Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Legionowie

(5 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Legionowie

Zegrzyńska 8

05-119 , Legionowo , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Peterson Inny

  Pani Doktor jest lekarzem z powołania. Leczyła moje dzieci przez kilka lat. Dokładna i skrupulatna. Zawsze pomocna. Słucha swoich pacjentów i nigdy nie traktuje ich z wyższością.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Agnieszka Peterson Inny

  Najlepsza pediatra, jaką do tej pory spotkaliśmy, chodziliśmy do dr Peterson z dwójką dzieci przez ok 3 lata. Świetny kontakt zarówno z dzieckiem jak i z rodzicami, obszerne wyjaśnienia i całościowe spojrzenie


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Kuzaka cystoskopia giętka

  Szkoda, że mogę dać tylko 5 gwiazdek. Wyjątkowy lekarz. Przyszliśmy z Mamą pełni obaw na wizytę i cystoskopię. Przede wszystkim profesjonalizm, zaangażowanie, dokładny wywiad. Doktor potrafi słuchać i podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, schorzenia i problemu. Badanie okazało się całkowicie bezbolesne i zostało wdrożone leczenie z dokładną informacją o dawkowaniu i sposobie zażywania leku. Pan Doktor cierpliwie odpowiedział na wszystkie pytania i obawy. Wszystkiego dopełniła wysoka kultura osobista, takt, zrozumienie, życzliwość, a także ludzkie ciepło i wsparcie, którego potrzebuje każdy pacjent. Z czystym sumieniem szczerze polecam doktora Kuzaka. W chwili pisania tej opinii zwykłe "dziękuję" wydaje się małe. Wzór podejścia i profesjonalizmu.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Bielarska

  Pełen profesjonalizm. Dotarłem do Pani doktor z polecenia w celu usunięcia dwóch pieprzyków. Szybka diagnoza, bezbolesny zabieg i super opieka. Po dwóch tygodniach zdjęcie szwów i zapomniałem, że cokolwiek miałem. Szczerze polecam, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Pani doktor jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę wielu sukcesów.
  Pozdrawiam
  R.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Bielarska usunięcie znamion na twarzy i szyi

  Bardzo dobry specjalista. Brak śladów po usuniętych znamionach i pieprzykach na twarzy i szyi - a to bardzo ważne. Jednym słowem fachowiec. Polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania