Wzgórze św. Maksymiliana

(9 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Wzgórze św. Maksymiliana

Legionów 67

81-404 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Łucki Inny

  Jestem bardzo tolerancyjna wobec ludzi, ale nikt mnie nigdy tak nie obraził jak ten Pan. Zwróciłam się z prośbą o lek na zahamowanie laktacji na prośbę gastroentereloga. 4 miesiące po wielkich bojach, gronkowcu, ciężkim połogu, nie śpiącym od alergii dziecku wykarmiłam córeczkę, alergiczkę piersią, będąc na bardzo restrykcyjnej, skrupulatnie trzymanej i destrukcyjnej diecie, ostatnio ważyłam tyle w gimnazjum. Dzieciątko miało mimo to złe wyniki, objawy autoagresji i stanu zapalnego przewodu pokarmowego nie ustępowały, dziecko od tygodni więcej wymiotowało niż jadło, razem z pediatrą i dziecięcym gastro postanowiono, że trzeba przejść na sztuczne dla alergików. ale Pan K.Ł specjalista ds ogólnych wie lepiej. Użył wobec mnie określenia (przed 15 minut) "Jak się Pani decyduje na dziecko, trzeba się poświęcać" "Mam swoje zdanie na ten temat" "Dieta nie powinna trwać 2 miesiące tylko rok" "Dziecko od sztucznego nie umrze, ale mogłaby Pani dać mu coś więcej" "Za szybko się Pani poddała" "Kto Pani to zlecił" "I tak laktacja się Pani nie zatrzyma od takiej dawki" itp itd. Skandal. Siła wyższa zdecydowała, że za dużo alergenów niszczy moje maleństwo, odbiera rodzinie spokój i sen, ciężko nam się pożegnać z karmieniem, które definitywnie nie działa, cierpimy psychicznie i fizycznie, a lekarz nie proszony o zdanie jawnie je wyraża stając w kontrze ze specjalistami w swoim fachu oraz rodzicami, którzy zrobiliby dla dziecka wszystko, ale czasami i wszystko to za mało. Zastanawiam się nad skargą do NFZ. Proszę o więcej pokory, nie jest Pan kobietą, ani matką, nie nosił dziecka pod sercem, nie rodził i nie karmił, a wiedza lekarska nie zawsze jest zero - jedynkowa.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Łucki Inny

  Bardzo dobry diagnosta . Dobrze dobrane leki i dawki. Dokładnie tłumaczy i wyjaśnia leczenie. Duża kultura osobista.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Łucki Inny

  leczylem sie na cukrzyce od lat 20-stu, oraz na nadcisnienie, efekty leczenia wczesniej powodowaly moje zle sampoczucie ciagla hustawke cukru, dopiero Pan dr. Lucki droga modyfikacji lekow dobral mi je tak, ze z zadowoleniem zyje i moje wyniki sa wrecz ksiazkowe mimo dojrzalego wieku. Pomogl mi bardzo i jestem z cala rodzina ktora tez leczy niezmiernie wdzieczny


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Edyta Kowalska

  Świetny lekarz, interesuje się dzieckiem, wszysyko jasno i wyczerpująco tłumaczy. Maluch od pierwszych dni jest pod opieką p. doktor.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Ostrówka

  Bardzo rzetelna i miła Pani doktor. Dokładnie zebrała wywiad i obejrzała zmiany skórne syna. Wszystko robiła ze spokojem, pozytywnym nastawieniem i szacunkiem do dziecka. Diagnoza była trafna i po wprowadzeniu zalecanej pielęgnacji wszystko się wyleczyło.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Słonina-Pinkowska

  Pani Doktor jest wspaniała! Pogodna, życzliwa, z ogromną wiedzą, zawsze znajdzie rozwiązanie problemu, nawet jeśli nie osobiście to poleci kompetentnych specjalistów lub wypisze skierowanie na badania. Mieć takiego lekarza to skarb.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Łucki

  Bardzo dziękuję Panu Doktorowi. Wspaniały człowiek i znakomity lekarz. Dzięki jego szybkiej i dokładnej diagnozie (chwalony za to przez lekarzy ze szpitala) szybko wróciłem do zdrowia. Jego zainteresowanie i leczenie po szpitalne wręcz wzorowe. Bardzo, bardzo dziękuję i gorąco polecam Jan K.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Stanisław Kobusiński

  Polecam doktora Kobusińskiego! Wszystko tłumaczy, jest miły. Dobiera leki na ktore mnie stać. Doktor z powołania!


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Słonina-Pinkowska

  Najlepsza Pani Doktor! Nie boi się zlecać badań, rzetelna, zawsze dokładnie wszystko wytłumaczy, wypyta, pamięta co i jak z poprzednich wizyt. Rewelacyjne podejście do dzieci. Bardzo sympatyczna i z ogromną wiedzą i pomysłami na niestandardowe metody uzupełniające leczenie.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania