Klinika Nova

Klinika Nova

Laryngologia , Okulistyka , Ginekologia , Urologia , Chirurgia , Interna , Ortopedia , Chirurgia plastyczna , Kardiologia , Dietetyka , Anestezjologia , Endokrynologia , Neurologia , Medycyna rodzinna , Onkologia , Gastrologia , Psychiatria , Chirurgia dziecięca , Bariatria , Diabetologia , Logopedia , Psychoterapia , Medycyna estetyczna , Chirurgia naczyniowa , Nefrologia , Psychologia , Urologia dziecięca więcej

Kędzierzyn-Koźle, Gliwice, Racibórz, Głubczyce, Prudnik, Nysa, Strzelce Opolskie, Opole, Głuchołazy, Krapkowice, Pyskowice, Zawadzkie, Rybnik, Wodzisław Śląski 14 adresów

188 opinii

Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Jesteśmy wielospecjalistycznym ośrodkiem medycznym, który kompleksowo łączy ze sobą najwyższą jakość usług medycznych świadczonych prywatnie z bezpłatnym leczeniem w ramach kontraktu z NFZ.
Posiadamy najnowocześniejszy sprzęt medyczny, który zapewnia Naszym Pacjentom najwyższy poziom bezpieczeństwa i gwarantuje, że leczenie odbywa się na światowym poziomie. Szczegółowy zakres diagnostyki znajdziecie Państwo na naszej stronie.
Jesteśmy w wąskim gronie prywatnych klinik medycznych współpracujących z Śląskim Uniwersytetem Medycznym w Katowicach, dzięki czemu Nasi Pacjenci mają zapewnioną opiekę światowej klasy ekspertów.
W Klinice Nova najważniejszy jest Pacjent jest to sacrum, dla którego wciąż rozwijamy i podnosimy poziom opieki medycznej w Naszej placówce każdego dnia. Naszą najlepszą wizytówką są tysiące zadowolonych Pacjentów.
Umów się na wizytę i przekonaj się sam jak wygląda medycyna XXI wieku.
Nasi doświadczeni specjaliści świadczą opiekę medyczną w zakresie:
- Ambulatoryjnym
- Specjalistycznym
- Leczenie szpitalnego (zabiegowego)
Zapraszamy!
Zespół Kliniki Nova
Dowiedz się więcej

Adres

Klinika Nova
Kłosowa 7, 47-206 Kędzierzyn-Koźle
Klinika Nova logo
Ubezpieczenia
Medicover, LUX MED, PZU Życie, PZU Pomoc, Compensa, PZU Zdrowie

Specjaliści

Opinie o specjalistach (188)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Maciej Pozowski konsultacja urologiczna

  Świetny lekarz, dokonał dobrej diagnozy i przeprowadził zabieg chirurgiczny. Bardzo poprawił mi jakość życia. Odpowiada szczegółowo na każde pytanie. Polecam serdecznie.

  A
  Profil zweryfikowany
  Maciej Pozowski konsultacja urologiczna

  Bardzo komunikatywny, niezmiernie zaangażowany, profesjonalny i skuteczny w diagnozie i sposobie leczenia.
  Daje poznać, że lubi swój zawód i nie przypadkowo został lekarzem.
  Ja leczyłem się w ramach NFZ.
  Dziękuję doktorze.

  J
  Profil zweryfikowany
  Maciej Pozowski konsultacja urologiczna

  Pełen profesjonalizm.Fachowa pomoc lekarska.Rzetelne i konkretne porady. Diagnoza i wykonanie na najwyższym poziomie. Godny polecenia.

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Rafał Olejnik Inny

  Przez przypadek dowiedziałem się o dr. Olejniku i Klinice w Kędzierzynie – Koźlu. Doktor wykonał mi zabieg HOLEP. Na wizycie wstępnej wszystko jasno wytłumaczył, wykazał się przy tym świetnym podejściem do pacjenta, empatią i, na ile mogę to ocenić, pełnym profesjonalizmem. Po zabiegu pozbyłem się poważnych problemów urologicznych.
  Polecam dr. Olejnika i Klinikę NOVA!

  A
  Profil zweryfikowany
  Maciej Pozowski konsultacja urologiczna

  Prodesjonalna opieka,od postawienia diagnozy,poprzez wykonanie biopsji fuzyjnej,po perfekcyjnie wykonany zabieg prostektomii laparoskopowej.Cierpliwiść,rzetelna informacja,empatia. Polecam i dziękuję za wszystko.

  M
  Profil zweryfikowany
  Maciej Pozowski Inny

  Chciałbym wyrazić moje głębokie uznanie i wdzięczność dla doktora Pozowskiego, który dosłownie uratował moje życie. Doktor Pozowski nie tylko uratował moją nerkę, ale również skutecznie usunął guz nerki, co sprawiło, że teraz mogę cieszyć się pełnią zdrowia. Jego profesjonalizm, wiedza oraz empatyczne podejście do pacjenta były niesamowite i zapewniły mi poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie leczenia. Doktor Pozowski to prawdziwy specjalista i wspaniały człowiek. Polecam go z całego serca każdemu, kto potrzebuje najlepszej opieki medycznej. Dziękuję, Panie Doktorze!

  J
  Profil zweryfikowany
  Maciej Pozowski Inny

  RAK. Trafiam do doktora Pozowskiego trochę przypadkowo. Po 2 tygodniach zabieg usunięcia nerki. Lekka panika okazuje się niekoniecznie uzasadniona. Usuwa nerkę laparoskopią - w drugim dniu po operacji wstaję z łóżka , w czwartym do domu . Bez forsowania ale jestem samodzielny. Kilkanaście dni i opatrunki nie są już potrzebne.. Następna wizyta kontrolna w sierpniu. Dziękuję doktorze.

  Z
  Profil zweryfikowany
  Maciej Pozowski konsultacja urologiczna

  Profesjonalizm. Diagnoza i wykonanie zabiegu na wielkim poziomie. Lekarz godny polecenia w 100 %.

  R
  Profil zweryfikowany
  Maciej Pozowski Inny

  Lekarz z konkretnym i bezpośrednim podejściem do pacjenta, bez ubarwień i mydlenia oczu, do tego empatyczny i profesjonalny. Mimo młodego wieku duża wiedza medyczna i jak się wydaje spore doświadczenie zawodowe jako operatora. Wielki pozytyw.

  T
  Profil zweryfikowany
  Maciej Pozowski Inny

  Rzeczowe podejście do pacjenta. Konkretnie i sprawnie. Zabieg wykonany perfekcyjnie. Profesjonalista w każdym calu.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania