Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Żukowie

Pożarna 4

83-330 , Żukowo , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Ożdziński Inny

  Prawdziwy Doktor z powołania ! Polecam w 100 % syn był pierwszy raz z wizytą u Laryngologa. Świetne podejście do dzieci i cierpliwość a co najważniejsze dobra diagnoza i pomoc na tej samej wizycie. Jesteśmy bardzo zadowoleni.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Józef Kitowski Inny

  Dwukrotnie korzystałam z pomocy Dr. Kitowskiego. Były to dwa różne zdarzenia w odstepie ok. roku. Bardzo dobrze oceniam prowadzenie leczenia. Lekarz oddany pacjentowi, co najwazniejsze dokładnie wyjaśnił jaki jest stan i zalecił odpowiednie skuteczne leczenie. Warto korzystać z pomocy dr. Kitowskiego


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Raba Inny

  Chodzę do Pana doktora od 20 lat bardzo polecam prowadził mi cztery ciążę bardzo miły ,delikatny, wszystko mówi i tłumaczy rozmawia normalnie ze zrozumieniem kilka razy byłam zmuszona pójść do innego lekarza lecz zaraz wracałam polecam z całego serca


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Elżbieta Mrozik-Wysota Inny

  Lekarka która nie konsultuje się z osobą chorą, nie dopuszcza do siebie wiadomości ze leki które przepisała nie dzialą, wręcz mam same skutki uboczne, przekierowala mnie na badania hormonalne, gdzie wszystko wyszło dobrze i powiedziała przed badaniami, ze jeżeli wszystko wyjdzie poprawnie zmieni mi leki na inne jednak tego nie zrobiła, podwyższyła dawke i nic się zupełnie nie zmieniło. Jest niepunktualna, nieprzyjemna, dalej mam skutki uboczne po tych lekach tzw bezsenność, sypiam tylko 2 godziny dziennie gdzie często przez to leci mi krew z nosa. Gdyby nie sytuacja związana z pandemia zmieniłabym od razu psychiatre.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Daria Gowin Inny

  Cudowna lekarka, zaangażowana, stara się zawsze pomóc, zleca wszystkie potrzebne badania a nie jak inni lekarze patrzy podejrzliwie, po ile dni zwolnienia się przyszło.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Onichimowska Inny

  Rzeczowa i konkretna Pani Doktor. Profesjonalne podejście do pacjenta i chęć pomocy. Duża wiedza lekarza w różnych dziedzinach życia.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Raba Inny

  Badanie przebiegło bardzo chaotycznie, doktor wykazywał się małą delikatnością. Mam traumę po tej wizycie. Zaproponowane przez doktora leczenie: poinformowany o braku skuteczności leku przypisuje połowę jego poprzedniej dawki. Nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wioletta Iwona Leśniewska Inny

  Wspaniała lekarka, bardzo profesjonalna, a przy tym niezwykle sympatyczna i serdeczna. Ma też świetne podejście do dzieci.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Daria Gowin

  Najlepszy pediatra jakiego w życiu spotkałam. Pani doktor jest cierpliwa, wszystko wyjasnia. Zawsze otrzymaliśmy od niej fachową pomoc. Nie daje na wszystko angybiotykow, bada crp jak ma wątpliwość. Córkę wielokrotnie wyprowadziła inhalacjami z zapalenia oskrzeli kiedy inni od razu proponowali antybiotyk. Bardzo polecam


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dorota Skweres kontrolne badanie wzroku

  Halina Kulikowicz z Żukowa.
  W dniu 01.06.2018r. miałam przeprowadzone badanie wzroku przez Panią dr Dorotę Skweres, która zdiagnozowała nieprawidłowości w lewym oku i dostałam skierowanie aby zrobić USG oka. Badanie to nie wykazało żadnych zmian. Z tym wynikiem nie pogodziła się Pani doktor i dała mi skierowanie na badanie rezonansem magnetycznym, które wykazało zmianę patologiczną o wym. 18x13x11 znajdującą się między mózgiem a lewym oczodołem. Guz ten rozrastając się znalazł sobie ujście w nerwie wzrokowym. Jestem już po ciężkiej udanej operacji . Dzięki Pani dr mam uratowany wzrok. Chciałabym bardzo podziękować za tak profesjonalną diagnozę, opiekę i troskę. Pięć gwiazdek to jest za mało aby ocenić Pani talent i złote ręce.
  Ps. Gdyby nie tak ogromne doświadczenie i determinacja w postawieniu diagnozy przez Panią doktor za jakiś czas guz ten mógł zagrażać mojemu życiu i całkowitą utratą wzroku. Dziękuję.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz