Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "Śródmieście"

Armii Krajowej 44

81-366 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maciej Krynicki Inny

  Pan doktor bardzo nieprzyjemny , podniesionym głosem wydaje polecenia, nie pozwala dojść do głosu pacjentowi. Teleporady, które prowadzi w przerwach między pacjentami czekającymi pod gabinetem prowadził przy otwartych drzwiach, a z pacjentami rozmawiał mając włączony głośnik w telefonie, wszystko było słychać!!! Skandal i szok. Biopsji dużych zmian w tarczycy Pan doktor nie zleci ponieważ cytat „NFZ by tego nie udźwignął” a patomorfolodzy zarabiają ogromne pieniądze na badaniach, które zdaniem doktora są niemiarodajne, należy wyciąć mi tarczyce i wówczas zbadać zmiany. Lekarz nie przeprowadził ze mną wywiadu, nie zbadał mnie, kazał tylko się zważyć. Odmówiłam wycięcia tarczycy bez szczegółowych badań, pan doktor odesłał mnie do lekarza pierwszego kontaktu, aby tam poprosiła o założenie karty DILO, wróciła do niego wówczas wypisze mi skierowanie na biopsje. Lekarz apodyktyczny, niekulturalny, bez krzty empatii. Odradzam, nie polecam, przestrzegam i zgadzam się z poprzednimi wpisami innych pacjentów.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tomasz Widłak Inny

  Fachowe podejście do pacjenta, szczegółowe badanie ..Takiej wizyty w tak milej atmosferze życzę każdemu


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Gawron Inny

  Konkretny i rzeczowy specjalista. Niezwłocznie kieruje na badania i pewnie prowadzi leczenie. Polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Gawron Inny

  Super podejście do pacjenta, trafiona diagnoza potwierdzona szybko szczegółowymi badaniami. Szybkie terminy wizyt. W 100% polecam.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Paweł Lemski Inny

  Byliśmy z dzieckiem (niecałe 2 lata)
  doktor przyjął bez kolejki. Bardzo dobre podejście do dzieci. Polecam.

  lek. Paweł Lemski

  Bardzo dziękuję za opinię, życzę dużo zdrowia!


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Gawron Inny

  1 Wizyta u pana dr od razu trafne podejrzenie choroby Skierowanie na badanie krwi złe wyniki i nie czekały aż przyjdę na wizytę dr sam zadzwonił bym się zgłosiła do przychodni i pokierował na dalsze leczenie i tym samym uratował mi Życie bo to zator płuc Jestem szczęściarą że trafiłam na pana dr i wszystkim gorąco polecam :) :)


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Anna Maria Buczek Badanie kontrolne

  Jak na razie byłem na 2 wizytach. Zabieg na pierwszej był przeprowadzony szybko i skutecznie. Wizyta druga to badanie kontrolne po zakończeniu zażywania lekarstw. Również było "krótko i na temat" przy równoczesnym zainteresowaniu dalszym stanem zdrowia co oznacza jeszcze jedną wizytę kontrolną aby zobaczyć czy objawy nie wróciły. Jak na razie bardzo pozytywnie oceniam podejście p. doktor.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Danuta Sander poradnia diabetologiczna wizyta kontrolna

  Najlepsza Pani diabetolog jaka miałam do tej pory. Indywidualne podejście do pacjenta, zaangażowanie,empatia. To trzy bardzo ważne cechy, które należy wyróżnić, choć mogłabym wymieniać bardzo dużo pozytywów pod adresem Pani dr. Wszystkim którzy mają problemy z wyrownaniem się polecam i będę polecać całym sercem.Nie znam drugiego takiego lekarza. No i jeszcze motywacja do działania jaka mi daje!


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Artur Jeliński

  Cieszę się, że los (i Przychodnia) skierowały mnie do gabinetu tego lekarza - Pan Doktor Jeliński w krótkich słowach i rzeczowo wyjaśnił mi na czym polega problem z moją przypadłością i podjąwszy się prowadzenia kuracji, przepisał stosowne leki oraz udzielił medycznego instruktażu. Dziś po paru tygodniach leczenia, niesympatyczne i bolesne objawy zanikły, a ja jestem na najlepszej drodze do całkowitego uzdrowienia.
  Jakaż różnica w porównaniu z moimi poprzednimi doświadczeniami w prywatnych gabinetach lekarskich, w których każdorazowo kierowano mnie na zabieg chirurgiczny!
  Panu Doktorowi Arturowi Jelińskiemu serdecznie dziękuję, a Przychodni Specjalistycznej w Gdyni gratuluję tak znakomitego specjalisty urologa.
  Zbigniew.J.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania