Informacje o placówce

Gabinety

PAUL DENTAL

Legionów 68

05-200, Wołomin, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Piróg

  Stomatolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Usunięcie zęba i wstawienie implantu

   Jestem po pierwszej wizycie u doktora Pawła, podczas usuwania zęba prawie zasnęłam, nic nie bolało, doktor wszystko wytłumaczył, jestem bardzo zadowolona. Pan doktor to świetny specjalista, na pewno będę go polecać wszystkim, którzy będą mieli podobny problem.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Mam przyjemność być pacjentką dr Pawła Piróga, odbyłam już kilka wizyt w celu usunięcia trudnych ósemek, a także kwalifikacji do implantacji, wizytę założenia implantu i dzisiaj założenia śruby gorącej, pozostają jeszcze dwie wizyty na wyciski i koronę. Jestem bardzo zadowolona, nie spodziewałam się tak szybkich i bezbolesnych zabiegów, mogę przyznać że strach ma wielkie oczy, pełen profesjonalizm. Oddanie się w ręce dr Piróga i postępowanie wg wytycznych są gwarancją pięknego uśmiechu. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Artur Gmerek

  Stomatolog, lek. dent.

  • M
   Lokalizacja: PAUL DENTALUsługa: Przyklejenie korony

   Najboleśniejsze cementowanie korony jakiego w życiu doświadczyłem, a doświadczyłem już np. implantowania z podniesieniem dna zatoki. Odłamała mi się korona zęba (1) leczonego kiedyś kanałowo. Było to tuż przed Wielkanocą i potrzebowałem szybkiego rozwiązania. Korona została zacementowana ale przy tej czynności doktor wcisnął mi między dziąsło a korzeń nitkę, która została zacementowana, a którą próbował wydłubać przez ok 20 min. sprawiając mi sporo bólu. Nitka osłabiła cement i ząb robiony w piątek wieczorem odpadł w sobotę rano więc poszedłem na świąteczne spotkania rodzinne szczerbaty i lżejszy o ponad 100 zł.

  • Z
   Lokalizacja: PAUL DENTAL

   Najlepszy dentysta u jakiego byłam! :) Wszystko wykonywane profesjonalne i co najważniejsze - bezboleśnie i bezstresowo!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Marek Sanecki

  Ortodonta, Stomatolog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wyprostować zeby

   Doktor Marek Sanecki Wspaniały lekarz,wszystko dokładnie wytłumaczy.poświęca dużo czasu dla pacjenta. Jestem zadowolona , , że trafiłam z moją córka właśnie do tego Doktora Marka Saneckiego...Polecam..."

  • A
   Lokalizacja: Dental Doctor

   Polecam Doktora Saneckiego! Córka przeszła u niego cały cykl leczenia zgryzu stałym aparatem. Każda wizyta to była czysta przyjemność: dostawałam pełną informacje na temat przebiegu leczenia, przewidywań czy skutków ubocznych. Zdarzało się nam przyjść na dodatkowa wizytę i byłam przyjmowana pomiędzy pacjentami. Pan Sanecki to miły i pełen poczucia humoru człowiek????

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu