SYNERGIA. Gabinet EEG Biofeedback. Diagnoza, Terapia, Konsultacje, Szkolenia

(2 opinie)

Biofeedback to technika usprawniania pracy mózgu, rozwinięta i stosowana w ośrodku badań kosmicznych NASA, która po udowodnieniu jej skuteczności została wprowadzona do medycyny klinicznej. Lekarze kl... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

SYNERGIA. Gabinet EEG Biofeedback. Diagnoza, Terapia, Konsultacje, Szkolenia

Bednarska 6A/1

44-100 , Gliwice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Biofeedback to technika usprawniania pracy mózgu, rozwinięta i stosowana w ośrodku badań kosmicznych NASA, która po udowodnieniu jej skuteczności została wprowadzona do medycyny klinicznej. Lekarze klinicyści na całym świecie prowadzą badania rozwijając i modyfikując tę metodę,

Metoda jest całkowicie bezpieczna i nie powoduje żadnych skutków ubocznych.

Istnieje wiele odmian treningu Biofeedback. Metoda stosowana w naszym gabinecie jest nazywana EEG Biofeedback lub też zamiennie Neurofeedback.

Trening mózgu EEG Biofeedback polecany jest wszystkim, niezależnie od wieku, zdrowym i aktywnym oraz posiadającym pewne deficyty.

EEG Biofeedback poprawia zdolność zapamiętywania, doskonali koncentrację, uwagę, pamięć, uczy lepiej radzić sobie ze stresem, zwiększa kreatywność.

Oferujemy kompleksową pomoc dzieciom i młodzieży z zaburzeniami i dysfunkcjami w rozwoju (ryzyko dysleksji/Dysleksja, ADHD/ADD, autyzm/zespół Aspergera, dzieci nieśmiałe, lękowe, z mutyzmem selektywnym, z zaburzeniami SI, z trudnościami emocjonalno-społecznymi).
1. Psycholog, pedagog, logopeda: diagnoza i terapia psychologiczno-pedagogiczna, logopedyczna; konsultacje i porady psychologiczne, zajęcia terapeutyczne, warsztaty dla dzieci, młodzieży i dorosłych, szkolenia, półkolonie, wyjazdy integracyjne i terapeutyczne.
2. Dietetyk: konsultacja, edukacja i rady dietetyka; warsztaty.
3. Fizjoterapeuta: konsultacja, edukacja i rady fizjoterapeuty; warsztaty; fizjoterapia
domowa.

Zabiegi

 • Psycholog, Pedagog, Logopeda, Fizjoterapeuta, Dietetyk
 • Proponujemy różne formy terapii: EEG-Biofeedback, Terapia SI, Sensomotoryka, Metoda Warnke’go, treningi, słuchowy, koncentracji, uwagi, pamięci, chęci, woli, motywacji, Mnemotechniki - techniki szybkiego uczenia się, zajęcia terapeutyczne, korekcyjno-kompensacyjne, rewalidacyjne, relaksacyjne, diagnoza i kontrola stresu, diagnoza i rozwój inteligencji społecznej, TSR - terapia skoncentrowana na rozwiązaniach, TUS - trening umiejętności społecznych, arteterapia - terapia poprzez sztukę
 • Proponujemy bogatą ofertę warsztatów i szkoleń
 • Proponujemy wyjazdy integracyjne i terapeutyczne
więcej

Badania

 • Diagnoza i terapia psychologiczno-pedagogiczna, logopedyczna; konsultacje i porady psychologiczne, dietetyczne, fizjoterapeutyczne, zajęcia terapeutyczne i warsztaty.

Choroby

 • Dzieci i młodzież z zaburzeniami i dysfunkcjami w rozwoju (ryzyko dysleksji/Dysleksja, ADHD/ADD, autyzm/zespół Aspergera, dzieci nieśmiałe, lękowe, z mutyzmem selektywnym, z zaburzeniami SI, z trudnościami emocjonalno-społecznymi; Dorośli -diagnoza i kontrola stresu, monitoring fizjologiczny, nauka relaksu
 • Trening mózgu EEG Biofeedback polecany jest osobom zdrowym: wszystkim uczącym się, zdającym egzaminy, chcącym zwiększyć efektywność uczenia się (studenci, maturzyści, gimnazjaliści), osobom narażonym na stres, pracującym pod presją czasu, przeciążonych pracą, osobom występującym publicznie, aktorom, artystom, w celu skrócenia czasu reakcji tym, którzy tego potrzebują m.in. sportowcy, piloci, kierowcy, cierpiącym na bezsenność, jako kuracja wspomagająca uwolnienie od uzależnień: od alkoholu, jedzenia, leków, narkotyków, itp.

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agnieszka Sadowska

  Psycholog,

  • K

   Dobre podejście do pacjenta i do sprawy. Problem, ktory narastal zostal rozwiazany, pomoc okazala sie nieoceniona. Mogę z czystym sumieniem polecić.

  • D

   Polecam z czystym sumieniem Pania psycholog. To bardzo dobry specjalista, a do tego jest miła i sympatyczna.


Powiązane wyszukiwania