W razie zainteresowania innym terminem, który nie jest ujęty w kalendarzu proszę o kontakt podany na stronie: PSYCHONOMIA.PL, gdzie znajdą Państwo numer kontaktowy do rejestracji bezpośredniej… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Dzień dobry,
  bardzo stresują mnie wystąpienia publiczne. Odczuwam niepokój, miewam bóle brzucha na długo przed terminem prezentacji. Czy jest to coś, co da się po prostu wyćwiczyć zmuszając się do sytuacji, czy należałoby też popracować nad takimi obszarami jak niskie poczucie własnej wartości,… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Anna Jerzak

  Dzień dobry,

  sytuacje tzw. ekspozycji społecznej są dla większości z nas stresujące. Jedną z nich są wystąpienia publiczne, podczas których możemy za bardzo koncentrować się na objawach (czerwienienie… Więcej

 • Pytanie dotyczące borderline

  Witam. Zaczełam ostatnio studia i czuje ze sobie z tym nie radze. Nie mam na nic ochoty, nie chce mi sie wychodzic z domu. Cały czas mam tzw "doła". Ta sytuacja utrzymuje sie od poczatku studiów i jest coraz gorzej. Jak pomysle ze musze isc na zajecia, mam ochote sie rozplakac. Nie mam pojecia… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Anna Jerzak

  Dzień dobry,

  myślę, że warto na początku skorzystać ze wsparcia społecznego, czyli od najbliższych osób, niekoniecznie musi to być ktoś z rodziny, i podzielić się przytłaczającymi Panią trudnościami.… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • W razie zainteresowania innym terminem, który nie jest ujęty w kalendarzu proszę o kontakt podany na stronie: PSYCHONOMIA.PL, gdzie znajdą Państwo numer kontaktowy do rejestracji bezpośredniej 5.0.63.4.9. 6.3.1, aby w dogodnym dla siebie miejscu i czasie umówić się na spotkanie, na terenie Poznania, bądź Swarzędza.

  Jestem psychologiem oraz specjalistą komunikacji społecznej, pracuję w nurcie poznawczo – behawioralnym oraz psychodynamicznym, z pacjentami m.in.:
  *starającymi się o powiększenie rodziny,
  * mającymi problemy w związku,
  *walczącymi z zaburzeniami nastroju,
  *odczuwającymi nieustanny lęk i przeżywającymi ataki paniki,
  *zmagającymi się z zaburzeniami odżywiania,
  *doświadczających straty po utracie bliskiej osoby lub zakończeniu relacji,
  *odczuwającymi nieustanne trudności psychiczne w codziennym funkcjonowaniu.

  Jestem również autorką Psychonomii, w ramach której prowadzę bloga i indywidualne poradnictwo psychologiczne. Jestem twórcą autorskich warsztatów o poznawczych metodach walki z negatywnymi myślami i psychologii mody, opartej na rzetelnych badaniach zagranicznych profesjonalistów.

  W celu wzbogacenia swojego doświadczenia akademickiego i zawodowego biorę udział w kursach i szkoleniach, dotyczących różnych aspektów pomagania psychologicznego, według różnych podejść teoretycznych, w tym wg podejścia systemowego, psychodynamicznego oraz poznawczego, od szkoleń z konkretnych metod pomocy w danym problemie, przez psychodietetykę, po kursy z kształtowania wizerunku. Jestem również uczestniczką 4,5 - letniego kursu psychoterapii, prowadzonego pod kierownictwem dra hab. Andrzeja Cechnickiego, atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, którego jestem członkiem.

  Zapraszam Państwa na konsultację, adres poszczególnych gabinetów oraz numer kontaktowy do rejestracji bezpośredniej 5.0.63.4.9. 6.3.1 znajdą Państwo także na stronie internetowej PSYCHONOMIA.PL, w zakładce KONTAKT.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza

Publikacje

 • "Ubranie wpływa na nasze zachowanie." W temacie miesiąca: Psychologia mody czyli stroje i nastroje. Artykuł Magdaleny Gryglewicz: Jak ja wyglądam…, numer 7/2017 magazynu Pani, 23 czerwca 2017, strona 140.
 • Seks pod lupą psychologa. Co zrobić, aby w sypialni nie wiało nudą? Dr Bocian / Zapłodnieni.pl
 • Jak wzmocnić związek przed pojawieniem się dziecka? Dr Bocian / Zapłodnieni.pl
 • 5 podstępnych zabójców miłości. Zwalcz je i uchroń swój związek przed rozpadem. Dr Bocian / Zapłodnieni.pl
 • Związek na piątkę! Dr Bocian / Zapłodnieni.pl
 • Niepłodność męskim okiem. Dr Bocian / Zapłodnieni.pl
 • Mamo, Tato – co się z Wami dzieje? Dr Bocian / Zapłodnieni.pl
 • Psychologiczne aspekty niepłodności i ich leczenie. Dr Bocian / Zapłodnieni.pl
 • Męskie emocje w obliczu niepłodności – gdzie leży ich źródło i jak sobie z nimi radzić. Dr Bocian / Zapłodnieni.pl
 • Rola psychologa wobec problemów z płodnością. Dr Bocian / Zapłodnieni.pl
więcej

Staże

 • Poznański Ośrodek Zdrowia Psychicznego (Poznań, 2012)
 • Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych "Dziekanka" (Gniezno, 2011)

Certyfikaty

Choroby

 • Pracuję z osobami odczuwającymi: nieustanny niepokój i lęk,
 • mającymi problemy z kontrolą emocjonalną,
 • pozbawionymi zdrowego stosunku do jedzenia,
 • doświadczającymi problemów z partnerem i/lub dziećmi,
 • cierpiącymi na wegetatywne objawy stresu i nerwicy,
 • cierpiącymi na obniżony nastrój, nad którym stracili kontrolę,
 • czującymi, że mogą być osobą współuzależnioną lub DDA.
 • Prowadzę także warsztaty psychologiczne.
więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
13 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Psychonomia - psycholog Anna Jerzak

  Pani Ania skutecznie pomogła mi zrozumieć siebie i otaczający świat. Zaproponowała skuteczne narzędzia, które to umożliwiają. Od wizyt u Pani Ani łatwiej mi żyć szczęśliwie :).
  Rzetelny i miły specjalista!

  mgr Anna Jerzak2017-10-09

  Dziękuję Panie Marcinie za docenienie naszych spotkań. Cieszę się, że teoria i poznane narzędzia pomagą Panu na co dzień. Pozdrawiam serdecznie.

 • B
  Lokalizacja: KWANT – specjalistyczne gabinety lekarskieUsługa: zła samoocena

  Po kilku spotkaniach, wiem, że dla mnie Pani Ania to dobry psycholog, ciepła, spokojna, ale zawsze profesjonalna. Proponuje i tłumaczy konkretne metody do pracy nad sobą. Wskazuje sposoby, jak poradzić sobie ze swoimi problemami, ale podkreśla, że rozwiązania należy szukać samodzielnie i tak też staram się robić. Polecam.

  mgr Anna Jerzak2017-06-21

  Dziękuję Pani Barbaro za tyle pochlebnych słów. Myślę, że jest Pani na dobrej drodze do realizacji wyznaczonego (samodzielnie) celu. Pozdrawiam serdecznie.

 • M
  Lokalizacja: Psychonomia - psycholog Anna JerzakUsługa: konsultacje psychologiczne

  Pani Anna to konkretna i kompetentna osoba. Polecam, a nawet namawiam do skorzystania z jej konsultacji. Po kilku wizytach wszystko zaczyna mieć w końcu sens w moim życiu i znacznie więcej rozumiem dlaczego zachowuje się i odczuwam tak, a nie inaczej. Niezwykle skuteczna specjalistka. Szkoda, że nie przyjmuje w ramach NFZ , ale i tak to zdecydowanie dobrze wydane pieniądze!

  mgr Anna Jerzak2017-04-26

  Dziękuję Pani Marto za pozytywny odbiór mojej osoby i kompetencji, mam nadzieję, że nasza wspólna praca zaowocuje stałą zmianą. Pozdrawiam serdecznie.

 • N
  Lokalizacja: Psychonomia - psycholog Anna JerzakUsługa: zwykła wizyta

  Zawsze miałam problem ze względu na dużą nieśmiałość wobec obcych i ogólnie jest mi ciężko zaufać innym, nie mówiąc już o dzieleniu się swoimi problemami z obcymi ludźmi. Po wizycie u Pani Ani przekonałam się, że dobrze poprowadzona rozmowa, w odpowiedniej atmosferze, pomaga spojrzeć na problem z odpowiedniej perspektywy. Teraz mam poczucie, że nie jestem sama ze swoim cierpieniem i znów mam nadzieję, że może być lepiej. Jestem wdzięczna Pani Ani za pomoc.

  mgr Anna Jerzak2017-04-21

  Dziękuję Pani Natalio, cieszę się z Pani postępów i zmiany perspektywy, czego tak długo brakowało. Pozdrawiam serdecznie.

 • J
  Lokalizacja: Psychonomia - psycholog Anna Jerzak

  Mimo młodego wieku Pani Anna to bardzo życzliwa i ciepła osoba, w rozmowie otwarta i profesjonalna. Potrafi pomóc w potrzebie i w prosty sposób wytłumaczyć wiele niezrozumiałych dotąd kwestii. Podczas spotkań w gabinecie panuje miła atmosfera, której mi brakowało podczas wizyt u innych specjalistów. Polecam osobom, które borykają się z problemami w związku i nie wiedzą jak sobie samemu poradzić.

  mgr Anna Jerzak2017-03-16

  Dziękuję Pani Justyno za pochlebne słowa. Cieszę się, że wypracowana wspólnie przez nas atmosfera sprzyja procesowi terapii. Pozdrawiam serdecznie.

 • A
  Lokalizacja: Psychonomia - psycholog Anna Jerzak

  Pani Ania to sympatyczna i kompetenta terapeutka. Potrafi zwrócić uwagę na sprawy naprawdę ważne, które często niestety umykają w silnych emocjach. Wizyty u niej pomogły mi zmienić spojrzenie na świat i lepiej zrozumieć zachowanie mojego partnera, za co bardzo dziękuję.

  mgr Anna Jerzak2017-03-15

  Dziękuję Pani Anno, mam nadzieję, że praca nad emocjami i przekonaniami wkrótce przyniesie wymierne efekty. Pozdrawiam serdecznie.

 • S
  Lokalizacja: Psychonomia - psycholog Anna Jerzak

  Szczerze polecam Panią Annę. Przekonała mnie do siebie już na pierwszym spotkaniu swoim sposobem bycia i umiejętnościami. Byłam bardzo nieufna, co do terapii przez wcześniejsze złe doświadczenia z psychologami, ale u Pani Anny poczułam swobodę i wielką sympatię od pierwszej wizyty.

  mgr Anna Jerzak2017-03-14

  Dziękuję Pani Sylwio za powierzone mi zaufanie. Mam nadzieję, że obawy przed spotkaniem z psychologiem zostały skutecznie rozwiane i teraz możemy kontynuować pracę nad Pani trudnościami. Pozdrawiam serdecznie.

 • A
  Lokalizacja: Psychonomia - psycholog Anna Jerzak

  Bardzo dobra specjalistka. Pomogła mi przebrnąć przez trudny czas. Dzięki naszym spotkaniom spojrzałam na moje życie, siebie i bliskich w inny sposób. Jestem wdzięczna za wszystkie wizyty, polecam.

  mgr Anna Jerzak2017-03-14

  Dziękuję Pani Anno za miłe słowa. Pamiętajmy, że w nasze życie są wpisane trudności, ważne że potrafimy się im przyjrzeć i sobie z nimi radzić, a Pani potrafi to już robić z dużą wprawą. Pozdrawiam serdecznie.

 • M
  Lokalizacja: KWANT – specjalistyczne gabinety lekarskieUsługa: psychoterapia indywidualna

  Pani Anna to życzliwa i potrafiąca słuchać osoba. Pomogła mi zrozumieć przyczynę moich problemów i wyjść z poważnego życiowego kryzysu. Nadal, wspólnie próbujemy odnaleźć poczucie mojej utraconej wartości. Polecam każdemu, kto do tej pory wahał się skorzystać z pomocy psychologa.

  mgr Anna Jerzak2017-03-02

  Panie Marianie dziękuję za rekomendację. Mam nadzieję, że nasza dalsza praca spełni Pana oczekiwania i pomoże osiągnąć ustalone cele.

 • P
  Lokalizacja: Prywatny gabinetUsługa: konsultacje psychologiczne

  Wreszcie trafiłam na dobrego psychologa. Po raz pierwszy potrafiłam się naprawdę otworzyć i nie czuć przy tym skrępowania czy bycia ocenianą. Polecam Panią Annę.

  mgr Anna Jerzak2017-02-24

  Pani Paulino, dziękuję za miłe słowa i rekomendację, mam nadzieję, że od dzisiaj wizyty u psychologa będą już tylko cennym i wartościowym doświadczeniem.