Legio-Med - T. Budzyńska

(3 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Legio-Med - T. Budzyńska

Husarska 14

05-120 , Legionowo , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Roman Pająk Inny

  Do dr.Pajaka trafiłam z polecenia. Niestety byl to bardzo zly wybór. Lekarz prowadził moją ciążę, poki nie wybuchla pandemia mozna by powiedziec ze wszystko było na dobrej drodze. W trakcie trwania pandemii lekarz zaczął udzielać teleporad, co w przypadku lekarza ginekologa uwazam za nonsens. Moje teleporady trwaly 2 minuty, za kazdym razem doktor pytal o to samo, czy pierwsza ciąża, jak sie Pani czuje i tak dalej. Mialam wrazenie ze dzwonil do mnie nie mając wogole mojej karty przed sobą. Gdy w czerwcu będac w koncowce 7 miesiaca znowu zaproponowano mi teleporade, zrezygnowałam z tego lekarza i poszlam do innego,gdyz dr. Pajak nie widzial mnie przeszlo dwa miesiace i pomimo zglaszanych dolegliwosci nie zaprosil do gabinetu na żadne badanie. Dr. nie zdiagnozowal u mnie nadciśnienia, pomimo ze podczas pomiaru w gabinecie za kazdym razem bylo ono wysokie, w efekcie urodzilam dziecko z zamartwicą urodzeniawa i niską punktacją Abgar. Jednym slowem nie polecam tego lekarza zwlaszcza ze te teleporady byly platne.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Roman Pająk Inny

  Moja ciąża prowadzona przez dr Pająka zakończyła się martwym porodem w 32 tc. Lekarz ignorował zgłaszane objawy, nie kierował na dodatkowe badania. Ani razu podczas całej ciąży nie zbadał mnie palpacyjnie, nie zrobił tego też na wizycie kontrolnej w połogu. Na USG połówkowym nie ocenił serca, nie zrobił tego też później. Dziś po 4 miesiącach wiem, że mam trombofilię i celiakię, nie rozpoznane i nieleczone. Nie polecam tego lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Roman Pająk prowadzenie ciąży

  Bardzo miły lekarz, żadna wizyta mnie nie stresowała, partner zawsze mógł być ze mną na wizycie w czasie ciąży. Chodzę do tego ginekologa po ciąży i jestem bardzo zadowolona.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania