Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Jesteśmy wielospecjalistycznym ośrodkiem medycznym, który kompleksowo łączy ze sobą najwyższą jakość usług medycznych świadczonych prywatnie z bezpłatnym leczeniem w ramach kontraktu z NFZ.
Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt medyczny, który zapewnia Naszym Pacjentom najwyższy poziom bezpieczeństwa i gwarantuje, że leczenie odbywa się na światowym poziomie. Szczegółowy zakres diagnostyki znajdziecie Państwo na naszej stronie.
Jesteśmy w wąskim gronie prywatnych klinik medycznych współpracujących z Śląskim Uniwersytetem Medycznym w Katowicach, dzięki czemu Nasi Pacjenci mają zapewnioną opiekę światowej klasy ekspertów.
W Klinice Nova najważniejszy jest Pacjent jest to sacrum, dla którego wciąż rozwijamy i podnosimy poziom opieki medycznej w Naszej placówce każdego dnia. Naszą najlepszą wizytówką są tysiące zadowolonych Pacjentów.
Umów się na wizytę i przekonaj się sam jak wygląda medycyna XXI wieku.
Nasi doświadczeni specjaliści świadczą opiekę medyczną w zakresie:
- Ambulatoryjnym
- Specjalistycznym
- Leczenie szpitalnego (zabiegowego)
Zapraszamy!
Zespół Kliniki Nova
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (173)

Ogólna ocena

  Z
  Profil zweryfikowany
  lek. Jacek Chełchowski konsultacja urologiczna (pierwsza wizyta)

  Bardzo komunikatywny i empatyczny lekarz. Polecam.

  J
  Profil zweryfikowany
  Maciej Pozowski konsultacja urologiczna

  Profesjonalne podejście do pacjenta przed , podczas oraz po zabiegu. Miła atmosfera podczas wizyty. Polecam

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Rafał Olejnik Inny

  Bardzo dziękuję panu dr Rafałowi Olejnikowi za bardzo trafną diagnozę, szybkie i skuteczne leczenie operacyjne gruczołu krokowego (HOLEP), skuteczne leczenie pooperacyjne (modyfikacja stylu życia, farmakoterapia) oraz niespotykane zaangażowanie na każdym etapie postępowania z pacjentem (od pierwszego do ostatniego spotkania). Byłem bardzo chory. Teraz jestem zdrowy.


  B
  Profil zweryfikowany
  Maciej Pozowski konsultacja urologiczna

  Lekarz o wielkim sercu i ogromnej empatii, robi wszystko żeby pacjent wrócił do zdrowia ,nie ma słów żeby opisać takiego Lekarza, po prostu fachowiec z ogromną wiedzą i kulturą osobistą . całego serca polecam. Pozdrawiam panie Doktorze.


  J
  Profil zweryfikowany
  Kamila Stochmiałek Inny

  Laryngolog, który na prawdę mi pomógł. Gdyby nie Pani Doktor to nie wiem gdzie bym skończyła. Zawsze miła, uprzejma na wizytach, w szpitalu jak i po szpitalu. Polecam w 1000%.


  W
  Profil zweryfikowany
  Maciej Pozowski konsultacja urologiczna

  Świetny specjalista, miła atmosfera podczas wizyt i profesjonalna opieka w trakcie i po zabiegu. Dostępny dla pacjenta w razie nagłych sytuacji. Bardzo polecam


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Aleksandra Sitko-Saucha Inny

  Zdecydowanie Polecam Panią urolog Sitko-Saucha. Lekarz wręcz anioł. Nie spotykane podejście do pacjenta na najwyższym poziomie. Wszystkie procedury przed jak i po zabiegu jasno wytłumaczone. Zdecydowanie polecam każdemu kto chce trafić w dobre ręce i być leczonym na najwyższym poziomie.


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Rafał Olejnik konsultacja urologiczna

  Z czystym sumieniem polecam dr Rafała Olejnika. Początkowo nie byłem przekonany co do zaproponowanego przez niego sposobu leczenia, natomiast sugerując się opiniami innych osób, zdecydował się na zabieg. W moim odczuciu nie przyniósł on ulgi, której oczekiwałem, a o której Doktor mnie zapewniał. Podczas wizyty zwróciłem mu uwagę na moje niezadowolenie. Doktor jednak spokojnie tłumaczył poszczególne etapy mojego leczenia. Ponownie zdecydowałem się mu zaufać i była to trafna decyzja. Jestem Doktorowi wdzięczny zarówno za podjęte leczenie jak i okazaną mi cierpliwość i zrozumienie.


  T
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Szejna-Rams Inny

  Jestem pod ogromnym wrażeniem profesjonalnej wizyty, bardzo dobrego podejścia do pacjenta. Jeśli znowu pojawi się problem z pewnością skorzystam z usług pani doktor.Serdecznie polecam .


  M
  Profil zweryfikowany
  Klinika Nova Inny

  Profesjonalna,z dużą wiedzą i empatią. Odpowiada na wszystkie pytania pacjenta wyczerpująco.Polecam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Kłosowa 7, 47-206 Kędzierzyn-Koźle Pokaż w Google Maps
Medicover, LUX MED, PZU Życie, PZU Pomoc, Compensa, PZU Zdrowie

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania