Celem dla podejmowanych działań przez kierownictwo i pracowników Szpitala zapisanym w Polityce Jakości stało się i jest do dnia dzisiejszego udzielanie pacjentom świadczeń zdrowotnych służących ratowa... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie

Gdyńska 1/3

05-200 , Wołomin , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Celem dla podejmowanych działań przez kierownictwo i pracowników Szpitala zapisanym w Polityce Jakości stało się i jest do dnia dzisiejszego udzielanie pacjentom świadczeń zdrowotnych służących ratowaniu i przywracaniu zdrowia, zapobieganiu powstawania chorób, promowaniu zdrowia i edukacji zdrowotnej na możliwie najwyższym poziomie z poszanowaniem godności i praw naszych pacjentów. Szpital zapewnia całodobową opiekę medyczną osobom z obszaru 12 gmin powiatu.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Paweł Olszewski Inny

  Doktor Paweł Olszewski jest doskonałym , profesjonalistą w każdym calu. Lekarz z powołania. Ma świetny kontakt z pacjentem , konkretny i rzeczowy Pan dr. wykonał u mnie operacje wstawienia półprotezy stawu kolanowego. Operacja odbyła się w lipcu tego roku, teraz nie mogę doczekać się się operacji na drugiej nodze. Serdecznie dziękuję, a wszystkim którzy jak ja mają problemy ortopedyczne... Gorąco Polecam.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ryszard Stańczak Inny

  Byłam po raz pierwszy na wizycie. Bardzo uprzejmy, delikatny lekarz. Wszystko świetnie wyjaśnił. Pogodny, z pozytywnym nastawieniem do pacjentki. Cieszę sie, ze bedzie prowadził moja pierwsza ciąże :)

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Sutarzewicz Inny

  Najlepszy Dr. Ortopeda na jakiego trafiłam a bylam juz u wielu. Po jednej wizycie mogę powiedzieć, że Dr. Jest kompetentny, zaangażowany i nie zostawia pacjenta samego sobie a na dodatek jest bardzo sympatyczny. Cieszę się, że trafiłam akurat na tego lekarza.

  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Paweł Olszewski Inny

  Pan dr olszewski jest niezwykle profesjonalnym, bardzo zdolnym specjalistą, po prostu serdecznym, dobrym człowiekiem. W lipcu b.r. dr przeprowadził u mnie endoprotezoplastykę lewego stawu biodrowego. Wszystkim przszłym pacjentom polecam z całego serca doktora Olszewskiego.

  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Olszewska Inny

  Najwspanialsza kobieta na świecie! Położna-anioł. Wszystkie 3 porody tylko i wyłącznie pod jej fachowym okiem. Dzięki niej wszystkie porody były najcudowniejszym przeżyciem w moim życiu. Jesteś nieoceniona Gosiu, będę zawsze to powtarzać.

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Paweł Olszewski Inny

  Bardzo profesjonalna obsługa, miły lekarz z podejściem do pacjenta, troskliwy i życzliwy po operacji wszystko dokładnie wyjaśnił, bardzo dziękuje za troskę i za opiekę

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ryszard Stańczak Inny

  Miałam przyjemność trafić do Pana Doktora/ Ordynatora z polecenia. To byla świetna decyzja.
  Prowadził moje 2 ciąże. Wizyty były profesjonalne, w razie pytań dzwoniłam . 1 ciąża była problemowa , nadciśnienie , leki , 2x leżałam na oddziale patologii ciąży w Wołominie , co wspominam bardzo dobrze, swietna opieka.
  Oba porody zakończyly się poprzez ciecie cesarskie.
  1 poród brak postępu ,pomimo prób SN , nie udało sie .Synek 61 cm i 4850 zdrowy. 2 poród po 4 latach , planowany cc ze wzgl medycznych , również ciaża z problemami z nadciśnieniem i pobyt w szpitalu byl konieczny przed samym rozwiązaniem.
  Poród byl zaplanowany idealnie, o wszystkim Pan Doktor mnie poinformował , jak i anestezjolog.
  Córka urodziła sie zdrowa.
  Bardzo się cieszę , ze mialam możliwość trafic na lekarza z powołaniem

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksandra Orzechowska Infekcja

  Nie polecam pani doktor! Przyszłam do niej z problemem infekcji. Po pierwszej kuracji min. maścią sterydowa problem nie minął. Wróciłam wiec do gabinetu i .... znowu dostałam tę sama maść!! Po tygodniu jej stosowania w miejscu aplikowania zrobiła się krwawiącą rana. Jak później doczytałam w internecie maści sterydowe mogą rozrzedzać skore, doprowadzając do jej zaniku. Zwłaszcza w delikatnych miejscach. Na moje wiadomości co mam zrobić z krwawiącą rana pani doktor nie odpowiada. Jak do tej pory kuracje proponowane przez lekarza wywołały więcej szkód niż pożytku. Dodatkowo po wykonaniu badania i wypisaniu recepty lekarz patrzy na zegarek czekając aż pacjent opuści gabinet. Na wszelkie dodatkowe pytania odpowiada zdawkowo.

  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksandra Orzechowska

  Pani doktor była moim ginekologiem przed ciążą, prowadziła całą ciążę, jednocześnie dbając o prawidłowy poziom hormonów tarczycy. Jestem bardzo zadowolona z udzielonej przez Panią doktor pomocy. Doktor Orzechowska jest bardzo miłą i kompetentną osobą, na której nigdy się nie zawiodłam. Polecam serdecznie wizyty u tego lekarza.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksandra Orzechowska badania tarczycy + badania ginekologiczne

  Mialam szczescie, ze do Niej trafilam.
  U dr Orzechowskiej lecze sie od 5 lat.
  Początkowo trafilam z powodu zaburzeń miesiączkowania.
  Doktor zleciła mi komplet badan, na które nigdy nie wpadł inny lekarz.
  Po leczeniu moje problemy ustały.
  Kolejno doktor kierowała mnie endokrynologicznie oraz ginekologicznie.
  Po 5 latach współpracy i objawach zwyklej utraty przytomności zleciła mi badania za jakie chwalili ja profesorowie endokrynologii w Szpitalu Bielańskim.
  Można powiedzieć, ze dzięki Niej żyje.
  Dziękuję.
  Poza tym jest „człowiekiem”, interesuje sie swoimi pacjentami nie tylko w momencie wizyty, jest kontaktowa. Jeżdzę do Niej z drugiego końca Warszawy.
  Polecam bardzo.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania