Informacje o placówce

Gabinety

AVIMED - Grupa AVIMED

Gliwicka 159

40-857, Katowice, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Hanna Kierkowska Brewczyńska

  Neurolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Katowice, ul. Sokolska 29

   Bardzo dobry lekarz. Pierwszy raz trafiłam do Pani Doktor z urazem głowy 3 lata temu. Gdyby nie rzetelna ocena sytuacji i zlecony szereg badań, łącznie z dodatkowym TK po konsultacji Pani Doktor z moim ortopedą już po wizycie, prawdopodobnie utraciłabym widzenie w prawym oku. Później leczenie urazu kręgosłupa po wypadku samochodowym. Dzięki zaangażowaniu Pani Doktor i odpowiednim leczeniu farmakologicznym po paru miesiącach wróciłam do zdrowia. Bardzo sympatyczna, godna zaufania osoba z powołaniem do wykonywania zawodu lekarza. Zdecydowanie polecam.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pierwsze wrażenie bardzo dobre. Pani Doktor cierpliwa i komunikatywna. Była to pierwsza wizyta, więc ze względu na wielowątkowość dolegliwości dopiero kolejne przyniosą być może odpowiedzi na pewne wątpliwości. Generalnie jednak brak zastrzeżeń. Na pewno zgłoszę się do Pani Doktor z wynikami zaleconych badań na kolejną wizytę. Ewa G.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Andrzej Komarow

  Laryngolog, lek.

  • I

   Trafiłam do tego lekarza po 2 miesiącach oczekiwania na wizytę refundowaną przez NFZ z powodu podejrzenia o refluks,. Przez zupełny przypadek na kilka dni przed terminem wizyty wywiązało się u mnie przykre, bolesne zapalenie zatok, które zdążyło już spowodować wyraźną chrypę. Specjalista laryngolog poświęcił mi jakieś 3 minuty. Szybko zajrzał do nosa, zerknął do gardła. Zapytał jak sobie radzę z zatokami i chyba uznał, że ibuprom, który brałam, to najlepszy lek na ten problem, bo nie dostałam żadnej recepty, ani najmniejszego zalecenia jak mam postępować. Na moje pytanie o refluks, odpowiedział, że będziemy robić badania, ale nie poinformował jakie i kiedy. Z gabinetu wyszłam ze skierowaniem na prześwietlenie zatok, które w 20 minut zrobiłam na miejscu, ale na następną wizytę mam wrócić za tydzień. A przez ten tydzień co? Mam połykać 6 ibupromów dziennie, żeby nie bolało? Pracuję głosem i mam chrypieć do następnej środy, czy poradzić się farmaceuty i kupić coś sobie na własną rękę? A jeśli tak, to po co mi była wizyta u takiego SPECJALISTY? Nie ocenię wiedzy medycznej tego lekarza, ale jeśli chodzi o czas poświęcony pacjentowi, podejście i rozmowę z pacjentem, to zasługuje on na najniższe noty. Nie udam się do niego na następną wizytę i nie polecam go innym cierpiącym pacjentom. Lekarz pierwszego kontaktu pomógł mi o wiele bardziej skutecznie.


 • Małgorzata Cisowska-Babraj

  Neurolog,

  • D
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: EMG - elektromiografia

   Po wypadku złamanego obojczyka byłem na badaniu EMG nerwu lokciowego. Świetne podejście, bardzo miła Pani, potrafi doradzić co robić dalej ze swoim stanem zdrowia.


 • Wiesław Marcol

  Neurochirurg, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: AVIMED - Grupa AVIMED

   Świetny lekarz, ma podejście do pacjentów a nie jest znudzony praca jak większość. Przyjazna atmosfera sprzyja lepszemu samopoczuciu przy wizycie,konkretny,stara się pomóc pacjentowi, lekarz z powołania warto było pofatygować się kilkanaście km.

  • Lekarz z powołania, który wyznaje zasadę „w życiu trzeba sobie pomagać”. Wytłumaczył spokojnie, odpowiedział na wszystkie pytania. Przeszedł od razu od słów do czynów. Doskonały kontakt – zadzwonił do mnie po zabiegu jak się czuję….po prostu świetny człowiek. Empatia 200%
   p.s. mam dyskopatię L5S1 z bolącym objawem rwy kulszowej; jestem po drugiej blokadzie i teraz się rehabilituję z wiarą, że pomoże 
   Dziękuję Panie doktorze – Janusz

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Maciej Studziński

  Stomatolog, lek. dent.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Z całego serca polecam pana doktora!!! Usuwałam u niego już 2 zęby - w tym jeden rosnący dosłownie poziomo (ósemkę). Pan doktor przed każdym zabiegiem wszystko mi dokładnie wytłumaczył oraz wyczerpująco i cierpliwie odpowiadał na moje pytania.

  • E

   Genialny dentysta. Niesamowicie skromny człowiek, który z uśmiechem na ustach obsługuje każdego pacjenta. Trafiłam do gabinetu będąc w 8 miesiącu ciąży, inni lekarze nie chcieli się podjąć leczenia, odmawiali podania znieczulenia, dopiero w gabinecie dr Marcina poczułam, że jestem w dobrych rękach. Profesjonalne podejście i bezbolesne zabiegi pozwoliły mi zmienić zdanie o dentystach :) Wracam tam chętnie i bez stresu :)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Marzena Miszczyk-Stokłosa

  Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • Lokalizacja: AVIMED PLUS - Grupa AVIMED

   Bardzo dobry lekarz internista, głęboko tkwiący w uwarunkowaniach systemowych całego organizmu, odnośnie konkretnego problemu zdrowotnego.
   Pani doktor dysponuje ogromna wiedzą na temat leków, które dostosowuje perfekcyjnie do schorzenia.
   Odwiedzając Jej poradnię można być pewien, że uzyskamy pomoc medyczną na najwyższym poziomie
   Jerzy, Jan-Jerzy

  • J
   Lokalizacja: AVIMED - Grupa AVIMEDUsługa: choroby tarczycy

   Najlepszy lekarz na świecie
   Diagnostyka empatia skuteczne leczenie
   Każda wizyta to dokładny wywiad
   Skierowania ma badania
   Polecam z serca

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Marek Paściak

  Chirurg, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: Ból kręgosłupa

   Mój dziadek poszedł na wizytę do Pana Doktora z bolącym kręgosłupem po przeczytaniu opinii na temat Pana Paściaka. Jednak wizyta nie dała oczekiwanych skutków, nie została nawet przeprowadzona dogłębna rozmowa o stanie zdrowia mojego dziadka, zero porad czy pytań. Powiedział, że jedynym ratunkiem jest zastrzyk zawierający blokadę. Dziadek zapłacił 2500 zł za wizytę z zastrzykiem. Poprawa miała nastąpić po 2 dniach, jednak nic takiego się nie stało. Na kolejnej wizycie, która miała miejsce 3 dnia po tym zastrzyku, dziadek powiedział, że nie ma poprawy, na co Pan doktor powiedział.. no to nie pomogło, proszę przyjść za pół roku. Po pewnym czasie po otrzymaniu zastrzyku nastąpiła drastyczna zmiana stanu zdrowia na gorszy. I tyle byłoby o otrzymaniu leczenia czy pomocy.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: dyskopatia

   Po 5 latach nieustającego bólu i niszczenia wątroby środkami przeciwbólowymi, fizjoterapiami, które tylko potęgowały ból - wreszcie trafiłem do dr Paściaka. Diagnoza: operacja jest jedynym rozwiązaniem. Oddział w Piekarach zorganizowany na najwyższym poziomie. Zaraz po operacji i wybudzeniu zdumienie - nie boli! Od tego czasu minęły 4 lata i zapomniałem o kłopotach z kręgosłupem. Dziękuję doktorowi Paściakowi, znakomitemu chirurgowi.

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu