Informacje o placówce

Gabinety

Ośrodek Diagnostyki Medycznej

Starowiejska 47

81-363 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Hanna Muller

  Kardiolog, lek.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Zatoka Zdrowia Poradnie SpecjalistyczneUsługa: konsultacja kardiologiczna (pierwsza wizyta)

   Bardzo miła Pani doktor, chcąca naprawdę pomóc i wysłuchać pacjenta, dużo doradziła i uspokoiła. Serdecznie polecam

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Zatoka Zdrowia Poradnie SpecjalistyczneUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Pani doktor cechuje się pełnym profesjonalizmem. Bardzo dokładnie mnie zbadała. Udzieliła fachowych porad. A wszystko odbywało się w przyjaznej atmosferze. Była to moja druga wizyta u pani doktor Muller. Polecam wizyty u pani doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Ewa Zarazińska

  Dermatolog,

  • M
   Lokalizacja: Wielospecjalistyczna Przychodnia - Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Bardzo miła Pani Lekarz. Wytłumaczyła mi i synowi skąd ta choroba i jak ją leczyć. A nawet to jaka ma skòre mój syn,bo ja myślałam że bardzo suchą a tu jest tłusta. Ja poszłam do Pani Ewy bo przeczytałam same dobre opinie. I mogę z ręką na sercu powiedzieć,że te dobre słowa to wszystko prawda. Ja będę szła na dalsze leczenie i wszystkim też polecam. Pozdrawiam serdecznie

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Wielospecjalistyczna Przychodnia - Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Pani Doktor bardzo kontaktowa, szczegółowo i w przystępny sposób wyjaśniła istotę choroby. Mam nadzieję że zastosowane leczenie będzie skuteczne.Jeśli jeszcze kiedyś będę potrzebowała dermatologa , to przyjdę do Pani Zarazińskiej.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Elżbieta Jasiel-Walikowska

  Dermatolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Dermatologiczno – Alergologiczne „Derm-Al” ONLINEUsługa: Inny

   Jestem bardzo zadowlona z wizyty, mam nadzieje ze plan leczenia przyniesie rezultaty. Wizyta bardzo konkretna, Pani doktor wszystko dokladbie wyjasnila i pokierowala.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Dermatologiczno – Alergologiczne „Derm-Al”Usługa: dermatoskopia

   Wizyta krótka i konkretna. Bez zbędnych opowieści. Uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi na moje wątpliwości i pytania. Jestem zadowolona. Konsekwentnie przestrzegane są zasady bezpieczeństwa sanitarnego.

  Zobacz wszystkie opinie (261) o tym lekarzu


 • Katarzyna Rożnowska

  Ginekolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: Gabinet ginekologiczny Katarzyna RożnowskaUsługa: konsultacja ginekologiczna + USG

   Poszukując idealnego ginekologa trafiłam niedawno do pani doktor Rożnowskiej na wizytę. Od samego początku byłam bardzo pozytywnie zaskoczona - po pierwsze punktualnością. Bardzo sprawnie został przeprowadzony wstępny wywiad a następnie samo badanie. Wszystkie informacje były przekazywane konkretnie, na każde pytanie uzyskałam wyczerpującą odpowiedź. Warto również podkreślić indywidualne podejście pani doktor do pacjentki - przepisanie nowych leków bazując na substancjach czynnych tych, które przyjmowałam w przeszłości, a które działały korzystnie na mój organizm. Serdecznie polecam

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet ginekologiczny Katarzyna RożnowskaUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Otrzymałam konkretne odpowiedzi na zadane pytania. Zostałam szczegółowo przebadana i czułam się zaopiekowana. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (48) o tym lekarzu


 • Barbara Stefaniuk-Nowicka

  Ginekolog, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Wielospecjalistyczna Przychodnia - Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Wizyta przebiegła szybko i sprawnie. Pani doktor była bardzo miła i wysłuchała nurtujących pytań i problemów.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Wielospecjalistyczna Przychodnia - Lekarze SpecjaliściUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pani przesympatyczna. :) Ani trochę poczucia oceniania czy zbędnych komentarzy. Mówi wszystko co zamierza zrobić, nawet jeżeli się zastanawia, to mówi dlaczego to robi i wyjaśnia. Jest przestrzeń na wyrażenie obaw, na dyskusję, na pytania i odpowiedzi. Jestem bardzo zadowolona. :)

  Zobacz wszystkie opinie (56) o tym lekarzu


 • Alicja Stulich

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • wizyta u pani doktor kompetentna szybka i skuteczna. Lekarz wiedzący co mi dolega i dobrze stawiający diagnoze wyrazy uznania dla pani doktor stulich

  • G

   Niestety moje dwukrotne wizyty (w bardzo długim odstępie czasowym) u pani doktor pozostawiały więcej pytań niż konkretnego rozwiązania problemu lub określenia jakiegoś schematu postępowania w celu leczenia lub badań rozpoznawczych nie zawsze przecież oczywistych przyczyn dolegliwości.
   Inny lekarz sensownie wytłumaczył co podejrzewa i jakie ma dla mnie propozycje podejścia do problemu. Ostatecznie mój stan został zdiagnozowany, określony i wiem na czym stoję. Stąd wnioskuję, że moje oczekiwania od lekarza nie były wygórowane.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Janina Aleszewicz-Baranowska

  Kardiolog, dr n. med.

  • S

   bardzo dobry lekarz i człowiek córka wyleczona i usmiechnieta.Dziekuje z całego serca w imieniu córki i moim

  • M

   Kiedy cierpiałem na nerwicę sercową (a wiedzcie, że wtenczas pewny byłem, że mam ciężko chore serce) pani Doktor zbadała mnie i rzekła, że "życiową pompę" mam jak dzwon i z takim sercem pożyję 100 lat jak nie dłużej. Bardzo profesjonalna i na dodatek miła. Same badanie jest wykonane rzetelnie i w miłej atmosferze, gorąco polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Tomasz Batko

  Radiolog,

  • Bardzo dobry lekarz, z podejsciem do malego pacjenta jak i rodzica. Mialam jakiekolwiek watpliwosci nie tylko odnosnie USG brzuszka na ktory bylismy umowieni cierpliwie odpowiadal sprawdzil przy okazji plucka (po porodzie odma pluc) Lekarz godny polecenia !!!!

  • A

   Bardzo miły, ma podejście do niemowlaków:), rzeczowy, odpowiada na pytania i sam je też zadaje a nie tak jak niektórzy lekarze .. usg , wydruk żegnam


 • Maciej Stalke

  Laryngolog,

  • E
   Lokalizacja: Ośrodek Diagnostyki MedycznejUsługa: złamanie nosa

   Kontakt z Panem Doktorem nie był planowany. Trafiłem do szpitala ze złamanym nosem. Po wcześniejszej konsultacji z inną, bardzo sympatyczną Panią Doktor zajął się mną Pan Maciej. Wyjaśnił dokładnie możliwe opcje zabiegu i pozwolił wybrać. Zaraz po planowanych zabiegach zajął się mną i efekt repozycjonowania nosa przerósł wszelkie moje oczekiwania....tak prostego nosa już nie potrafiłem nawet sobie wyobrażić (w młodości ulegał trzykrotnemu złamaniu ). Prawdziwe mistrzowstwo....żadnego krwotoku...wyszedłem do domu bez oznak zabiegu! Polecam!

  • F

   Moja opinia, z dn.22.bm, długo czekała na akceptację moderatora. W tym czasie, wielu pacjentów zamiast fachowej pomocy lekarskiej, mogło otrzymać recepty na antybiotyki.
   Mając na względzie dobro kolejnych pacjentów, próbuję mimo wszystko uświadomić, że rozczarowanie wizytą może nieść ze sobą również ujemne skutki dla zdrowia. Zawarte w opinii szczegóły, chociaż prawdziwe,nie zostały zaakceptowane.Niezłośliwie radzę: dla zdrowia swojego, odwiedzajcie lekarza innego.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Piotr Antoni Chwiałkowski

  Laryngolog,

  • K
   Lokalizacja: Ośrodek Diagnostyki MedycznejUsługa: badanie laryngologiczne

   Witam,
   Muszę stwierdzić że Piotr Chwiałkowsi jest najlepszym laryngologiem jakiego spotkałam. Dzięki niemu słyszę na moje prawe ucho i nie muszę przejmować się wiecznym zapaleniem ucha jak miałam przed operacją. Choć może lekarz do jakiś ogromnie miłych nie należy to jeżeli chodzi o diagnostykę i leczenie jest jednym z najlepszych lekarzy. Dziękuję Panu Doktorowi za wspaniałą opiekę i pomoc

  • Ł

   Szanowni Państwo

   Lekarz jest bardzo niemiły. Nie szanuje pacjentów, co mówi otwarcie. Bardzo byłem zdziwiony poziomem zachowania lekarza, który powinien zachęcić moją osobę do kolejnych wizyt. Niestety na koniec usłyszałem, żebym już nie do niego nie przychodził. Z pewnością posłucham jego zdania. Należy podkreślić że byłem u doktora prywatnie. Z pewnością nie polecam. Szkoda zdrowia i nerwów. Lepiej pójść do innego lekarza, który za ciężko zarobione pieniądze okaże ciepło, kulturę i kompetencje medyczne.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania