Dietetyk onkologiczny

14 odpowiedzi
Witam, poszukuję dietetyka onkologicznego na terenie Świdnicy. Potrzebuję jadłospis dla osoby chorej.
Witam, najblizszy Państwu gabinet byłby we Wrocławiu. Jesli poszukują Państwo pomocy w zakresie prawidłowego żywienia podczas leczenia onkologicznego to proszę o kontakt bezpośredni.

Zapraszam do kontaktu . Oczywiście pomogę.

Na wizytę proszę przynieść wszystkie badania i wyniki. Żywienie zależy od stanu pacjenta, od sytuacji w jakiej się obecnie znajduje, niczego niestety nie mogę podać mailowo, zbyt duże narażenie .
Pozdrawiam
Magdalena Kołodziej
Dietetyk
Witam, diety onkologiczne układam od 20 lat w systemie gabinetowym i online ( program E dieta). Zapraszam do kontaktu :)
Niestety nie znam, ja przyjmuję we Wrocławiu i Szczecinie
Niestety jestem z innej okolicy.
Pozdrawiam!
Niestety ja zapraszam do województwa kujawsko - pomorskiego jedynie. Pozdrawiam
Odpowiadam na pytanie, ponieważ trafiło do mnie.. Przyjmuje w Bydgoszczy na Wyżynach i osobiscie nie znam godnej polecenia dietetyczki ze Świdnicy.. Pozdrawiam,..
Witam, mogę zaproponować wizytę w Mielcu, Tarnowie, Tarnobrzegu albo online.
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
ja jestem z Częstochowy
Witam, niestety nie jestem ze Świdnicy, tylko z Łodzi. Mogę zaproponować Panu/i wizytę na skypie oraz następnie ułożenie jadłospisu.
Pozdrawiam i życzę zdrowia.
Niestety nie znam nikogo w Świdnicy :(
Dzień dobry!

Przyjmuję w Gdańsku, ale mogę pomóc on-line.

Zapraszam,

slimfood.pl

Pozdrawiam,
mgr inż. dietetyk Magdalena Oleś
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
W razie problemów na miejscu można skorzystać z usług on-line, które oferuje moja poradnia. Pozdrawiam
Dzień dobry,
osobiście nie znam, ale można w takich przypadkach skorzystać z porady online, większość dietetyków zarejestrowanych na tym portalu wykona taką usługę, a jadłospis prześle mejlem.

pozdrawiam