Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. Jana Pawła II
Daleka 11, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. Jana Pawła II logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (32)

Ogólna ocena

  Z
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Piotr Skura Konsultacja chirurgiczna

  Byłam u Pana Dr w szpitalu w Grodzisku. Nie mam nic do zarzucenia. Miło i sympatycznie

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Filip Jarema Dąbrowski konsultacja ortopedyczna

  Profesjonalna proteza biodra w zeszłym roku, staw lewy, druga noga robiona w Otwocku, nie do porównania po roku lewa nogą jest bardzo bardzo plastyczna operowana u Pana, rewelacja i pełne zaangażowanie i wyjaśnienie co i jak

  dr n. med. Filip Jarema Dąbrowski

  Dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że udało się Pani pomóc.
  Kłaniam się nisko.

  T
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Piotr Skura Inny

  Polecam z całego serca Dokrora Piotra Skurę, rzeczowy, empatyczny i przemiła człowiek. Trafiłam na SOR w Grodziska Mazowiecki w Szpitalu Zachodnim i Doktor miał dyżur. Trafiła z raną cięto kłutą nadgarstka i ręki. Bardzo szybko dostałam pomoc, piękne szycie i opieka. Dzisiaj po pracy 4 tygodniach rana wygląda super. Dziękuję też Pani pielęgniarce, która była tego dnia. Polecam z całego serca . Piotruś Skura to specjalistami najwyższej klasy. Pozdrawia Doktorze

  D
  Profil zweryfikowany
  Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. Jana Pawła II Inny

  Chodziłam do pani doktor podczas ciąży, bardzo empatyczna kobieta a także ogromna wiedza i profesjonalizm. Jedyny problem to długie kolejki w szpitalu. Polecam

  B
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Filip Jarema Dąbrowski Inny

  Lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjenta, dużą wiedzą, którą widać na każdym kroku, w bardzo miły i konkretny sposób przekazał stan zdrowia i przebieg operacji, a później leczenia i rehabilitacji po operacji biodra. Z całego serca dziękuję za wykonanie alloplastyki biodra bez komplikacji. Uważam, że jest to lekarz jeden z najlepszych w swojej profesji.. Polecam usługi Pana Doktora.

  dr n. med. Filip Jarema Dąbrowski

  Dziękuję za miłe słowa. Cieszę się, że mogłem pomóc.
  Pozdrawiam serdecznie

  M
  Profil zweryfikowany
  dr Andrzej Bączkowski Inny

  Dr.Bączkowski ma bardzo duże doświadczenie zawodowe i jest ekspertem w swoim zawodzie. Naprawdę polecam skonsultować się w trudnych przypadkach.

  M
  Profil zweryfikowany
  Tomasz Jacek Laus Inny

  Pojechałem na SOR w szpitalu zachodnim z wbitym "ciałem obcym" pod paznokciem, którego nie byłem w stanie wyjąć.
  Na nieszczęście trafiłem na Pana Lausa, który zerknął tylko na palec po czym przez 10 minut wklepywał coś w komputer. Wyszedłem ze szpitala po 5 godzinach czekania, z receptą na maść, która pomagała jak umarłemu kadzidło i skierowaniem na Cito od CHIRURGA do poradni chirurgicznej (bezsens), zadzwoniłem....wizyta za 2 miesiące. Pan Laus nie zrobił NIC, nawet nie obejrzał palca. Po 2 dniach z ogromnym bólem, opuchlizną, palcem w kolorze zgniłej śliwki i zdrętwiałą do łokcia ręką pojechałem do prywatnej przychodni gdzie LEKARZ chirurg znieczulił palec, rozciął paznokieć, wyjął ciało obce, spuścił ropę....zajęło to ok 20minut. Palec goi się super i przede wszystkim nie boli. Zapłaciłem 500 zł za zabieg. I po jaką cholere co miesiąc potrącają mi z pensji na te wszystkie zdrowotne jak i tak prywatnie się trzeba leczyć. Panie Laus....brawo.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Filip Jarema Dąbrowski konsultacja ortopedyczna

  najlepszy ortopeda.w ciągu 4 lat wymienił mi 4 stawy.Operacja,potem wizyty kontrolne.Spkój,uśmiech na twarzy.Pełen profesjonalizm.

  dr n. med. Filip Jarema Dąbrowski

  Również dobrze wspominam Szanowną Pacjentkę i wspólne wysiłki zmierzające do poprawy jakości Pani życia. Serdecznie pozdrawiam. Dziękuję za opinię.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr Paweł Olszewski Inny

  Doktor Paweł Olszewski jest doskonałym , profesjonalistą w każdym calu. Lekarz z powołania. Ma świetny kontakt z pacjentem , konkretny i rzeczowy Pan dr. wykonał u mnie operacje wstawienia półprotezy stawu kolanowego. Operacja odbyła się w lipcu tego roku, teraz nie mogę doczekać się się operacji na drugiej nodze. Serdecznie dziękuję, a wszystkim którzy jak ja mają problemy ortopedyczne... Gorąco Polecam.
  Pół roku po prawej nodze, przyszła kolej na nogę lewą. Tym razem w szpitalu w Siemiatyczach. Operacja przebiegła sprawnie. Jestem wdzięczna Panu Pawłowi ,że tak szybko postawił mnie na nogi. Polecam raz jeszcze.

  B
  Profil zweryfikowany
  Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. Jana Pawła II Inny

  Wczoraj trafiłam z urazem dłoni na grodziski SOR. Pan Doktor, mimo widocznego zmęczenia spokojnie wszystko wytłumaczy, nakreślił plan leczenia. Bardzo dobry fachowiec i kulturalny, empatyczny lekarz, Bardzo dziękuję !

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania