Informacje o placówce

Gabinety

Ośrodek Diagnostyki Medycznej

Starowiejska 47

81-363 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Ośrodek

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Barbara Potyra Inny

  Lekarz, który w końcu konkretnie wskazał problem. Zalecił badania, które w końcu wykazały jakie leczenie przeprowadzić. Całe szczęście że doktór nie wystawiła zgody na orzeczeniu do pracy - tylko zainteresowała się wynikami i dolegliwościami. Wytłumaczyła z czym wiąże się moja choroba i jakie są możliwości leczenia. Wyczerpująco odpowiedziała mi na moje pytania. Szkoda że nie przyjmuje w ramach POZ.....


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Puzio Inny

  Bardzo rzeczowa i zaangażowana Pani doktor. Wyjaśnia, omawia, pokazuje co i jak, a do tego przepięknie się uśmiecha. Serdecznie polecam

  Ewa Puzio

  Miło mi, dziękuję i polecam się na przyszłość :))


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Maria Starnawska Inny

  Pani doktor bardzo miła i empatyczna, wywiad lekarski szczegółowy ale bez zbędnych formalności, wizyta bezproblemowa. Polecam :)


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Chmyłko Zwykła wizyta

  Pan Łukasz Chmyłko to ideał lekarza. Zdecydowanie najlepszy u jakiego byłam. Bardzo kompetentny, rzetelny, wnikliwie analizuje sytuację zdrowotną pacjentki, cierpliwie słucha i odpowiada jasno na pytania. Jeśli coś jest niejasne wszystko dokładnie wytłumaczy. Poza tym wizyty przebiegają w bardzo miłej i luźnej atmosferze. Moje 100% zaufanie Pan Doktor zdobył po pierwszej wizycie. Jestem wdzięczna za rady i pomoc i zdecydowanie polecam. Nie wyobrażam sobie wizyt gdzie indziej.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Chmyłko Inny

  Doktor Łukasz Chmyłko to najbardziej kompetentny lekarz na jakiego trafiłam .Zawsze miły ,uśmiechnięty .Wyjasni wszystko bardzo dokładnie ,przedewszystkim ma czas dla pacjentki .Profesjonalny w 100 %Inni lekarze powinni brać z niego przykład. Dziękuję p.Doktorze za wszystko.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Urszula Borkowska Inny

  Brak wytłumaczenia na czym polega choroba (Hashimoto) oraz jak działają leki, ani jak długo należy je przyjmować, recepta do ręki i do widzenia. Na fatalne wyniki badań wątroby, które jak się później okazało były bezpośrednio związane z problemami tarczycowymi, doktor odpowiedziała, że jej to nie interesuje, bo ona nie jest hepatologiem. Widzi tylko, że wyniki są złe i mam "coś z tym zrobić". Pojawiły się również nieprzyjemne komentarze w kierunku przyjmowania antykoncepcji hormonalnej, pomimo iż była stosowana w celach leczenia problemów dermatologicznych, a leczenie przebiegało pod stałą i dokładną kontrolą lekarza ginekologa. Zdecydowanie nie polecam, poziom stresu jakiego doznałam zakończył wizytę płaczem.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Elżbieta Jasiel-Walikowska Inny

  Bardzo polecam Panią Doktor, wspaniała atmosfera podczas konsultacji, wyjaśniała przebieg leczenia, zalecenia bardzo trafne. Jeżeli ktoś szuka bardzo dobrego dermatologa to Polecam


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: Ewa Zarazińska problemy skórne

  Pani doktor bardzo konkretna, sympatyczna i poważnie traktująca problem skórny. Przeprowadza szczegółowy wywiad.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Hanna Muller klekoty

  Najcudowniejsza! Miła, rzeczowa, opiekuńcza, czuć, że chce pomóc i pomaga. Duża wiedza, dobra intuicja. Polecam


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Chmyłko poronienie

  Najbardziej kompetentny, życzliwy i mądry lekarz u jakiego byłam. Odpowiada na wszystkie pytania i sam pyta o wiele rzeczy. Nie śpieszy się. Nie klepie w komputerze przez całą wizytę. Rozmawia i sprawdza wszystko.
  Polecam każdemu.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania