Adres

Zamenhofa 10/1, Warszawa
toDay studio psychologii Kamila Pieczyska (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Przyjmuję: dorosłych
Gotówka

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym, psychologiem, pedagogiem i trenerem miękkich umiejętności psychologicznych. Zapraszam na swoją stronę ...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Psychoterapia indywidualna

150 zł


Zamenhofa 10/1, Warszawa

150 zł

toDay studio psychologii Kamila Pieczyska


Konsultacja psychologiczna

150 zł


Zamenhofa 10/1, Warszawa

150 zł

toDay studio psychologii Kamila Pieczyska


Psychoterapia partnerska

250 zł


Zamenhofa 10/1, Warszawa

250 zł

toDay studio psychologii Kamila Pieczyska


Psychoterapia online

150 zł


Zamenhofa 10/1, Warszawa

150 zł

toDay studio psychologii Kamila Pieczyska

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: toDay studio psychologii Kamila Pieczyska nerwowość

Pani Kamila pomogła mi w wyjątkowo trudnej dla mnie sytuacji na którą złożyły się problemy w pracy, utrata bliskiej osoby i rozstanie. Ten okres na szczęście już za mną, ale myślę, że sama bym sobie nie poradziła. Jeszcze raz dziękuję.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: toDay studio psychologii Kamila Pieczyska psychoterapia indywidualna

Pani Kamila to niezwykle ciepła i kontaktowa osoba ale tym samy jest profesjonalna w tym co robi. Zawsze dobrze przygotowana do zajęć. Zmagam się z napadami lęków które w ogromnej mierze zaburzały mój normalny tryb życia. Aktualnie jestem w połowie swojej terapii i mogę głośno powiedzieć, że widzę ogromny postęp. Na tym etapie dzięki Pani Kamili nauczyłam się wielu mechanizmów jak sobie radzić w sytuacji napadu lęku. Uświadomiłam sobie czym tak naprawdę jest lęk. Powoli zaczynam akceptować swoją chorobę dzięki czemu objawy tracą na mocy a ja wracam do normalnego życia. Przed nami jeszcze ciężka praca ale już teraz wiem, że na pewno się uda. Czas spędzony u Pani Kamili to miły czas. Nie zamykamy się w schematach. W zależności od tego co mnie dręczy wspólnie szukamy jakiegoś wyjścia z sytuacji. Gorąco polecam Panią Kamilę.


Użytkownik zweryfikowany

Pani Kamila łączy w sobie profesjonalizm i ludzką życzliwość co w połączeniu stwarza bezpieczna atmosferę do pracy nad sobą. Gorąco polecam :)!


K
Użytkownik zweryfikowany

Dzięki Pani Kamili uporałam się z ogromnym bólem. Długo nie mogłam sobie poradzić po stracie kogoś naprawdę bardzo mi bliskiego. Spotkania i rozmowy pomogły mi w przeżyciu żałoby. Był to dla mnie bardzo trudny okres. Pani Kamila jest życzliwą, ciepłą osobą. Jestem jej wdzięczna za to, co dla mnie zrobiła.


O
Użytkownik zweryfikowany

Pani Kamila bardzo pomogła mojej córce. Córka miała problemy z zaadaptowaniem się w grupie. Początkowo myśleliśmy z mężem, że to chwilowe i z czasem minie. Problem pojawił się kiedy córka przejawiała ogromny stres przed pójściem do szkoły, czy przykładowo na urodziny, na których zwykle są większe grupy. Postanowiliśmy udać się do specjalisty. Córka zyskała pewność siebie, przełamała strach, dzięki kompetencjom i dobremu podejściu Pani Kamili. Pozdrawiam.


P
Użytkownik zweryfikowany

Prawie trzy lata temu trafiłam do Pani Kamili. Od tego czasu wiele się zmieniło, odzyskałam pewność siebie, pogodziłam się z przeszłością. Przez ten czas Pani Kamila była moim wsparciem. Zgadzam się z poprzednimi opiniami, jest bardzo ciepłą, sympatyczną i mądrą osobą i polecam Panią Kamilę z całego serca. Pozdrawiam serdecznie ;)


P
Użytkownik zweryfikowany

Pani Kamila to bardzo dobra terapeutka. Nasz syn słabo radził sobie w grupie, nie potrafił się porozumieć z rówieśnikami, trzymał się raczej na uboczu. Był bardzo zamkniętny i skryty. Jego wychowawczyni zaleciła nam wizyte u psychologa. Zdecydowalismy sie pójść do Pani Kamili i uważam że była to dobra decyzja. Zastosowana terapia bardzo pomogła mojemu synowi, stał sie radosnym i otwartym na świat dzieckiem.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pani Kamila bardzo mi pomogła, gdy byłam w trudnej sytuacji po rozwodzie, dzieki niej udało mi sie zapomnieć o nieudanym małżeństwie i przykrościach jakie mnie spotkały ze strony mojego ex męża. Bardzo się ciesze że zdecydowałam się zaufac Pani Kamili.


R
Użytkownik zweryfikowany

przez kilka miesięcy chodziłem na terapie do pani Kamili (terapia pourazowa). Gdyby nie jej pomoc to nigdy nie doszedłbym do siebie po tym co sie stało. Pani Kamila ma bardzo dobra podejscie do pacjentów, moge ją polecić każdemu. Pozdrawiam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

37 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące Fobia

  Dzień dobry. Od zawsze panicznie boję się kotów. Dwa miesiące temu poznałem kobietę, która ma w domu kota. Spotykamy się tylko na mieście, gdyż nie jestem w stanie wejść do niej do mieszkania. Chciałbym zacząć leczyć tę fobię choć wcześniej nie dostrzegałem takiej potrzeby. Boję się również innych zwierząt. Przerażają mnie konie jak tylko znajdują się w pobliżu. Konie, osły. zebry, nawet tapiry, zwłaszcza malajskie. Wiem, że to zabawne, ale muszę poddać się leczeniu. U kogo szukać pomocy? Jak wygląda terapia? Ile to może potrwać? Jakie jest rokowanie?

  Dzień dobry, najlepszą formą terapii będzie terapia behawioralna skoncentrowana na tej specyficznej fobii. Jest ona określona w czasie, nie mogę Panu powiedzieć ile będzie trwała dokładnie ale możemy przyjąć, że kilkanaście spotkań. Proszę szukać terapeuty poznawczo-behawioralnejgo. Terapia po części związanej z wywiadem będzie polegała na eksponowaniu się na widok tych zwierząt i dzięki temu lęk zostanie "oswojony". Oczywiście piszę o tym w wielkim skrócie, wszystko będzie się odbywało w bezpiecznej formie i w tempie dostosowanym do Pana potrzeb. Pozdrawiam K.P.

  mgr Kamila Pieczyska

 • Pytanie dotyczące borderline

  Witam,
  Mam 19 lat i ostatnio w wyniku nagromadzenia wielu intensywnych zdarzeń uświadomiłem sobie, że mam zaburzenie osobowości z pogranicza. Zapoznałem się z dostępnymi terapiami w internecie i zastanawiam się, która jest lepsza ( tradycyjna psychodynamiczna i bardziej niszowa dialektyczno-behawioralna). Wiem, że jak zwykle zależy to od indywidualnych uwarunkowań, ale może chociaż statystycznie da się określić, która z nich jest bardziej efektywna. Waham się nad wyborem i będę bardzo wdzieczny jeżeli ktoś mi pomoże w wyborze.

  Dzień dobry, z doświadczenia wiem, że terapia schematów jest bardzo pomocna w tego typu trudnościach. Pozdrawiam K.P.

  mgr Kamila Pieczyska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym, psychologiem, pedagogiem i trenerem miękkich umiejętności psychologicznych. Zapraszam na swoją stronę ...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

 • Psychoterapia