Umów wizytę Zapytaj lekarza 438 odwiedzin w ciągu 30 dni

W razie zainteresowania innym terminem, który nie jest ujęty w kalendarzu proszę o kontakt podany na stronie: PSYCHONOMIA.PL, gdzie znajdą Państwo numer kontaktowy do rejestracji bezpośredniej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: Psychonomia - psycholog Anna Jerzak

  Serdecznie polecam Panią Anię.Jest serdeczna i ciepła,dlatego z łatwością można się przed nią otworzyć a to najważniejsze w tej specjalizacji.Nie raz jeszcze odwiedzę gabinet.Z czystym sumieniem polecam

  mgr Anna Jerzak2018-03-08

  Pani Beato, bardzo dziękuję za taką ocenę mojej pracy. Spotkania i praca z Panią to czysta przyjemność płynąca z obserwacji Pani wewnętrznego rozwoju i samoświadomości. Pozdrawiam serdecznie.

 • Lokalizacja: Psychonomia - psycholog Anna Jerzak

  Pełen profesjonalizm, bardzo serdecznie polegam Panią Psycholog. Doskonała umiejętność słuchania i doskonałe rady.

  mgr Anna Jerzak2018-02-27

  Dziękuję Pani Marcinie za docenienie mojej pracy i pozytywną ocenę, pozdrawiam serdecznie.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Psychonomia - psycholog Anna JerzakUsługa: konsultacje psychologiczne

  Wizyta pozwoliła mi na zrozumienie mojego problemu i spojrzenie na swoje życie z innej perspektywy. Polecam wszystkim niezdecydowanym.

  mgr Anna Jerzak2017-12-28

  Dziękuję Panie Bartoszu za pozytywną ocenę mojej pracy. Pozdrawiam serdecznie.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Psychonomia - psycholog Anna Jerzak

  Do Pani Ani trafiłam w kryzysie. Wizyty w Psychonomii pomogły mi poradzić sobie nie tylko z trudną sytuacją, ale też poprawić jakość całego mojego życia.
  Osoba bardzo cierpliwa, pomocna, zawsze skupiona i podążająca za mną. Pytania, które zadaje, cechuje niezwykła trafność.
  Pani Ania bardzo trafnie proponuje też narzędzia do pracy nad sobą - w moim przypadku racjonalizacja stała się praktyką!
  Myślę, że najlepiej o mojej opinii świadczy polecanie Pani Ani wszystkim najbliższym, którzy potrzebują profesjonalnej pomocy.
  Pani Aniu, bardzo dziękuję za wszystko :)

  mgr Anna Jerzak2017-11-27

  Pani Marto, dziękuję za tyle miłych i budujących słów. Dzięki nim przekonuję się, że to co robię ma sens. Bardzo cieszy mnie fakt, że tyle pozytywnych zmian zaszło w Pani życiu pod wpływem naszych spotkań. Największa zasługuja jest jednak po Pani stronie i pracy jaką Pani wykonała. Pozdrawiam serdecznie.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Psychonomia - psycholog Anna Jerzak

  Pani Ania skutecznie pomogła mi zrozumieć siebie i otaczający świat. Zaproponowała skuteczne narzędzia, które to umożliwiają. Od wizyt u Pani Ani łatwiej mi żyć szczęśliwie :).
  Rzetelny i miły specjalista!

  mgr Anna Jerzak2017-10-09

  Dziękuję Panie Marcinie za docenienie naszych spotkań. Cieszę się, że teoria i poznane narzędzia pomagą Panu na co dzień. Pozdrawiam serdecznie.

 • B
  Lokalizacja: KWANT – specjalistyczne gabinety lekarskieUsługa: zła samoocena

  Po kilku spotkaniach, wiem, że dla mnie Pani Ania to dobry psycholog, ciepła, spokojna, ale zawsze profesjonalna. Proponuje i tłumaczy konkretne metody do pracy nad sobą. Wskazuje sposoby, jak poradzić sobie ze swoimi problemami, ale podkreśla, że rozwiązania należy szukać samodzielnie i tak też staram się robić. Polecam.

  mgr Anna Jerzak2017-06-21

  Dziękuję Pani Barbaro za tyle pochlebnych słów. Myślę, że jest Pani na dobrej drodze do realizacji wyznaczonego (samodzielnie) celu. Pozdrawiam serdecznie.

 • M
  Lokalizacja: Psychonomia - psycholog Anna JerzakUsługa: konsultacje psychologiczne

  Pani Anna to konkretna i kompetentna osoba. Polecam, a nawet namawiam do skorzystania z jej konsultacji. Po kilku wizytach wszystko zaczyna mieć w końcu sens w moim życiu i znacznie więcej rozumiem dlaczego zachowuje się i odczuwam tak, a nie inaczej. Niezwykle skuteczna specjalistka. Szkoda, że nie przyjmuje w ramach NFZ , ale i tak to zdecydowanie dobrze wydane pieniądze!

  mgr Anna Jerzak2017-04-26

  Dziękuję Pani Marto za pozytywny odbiór mojej osoby i kompetencji, mam nadzieję, że nasza wspólna praca zaowocuje stałą zmianą. Pozdrawiam serdecznie.

 • N
  Lokalizacja: Psychonomia - psycholog Anna JerzakUsługa: zwykła wizyta

  Zawsze miałam problem ze względu na dużą nieśmiałość wobec obcych i ogólnie jest mi ciężko zaufać innym, nie mówiąc już o dzieleniu się swoimi problemami z obcymi ludźmi. Po wizycie u Pani Ani przekonałam się, że dobrze poprowadzona rozmowa, w odpowiedniej atmosferze, pomaga spojrzeć na problem z odpowiedniej perspektywy. Teraz mam poczucie, że nie jestem sama ze swoim cierpieniem i znów mam nadzieję, że może być lepiej. Jestem wdzięczna Pani Ani za pomoc.

  mgr Anna Jerzak2017-04-21

  Dziękuję Pani Natalio, cieszę się z Pani postępów i zmiany perspektywy, czego tak długo brakowało. Pozdrawiam serdecznie.

 • J
  Lokalizacja: Psychonomia - psycholog Anna Jerzak

  Mimo młodego wieku Pani Anna to bardzo życzliwa i ciepła osoba, w rozmowie otwarta i profesjonalna. Potrafi pomóc w potrzebie i w prosty sposób wytłumaczyć wiele niezrozumiałych dotąd kwestii. Podczas spotkań w gabinecie panuje miła atmosfera, której mi brakowało podczas wizyt u innych specjalistów. Polecam osobom, które borykają się z problemami w związku i nie wiedzą jak sobie samemu poradzić.

  mgr Anna Jerzak2017-03-16

  Dziękuję Pani Justyno za pochlebne słowa. Cieszę się, że wypracowana wspólnie przez nas atmosfera sprzyja procesowi terapii. Pozdrawiam serdecznie.

 • A
  Lokalizacja: Psychonomia - psycholog Anna Jerzak

  Pani Ania to sympatyczna i kompetenta terapeutka. Potrafi zwrócić uwagę na sprawy naprawdę ważne, które często niestety umykają w silnych emocjach. Wizyty u niej pomogły mi zmienić spojrzenie na świat i lepiej zrozumieć zachowanie mojego partnera, za co bardzo dziękuję.

  mgr Anna Jerzak2017-03-15

  Dziękuję Pani Anno, mam nadzieję, że praca nad emocjami i przekonaniami wkrótce przyniesie wymierne efekty. Pozdrawiam serdecznie.

Pytania pacjentów (111)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W razie zainteresowania innym terminem, który nie jest ujęty w kalendarzu proszę o kontakt podany na stronie: PSYCHONOMIA.PL, gdzie znajdą Państwo numer kontaktowy do rejestracji bezpośredniej 5.0.6. 3.4.9. 6.3.1, aby w dogodnym dla siebie miejscu i czasie umówić się na spotkanie, na terenie Poznania, bądź Swarzędza.

  Proszę pamiętać, że w razie umówienia wizyty przez serwis Znany Lekarz, odwołanie spotkania musi nastąpić także przez kalendarz dostępny na stronie. Z góry dziękuję za spełnienie tego warunku.

