Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Celem dla podejmowanych działań przez kierownictwo i pracowników Szpitala zapisanym w Polityce Jakości stało się i jest do dnia dzisiejszego udzielanie pacjentom świadczeń zdrowotnych służących ratowaniu i przywracaniu zdrowia, zapobieganiu powstawania chorób, promowaniu zdrowia i edukacji zdrowotnej na możliwie najwyższym poziomie z poszanowaniem godności i praw naszych pacjentów. Szpital zapewnia całodobową opiekę medyczną osobom z obszaru 12 gmin powiatu.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (21)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  dr Paweł Olszewski Inny

  Pan doktor Paweł Olszewski wykonał u mnie zabieg endoprotezoplastykę stawu kolanowego w szpitalu w Wołominie. Polecam serdecznie Pana doktora jest świetnym specjalistą w swojej dziedzinie, zabieg został wykonany sprawnie, a opieka medyczna była doskonała. Dziękuję z całego serca.

  K
  Profil zweryfikowany
  dr Paweł Olszewski Inny

  Do Pana doktora Pawła Olszewskiego trafiłam z powodu zaawansowanego zwyrodnienia stawu biodrowego, uniemożliwiającego mi codzienne funkcjonowanie. Pan doktor wykonał zabieg endoprotezoplastyki metodą małoinwazyjną, po której bardzo szybko powróciłam do sprawności bez bólu. Pan doktor okazał się osobą empatyczną, zaangażowaną i profesjonalistą. Wyjaśnił szczegółowo na czym będzie polegał zabieg, odpowiedział na pytania i rozwiał obawy tak, że w dniu zabiegu czułam się bezpiecznie. Pan doktor Olszewski to znakomity specjalista, doświadczony lekarz i człowiek z serdecznym podejściem do pacjenta. Dziękuję i gorąco polecam!

  K
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Ryszard Stańczak Inny

  Byłam po raz pierwszy na wizycie. Bardzo uprzejmy, delikatny lekarz. Wszystko świetnie wyjaśnił. Pogodny, z pozytywnym nastawieniem do pacjentki. Cieszę sie, ze bedzie prowadził moja pierwsza ciąże :)


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Łukasz Sutarzewicz Inny

  Najlepszy Dr. Ortopeda na jakiego trafiłam a bylam juz u wielu. Po jednej wizycie mogę powiedzieć, że Dr. Jest kompetentny, zaangażowany i nie zostawia pacjenta samego sobie a na dodatek jest bardzo sympatyczny. Cieszę się, że trafiłam akurat na tego lekarza.


  S
  Profil zweryfikowany
  dr Paweł Olszewski Inny

  Pan dr olszewski jest niezwykle profesjonalnym, bardzo zdolnym specjalistą, po prostu serdecznym, dobrym człowiekiem. W lipcu b.r. dr przeprowadził u mnie endoprotezoplastykę lewego stawu biodrowego. Wszystkim przszłym pacjentom polecam z całego serca doktora Olszewskiego.


  O
  Profil zweryfikowany
  Szpital Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Wołominie Inny

  Najwspanialsza kobieta na świecie! Położna-anioł. Wszystkie 3 porody tylko i wyłącznie pod jej fachowym okiem. Dzięki niej wszystkie porody były najcudowniejszym przeżyciem w moim życiu. Jesteś nieoceniona Gosiu, będę zawsze to powtarzać.


  E
  Profil zweryfikowany
  dr Paweł Olszewski Inny

  Bardzo profesjonalna obsługa, miły lekarz z podejściem do pacjenta, troskliwy i życzliwy po operacji wszystko dokładnie wyjaśnił, bardzo dziękuje za troskę i za opiekę


  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Ryszard Stańczak Inny

  Miałam przyjemność trafić do Pana Doktora/ Ordynatora z polecenia. To byla świetna decyzja.
  Prowadził moje 2 ciąże. Wizyty były profesjonalne, w razie pytań dzwoniłam . 1 ciąża była problemowa , nadciśnienie , leki , 2x leżałam na oddziale patologii ciąży w Wołominie , co wspominam bardzo dobrze, swietna opieka.
  Oba porody zakończyly się poprzez ciecie cesarskie.
  1 poród brak postępu ,pomimo prób SN , nie udało sie .Synek 61 cm i 4850 zdrowy. 2 poród po 4 latach , planowany cc ze wzgl medycznych , również ciaża z problemami z nadciśnieniem i pobyt w szpitalu byl konieczny przed samym rozwiązaniem.
  Poród byl zaplanowany idealnie, o wszystkim Pan Doktor mnie poinformował , jak i anestezjolog.
  Córka urodziła sie zdrowa.
  Bardzo się cieszę , ze mialam możliwość trafic na lekarza z powołaniem


  P
  Profil zweryfikowany
  Aleksandra Orzechowska Infekcja

  Nie polecam pani doktor! Przyszłam do niej z problemem infekcji. Po pierwszej kuracji min. maścią sterydowa problem nie minął. Wróciłam wiec do gabinetu i .... znowu dostałam tę sama maść!! Po tygodniu jej stosowania w miejscu aplikowania zrobiła się krwawiącą rana. Jak później doczytałam w internecie maści sterydowe mogą rozrzedzać skore, doprowadzając do jej zaniku. Zwłaszcza w delikatnych miejscach. Na moje wiadomości co mam zrobić z krwawiącą rana pani doktor nie odpowiada. Jak do tej pory kuracje proponowane przez lekarza wywołały więcej szkód niż pożytku. Dodatkowo po wykonaniu badania i wypisaniu recepty lekarz patrzy na zegarek czekając aż pacjent opuści gabinet. Na wszelkie dodatkowe pytania odpowiada zdawkowo.


  R
  Profil zweryfikowany
  Aleksandra Orzechowska

  Pani doktor była moim ginekologiem przed ciążą, prowadziła całą ciążę, jednocześnie dbając o prawidłowy poziom hormonów tarczycy. Jestem bardzo zadowolona z udzielonej przez Panią doktor pomocy. Doktor Orzechowska jest bardzo miłą i kompetentną osobą, na której nigdy się nie zawiodłam. Polecam serdecznie wizyty u tego lekarza.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Gdyńska 1/3, 05-200 Wołomin Pokaż w Google Maps
NFZ

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania