Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Silesia Clinic

Strzelców Bytomskich 11

41-500, Chorzów, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Mehlich

  Fizjoterapeuta, dr

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Silesia ClinicUsługa: Po kontuzjach stawu skokowego

   Z uwagi na aktywność sportową i problemy z uzyskaniem sprawności po artroskopii stawu kolanowego i wielokrotnym skręceniu stawu skokowego konsultowałem się z nim dość często i uczęszczałem na kilka wizyt terapii manualnej. Pomógł mi w dojściu do sprawności ruchowej i podjęciu treningów. Omawiał ze mną poszczególne etapy leczenia i na pochwałę zasługuję jego kompleksowe podejście do fizjoterapii, pełne poświęcenie dla pacjenta. Dr Krzysztof Mehlich to bardzo dobry diagnosta i rehabilitant, ekspert od terapii manualnej o ogromnej wiedzy akademickiej i habitualnej. Godny polecenia.


 • Patrycja Szkliniarz - Augustyńska

  Dermatolog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Nie polecam rozwiązywania swoich zdrowotnych problemów u Pani doktor. Bardzo nieprzyjemna wizyta, szczątkowy wywiad lekarski. Pacjent musi sam odzywać się i odpowiadać na niezadane pytania (poprzednie antybiotyki, inne, brane aktualnie leki, uczulenia, inne objawy), ponieważ Pani doktor absolutnie nie wykazuje zainteresowania. Co więcej, dostarczone do Pani doktor badania laboratoryjne zostały przez nią podważone i zbagatelizowane. Pani doktor przepisała antybiotyk, na który, według tych badań, dany szczep jest oporny i nie ma możliwości, aby taki lek zadziałał.
   Na pytanie o lek zmniejszający wyjątkowo uporczywy świąd Pani doktor nie była w stanie polecić nawet leku bez recepty, rzucając tylko "proszę brać antybiotyk".

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Zmiany skórne dziecka

   Nie polecam wizyty u tego lekarza. Synek miał początki atopowego zapalenia skory. Poszliśmy od razu do lekarza ponieważ nie chciałam tego zaniedbać. Ta pani wykpiła mnie, powiedziała, że wymyślam choroby i, że to normalne. Gdy zapytałam w jaki sposób dbać o skore dziecka, jakimi kosmetykami, zostałam zwyczajnie zbyta, ze wszystkie kremy są ok. Pani doktor uznała, że takie zmiany są „normalne”! Niestety zaufałam lekarzowi przez co synek musiał jeszcze 3 tygodnie męczyć się z „wymyślona” przeze mnie choroba. Dopiero gdy zmiany zaczęły pękać i sączyć się z nich żółtawy płyn uznałam, że muszę wybrać się do prawdziwego specjalisty. Maść która dostałam na receptę od dermatologa pomogła już po 1 zastosowaniu. Dostałam tez mnóstwo przydatnych wskazówek.

   Polecam uczyć się na moich błędach i od razu udać się do innego specjalisty.


 • Stefan Andrzej Breguła

  Chirurg, Ortopeda,

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Silesia ClinicUsługa: badania pourazowe

   Byłam trzykrotnie u Pana doktora i niestety nie mogę polecić "badania" .Lekarz wypisał leki przeciwzakrzepowe i nawet nie spojrzal na mnie nie mowiac o badaniu .po dwoch wizytach u innego lekarza chirurga okazalo sie ze mam krwiak 15x3cm ,do usunięcia chirurgicznego.Lekarz niemiły, rozbieżny w zaleceniach . Nie polecam


 • Barbara Pankiewicz

  Kardiolog, lek.

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Chciałam bardzo serdecznie podziękować Pani Doktor za troskę i podejście do mojej babci która została przyjęta do szpitala w którym Pani Doktor jest ordynatorem! Przez cały czas pobytu babci w szpitalu Pani Doktor była, zawsze dostępna dla rodziny. Stan babci był krytyczny, a Pani Doktor zrobiła wszystko żeby jej pomóc!
   Pani Doktor życzymy Pani sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym oraz niezmiennego podejścia do pacjenta!
   Pozdrowienia przesyła babcia Halina :-)

  • Po prostu dalej jestem w szoku, przed chwilą przyszedłem od Pani Doktor i szczerze mówiąc to nigdy nie widziałem lekarza z takim podejściem do pacjenta... Jeden z najlepszych kardiologow w Polsce! Polecam każdemu.