Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Legionowie

(49 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Legionowie

Zegrzyńska 8

05-119, Legionowo, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Michał Barszczewski

  Ortopeda, Chirurg, lek.

  • I
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED WARSZAWA TARGOWAUsługa: Skrecenie stawu kolanowego

   Nie polecam. Lekarz zachowuje sie jakby sam wiedzial lepiej co odczuwa pacjent. A wlasciwie byl pewien, ze mnie nie boli. Bagatelizuje opisane objawy, madrzy sie i z wizyty pozostaje wielkie nic. Po wizycie u innego lekarza otrzymalam skierowanie na rehabilitacje i receptem na pozniejsze zastrzyki w kolano.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED WARSZAWA TWARDAUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Doskonala diagnoza, po pierwszej dobie od wydrążonego leczenia ogromna ulga. Świetny lekarz !! Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Agnieszka Bielarska

  Chirurg, Chirurg Plastyczny, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MD Clinic PragaUsługa: usuwanie ganglionów

   Pani Doktor bardzo rzeczowa, spokojna, empatyczna. Zabieg przeprowadzony szybko i delikatnie. Uzyskałam odpowiedź na wszystkie wątpliwości. Polecam każdemu.

  • P
   Lokalizacja: klinika chirurgii plastycznej, rekontrukcyjnej i leczenia oparzenUsługa: korekcja powiek

   Mam 62 lata i nadal pracuję przy komputerze. Opadające powieki zasłaniały mi część oczu, co było przyczyną bólu gałek ocznych. Polecono mi Panią Doktor Agnieszkę Bielarską. Bardzo obawiałam się operacji. Jednak po pierwszej wizycie u Pani Doktor zdecydowałam się i już po tygodniu od operacji mogę polecić Panią Doktor. Rewelacyjnie, szybko, bezboleśnie, bez żadnych powikłań. Kontakt z Panią Doktor Agnieszką Bielarską jak przystało w 21. wieku: telefoniczny, smsowy, mmsowy. Jednym słowem wszystko to co można przeczytać na temat Pani Doktor przed operacją jest prawdą!!! Przemiła, profesjonalna. Bardzo godna polecenia. Jeszcze wspomnę, że oprócz wskazań zdrowotnych Pani Doktor odjęła mi 20 lat.
   Życzę wytrwałości tak wspaniałej lekarce.
   Ela Dąbkowska

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Bronisław Ekler

  Stomatolog,

  • L

   Od 40 lat ja się zwracam do doktora Eklera z powodu leczenia zębów. Nigdy nie spotkałam bardziej profi stomatologa, chociaż z powodu moich częstych wyjazdów poza granicy kraju czasem musiałam korzystać z pomocy innych dentystów. Oraz niemaloważne jest to, że Pan Bronisław ma złote , nie - nie złote , lecz bryliantowe ręce które potrafią bardzo delikatnie zrobić nawet najbardziej bolący ząb.


 • Paweł Nitkowski

  Chirurg, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Cierpliwy i fachowy. Trafiłem do doktora z zakrzepicą, potwierdził diagnozę a następnie ustalił leczenie i dokładnie wszystko objaśnił. Cierpliwie odpowiedział na wszystkie, nawet najbardziej naiwne pytania. Polecam tego lekarza.

  • A

   Wspaniały fachowiec ,tak większość lekarzy może brać przykład.Jest uprzejmy ,podchodzi jak człowiek do człowieka, wszystko odpowiednio wytłumaczy.Po ostatnich doświadczeniach w kilku szpitalach,bardzo miłe zaskoczenie.Wiekie DZIĘKI Panie Doktorze,ma Pan i wiedzę i serce.Podziękowania należą się również jego zespołowi na sali operacyjnej ze Szpitala Czerniakowskiego, fantastyczni ludzie.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Tomasz Dobrucki

  Kardiolog, dr n. med.

  • R

   Bardzo dobry diagnosta, optymalnie dobiera kuracje ... A stosunek do pacjenta ma taki jak pacjent do terapeuty.... Albo pacjent uwierzy terapeucie i będzie stosował zaleconą kurację, albo będzie "sprawdzał" lekarza u innych lekarzy i stosował różne kuracje co na ogół nie daje spodziewanych efektów terapeutycznych (a winien wtedy jest lekarz lub lekarze)....
   Dla mnie jest to kompetentny, rzeczowy i doświadczony kardiolog z którego pomocy warto korzystać

  • G

   Ja tam się jakoś strasznie nie znam - nie zarabiam również aż tak wiele, by u kilku lekarzy sprawdzać słowa kilku innych. Wiem za to, że od czasu leczenia u Pana Doktora serce mam jak dzwon, ciśnienie w normie przy każdym pomiarze, bóle i kołatania ustąpiły a nogi już prawie nie puchną. Więcej mi nie potrzeba.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Izabela Gromczewska-Nowakowska

  Pediatra,

  • M

   Zdecydowanie polecam! Pani dr jest mądrą i doświadczoną osobą. Stosuje nie tylko homeopatię ale również zielarstwo i w ostateczności farmakologię. Leczenie przez wprowadzenie odpowiedniej diety także. Dzięki niej moja córka przez wiele lat nie brała żadnego antybiotyku. Bywało ciężko, choroby się z początku pogłębiały, ale w końcu organizm sam zaczynał się bronić. Leczenie bez antybionyku przyniosło efekty po kilku miesiącach, dlatego nie ma co się zrażać po pierwszych niepowodzeniach. Ufam dr Gronczewskiej w 100%.

  • A

   Świadomość rodziców, a szczególnie poziom posiadanej wcześniej wiedzy ma zasadniczy wpływ na ocenę lekarza. Zatem oprę swą ocenę wyłącznie na faktach, a nie emocjach: po kolejnym antybiotyku, tak dla mnie jak i dla dziecka w wieku przedszkolnym, zdecydowałam się na zmianę sposobu leczenia i zastosowaliśmy się do tego co zaproponowała nam Pani Doktor; minęły cztery lata i nie widzieliśmy antybiotyku na oczy oboje i odbudowaliśmy własną odporność. Konkurencja w każdym środowisku, to rzecz święta, zatem proszę z tego korzystać i nie pisać głupot. Każdy ponosi odpowiedzialność (nie lekarz) za to jak żyje, jaki tryb życia prowadzi, a nawet za to czym "karmi" swoich najbliższych... Panią Doktor polecam, jest fantastyczna, cudów czynić nie musi.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Jacek Stefan Król

  Radiolog,

  • K

   Ja również w żadnym wypadku NIE POLECAM wizyty u tego pana, nieprzyjemny i gburowaty człowiek, moja wizyta trwała 2 minuty. Pan doktor nie wdając się w szczegóły wypisał mi skierowanie na badania a na pytanie czy mam do niego wrócić z wynikami czy od razu iść do endokrynologa odpowiedział, że go to nie interesuje. Nic dziwnego, że z takim podejściem do pacjenta nie ma do niego kolejek. I na takich lekarzy idą nasze pieniądze...

  • Z

   Nie polecam tego lekarza. Jeśli w ogóle mogę go nazwać lekarzem. Osoba całkowicie nie pasująca do tego stanowiska. Zero pomocy dla ludzi, zero czułości, zero profesjonalizmu. Wizyta trwa 3 minuty i jest pobieżnie realizowana. Czuć od niego zimno i brak entuzjazmu do pomocy. NIE POLECAM!


 • Wojciech Mateuszczyk

  Ginekolog, lek.

  • G

   Bardzo grzeczny z wyczuciem dobry specjalista. Bardzo mi pomógł w prowadzeniu ciąży. Szybko rozpoznaje chorobę i stawia dobrą diagnozę

  • P

   Przyszłam po tabletki antykoncepcyjne na co usłyszałam milion komentarzy typu `a pani nie za młoda?` `Moze prezerwatywy?` `Z pani chłopa to jakis glupek, ze dziecka nie chce z taka piekna dziewczyna`. Nawet mnie nie zbadał.


 • Ewa Bordiuk

  Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • M

   Godny zaufania specjalista. Poświęca dużo czasu pacjentowi, stawia bardzo trafne diagnozy. Oby więcej takich lekarzy. Polecam!


 • Ryszard Roszczyk

  Kardiolog, Internista, Genetyk, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Gabinet Kardiologiczny im. Marianny Roszczyk-Matki

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora! Nie spotkałam nigdy tak profesjonalnego, a przy okazji sympatycznego lekarza. Najmilsza wizyta u lekarza na jakiej byłam. Polecam z ręka na sercu! :)

  • G

   W moim przekonaniu jest to lekarz z ogromnym zasobem wiedzy, zarowno teoretycznej jak i praktycznej.Godny polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania