Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Silesia Clinic

Strzelców Bytomskich 11

41-500 , Chorzów , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Mehlich

  Fizjoterapeuta, dr

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Silesia ClinicUsługa: Po kontuzjach stawu skokowego

   Z uwagi na aktywność sportową i problemy z uzyskaniem sprawności po artroskopii stawu kolanowego i wielokrotnym skręceniu stawu skokowego konsultowałem się z nim dość często i uczęszczałem na kilka wizyt terapii manualnej. Pomógł mi w dojściu do sprawności ruchowej i podjęciu treningów. Omawiał ze mną poszczególne etapy leczenia i na pochwałę zasługuję jego kompleksowe podejście do fizjoterapii, pełne poświęcenie dla pacjenta. Dr Krzysztof Mehlich to bardzo dobry diagnosta i rehabilitant, ekspert od terapii manualnej o ogromnej wiedzy akademickiej i habitualnej. Godny polecenia.


 • Stefan Andrzej Breguła

  Chirurg, Ortopeda,

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Silesia ClinicUsługa: badania pourazowe

   Byłam trzykrotnie u Pana doktora i niestety nie mogę polecić "badania" .Lekarz wypisał leki przeciwzakrzepowe i nawet nie spojrzal na mnie nie mowiac o badaniu .po dwoch wizytach u innego lekarza chirurga okazalo sie ze mam krwiak 15x3cm ,do usunięcia chirurgicznego.Lekarz niemiły, rozbieżny w zaleceniach . Nie polecam


 • Barbara Pankiewicz

  Kardiolog, lek.

  • N
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Chciałam bardzo serdecznie podziękować Pani Doktor za troskę i podejście do mojej babci która została przyjęta do szpitala w którym Pani Doktor jest ordynatorem! Przez cały czas pobytu babci w szpitalu Pani Doktor była, zawsze dostępna dla rodziny. Stan babci był krytyczny, a Pani Doktor zrobiła wszystko żeby jej pomóc!
   Pani Doktor życzymy Pani sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym oraz niezmiennego podejścia do pacjenta!
   Pozdrowienia przesyła babcia Halina :-)

  • Po prostu dalej jestem w szoku, przed chwilą przyszedłem od Pani Doktor i szczerze mówiąc to nigdy nie widziałem lekarza z takim podejściem do pacjenta... Jeden z najlepszych kardiologow w Polsce! Polecam każdemu.


 • Małgorzata Stradomska-Wacławik

  Laryngolog, lek.

  • R
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Trafiłem na tą panią w szpitalu na "Parkitce" w Częstochowie z powodu konieczności usunięcia tamponady z nosa. Od początku widać było, że pozbawiona jest empatii. Po usunięciu tamponady i odczekaniu 40 minut stwierdziła, że trzeba założyć kolejną. Z mechanicznym zapałem, bez podania znieczulenia, wzięła narzędzia i bez żadnych skrupułów zaczęła wpychać gazę do i tak już obolałej i delikatnej jamy nosa. Nigdy nie czułem takiego bólu! Po wszystkim oświadczyła, że usunięcie za 48 h w dowolnej poradni laryngologicznej, nie dając żadnego skierowania. Był sobotni wieczór, więc szukanie specjalisty, który by mnie przyjął, musiałem zostawić na ostatnią chwilę na poniedziałek. Skończyło się na prywatnej wizycie, na szczęście u specjalisty z powołaniem. Nie życzę nikomu spotkania z tą osobą!

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pani Małgorzata Stradomska-Wacławik jak dla mnie nie jest godnym polecenia lekarzem. Na pytanie dlaczego przyjmuje roczne dzieci z 1.5 godzinnym opóźnieniem odpowiedziała jak się nie podoba to można iść gdzie indziej. Pacjentów zapisują co 5 minut więc nawet nie ma czasu na dokładną rozmowę i opinie. Na informacje o utrzymującym się ropnym katarze u dziecka od 3 miesięcy stwierdziła że mamy grzyba w domu i upewniła się 3 razy czy aby na pewno nie.... Zero informacji o podejrzeniach, przyczynach. Jedyny plus to skierowanie na wymaz z nosa. Niesympatyczna atmosfera i pobieżne badanie. Nie polecam!!!!


 • Patrycja Szkliniarz - Augustyńska

  Dermatolog, dr n. med.

  • Ł
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pani doktor bardzo konkretna i rzeczową, bardzo stara się pomóc pacjentowi. Ma bardzo "zdrowe i życiowe" podejście do pacjenta.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Nie polecam rozwiązywania swoich zdrowotnych problemów u Pani doktor. Bardzo nieprzyjemna wizyta, szczątkowy wywiad lekarski. Pacjent musi sam odzywać się i odpowiadać na niezadane pytania (poprzednie antybiotyki, inne, brane aktualnie leki, uczulenia, inne objawy), ponieważ Pani doktor absolutnie nie wykazuje zainteresowania. Co więcej, dostarczone do Pani doktor badania laboratoryjne zostały przez nią podważone i zbagatelizowane. Pani doktor przepisała antybiotyk, na który, według tych badań, dany szczep jest oporny i nie ma możliwości, aby taki lek zadziałał.
   Na pytanie o lek zmniejszający wyjątkowo uporczywy świąd Pani doktor nie była w stanie polecić nawet leku bez recepty, rzucając tylko "proszę brać antybiotyk".

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Małgorzata Danuta Mielecka-Kincel

  Internista, Endokrynolog,

  • Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Euro-KlinikaUsługa: Inny

   W ciąży okazało się, że mam niedoczynnosc tarczycy. Lekarka szczegółowo wyjaśniła przebieg leczenia, zleciła odpowiednie badania oraz odpowiedziała na każde nurtujące pytanie. Aktualnie wszystkie wyniki są w normie, polecam z całego serca. :)


Powiązane wyszukiwania