jaki jest cennik

37 odpowiedzi
Witam! Jaki jest cennik jednorazowej wizyty u Psychologa?
Dzień dobry wizyta koszt wizyty 100zl za sesję 60 minut pozdrawiam a.slaczka

To zależy od wielu czynników. Proponuję wybrać Sobie jednego konkretnego i u niego dowiedzieć się o cenie wizyty. Zapraszam do zapoznania się z moja ofertą na stronie: gabinetZoMi.olawa.pl
Witam!
Cena jest indywidualną sprawą każdego psychologa i zależy od jego doświadczenia, zakresu proponowanych usług, / terapia, wsparcie, badanie.../ jak i czasu trwania sesji 45 lub 60 min.
Ceny konsultacji są różne, podobnie jak długość ich trwania. W moim gabinecie koszt wizyty to 100 zł. Wizyta trwa 60 min.
W moim gabinecie (Pracownia Pomocy Psychologicznej SALAMANDRA) wstępna konsultacja kosztuje 130 zł.
Dzień dobry,
Cennik dostępny jest na portalu, a jego pełna wersja znajduje się na stronie w.w.w.igorwisniewski.pl
Dzień dobry.
Podaję aktualne ceny wizyt:
Konsultacja psychologiczna - 120 zł
Kolejne spotkania w ramach psychoterapii - 100 zł (gabinet Initum ul. Kwiska) lub 120 zł (gabinet AlterEgo ul. Piękna)
mój cennik dostępny jest na stronie magdalenalabedz.pl
Dzień dobry, ceny wizyty u psychologa wahają się zwykle między 60zł a 150zł. Wszystko zależy od miasta którym przyjmuje psycholog, od jego wykształcenia i doświadczenia, ale także od rodzaju wizyty. Ma znaczenie, czy jest to pierwszorazowa konsultacja, badanie psychologiczne lub neuropsychologiczne czy wreszcie kolejna sesja terapeutyczna. Psycholodzy, którzy ogłaszają się w portalu Znany Lekarz często maja zamieszczone na swoich profilach także cenniki. Zachęcam do zapoznania się z nimi.
w moim gabinecie wizyta indywidualna wynosi 90 zł za 50 min. pozdrawiam i zapraszam
Dzień dobry,

to bardzo ogólne pytanie. Ceny są uzależnione od wielu czynników, m.in. dostępności specjalisty a nawet wielkości miasta. Myślę, że oscylują w okolicach 100 zł za godzinną wizytę, dotyczącą indywidualnej konsultacji. Wielu specjalistów udostępnia ceny na swoim profilu lub stronie internetowej, więc warto tam zaglądnąć przed umówieniem się na wizytę. W trakcie umawiania się także można zapytać o cenę.

pozdrawiam
Anna Jerzak/Psychonomia.pl
Witam
Każdy psycholog ma swój cennik. Kwoty wahają się średnio od 60 do 100 zł. za konsultację.
Pozdrawiam
Dzień dobry,
w portalu Znany Lekarz są dostępne różne rodzaje konsultacji psychologicznych. Ich cena zależy od rodzaju usługi. Zwykle wynosi około 100 - 120 PLN. Tańsze mogą okazać się konsultacje za pośrednictwem Internetu.
Pozdrawiam
Maciej Krzymowski - psycholog, seksuolog, diagnosta
Szanowny Panie, każdy psycholog na serwisie znany lekarz ma swój cennik podany na stronie profilowej. Średnia cena jednorazowej wizyty w Polsce to ok 80-100zł
witam, konsultacja indywidualna lub przez Skype: 130zł
Witam Ceny za wizytę u psychologa są bardzo różne. zależy to od miejsca tytułu naukowego, ośrodka itp. Często pierwsza wizyta z uwagi na to że jest dłuższa jest droższa, ale spotkałam się też z taką praktyką, że pierwsza wizyta była gratis zaś następne kosztowały bardzo dużo. Najlepiej wejść na profil wybranego psychologa i sprawdzić jaka jest stawka za jakie usługi.
Pozdrawiam serdecznie
Dzień dobry,
każdy psycholog ma swoje własne ceny. O ile się orientuję wahają się od 80 do 200 złotych za godzinną wizytę. Średnia cena to około 100-120 zł. Przed pierwszą wizytą , proponuję jednak zawsze zapytać o cenę.
Serdecznie pozdrawiam
Magda Synowska
Dzień dobry,
Każdy psycholog ustala indywidualną cenę za swoje usługi. Jednak koszt takiej wizyty zazwyczaj waha się między 80-120 zł za konsultację indywidualną.
Cena jest jednak wyższa, gdy do psychologa zgłasza się para, wtedy koszt takiej konsultacji to około 120-160 zł.
Pozdrawiam.
Mój cennik zamieściłam na serwisie znanylekarz. Jednorazowa konsultacja kosztuje 75 zł, natomiast koszty sesji terapycznych uzależnione są od ich częstotliwości i ustalane indywidualnie.
Jeśli chodzi o innych psychologów ceny wahają sięzwykle od 60 zł do 100zł
Cena wizyty w gabinecie Sensum to koszt 100 zl, konsultacja trwa 50 min.
Dzień dobry, wizyta kosztukę 100zl. . Pozdrawiam zapraszam
Cennyk ma pani na stronie.
Wyżyta u mnie pierwsza kosztuje od 100 do 150 zl..
Witam
Koszt jednej wizyty w moim gabinecie niezależnie od charakteru wizyty to 110zł
Ceny są zróżnicowane w zależności od miasta, rodzaju porady, oraz osoby terapeuty. Cennik usług zamieszczony jest zazwyczaj na profilu psychoterapeuty w niniejszym portalu.
Witam, cennik jest zależny od konkretnego psychologa. U mnie koszt jednorazowej konsultacji to 100 zł, natomiast cykl spotkań terapeutycznych to 80 zł.
Dzień dobry, to zależy od specjalizacji, uzyskanego wykształcenia, doświadczenia, rejonu. Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Oprócz wizyt prywatnych jest też możliwość skorzystania z bezpłatnej pomocy psychologicznej w poradniach psychologicznych czy na specjalistycznych oddziałach w szpitalu. Pozdrawiam K.P.
Dzień dobry,
Koszt wizyty u psychologa/psychoterapeuty jest uzależniony paroma czynnikami (m.in. lokalizacja, certyfikaty, renoma placówki). Przeważnie koszt pierwszej konsultacji kwota ta najczęściej znajduje siew przedziale 80-150 zł
Z wyrazami szacunku

Remigiusz Szałkowski
Witam Pana/Panią,

każdy psycholog ma ustalony swój cennik - wszystko zależy od miejscowości oraz celu takiej wizyty. Na Znanym Lekarzu większość psychologów ma podane cenniki opłat.

Pozdrawiam,
Agnieszka Laskowska
Konsultacja psychologiczna - 100 zł
Szanowny/a Panie/Pani,

To zależy od tego, jaka usługa jest wykonywana. Jednak, jeżeli jest to konsultacja, to cena wynosi 120zł.

Z poważaniem,

Maciej Majewski
Witam serdecznie, koszt konsultacji 1h - 150 zł. Pozdrawiam Maria Imbierowicz
Witam u mnie 100zl wizyta 50-60 minut
Witam, to zależy od miasta. Na Portalu podane są ceny poszczególnych wizyt.
Pozdrawiam
Witam,
Konsultacja / sesja indywidualna kosztuje w moim gabinecie 120zł, natomiast konsultacja / sesja pary bądź rodzinna 150zł.
Pozdrawiam
Marta Śmieszek
Witam, cena pierwszej konsultacji psychologicznej to 100 złotych.
Dzień dobry. Oczywiście, zależy gdzie i u kogo. Indywidualna konsultacja psychologiczna w moim gabinecie to koszt 160 złotych, konsultacja dla pary/rodziców 200 złotych. Jednak cenniki psychologów uzależnione są od formy i zakresu pracy, doświadczenia specjalisty. Trzeba to każdorazowo sprawdzić lub dopytać przed umówieniem się na wizytę. Pozdrawiam.
Ceny u psychologów przyjmujacych prywatnie są bardzo zróżnicowane, jednak zazwyczaj jest to plus minus 120 złotych.