Informacje o placówce

Gabinety

Zespół Opieki Zdrowotnej w Dębicy

Krakowska 91

39-200 , Dębica , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Andrzej Worwąg Inny

  Chodziłem do danego lekarza z bólem kolana po wypadku samochodowym. nie ma z nim absolutnie żadnego kontaktu, zapis tylko w szpitalu- nie odbiera telefonów. Moje kolano przez okres 3 miesięcy nie było leczone w żaden sposób - jedynie miałem nogę w ortezie.
  W pewnym momencie lekarz pomyślał sobie ze nie będzie mi więcej podpisywał zwolnienia z pracy mimo ze kolano dalej mnie boli. Owszem ma takie prawo ale ja chodziłem do niego głównie po to aby dowiedzieć się co mi jest. Na pytanie dlaczego dalej boli mnie kolano odpowiedział: „nie wiem, tutaj ma pan zaświadczenie ze jest pan zdolny do pracy”. Z powodu bólu kolana musiałem się zwolnić z pracy dnia następnego i szukać lekarza który mi pomoże.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Kozioł Inny

  Bardzo polecam Panią Doktor. Moja córka była pacjentka w szpitalu. Dziękujemy za skuteczne leczenie

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Stanisław Fabrowicz ciąża

  Kompetentny, spokojny, cierpliwy lekarz. Na każde pytanie odpowie. Nie zbywa i wizyta trwa tyle ile tego potrzeba. Sprzęt ma nowy, zmieniany niedawno. (Chodzę do doktora od 10 lat ). Obie moje ciąże prowadził i polecam bo wszystko poszło okej. Jako lekarz ginekolog też bardzo dobry.

 • N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Lesław Ciepiela

  Nie polecam dr.ciepieli. Leczył syna ok 4lata. Wizyty krotkie ogolnikowe mówiac mu o różnych objawach jakie mial syn zawsze mowil ze tak ma lub ze wyrosnie. Niestety syn ani nie wyrósł ani tak nie ma jest chory czego on nie stwierdził. Leki jakie przepisywal nie pomagalay wrecz przeciwnie mówiąc mu o tym odstawial a na kolejnej wizycie wciąż przepisywal to samo.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Stanisław Plata badanie gastroskopii

  Lekarz sympatyczny, miły, polecam. Dokładnie tłumaczy badanie oraz wynik badania. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Dec

  Pomimo widocznej szpotawości kolan, lekarz nie zlecił rehabilitacji ani nie dał żadnych wskazówek. Nie polecił też żadnych metod pomocniczych,typu odpowiednie wkładki do butów, zlecił tylko wykonanie rentgena. Wizyta ekspresowa, było to 'odprawienie mnie z kwitkiem'

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jolanta Niewiadomska

  Zdecydowanie polecam Pania dr Niewiadomska. Dla mnie pod każdym względem to dobry lekarza. Ma czas dla pacjenta nie bierze dużo za wizytę normalne stawki i badanie jest delikatne. A w dodatku posiada dużą wiedzę.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Zenon Piechota problem z zajściem w ciążę

  Bardzo polecam pana doktora. Jest bardzo dobrym specjalistą, ma ogromną wiedzę i super podejście do pacjentki. Wszystko dokładnie tłumaczy, nie bieżąco mówi co będzie robił w danym momencie. Jest drogi, ale uważam, że wizyta warta wydania tych pieniędzy. Badania przeprowadza dokładnie, robi dodatkowo usg piersi, jest delikatny. Wizyta trwa długo i konkretnie. Pan doktor jest punktualny.
  Na zabiegi kieruje do szpitala, w którym pracuje.

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mirosław Psuja

  Mając porównanie do wyposażenia optyków w Polsce i za granicą, gabinet dr M. Psuja jest wyposażony w najnowsze urządzenia. Byłem u tego okulisty dwa razy w życiu i za każdym razem byłem przebadany bardzo kompleksowo. Jestem bardzo zadowolony z jego pracy! Choć czasem ciężko się dodzwonić to jednak polecam tego okulistę za sporą wiedzę w tej dziedzinie!

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Leon Mac prowadzenie ciąży

  Bardzo dobry lekarz , prowadzi moją drugą ciążę. Zawsze odpowie i pomoże. Polecam z calego serca ...

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania