Jak uporać się ze swoją przeszłością?

1 odpowiedzi
Mam pewien problem natury psychologicznej. W młodości zajmowałem się nielegalną działalnością, która co prawda przyniosła mi ogromne korzyści finansowe, jednak również splamiła moje dobre imię, na którym teraz bardzo mi zależy. Chciałbym zapomnieć o tym, co działo się kiedyś, niestety w snach prześladują mnie ciągle sytuacje sprzed lat. Jak uporać się ze swoją przeszłością?
Witam,
Sny rzeczywiście mówią nam o tym, że jakiś temat, czy doświadczenie jest mówiąc językiem terapeutycznym niedomknięty. Dla mnie, psychoterapeuty, odpowiedź jest jasna, z pomocą fachowca istnieje spora szansa na to by domnknął Pan to co dawne i stare i ruszył do przodu. Niekiedy tak jest, że nie uda się to samemu uczynić. Sny coś Panu chcą powiedzieć, i to Pan wie najlepiej co :-)

Pozdrawiam i trzymam kciuki za dalsze Pana losy!