  Jestem psychologiem oraz specjalistą komunikacji społecznej, pracuję w nurcie poznawczo – behawioralnym oraz psychodynamicznym, z pacjentami m.in.:
  *starającymi się o powiększenie rodziny,
  * mającymi problemy w związku,
  *walczącymi z zaburzeniami nastroju,
  *odczuwającymi nieustanny lęk i przeżywającymi ataki paniki,
  *zmagającymi się z zaburzeniami odżywiania,
  *doświadczających straty po utracie bliskiej osoby lub zakończeniu relacji,
  *odczuwającymi nieustanne trudności psychiczne w codziennym funkcjonowaniu.

  Jestem również autorką Psychonomii, w ramach której prowadzę bloga i indywidualne poradnictwo psychologiczne. Jestem twórcą autorskich warsztatów o poznawczych metodach walki z negatywnymi myślami i psychologii mody, opartej na rzetelnych badaniach zagranicznych profesjonalistów.

  W celu wzbogacenia swojego doświadczenia akademickiego i zawodowego biorę udział w kursach i szkoleniach, dotyczących różnych aspektów pomagania psychologicznego, według różnych podejść teoretycznych, w tym wg podejścia systemowego, psychodynamicznego oraz poznawczego, od szkoleń z konkretnych metod pomocy w danym problemie, przez psychodietetykę, po kursy z kształtowania wizerunku. Jestem również uczestniczką 4,5 - letniego kursu psychoterapii, prowadzonego pod kierownictwem dra hab. Andrzeja Cechnickiego, atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, którego jestem członkiem.

  Zapraszam Państwa na konsultację, adres poszczególnych gabinetów oraz numer kontaktowy do rejestracji bezpośredniej 5.0.63.4.9. 6.3.1 znajdą Państwo także na stronie internetowej PSYCHONOMIA.PL, w zakładce KONTAKT.

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza

Publikacje

 • "Ubranie wpływa na nasze zachowanie." W temacie miesiąca: Psychologia mody czyli stroje i nastroje. Artykuł Magdaleny Gryglewicz: Jak ja wyglądam…, numer 7/2017 magazynu Pani, 23 czerwca 2017, strona 140.
 • Seks pod lupą psychologa. Co zrobić, aby w sypialni nie wiało nudą? Dr Bocian / Zapłodnieni.pl
 • Jak wzmocnić związek przed pojawieniem się dziecka? Dr Bocian / Zapłodnieni.pl
 • 5 podstępnych zabójców miłości. Zwalcz je i uchroń swój związek przed rozpadem. Dr Bocian / Zapłodnieni.pl
 • Związek na piątkę! Dr Bocian / Zapłodnieni.pl
 • Niepłodność męskim okiem. Dr Bocian / Zapłodnieni.pl
 • Mamo, Tato – co się z Wami dzieje? Dr Bocian / Zapłodnieni.pl
 • Psychologiczne aspekty niepłodności i ich leczenie. Dr Bocian / Zapłodnieni.pl
 • Męskie emocje w obliczu niepłodności – gdzie leży ich źródło i jak sobie z nimi radzić. Dr Bocian / Zapłodnieni.pl
 • Rola psychologa wobec problemów z płodnością. Dr Bocian / Zapłodnieni.pl
więcej

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Staże

 • Poznański Ośrodek Zdrowia Psychicznego (Poznań, 2012)
 • Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych "Dziekanka" (Gniezno, 2011)

Certyfikaty

Choroby

 • Pracuję z osobami odczuwającymi: nieustanny niepokój i lęk,
 • mającymi problemy z kontrolą emocjonalną,
 • pozbawionymi zdrowego stosunku do jedzenia,
 • doświadczającymi problemów z partnerem i/lub dziećmi,
 • cierpiącymi na wegetatywne objawy stresu i nerwicy,
 • cierpiącymi na obniżony nastrój, nad którym stracili kontrolę,
 • czującymi, że mogą być osobą współuzależnioną lub DDA.
 • Prowadzę także warsztaty psychologiczne.
więcej