Praktyka Lekarska Dentystyczna Michał Olesiejuk

(5 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Praktyka Lekarska Dentystyczna Michał Olesiejuk

Mickiewicza 15

27-600 , Sandomierz , świętokrzyskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Michał Olesiejuk leczenie kanałowe pod mikroskopem

  U Pana Doktora przechodziłem leczenie kanałowe pod mikroskopem i jestem bardzo zadowolony. W poprzednim gabinecie U innego stomatologa miałem dwie wizyty, nikt niestety mi nie pomógł ponieważ nie dysponowali takim sprzętem ani za pewne wiedzą. Pan Doktor jest bardzo dokładny i profesjonalny w tym co robi. Wszystko przebiegło bezboleśnie. Serdecznie polecam każdemu kto chce wyleczyć dobrze zęby i oddać się w ręce profesjonalisty. Pozdrawiam!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Michał Olesiejuk

  U Pana Doktora byłam na leczeniu zęba pod mikroskopem, jestem zadowolona z leczenia. Pan Doktor dba o komfort psychiczny pacjenta , wizyta przebiegała w milej atmosferze, ma profesjonalne podejście . Wszystko wytłumaczy. Serdecznie polecam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Michał Olesiejuk leczenie kanałowe pod mikroskopem

  Do Pana Doktora trafiłam, ponieważ chciałam rozprawić się z moimi zębami raz a porządnie. Niestety strach przed dentystą oraz przykre doświadczenia z poprzednich lat spowodowały, że przez dłuższy czas unikałam wizyty. W końcu zapisałam się i to była moja najlepsza decyzja, łącznie z wyborem Pana Doktora. Jestem na etapie leczenia kanałowego drugiego zęba i stwierdzam, że to po prostu majstersztyk. Pan Doktor jest niesamowitym fachowcem, gabinet wyposażony w sprzęty o jakich istnienia nie miałam nawet pojęcia :)) a przy tym bardzo sympatyczna i ciepła atmosfera w gabinecie. Nie mówiąc oczywiście o braku bólu i świetnym znieczuleniu. Wiem, że jestem w świetnych rękach i na pewno będę kontynuowała leczenie nadal. Pozdrawiam serdecznie!

  Michał Olesiejuk

  Dziękuję za obszerną opinię! Komfort pacjenta i wysoka jakość usług są dla nas priorytetem . Pozdrawiam serdecznie!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Michał Olesiejuk

  Do Pana Michała trafiłam 5 lat temu, całkowicie przez przypadek i tak został moim ulubionym dentystą. Od dziecka panicznie bałam się dentystów, przez co zaniedbałam zęby, pierwsza wizyta u Pana Michała wyleczyła mnie ze strachu, teraz za każdym razem idę i wychodzę z uśmiechem. Świetny dentysta, ma dobre podejście do pacjenta. Na każdej wizycie Pan Michał szczegółowo wyjaśnia co będzie robił i dlaczego tak, leczenie przebiega bezboleśnie, a efekty przechodzą najśmielsze oczekiwania. Usługi są na najwyższym poziomie, gabinety świetnie wyposażone w profesjonalne sprzęty. W końcu nie wstydzę się swojego uśmiechu, za co jestem wdzięczna Panu Michałowi. Bardzo polecam bo warto!


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Michał Olesiejuk leczenie kanałowe pod mikroskopem

  Bardzo miły i konkretny doktor.Doświadczenie, kompetencja,wiedza i chęć pomocy pacjentowi spowodowały, iż jestem obecnie w trakcie leczenia, które powinienem podjąć dawno temu. Cieszę się że są wreszczie takie gabinety do których idzie się bez strachu i obaw.
  Serdecznie Pozdrawiam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania