czyli praca. Poza nią miałem też różne hobby, żeby nie zwariować, głównie kolekcjonerskie i dotyczące życia wirtualnego, np. gry komputerowe, konsola. Jestem osobowością dominującą, ale wrażliwą. Boli mnie zdanie innych ludzi na mój temat i wolę w ogóle go nie słyszeć, nie przyjmować, nie nadawać mu znaczenia, nie wchodzić we własne emocje. To sprawia mi na ogół cierpienie. Jakoś bym sobie jeszcze poradził z tym wygasaniem aktywności życiowych, gdyby nie fakt, że w dobie pandemii straciłem też pracę. Na domiar złego osoby z mojego otoczenia - sąsiedzi, okoliczni imprezowicze z klubów i pubów zaczęli mnie wytykać palcami i obierać za cel i obiekt wszelakich drwin. Zawsze, gdy wychodzę na spacer z psem komentują mnie, jakie to ze mnie dziwadło, że nie imprezuję, z nikim nie porozmawiam, unikam ludzi. A przecież wcale tak nie jest moim zdaniem. Unikam tylko prowokacyjnych zaczepek i nie lubię braku kultury. Gdyby ktoś bezpośrednio zapytał mnie o drogę, o godzinę itp. odpowiedziałbym przecież i nawet postarał się jak najlepiej pomóc. Stwierdziłem, że będę ignorować te prowokacje, ponieważ bezpośrednio ludzi ci nie wchodzą mi w drogę, tylko komentują, trochę jakby obok, a ja reagując tylko bym dodał im satysfakcji i potwierdził plotki na mój temat. Niestety te ich prowokacje się nasiliły i nawet sąsiedzi zaczęli być w stosunku do mnie nieprzychylnie nastawieni. Martwi mnie to, bo przecież nikomu nie wchodzę w drogę, chcę mieć tylko święty spokój. Dlaczego to ze mnie się śmieją? Dlaczego pod moimi oknami urządzają sobie libacje? Teraz, gdy zamknięto pijalnie z powodu pandemii, zaczęło być jeszcze gorzej. Każdy śmiech za oknem zaczynam odbierać jako śmiech ze mnie. We wszystkich dialogach na ulicy doszukuję się odniesień do mojego życia. Zaczynam wariować, chociaż w głębi zdaję sobie sprawę, że to tylko wyolbrzymiony lęk. A śmieje się ze mnie raptem kilka osób, nie całe osiedle. Jeszcze kilka lat temu bagatelizowałem problemy natury samopoczucia psychicznego, bo smutek był niejako wpisany w całe moje życie, nawet w czasie wczesnej młodości, byłem z natury melancholijny. Zawsze mówiłem znajomym (gdy ich jeszcze miałem), że mam depresję "wielokrotnie przechodzoną" i tak to już u mnie jest z natury. Teraz już tak nie uważam. Chociaż nie mam już nic do stracenia, boję się że nie jestem zdolny, by cokolwiek w moim życiu odbudować. Przeszkadza mi brak zaufania do innych. Boję się, że w coś się zaangażuję i okaże się, że wynikną z tego tylko jakieś dodatkowe problemy. Proszę jakiegoś lekarza specjalistę o poradę. Mam wrażenie, że moje życie to jakiś nieudany eksperyment kosmitów. Myśli samobójczych nie mam, to dziwne, bo kiedyś, gdy było lepiej (ale też nie idealnie), miewałem. Teraz nie mam. Siłę daje mi muzyka, ale też muszę uważać, żeby nie była zbyt ckliwa i nie obudziła niektórych emocji z przeszłości, których wolałbym nie ponawiać. Z reguły słucham czegoś przebojowego i żywego, wprost odwrotnie do stanu mojego życia - ponurego, samotnego, ale i spokojnego.

  To co Pan napisał nie brzmi jak depresja, ale bardziej jak zaburzenie osobowości.
  Sugeruję nie zwlekać i sięgnąć po profesjonalną pomoc. Proszę umówić sobie wizytę u psychiatry oraz o psychologa / psychoterapeuty i dowiedzieć się co oni mają do powiedzenia w tej kwestii.

  Dodatkowo nie zaszkodzi, jeśli sięgnie Pan po książkę: "Program zmiany sposobu życia" - Young, Klosko

  Pozdrawiam i powodzenia !

  mgr Michał Stolarczyk

 • Minely ponad 3 lata od zakonczenia zwiazku ( zalozylam w tym czasie rodzine. a czasami dalej wracaja wspomnienia z poprzedniego zwiazku I w mojej glowie wytwarza sie jakis dziwny monolg miedzy mna a bylym partnerem. Zwiazek trwal prawie 2 lata ( o malo nie doszlo do slubu) ale nie moglam dluzej oklamywac samej siebie ze chce z nim byc. Byl uzalezniony od alcoholu I hazardu, wmawial mi przezrozne rzeczy, zniszczyl jako kobiete I znecal slownie , przy rozstaniu gdyby nie osoba trzecia pewnie by mnie nawet zabil. Dlaczego wciaz wracaja wspomnienia ? To mnie wykancza.

  Dzień dobry,
  Wspomnienia mogą wracać dlatego, że doświadczenia z Pani byłym partnerem były bardzo silne emocjonalnie, a takie lepiej zapamiętujemy a co więcej te doświadczenia miały charakter traumy (przemoc, zagrożenie życia). Być może więc powrót tych trudnych wspomnień jest niejako objawem czegoś, co można by określić jako stres posttraumatyczny (PTSD).
  Wiele zależy od tego w jakich okolicznościach wracają wspomnienia, z jakimi emocjami się wiążą u Pani. Może coś w tym związku nie jest zamknięte.
  Dobrze byłoby też poznać i zrozumieć Pani doświadczenia dziecinne, ponieważ jeśli relacja z byłym partnerem odtwarzała coś z Pani dzieciństwa to nic dziwnego, że te doświadczenia wracają.
  W każdym razie konsultacja z psychologiem czy nawet psychiatrą byłaby wskazana.

  Pozdrawiam i powodzenia :)

  mgr Michał Stolarczyk

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Pomagam osobom, które przeżywają kryzysy i stres związane ze swoją pracą zawodową. Zgłoś się do mnie jeśli chcesz: - znaleźć pracę, - zmienić pracę,...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Stres
 • Kryzys zawodowy
 • Kryzys
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński
 • Szkoła Profesjonalnego Coachingu
 • Laboratorium Arkanów Biznesu

Specjalizacje

 • Terapia behawioralna
 • Zdrowie Publiczne

Staże

 • Ambulatorium Terapii Rodzin Oddziału Klinicznego Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie (Kraków, 2008)
 • Wojskowy Zakład Psychologii Pracy (Kraków, 2007)
 • Szpital Kliniczny im.dr. Józefa Babińskiego w Krakowie (Kraków, 2007)
Zobacz więcejFilmy


Znajomość języków

Polski, Angielski

Nagrody i wyróżnienia

 • SeeUMaster (Kraków, 2017)
 • AEGEE Kraków (Kraków, 2012)

Profile społecznościowe


Publikacje i artykuły

Publikacje (8)

Powiązane wyszukiwania