Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Legionowie
Zegrzyńska 8, 05-119 Legionowo
Wojskowa Specjalistyczna Przychodnia Lekarska - Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Legionowie logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (5)

Ogólna ocena

  I
  Profil zweryfikowany
  Agnieszka Peterson Inny

  Pani Doktor jest lekarzem z powołania. Leczyła moje dzieci przez kilka lat. Dokładna i skrupulatna. Zawsze pomocna. Słucha swoich pacjentów i nigdy nie traktuje ich z wyższością.

  Profil zweryfikowany
  Agnieszka Peterson Inny

  Najlepsza pediatra, jaką do tej pory spotkaliśmy, chodziliśmy do dr Peterson z dwójką dzieci przez ok 3 lata. Świetny kontakt zarówno z dzieckiem jak i z rodzicami, obszerne wyjaśnienia i całościowe spojrzenie

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Kuzaka cystoskopia giętka

  Szkoda, że mogę dać tylko 5 gwiazdek. Wyjątkowy lekarz. Przyszliśmy z Mamą pełni obaw na wizytę i cystoskopię. Przede wszystkim profesjonalizm, zaangażowanie, dokładny wywiad. Doktor potrafi słuchać i podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, schorzenia i problemu. Badanie okazało się całkowicie bezbolesne i zostało wdrożone leczenie z dokładną informacją o dawkowaniu i sposobie zażywania leku. Pan Doktor cierpliwie odpowiedział na wszystkie pytania i obawy. Wszystkiego dopełniła wysoka kultura osobista, takt, zrozumienie, życzliwość, a także ludzkie ciepło i wsparcie, którego potrzebuje każdy pacjent. Z czystym sumieniem szczerze polecam doktora Kuzaka. W chwili pisania tej opinii zwykłe "dziękuję" wydaje się małe. Wzór podejścia i profesjonalizmu.

  R
  Profil zweryfikowany
  lek. Agnieszka Bielarska

  Pełen profesjonalizm. Dotarłem do Pani doktor z polecenia w celu usunięcia dwóch pieprzyków. Szybka diagnoza, bezbolesny zabieg i super opieka. Po dwóch tygodniach zdjęcie szwów i zapomniałem, że cokolwiek miałem. Szczerze polecam, odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Pani doktor jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę wielu sukcesów.
  Pozdrawiam
  R.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Agnieszka Bielarska usunięcie znamion na twarzy i szyi

  Bardzo dobry specjalista. Brak śladów po usuniętych znamionach i pieprzykach na twarzy i szyi - a to bardzo ważne. Jednym słowem fachowiec. Polecam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania