Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej

(3 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej

Grunwaldzka 4

36-100 , Kolbuszowa , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
3 opinie

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Janusz Piekuta leczenie oczu

  Lekarz dokładnie i fachowo wszystko tłumaczy tak żeby pacjent rozumiał co się z jego oczami dzieje . Nie zbywa żadnych pytań . Pełen profesjonalizm . B. dobrze wyposażony gabinet , dokładne badanie . Polecam Pana Doktora !


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dorota Furmańska-Gil guz przysadki

  Pani doktor jest najlepsza specjalistka na jaka trafiłam do tej pory. Jest mega dokładna i bardzo angażuje się w proces leczenia. Wszystko dokładnie wyjaśnia i tłumaczy, doradza. Z płytki rezonansu potrafi wyczytać wszystko (zawsze jej zdania powtarzają neurochirurdzy do których chodzilam). Pierwsza wizyta zawsze trwa ok. 1,5 godziny więc nie tylko bardzo dobrze przeprowadza wywiad Ale również bardzo dokładnie i wnikliwie bada.. Pani doktor to Prawdziwy lekarz z powołania.. Polecam wszystkim!


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Lenart

  Słyszałem,że lekarze na kasę chorych traktują pacjentów jak intruzów ale osobiście przekonałem się dopiero w dniu dzisiejszym po wizycie u pana Lenarta.Lekarz po usłyszeniu co mi dolega nie zobaczył bolącego miejsca ani dokumentacji medycznej i stwierdził,że to będzie jeszcze długo boleć.Wizyta trwała dokładnie tyle ile lekarzowi zeszło napisanie czegoś w mojej karcie może ze cztery minuty.Żadnych zaleceń jak dalej to leczyć.Szkoda,że przez moją chorobę przeszkadzałem lekarzowi w pracy,Nikomu tego lekarza nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania