Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Centrum Medyczne Silesia Clinic
Strzelców Bytomskich 11, 41-500 Chorzów
Centrum Medyczne Silesia Clinic logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (5)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Małgorzata Stradomska-Wacławik Inny

  Nie polecam tej pani !!! W SigmaBi umówiona wizyta . Pani spóźnia się półtorej godziny. W poczekalni panuje chaos rozgardiasz ...dzieci płaczą inne bajki na głos . Powietrza brak . Masakra . I zaczyna swoje "..." . Po maksymalnie 5 minut na pacjenta . Ja byłem może cztery minuty a dwie pani opisywała poprzedniego pacjenta . Masakra to mało napisane . NFZ powinien się tym zająć bo to niestety z naszych składek idzie . Mam nadzieję że ludzie zaczną na tą panią skargi pisać do NFZ ...serdecznie zachęcam !!!

  K
  Profil zweryfikowany
  Stefan Andrzej Breguła badania pourazowe

  Byłam trzykrotnie u Pana doktora i niestety nie mogę polecić "badania" .Lekarz wypisał leki przeciwzakrzepowe i nawet nie spojrzal na mnie nie mowiac o badaniu .po dwoch wizytach u innego lekarza chirurga okazalo sie ze mam krwiak 15x3cm ,do usunięcia chirurgicznego.Lekarz niemiły, rozbieżny w zaleceniach . Nie polecam

  Profil zweryfikowany
  dr Krzysztof Mehlich Po kontuzjach stawu skokowego

  Z uwagi na aktywność sportową i problemy z uzyskaniem sprawności po artroskopii stawu kolanowego i wielokrotnym skręceniu stawu skokowego konsultowałem się z nim dość często i uczęszczałem na kilka wizyt terapii manualnej. Pomógł mi w dojściu do sprawności ruchowej i podjęciu treningów. Omawiał ze mną poszczególne etapy leczenia i na pochwałę zasługuję jego kompleksowe podejście do fizjoterapii, pełne poświęcenie dla pacjenta. Dr Krzysztof Mehlich to bardzo dobry diagnosta i rehabilitant, ekspert od terapii manualnej o ogromnej wiedzy akademickiej i habitualnej. Godny polecenia.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Herman ból nadgarstka

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.
  Rzeczowa i przesympatyczna pani doktor która trafnie podaje przyczuny dolegliwości i leczy nie tylko farmakologicznie ale również podaje informacje o możliwej rehabilitacji o której większość lekarzy nie wspomina.
  Polecam

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Herman

  Bardzo sympatyczna Pani Doktor. Ale jeszcze ważniejsze jest to,że profesjonalnie podchodzi do swojego pacjenta. Badanie usg przeprowadzone przez Panią Doktor pozwoliło zdiagnozować uraz oraz dobrać odpowiednią fizjoterapię. Polecam!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania