Przewidywany czas odpowiedzi:

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adresy (2)

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online • 350 zł


Przyjmuję: dorosłych

Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych

Konsultacja psychologiczna • od 350 zł

Konsultacja psychologiczna • 350 zł

Konsultacja diagnostyczna • 350 zł


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką jednolitych studiów magisterskich Społeczna psychologia kliniczna Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Ukończyłam staż zawodowy w Komitec...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

 • Zdrowie Publiczne
 • Psychologia Sportu
 • Psychologia kliniczna
Zobacz więcej

Znajomość języków

 • Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


350 zł

Konsultacja onlineod 350 zł


350 zł

Pozostałe usługi


350 zł

102 opinie pacjentów

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
P
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja psychologiczna

Pani Anna Demarczyk jest jedną z najlepszych terapeutów, psychologów w Warszawie. Podejście do pacjenta oraz porady Pani Demarczyk sprawiają, ze terapia staje się nowym etapem życia, lepszym. Doświadczenie i profesjonalizm na każdym etapie. Dziękuje Pani doktor, dzięki wizytą i terapii poukładałam swoje życie i zmieniłam na lepsze.

M
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: Konsultacja psychologiczna

Profesjonalna,serdeczna, skupiona na problemach pacjenta i pacjent otrzymuje wskazania jak działać , co robić ale to po wcześniejszej diagnozie i przedyskutowaniu problemów.Cudowna, bardzo mądra i pomocna.Polecam a jestem wymagająca i drobiazgowa.

M
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: PROGRESS Pracownia Psychologów Konsultacja psychologiczna

Genialnie. 4 gwiazdki tylko dlatego, że godzina mija w oka mgnieniu. Mam niedosyt. To oczywiście z przymróżeniem oka. Nic dotąd piękniejszego mnie w życiu nie spotkało. Szczerze i najserdeczniej polecam rozmowę. *****

C
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: PROGRESS Pracownia Psychologów Konsultacja psychologiczna

Możecie już skończyć poszukiwania. Pani Ania jest niezastąpionym specjalistą. Jej zaangażowanie, chłodna ocena sytuacji i sposób prowadzenia terapii dają nie tylko poczucie zaopiekowania, ale przede wszystkim są skuteczne. Dla jednej osoby mogą to być dwa miesiące, dla innej dwa lata. Każdy ma swoją historię. Ważne jest to, że Pani Ania ma bardzo indywidualne podejście. Polecam gorąco Panią Anię każdemu kto szuka wsparcia psychologa.

A
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: PROGRESS Pracownia Psychologów Konsultacja psychologiczna

Terapia u Pani Anny była najlepszą inwestycją w moim życiu, zmieniła moje spojrzenie na wiele spraw i niezwykle rozwinęła. Polecam z całego serca.


K
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: PROGRESS Pracownia Psychologów Konsultacja psychologiczna

Z całego serca polecam pomoc Pani Ani. Jest ona niezwykle doświadczoną osobą, która doskonale zna się na tym co robi. Potrafi w prosty, ale jednocześnie bardzo wyraźny sposób zobrazować problem z jakim przyszło się zmieżyć i tak to zakomunikować by wzbudzić refleksję. Co więcej jest w stanie zidentyfikować problemy, których nie do końca jest się świadomym, a nastepnie w bardzo umiejętny sposób pomaga przeprowadzić przez cały proces terapeutyczny. Dodatkowo jest bardzo ciepłą osobą, która stwarza idealne warunki do skutecznego skonfrontowania się z zaistniałymi problemami.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: PROGRESS Pracownia Psychologów Konsultacja psychologiczna

Nie mogłam się doczekać kiedy wystawię tutaj opinię na temat metod leczenia i skuteczności Pani Ani.

To co zapamiętałam z pierwszej wizyty to 3 rzeczy:
1. terapia u Pani Ani jest skuteczna i dlatego średnio trwa 3 miesiące
2.to ona decyduje kiedy jestem gotowa przestać przychodzić
3. jeśli sama zdecyduję o zakończeniu terapii, cofnę się i pogłębię swój zły stan

Do Pani Ani trafiłam po rozstaniu z chłopakiem i jako, że po kilku wizytach czułam się lepiej opuściłam spotkania na jakieś 2 miesiące.

I tutaj nastąpił regre Oraz najgorsze najlepsze doświadczenie mojego życia. Byłam w tak złym emocjonalnym stanie, że nie mogłam chodzić do pracy, przez 3 dni nie wstałam z łóżka, płakałam nie wiedząc nawet dlaczego płaczę i co się stało, że jestem tak nieszczęśliwa.

Wróciłam na terapię, obiecałam sobie jej nie przerywać.
W trakcie pracowałyśmy nad moim dzieciństwem, przejrzałam jak spaprali sprawę wychowania moi najbliżsi, jak bardzo nie wieżę w siebie, ile we mnie obaw przed porażkami, jakich psychicznych nadużyć dopuszczali i ciągle dopuszczają się moi rodzice.

Powiem jedno, polecam wszystkim, mi pomoglo, a po ok 3 miesiącach jest zmiana o 180 stopni!

J
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: PROGRESS Pracownia Psychologów Konsultacja psychologiczna

Byłem u wielu psychologów. Na szczęście w końcu trafiłem do Pani Ani w naprawdę kiepskim stanie. Nie twierdzę, że poprzedni specjaliści mi nie pomogli, ale w porównaniu z Panią Anią to różnica klas. Otrzymałem szybką i skuteczną pomoc i ze stanu, w którym nie potrafiłem normalnie funkcjonować, bardzo szybko stanąłem na nogi (4 miesiące). Trafna, skuteczna i zdecydowana pomoc. Ogromna wiedza i przede wszystkim doświadczenie. Zupełnie inny, lepszy poziom leczenia, po którym efekt jest trwały a nie tylko doraźny. To Specjalista, któremu zdecydowanie można zaufać bo jest świetny w tym co robi a po terapii z czystym sumieniem stwierdzić, że to nie tylko najlepiej zainwestowane pieniądze w życiu ale i nieoceniona pomoc oparta na całkowitym zaangażowaniu Pani Ani. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że Pani Ania jest w stanie wyciągnąć każdego z nawet najgorszych przypadków. Dziękuję.

J
Profil zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
Lokalizacja: PROGRESS Pracownia Psychologów Konsultacja psychologiczna

Dobra atmosfera, indywidualne, przyjazne podejście do pacjenta,wnikliwa analiza problemów i wsparcie przy ich zrozumieniu.

A
Profil zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Pani Anna jest świetnym psychologiem, jestem w trakcie terapii i z każdym spotkaniem czuje się silniejsza i bardziej pewna siebie. Świetne, pełne profesjonalizmu i empatii podejście do klienta sprawia ze czuje się bardzo komfortowo podczas sesji. Polecam.

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

44 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Witam Serdecznie, czy Pani prowadzi również terapie dla par?

Dzień dobry. Tak, pracuję również z parami. Zapraszam. Jeżeli zdecyduje się Państwo na wizytę, proszę zarezerwować dwa sąsiadujące terminy w kalendarzu, bo wizyta taka trwa 120 minut (pierwsza zwykle troszkę dłużej). Pozdrawiam.

mgr Anna Demarczyk

Dzień dobry, Mam 23 lata i przez całą podstawówkę i gimnazjum byłam wesołą pewną siebie dziewczyną. Sytuacja się zmieniła kiedy poszlam do liceum. Chodziłam do małego, kameralnego liceum z oddziałami integracyjnymi. Zaczęłam reagować bardzo emocjonalnie na sytuację stresowe, dodatkowo przed każdym sprawdzianem, kartkówka lub nawet w czasie lekcji robiąc jakieś ćwiczenie musiałam wychodzić do toalety. Przed pójściem mój brzuch wydawał z siebie okropne dźwięki co potegowalo mój stres. Nawet jak nic nie jadłam to wychodziłam i nadal wychodzę 2-5 razy do toalety. Studia to była tragedia. Po drugim roku zrezygnowalam i rozpoczęłam naukę w szkole policealnej. Zajęcia odbywają się rzadziej, niby mniej stresujące ale nadal przed rozpoczeciem zajęć ląduje w toalecie. Z częstymi wizytami w toalecie ma problem również mój ojciec. Sytuacja się pogorszyła kiedy dostałam grypy żołądkowej i ledwo wyrobiłam się do toalety :( Biorę probiotyki, unikam jedzenia z laktozą, produktów wzdymajacych i ciężkich. Nic się nie polepsza. Rok temu zdałam prawo jazdy a w tym roku kupiłam samochód. Przed każdą jazdą muszę pójść ze trzy razy do wc to samo przed każdym spotkaniem ze znajomymi. Staram się już nie wychodzić, zamykam się w sobie i cierpię. Wybieram miejsca gdzie mam pewność że jest toaleta. Boję się, że mnie złapie w miejscu gdzie nie będę mogła się wyproznic. Wydaje mi się że wszystko siedzi mi w głowie, że mało to jest związane z problemami z żołądkiem, bo jak siedzę w domu i nie muszę nigdzie iść to toaletę odwiedzam raz górą dwa razy. Co zrobić? Do kogo się zwrócić o pomoc? Staram się wszystko sobie na spokojnie tłumaczyć, że nie ma.czym się denerwować ale to nie pomaga :( Uczucie nagłego parcia jest okropne i strach, że nie zdążę:( pomocy bo coraz bardziej się zamykam w sobie i rezygnuje z prawdziwego życia:(

Dzień dobry. Opisane przez Panią objawy wskazują na zaburzenia nerwicowe. Trudności z tego zakresu mają podłoże lękowe i mogą przejawiać różne symptomy, również wspomniane przez Panią, mówimy wtedy o nerwicy wegetatywnej. Oczywiście, sam opis i mój komentarz nie przesądza o słuszności tej tezy i konieczna jest w takim przypadku diagnostyka podczas bezpośredniej konsultacji. Najważniejsze, aby Pani podjęła kroki w tym kierunku. Wszelkie trudności o podłożu psychologicznym można eliminować stosując skuteczne strategie oddziaływań terapeutycznych. Właściwa diagnoza i praca z psychologiem lub psychoterapeutą pozwolą Pani odzyskać kontrolę i poczuć komfort. Pozdrawiam.

mgr Anna Demarczyk

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem absolwentką jednolitych studiów magisterskich Społeczna psychologia kliniczna Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Ukończyłam staż zawodowy w Komitec...

Zobacz pełen opis


Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Zakres porad

 • Zdrowie Publiczne
 • Psychologia Sportu
 • Psychologia kliniczna
Zobacz więcej

Znajomość języków

 • Polski