Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Miejski im. J. Brudzińskiego

Wójta Radtkego 1

81-348 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Kosmalska Inny

  Polecam Panią Doktor, przemiła i pomocna. Babcia jest pod opieką Pani doktor od kilkunatu lat i jest zadowolona.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Michalak Inny

  Szacunek i podziękowanie dla Pana Doktora za serdeczność i kompetencje, a przede wszystkim za błyskawiczne działanie i skuteczność. Utracone widzenie powraca i świat znowu stał się piękny.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Cieśla artroskopowa rekonstrukcja więzadeł

  Doktor wykonywał u mnie rewizyjną rekonstrukcję acl teraz wiem co to jest problem z kolanem. Kolano po zabiegu przeskakuje chrupie strzela i czuję się bardziej niepewnie na kolanie niż po zerwanym acl. Niestety teraz będę płacił za mój wybór odnośnie operatora. Czekać mnie będą dwa zabiegi które mają na celu doprowadzenie kolana do sprawności . Z mojego doświadczenia doświadczenia mogę powiedzieć żeby omijać tego lekarza szerokim łukiem.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mieczysław Kłapot Ból jądra

  Lekarz z powołania jak to się mówi. Doktor przeprowadził obszerny wywiad po czym wykonał dwa badania. W trakcie badan mówił co robi, co widzi. Nie spieszył się. Zlecił na nastepną wizyte wykonać kolejne badania.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Rafał Ciepłuch

  Ja mogę ocenić Pana Doktora w samych superlatywach. Pan Doktor kwalifikowal mnie do zabiegu usunięcia torbieli endometrialnej. Badanie przebiegło bardzo dobrze dzieki temu ze Pan Doktor widząc mój stres rozładował sytuacje żartem. Potem miałam wykonany zabieg laparoskopi również przez Pana Doktora. Dr Ciepłuch jest najwyższej klasy specjalistą, wspaniałym lekarzem, który posiada nie tylko wiedzę praktyczną ale także praktyczna. Blizn po zabiegu praktyczne nie widać. Polecam wszystkim Pana Doktora.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Sławomir Piotrowski chrapanie, bezdech

  Nocne oddychanie przez usta, szczególnie jeśli jest połączone z chrapaniem, czyni nasze życie mizernym. Wiem coś o tym bo poprzednio rodzina narzekała na moje chrapanie, gryzłem się w język, często się przeziębiałem, i byłem niewyspany. Po zabiegu, wykonanym przez doktora Piotrowskiego, obejmującym plastykę gardła i nosa wszystko to minęło. Obecnie, 3 tygodnie po zabiegu, wszystko się zagoiło i jestem bardzo zadowolony. Oddycham nosem, nie chrapię, nie gryzę się w język – po prostu nowe życie. Mój przypadek należał do bardziej skomplikowanych. Często wystarcza korekta samego nosa, która jest stosunkowo najmniej uciążliwa, ale i gardło przestało mnie boleć w ciągu tygodnia. Mogę powiedzieć jedno – nie ma się czego bać.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Sławomir Piotrowski operacja Fess

  Dziekuje najmocniej z calego serca, Panu doktorowi Sławomirowi Piotrowskiemu, za wsparcie,wspaniala opieke,fachowa dlon ktora pozwolila mi zaczac normalnie oddychac.Pan doktor wykonal u mnie ostatnio operacje Fess.Bardzo madry czlowiek o wielkim sercu.Polecam Pana doktora wszystkim ktorzy maja problemy laryngologiczne.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Michalak rwa kulszowa

  Pan doktor ma niesamowity dar podejścia do pacjenta,jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia.Wyśmienita wiedza oraz rzeczowość w rozmowie oraz stawianiu diagnostyki i profilaktyki.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Barbara Łakomska

  Pani Doktor jest bardzo dobrym lekarzem. Jest kompetentna, dlatego można jej bez problemu powierzyć leczenie dziecka. Kolejny raz przekonałam się, że jest nieocenionym pediatrą, jest bardzo wyrozumiała i sympatyczna. Wcześniej zajmowała się moją starsza córką, a teraz moja młodsza córka znalazła się pod opieką Pani Doktor. Postawa Pani Doktor jak również całe leczenie w stosunku do Małego Pacjenta oceniam na ocenę 6+ !!!!


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Magdalena Gorczyńska Inny

  Lekarz Anioł!
  Pani doktor pełna empatii i wyrozumiałości dla pacjenta i rodziny. Po dzisiejszym spotkaniu na OITM w Gdyni, jestem pełen podziwu ze mamy takich lekarzy. Pozostały personel z tego oddziału, również z powołania, niosący pomoc nie tylko pacjentom ale również rodzinie.
  Pani doktor, przede wszystkim uspokoiła mnie, wytłumaczyła poświęcając swoją cierpliwość i czas. Lekarz Anioł!
  Dziękuje


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania