Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Orłowo

Wrocławska 54

81-557 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Małgorzata Grażyna Pietrzykowska konsultacja internistyczna

  Pani doktor leczy mnie już 12 lat i nie zmienię. Lekarz z pasją.
  Profesjonalizm i powołanie. Polecam


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zofia Machowicz Inny

  Podczas dwóch wizyt moje problemy ze zdrowiem nie zostały wnikliwie zbadane. Pani Zofia przed przypisaniem leków nie zleciła dodatkowych badań, nie przeprowadziła wywiadu (jak się później okazało, przypisany lek nie jest dla mnie wskazany). Na drugiej wizycie z kolei wyniki krwi w ogóle nie zostały zanalizowane, wyjaśnione (pomimo sporych odchyleń od norm). Odradzam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zofia Machowicz Inny

  Do pani doktor zaczęłam chodzić ok 10 lat temu kiedy jeszcze angażowała się w leczenie i oceniałam ją pozytywnie. Obecnie pani doktor żałuje na badania diagnostyczne pomimo zgłaszanych dolegliwości. Nie otrzymałam odpowiedniej pomocy i muszę iść do innego lekarza ale już prywatnie. Jeśli lekarz oszczędza na badaniach to takie leczenie nie ma sensu.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Elżbieta Rosik choroba serca

  Najlepszy lekarz jakiego znam.Mądra oddana pacjentom. Leczy duszę ciało.
  Lekarz całej mojej rodziny. Zna nas od lat i wie jak nam pomóc.
  Bardzo dziękuję za wspaniałą opiekę nad całą naszą rodziną. Życzę Pani doktor dużo zdrowia.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Elżbieta Rosik Zatykanie uszu

  Okropne podejście do pacjenta, pani dr niemiła, niedelikatna. Nie zbadała mnie w ogołe tylko dała skierowanie do laryngologa. Byłam po długiej chorobie, a nie zostałam nawet osłuchana. Zdecydowanie odradzam wizyty u tej Pani.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zofia Machowicz badania okresowe

  Od dziesieciu lat jestem pacjentka dr Machowicz.Raz do roku bywam na wizytach kontrolnych.Do tej pory nie mialam zadnych problemow zdrowotnych ale za kazdym razem dr M.przychodzila spozniona..Nigdy nie dawala mi skierowania na badania nawet przepisujac mi terapie hormonalna.Poniiewaz ostatnio moje samopoczucie sie pogorszyło poprosiłam o skierowanie na zbadanie poziomu hormonow poniewaz nigdy mi takich badan nie zlecała.Usłyszałam ze ja atakuje ale po mojej ponownej prosbie slierowanie dostałam z uwaga ze wyniki musi zobaczyc.Po dwoch dniach stanelam pod gabinetem na tabliczce godz.przyjec .Piatki od14 a ja bylam o 14,30.Gabinet zamkniety ,o 14,45 zjawila sie połozna informujac mnie ze lekarz przyjmuje od 15.Po10 minutach zjawila sie lekarka.W tym czasie siedzialam sama w poczekalni nie bylo nikogo.Po godzinie 15,20 zjawily sie inne pacjetki i połozna wezwala Pania ktorej nie bylo.Wtedy juz stracilam cierpliwosc i ośmieliłam sie powiedziec .ze czekam prawie od godzny i mam tylko pokazac wynik badania.Na to usłyszalam ze dr.Machowicz przyjmuje w kolejnosci i mam czekac na koniec czyli kilka godzin.Przez 30 minut Pani położna z dr M.sobie rozmawiały słyszałam śmiecz a sobie siedziałam pod drzwiami o czym obie wiedziały.Uważam ze było to działanie złośliwe,bo ośmieliłam sie po 10 latach zaznaczam grzecznie poprosic o skierowanie.Na marginesie wyniki okazały sie złe ale tym zajmie sie juz inny lekaz.Obie Panie pokazaly jak lekcewazy sie pacjentow Pozdrawiam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania