Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej

(36 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej

Grunwaldzka 4

36-100 , Kolbuszowa , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Kozioł

  Chirurg,

  • G

   Jestem pacjentem doktora Kozioła od wielu lat i mogę powiedzieć, że jest to cudowny lekarz. Miałem bardzo poważne problemy z prostatą. Teraz wszystko wróciło do dormy i pojawiam się u doktora tylko na rutynowe kontrole. Każda wizyta to miła i sympatyczna rozmowa, która sprawia ze człowie czuje sie nie tylko lepiej fizycznie lecz takze fizycznie. Dzieki doktorowi Koziołowi stanąłem na nogi i bardzo chciałbym mu za to podziękować.

  • G

   To najlepszy lekarz dla moich chłopców (14, 13 i 5 lat). Kompetentny, rzeczowy, miły, pomocny i świetny lekarz. Od tamtej pory nie muszę z chłopcami chodzić do lekarza z "cycusiem".
   Dziękuję Mu za pomoc i wyleczenie moich małych mężczyzn.

   Szczęśliwa mama dorastających synów.
   Stanisława Ż.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Roman Andrzej Wysocki

  Chirurg,

  • Z

   Nie polecam. Miałem złamany palec i gdy poszedłem na pogotowie złamanie nie zostało wykryte. Po tygodniu było już za późno by cokolwiek zrobić z tym fantem. Mam krzywy palec i nie da się tego już naprawić.


 • Krzysztof Lenart

  Ortopeda,

  • T
   Lokalizacja: PORADNIA ORTOPEDYCZNA SP ZOZ w Kolbuszowej

   Słyszałem,że lekarze na kasę chorych traktują pacjentów jak intruzów ale osobiście przekonałem się dopiero w dniu dzisiejszym po wizycie u pana Lenarta.Lekarz po usłyszeniu co mi dolega nie zobaczył bolącego miejsca ani dokumentacji medycznej i stwierdził,że to będzie jeszcze długo boleć.Wizyta trwała dokładnie tyle ile lekarzowi zeszło napisanie czegoś w mojej karcie może ze cztery minuty.Żadnych zaleceń jak dalej to leczyć.Szkoda,że przez moją chorobę przeszkadzałem lekarzowi w pracy,Nikomu tego lekarza nie polecam.

  • A

   Po tym jak odwołuje wizytę, na którą chory człowiek odliczając dni czeka przez 3 miesiące, nie proponując innego terminu, widać, że dobro pacjenta jest ostatnią rzeczą obchodzącą tego lekarza. Człowiek zostaje postawiony pod ścianą, w sytuacji bez wyjścia. Są lekarze z powołania i lekarze biznesmeni. Smutne ale prawdziwe

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Dorota Furmańska-Gil

  Neurolog,

  • P
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: guz przysadki

   Pani doktor jest najlepsza specjalistka na jaka trafiłam do tej pory. Jest mega dokładna i bardzo angażuje się w proces leczenia. Wszystko dokładnie wyjaśnia i tłumaczy, doradza. Z płytki rezonansu potrafi wyczytać wszystko (zawsze jej zdania powtarzają neurochirurdzy do których chodzilam). Pierwsza wizyta zawsze trwa ok. 1,5 godziny więc nie tylko bardzo dobrze przeprowadza wywiad Ale również bardzo dokładnie i wnikliwie bada.. Pani doktor to Prawdziwy lekarz z powołania.. Polecam wszystkim!


 • Janusz Piekuta

  Okulista,

  • Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: leczenie oczu

   Lekarz dokładnie i fachowo wszystko tłumaczy tak żeby pacjent rozumiał co się z jego oczami dzieje . Nie zbywa żadnych pytań . Pełen profesjonalizm . B. dobrze wyposażony gabinet , dokładne badanie . Polecam Pana Doktora !


Powiązane wyszukiwania