Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Miejski im. J. Brudzińskiego

Wójta Radtkego 1, Śródmieście

81-348, Gdynia, pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Miękus

  Kardiolog, Internista,

  • K

   Wzbudzający zaufanie,skupiony na pacjencie,rzeczowy.Po pierwszej wizycie wiem,ze to moze byc mój lekarz.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Bardzo życzliwe podejście do pacjenta, duża empatia. Szczegółowy i wszechstronny wywiad, prawdziwe zainteresowanie przypadkiem i chęć niesienia pomocy

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Marcin Michalak

  Neurolog, lek.

  • O
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział GdyniaUsługa: konsultacja neurologiczna

   Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pan doktor rozwijal wszystkie moje wątpliwości, odpowiedział na moje pytania. Polecam!

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział GdyniaUsługa: bóle kręgosłupa i kończyn

   Lekarz jakich naprawdę mało. Wysłuchał, odpowiedział na wszystkie pytania, dokładnie obejrzał i wyjaśnił wyniki badań. Pokazał zmiany z rezonansu na komputerze. Do tego bardzo uprzejmy i sympatyczny! Zdecydowanie lekarz z powołania. Dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Andrzej Myśliński

  Ortopeda, Chirurg,

  • J

   Ten człowiek wie co robi on mnie operował i bez komplikacji kostka i więzozrost po operacji 80%sprawny przed rehabilitacją mimo śrub i blach

  • Ś

   Właśnie jestem po kolejnej operacji (usunięcie stawu rzekomego, który zafundowałam sobie przez zbyt intensywną rehabilitację po złamaniu) wykonanej przez doktora Myślińskiego (asystował znowu doktor Patyński - dusza człowiek, również polecam w 100%) i póki co jestem zachwycona. Ordynator C. jak zwykle mnie nastraszył, że operacja będzie bardzo skomplikowana i różnie to się kończy. Doktorzy Myśliński i Patyński wszystko wyjaśnili i trochę uspokoili, choć rzeczywiście brzmiało "pracochłonnie" (usunięcie materiału, dekortykacja, przeszczepy z biodra, wymiana materiału scalającego). Myślałam, że po zabiegu będę "chodzić po ścianach" z bólu i długo dochodzić do siebie. A zamiast tego... Po operacji czułam się świetnie - nie krwawiłam zbytnio, nie spuchłam za bardzo i prawie wcale mnie nie bolało! Innymi słowy: wszystko poszło sprawnie i mało inwazyjnie, jak na tak skomplikowany zabieg. Nowa płytka została przez doktorów specjalnie przycięta tak, by nie ograniczała ruchów. Udało się przeprowadzić cięcie po starej bliźnie, choć to utrudniało nieco dojście (czyli nie poszli na łatwiznę). Zaszyli gęsto i estetycznie. Teraz pozostało mi trzymać kciuki, by przeszczep się przyjął i kość się zrosła, oczywiście cały czas pod okiem doktora Myślińskiego...

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Alicja Wielgosz

  Internista,

  • C

   Uwielbiam dr Wielgosz. Każda wizyta jaką pamiętam przebiegała w bardzo dobrej atmosferze. Pani doktor jest naprawdę wspaniałą kobietą. Pozdrawiam.


 • Bożena Żyłowska-Giernalczyk

  Pediatra,

  • K

   Pani doktor nie opiera się na wynikach a na własnej intuicji- nie słuchała ani matki ani dziecka podczas wizyty. Mówi niewyraźnie, jest praktycznie niekontaktowa, nie słucha nawet pielęgniarki która mówi że wyniki wskazują na coś innego. Brak podstawowej wiedzy z zakresu kardiologii w mojej ocenie i schematyczne myślenie to cechy tego lekarza. Lekarz który ocenił stan zdrowia na podstawie intuicji nie szeregu badań które od początku wskazywały inna jednostkę chorobową.


 • Lech Stachurski

  Chirurg, Urolog, dr n. med.

  • J

   Nieuprzejmy, całkowicie niezainteresowany pacjentem, na wizycie nie wykonał nawet podstawowego badania prostaty, brak sprzętu w gabinecie (USG), co kończy się skierowaniem na to badanie za kolejne pieniądze, a wizyta sama kosztuje 170 PLN i trwa 3 minuty:-). Nie polecam wręcz odradzam. Szkoda czasu, nerwów i pieniędzy!!!

  • J

   Wspaniały człowiek i świetny lekarz. Mogę powiedzieć, że uratował mi życie. Człowiek wielkiej wiedzy, bezbłędnie postawił diagnozę, wyleczył mnie z bardzo poważnej choroby, bardzo uczynny ,opiekuńczy i stanowczy.
   Odniosłem wrażenie ,że pieniądze to nie wszystko, ze najważniejszy jest pacjent jego problemy.
   Rzadko spotykany Gość w sposobie bycia i zachowań.Jednym słowem Super Lekarz.
   Polecam.
   Jerzy z Mazur

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Roman Abramowicz

  Ginekolog,

  • J

   Rzeczowy, wspaniały, kompetentny, miły, delikatny. Po prostu dobry lekarz i człowiek!!!!!! Polecam

  • M

   Chodzę do Dr Abramowicza od 15 lat i nigdy nie zamienię go na żadnego innego, po prostu konkretna i wspaniała osoba.Lepszego ,milszego i znającego się na swoim fachu lekarza do tej pory nie spotkałam.Życzę sobie i innym ,żeby pozostali lekarze tacy byli.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Elżbieta Sobieszczyk

  Radiolog, lek.

  • T

   Pani doktor jest bardzo dokładna, życzliwa i bardzo...sympatyczna , pełna profesja. Polecam Andrzej T

  • S

   Znakomity radiolog z bardzo dużym doświadczeniem, konsultacje z Nią zawsze są na wysokim poziomie i bardzo szczegółowe. Zawsze służy pomocą w trudnych sytuacjach, życzliwa dla każdego pacjenta, godna polecenia. kontakt do niej to: ela.sobieszczyk@gmail.com


 • Maciej Szczurek

  Urolog,

  • Witam! Do doktora trafiłam dzięki poleceniu go przez urologa w moim mieście. Określił jasno,że jeśli istnieje ktoś kto poprowadzi leczenie fachowo jest to dr.Szczurek. Bardzo szybko zostałam zakwalifikowana na odział i do operacji kamienia umiejscowionego w kielichu nerki. Doktor bardzo przyjemny, doświadczony oraz kulturalny. Dzięki jego wiedzy nie mam już problemów z nerkami a po zabiegu bardzo szybko doszłam do siebie. Doktor bardzo przyjemny i życzliwy. Został mi polecony przez innego lekarza i cieszę się,że tak się stało. Z całego serca mogę polecić doktora, dzięki jego zaleceniom po kamieniach nie ma śladu :) DZIĘKUJĘ

  • B

   Jestem pacjentką doktora, po dwóch zabiegach na oddziale urologii w Gdyni i mogę stwierdzić,że takiego profesjonalnego, życzliwego, troskliwego,kompetentnego lekarza naprawdę nigdy nie spotkałam. Jest zainteresowany pacjentem, ma bardzo dużo empatii, poczucie humoru, luz i zarazem 100% kompetencji i profesjonalizmu. Wysoki poziom kultury i wiedzy, doświadczenie, cierpliwość i delikatność w wyjaśnianiu trudnych w danym momencie do zrozumienia informacji, kiedy wali się świat i potrzebujesz lekarza , który jest ostoją spokoju i zaufania. Dziękuję Doktorze:)))

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Magdalena Gorczyńska

  Anestezjolog,

  • D
   Lokalizacja: Szpital Miejski im. J. BrudzińskiegoUsługa: Inny

   Lekarz Anioł!
   Pani doktor pełna empatii i wyrozumiałości dla pacjenta i rodziny. Po dzisiejszym spotkaniu na OITM w Gdyni, jestem pełen podziwu ze mamy takich lekarzy. Pozostały personel z tego oddziału, również z powołania, niosący pomoc nie tylko pacjentom ale również rodzinie.
   Pani doktor, przede wszystkim uspokoiła mnie, wytłumaczyła poświęcając swoją cierpliwość i czas. Lekarz Anioł!
   Dziękuje