Informacje o placówce

Gabinety

AVIMED - Grupa AVIMED

Gliwicka 159

40-857 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Hanna Kierkowska Brewczyńska

  Neurolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Katowice, ul. Sokolska 29

   Bardzo dobry lekarz. Pierwszy raz trafiłam do Pani Doktor z urazem głowy 3 lata temu. Gdyby nie rzetelna ocena sytuacji i zlecony szereg badań, łącznie z dodatkowym TK po konsultacji Pani Doktor z moim ortopedą już po wizycie, prawdopodobnie utraciłabym widzenie w prawym oku. Później leczenie urazu kręgosłupa po wypadku samochodowym. Dzięki zaangażowaniu Pani Doktor i odpowiednim leczeniu farmakologicznym po paru miesiącach wróciłam do zdrowia. Bardzo sympatyczna, godna zaufania osoba z powołaniem do wykonywania zawodu lekarza. Zdecydowanie polecam.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pierwsze wrażenie bardzo dobre. Pani Doktor cierpliwa i komunikatywna. Była to pierwsza wizyta, więc ze względu na wielowątkowość dolegliwości dopiero kolejne przyniosą być może odpowiedzi na pewne wątpliwości. Generalnie jednak brak zastrzeżeń. Na pewno zgłoszę się do Pani Doktor z wynikami zaleconych badań na kolejną wizytę. Ewa G.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Andrzej Komarow

  Laryngolog, lek.

  • I

   Trafiłam do tego lekarza po 2 miesiącach oczekiwania na wizytę refundowaną przez NFZ z powodu podejrzenia o refluks,. Przez zupełny przypadek na kilka dni przed terminem wizyty wywiązało się u mnie przykre, bolesne zapalenie zatok, które zdążyło już spowodować wyraźną chrypę. Specjalista laryngolog poświęcił mi jakieś 3 minuty. Szybko zajrzał do nosa, zerknął do gardła. Zapytał jak sobie radzę z zatokami i chyba uznał, że ibuprom, który brałam, to najlepszy lek na ten problem, bo nie dostałam żadnej recepty, ani najmniejszego zalecenia jak mam postępować. Na moje pytanie o refluks, odpowiedział, że będziemy robić badania, ale nie poinformował jakie i kiedy. Z gabinetu wyszłam ze skierowaniem na prześwietlenie zatok, które w 20 minut zrobiłam na miejscu, ale na następną wizytę mam wrócić za tydzień. A przez ten tydzień co? Mam połykać 6 ibupromów dziennie, żeby nie bolało? Pracuję głosem i mam chrypieć do następnej środy, czy poradzić się farmaceuty i kupić coś sobie na własną rękę? A jeśli tak, to po co mi była wizyta u takiego SPECJALISTY? Nie ocenię wiedzy medycznej tego lekarza, ale jeśli chodzi o czas poświęcony pacjentowi, podejście i rozmowę z pacjentem, to zasługuje on na najniższe noty. Nie udam się do niego na następną wizytę i nie polecam go innym cierpiącym pacjentom. Lekarz pierwszego kontaktu pomógł mi o wiele bardziej skutecznie.


 • Małgorzata Cisowska-Babraj

  Neurolog,

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: EMG - elektromiografia

   Po wypadku złamanego obojczyka byłem na badaniu EMG nerwu lokciowego. Świetne podejście, bardzo miła Pani, potrafi doradzić co robić dalej ze swoim stanem zdrowia.


 • Maciej Studziński

  Stomatolog, lek. dent.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Z całego serca polecam pana doktora!!! Usuwałam u niego już 2 zęby - w tym jeden rosnący dosłownie poziomo (ósemkę). Pan doktor przed każdym zabiegiem wszystko mi dokładnie wytłumaczył oraz wyczerpująco i cierpliwie odpowiadał na moje pytania.

  • E

   Genialny dentysta. Niesamowicie skromny człowiek, który z uśmiechem na ustach obsługuje każdego pacjenta. Trafiłam do gabinetu będąc w 8 miesiącu ciąży, inni lekarze nie chcieli się podjąć leczenia, odmawiali podania znieczulenia, dopiero w gabinecie dr Marcina poczułam, że jestem w dobrych rękach. Profesjonalne podejście i bezbolesne zabiegi pozwoliły mi zmienić zdanie o dentystach :) Wracam tam chętnie i bez stresu :)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Marek Paściak

  Chirurg, Ortopeda, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Bardzo dobry, rzetelny, empatyczny specjalista. Pan doktor poświęcił mi dużo więcej czasu, niż było zaplanowane, wziął pod uwagę wszystkie aspekty mojego zdrowia, również stan psychiczny. Polecam, dobry człowiek, świetny specjalista.

  • M
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: Ból kręgosłupa

   Mój dziadek poszedł na wizytę do Pana Doktora z bolącym kręgosłupem po przeczytaniu opinii na temat Pana Paściaka. Jednak wizyta nie dała oczekiwanych skutków, nie została nawet przeprowadzona dogłębna rozmowa o stanie zdrowia mojego dziadka, zero porad czy pytań. Powiedział, że jedynym ratunkiem jest zastrzyk zawierający blokadę. Dziadek zapłacił 2500 zł za wizytę z zastrzykiem. Poprawa miała nastąpić po 2 dniach, jednak nic takiego się nie stało. Na kolejnej wizycie, która miała miejsce 3 dnia po tym zastrzyku, dziadek powiedział, że nie ma poprawy, na co Pan doktor powiedział.. no to nie pomogło, proszę przyjść za pół roku. Po pewnym czasie po otrzymaniu zastrzyku nastąpiła drastyczna zmiana stanu zdrowia na gorszy. I tyle byłoby o otrzymaniu leczenia czy pomocy.

  Zobacz wszystkie opinie (37) o tym lekarzu


 • Marzena Miszczyk-Stokłosa

  Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • B
   Lokalizacja: AVIMED - Grupa AVIMEDUsługa: konsultacja internistyczna

   bardzo swietna pani doktor polecam zawsze pomoze kieruje na badania leki wypisze bez problemu po prostu super lekarz zawsze dobrze wywiad przeprowadzi zleci diagnoza super lekarz na innego bym nie zmenił

  • Lokalizacja: AVIMED PLUS - Grupa AVIMED

   Bardzo dobry lekarz internista, głęboko tkwiący w uwarunkowaniach systemowych całego organizmu, odnośnie konkretnego problemu zdrowotnego.
   Pani doktor dysponuje ogromna wiedzą na temat leków, które dostosowuje perfekcyjnie do schorzenia.
   Odwiedzając Jej poradnię można być pewien, że uzyskamy pomoc medyczną na najwyższym poziomie
   Jerzy, Jan-Jerzy

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Wiesław Marcol

  Neurochirurg, prof. nadzw. dr hab. n. med.

  • A
   Lokalizacja: Przychodnia Na Rondzie w ŻorachUsługa: Inny

   Pan Dr. Wiesław Marcol co mogę powiedzieć na początku nie znałem kompletnie Dr.szukałem opini pytałem na wizycie pierwszej pacjętów w poczekalni o opinie i spotkało mnie tam entuzjazm wiara nadzieja same pochleby myślałem że za drzwiami siedzi cudotwórca i też tak było można by onim mówić pisać bardzo wiele pochlebiać itd. Ale chodzi tu o to że powinniśmy się cieszyć że go mamy że nie wyjechał za granice i że chce leczyć nas w Pl. Dziś jestem dokładnie rok po operacji 24 maj L5S1 miałem przepukline dziś czuje się dobrze mogę uprawiać sport z czego jestem szczęśliwy jeszcze raz dziękuję Panu Wiesławowi
   Adrian.

  • P
   Lokalizacja: AVIMED - Grupa AVIMED

   Świetny lekarz, ma podejście do pacjentów a nie jest znudzony praca jak większość. Przyjazna atmosfera sprzyja lepszemu samopoczuciu przy wizycie,konkretny,stara się pomóc pacjentowi, lekarz z powołania warto było pofatygować się kilkanaście km.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania