Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Vita-Med

aleja Piłsudskiego 30

81-378 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Rafał Camilleri

  Ortopeda, Chirurg, dr n. med.

  • B
   Lokalizacja: Scanmed S.A GdańskUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Witam znalazłem Pana doktora na internecie, ponieważ potrzebowałem szybko konsultacji kolana . Pan dr. Szybko zareagował na leczenie, objaśnił, polecili rezonans gdzie zrobić. Pierwsza wizyta pełna profeska. Polecam gorąco

  • A
   Lokalizacja: Scanmed S.A GdańskUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Świetny fachowiec. Doktor rzeczowo i precyzyjnie opisał mój przypadek. Jasno przedstawił metody i możliwe efekty leczenia. Podjął się bardzo trudnego zabiegu. Jestem wdzięczna za zaangażowanie i realną pomoc. Serdecznie polecam

  Zobacz wszystkie opinie (80) o tym lekarzu


 • Piotr Zawadzki

  Ortopeda, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Vita-MedUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Świetny specjalista! Warto pokonać wiele kilometrów aby móc skorzystać z wizyty i leczenia u Pana doktora.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Vita-MedUsługa: wiskosuplementacja

   Wizyta związana była z wiskosuplementacją, która wykonana została bezboleśnie. Jest to już moja 3 wizyta u tego lekarza. Za każdym razem otrzymałam fachową pomoc. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (204) o tym lekarzu


 • Anita Tarnowska

  Endokrynolog, Diabetolog, Dietetyk, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Vita-MedUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Polecam. Pani endokrynolog bardzo szczegółowo prowadzi każdą wizytę. Długie terminy oczekiwania świadczą o skutecznych diagnozach.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Vita-MedUsługa: konsultacja diabetologiczna

   Leczę się u Pani Doktor już od dłuższego czasu, jestem bardzo zadowolona. Udało mi się troszkę schudnąć, ustąpiło złe samopoczucie, zlikwidowałyśmy nawet trądzik, z którym męczyłam się kilka lat :) Podoba mi się, że Pani Doktor oprócz leków proponuje również naturalne sposoby (np picie określonych ziół). Atmosfera jest bardzo przyjazna :)

  Zobacz wszystkie opinie (895) o tym lekarzu


 • Anna Benert

  Pediatra,

  • Świetny lekarz,

   Na bieżąco z nowymi lekami, szkoli się.


   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```

  • Bardzo miła i dobra lekarka.
   Pamięta swoich pacjentów a nie chaotycznie przerzuca karty.
   Niestety droga.


 • Hanna Wójcik-Drączkowska

  Chirurg, Neurolog,

  • J

   Leczę się u Pani doktor od 2009r. Wcześniej, przez ok. 7 lat z różnymi "dziwnymi " objawami -wędrowałam od lekarza do lekarza i usłyszałam dziesiątki diagnoz, które potem dementowano. Pani dr Wójcik przebadała mnie na wskroś, po czym zdiagnozowała SM. Nie przyjęłam tej diagnozy jak wyroku, lecz jako wyzwanie, by walczyć o siebie, o sprawność, o dobrą formę fizyczną i psychiczną. Pani doktor jest w tm wszystkim moim najlepszym sprzymierzeńcem. Na czas oczekiwania w "kolejce" na interferon- objęła mnie terapią mitoxantronem ( chemia- wlew raz na 3 m-ce), co mój organizm znosi zupełnie dobrze- w kwietniu dostanę ostatnią dawkę. Potem dostanę już interferon. Chodzę na własnych nogach, nie mam rzutów choroby... czego chcieć więcej. Jestem szczęściarą, że trafiłam na tak wspaniałego lekarza, jak Pani doktor. Wszystkim polecam.


 • Wiesław Janusz Kruszewski

  Chirurg, Onkolog, prof. dr hab. n. med.

  • P

   Cudowny człowiek i znakomity specjalista. Uratował życie mojej Mamie. Minęło już wiele lat od operacji usunięcia nowotworu piersi i Mama czuje się świetnie i wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Dostała drugie życie. Profesor Kruszewski bardzo mądrze zaplanował proces leczenia, w przeciwieństwie do innych specjalistów z Trójmiasta, którzy roztaczali przeróżne dramatyczne wizje. Byłyśmy przerażone i bezradne, kiedy każdy lekarz mówił co innego. Zaufałyśmy Panu Profesorowi Kruszewskiemu i dziś mogę z pełnym przekonaniem powiedzieć, że była to dobra decyzja. Dziękujemy Panie Profesorze!

  • A

   JESTEM PACJENTKĄ PANA PROFESORA OD PONAD 15 LAT , MIAŁAM KILKA ZABIEGÓW ,KTÓRE WYKONYWAŁ I NIE WYOBRAŻAM SOBIE ABYM ZAUFAŁA CAŁKOWICIE INNEMU LEKARZOWI. PAN PROFESOR JEST NIE TYLKO WSPANIAŁYM DOKTOREM ALE CUDOWNYM CZŁOWIEKIEM.IDĄC NA PIERWSZY ZABIEG [MÓGŁ SIĘ SKOŃCZYĆ AMPUTACJĄ PIERWSI] PRZYGOTOWAŁ MIE TAK PSYCHICZNIE, ŻE RODZINA BYŁA ZASKOCZONA MOIM OPANOWANIEM I SPOKOJEM.SERDECZNE PODZIĘKOWANIA

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Regina Sawicka-Turczyn

  Internista, Pulmonolog,

  • J

   Znakomity lekarz,a przy tym wspaniały człowiek.Pani Doktor to ginący gatunek lekarza,dla której najważniejszy jest pacjent.

  • M

   Gorąco polecam,ze wszech miar SPECJALISTKA CZŁOWIEK WIELKIMI LITERAMI Leczę się od wielu lat u Panie doktor Marek Mach Gdynia


 • Maria Mazurkiewicz-Bełdzińska

  Neurolog Dziecięcy, Neurolog, prof. dr hab. n. med.

  • Lokalizacja: Poradnia Neurologiczna - Uniwersyteckie Centrum Kliniczne - Szpital Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego Usługa: padaczka

   Pani Doktor , jest cudownym człowiekiem. Ma niesamowitą wiedzę, podała nam swój numer telefonu na który możemy dzwonić ,fakt nie zawsze odbiera. Ale trzeba tez ją zrozumieć Jest jedna a pacjentów ma całą masę. Trafiliśmy na nią przy konsultacji pierwszego ataku syna w szpitalu miejskim na konsulatcjii, póżniej poszliśmy raz na wizyte prywtną , ale Pani doktor kazała nam chodzić do siebie do poradni szpitalnej. Więc nie zgodzę się z opinią niżej że jest nastawiona na pieniądze.Po prawie roku leczenie się u Pani doktor - uważam że lepiej nie mogliśmy trafić. Jesteśmy wdzięczni Pani Doktor za każdy odebrany telefon , czas który poświęca nam i za każde ciepłe słowo.

   Doktor na Medal !!

  • M
   Lokalizacja: Poradnia Neurologiczna - Uniwersyteckie Centrum Kliniczne - Szpital Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego

   Jeden z najlepszych neurologów dziecięcych w Polsce i nie tylko. Bardzo sympatyczna. Ma wspaniałe podejście do dzieci

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Jacek Michalski

  Endokrynolog,

  • K
   Lokalizacja: Clinica Medica

   Musiałam odbyć konsultacje u endokrynologa i byłam akurat u dr Michalskiego. Bardzo wyważony człowiek, ale serdeczny, przede wszystkim konkretny, wytłumaczy wszystko, zaleci co trzeba itd. Jestem bardzo zadowolona z wizyt u tego lekarza.

  • E

   Może i ma wiedzę jako lekarz ale jest niemiły, gburowaty i żadnych nie udziela pacjentowi informacji, zero wyjaśnień i beznadziejne podejście do pacjenta. Nie polecam. Na pytania pacjenta nie odpowiada wystarczająco i jakby robił łaskę.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Piotr Bełdziński

  Neurochirurg, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: Pomorskie Centrum Traumatologii im. M. Kopernika w Gdańsku

   Dzięki Panu Doktorowi odzyskałam życie bez bólu i młodość. Trzy miesiące od operacji przepuklin l4-s1 i wstawieniu nowych dysków cieszę się życiem sprzed choroby. Fachowość, rzetelność i ogromny talent to główne cechy Pana Doktora. Zaufałam mu od pierwszej wizyty i to była najlepsza decyzja w moi życiu.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja dyskopatii

   Witam serdecznie,

   Polecam bardzo Pana doktor szybka, trafna diagnoza. Jestem 3 tygodnie po operacji przeprowadzanej przez Pana Piotra i na ten moment wszystko idzie w dobrą stronę.

   Pozdrawiam!
   Kamil Dombrowski

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania