Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Medycyny Rodzinnej

Katowicka 11

41-600 , Świętochłowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Joanna Oleksik-Soral Inny

  Opryskliwa, wywyższająca się nad pacjentem (co ma oznaczać trzy razy powtórzony zwrot "zachowujmy się jak dorośli" do dorosłej osoby?!). Szkoda, że nie da się dać 0 gwiazdek w rubryce uprzejmość. Omijać szerokim łukiem, naprawdę

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewelina Monika Hanslik-Makioła Inny

  Byłam z córką w punkcie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej przy szpitalu w Rudzie Śląskiej. Pani doktor ze wspaniałym podejściem do córki. Wszystko wzorowo. Polecam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marcin Chyra

  Bardzo dobry lekarz, ze swietnym podejściem do malego pacjenta. Dokładnie zbadal moja corke przed postawieniem diagnozy.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Alina Maria Skolik problemy oddechowe syna

  Bardzo dobry specjalista zawsze uśmiechnięta potrafi dobrze postawić diagnoze a przy tym ma bardzo dobre podejscie do dzieci
  Polecam


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewelina Monika Hanslik-Makioła wizyta lekarska

  Pani doktor ma bardzo dobre podejście do dzieci. Jest cierpliwa i serdeczna. Mamy pełne zaufanie. Rzetelnie przeprowadza badanie dziecka i dokładnie tłumaczy jak postępować w danej chorobie. Mimo przeprowadzki, kolejne dziecko również zapiszemy do doktor Hanslik. Polecam wszystkim rodzicom.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marcin Chyra

  Ma dobre podejście do dzieci. Jest bardzo miły. Zdarza się że w razie potrzeby przyjmuje oboje moich dzieci chociaż zarejestrowane było jedno. Jest cierpliwy, nie lekceważy objawów choroby ani obaw rodzica. Zleca dodatkowe badania w razie wątpliwości. Wszystko tłumaczy zrozumiałym językiem, przejrzyście podaje sposób dawkowania leków.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Alina Maria Skolik

  Bardzo dobry pediatra. Nie przepisuje antybiotyku na pierwszej wizycie, najpierw zleca leczenie objawowe i kontrolę za parę dni. W ten sposób wiele razy udało nam się uniknąć antybiotykoterapii. Jest miła, dzieci lubią do niej chodzić. Informacje dla rodzica odnośnie podania leków zapisuje bardzo przejrzyście.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewelina Monika Hanslik-Makioła

  Mam bardzo dobre podejście do dzieci, dzieci się jej nie boją a wręcz uśmiechają. Jeśli pojawiają się jakiekolwiek wątpliwości zleca dodatkowe badania lub daje skierowanie do specjalisty. Jest życzliwa, ma dużo cierpliwości, wszystko dokładnie tłumaczy. W przejrzysty sposób zapisuje rodzicowi wskazówki odnośnie podawania leków.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewelina Monika Hanslik-Makioła

  Polecam lekarz z powołania,jest naprawdę wspaniałym człowiekiem potrafi dobrze zdiagnozować ,a to podstawa.Zachęcam wszystkich do korzystania z doświadczenia i wiedzy medycznej.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewelina Monika Hanslik-Makioła

  Polecam gorąco!!! Lekarz z powołania!!! Ogromna wiedza i doświadczenie a co za tym idzie, ogromna trafność diagnozy! Ze względu na swoją niebywałą cierpliwość wymarzony lekarz dla "spanikowanych" rodziców pierwszego potomstwa.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania