Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Beskidzka

Beskidzka 3

41-500, Chorzów, śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Agata Fenger

  Kardiolog, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Diab Serwis - CENTRUM LECZENIA CUKRZYCY (PRZYCHODNIA DLA DOROSŁYCH)Usługa: wizyta kontrolna

   Do Pani doktor trafiłam jakiś czas temu przez portal znany lekarz , bardzo sympatyczna Pani doktor , zleciła mi konkretne badania i okazało się że mam nadciśnienie , dostałam odpowiednie leki i teraz jest wszystko ok . Kolejna wizytę mam w maju . Polecam jak najbardziej

  • Lokalizacja: Diab Serwis - CENTRUM LECZENIA CUKRZYCY (PRZYCHODNIA DLA DOROSŁYCH)Usługa: konsultacja kardiologiczna + ECHO serca

   Byłam dziś u Pani doktor na wizycie. Pani doktor była bardzo cierpliwa w tłumaczeniu wszystkiego co potrzeba, badanie było rzeczowe i skrupulatne. Widać, że jest to lekarz z powołania. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Wojciech Michalik

  Urolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Śląskie Centrum Urologii "Urovita"Usługa: guz nerki

   Odbyłam prywatną konsultację u Pana Doktora w klinice Urovita z powodu guza nerki (5 dni po wykonaniu kompletu badań). Pan Doktor zapoznał się z opisem usg i ct, którego nawet nie otworzył komentując - nie chce mi się nawet na to patrzyć, pooglądają to ci co będą panią kroić. Za to wykonał USG, które jest dużo mniej dokładnym badaniem. Po badaniu nie otrzymałam ani opisu, ani wydruku. Oczywiście za badanie dodatkowo (poza kosztem wizyty) Pan Doktor zainkasował odpowiednią kwotę. Nie polecam.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Medyk CentrumUsługa: kamica nerkowa

   Bardzo miły i kompetentny lekarz dokładnie wytłumaczył przyczyny objawów i jak leczyć zbadał dokładnie odczułem dużą wiedzę i
   doświadczenie przy tym uśmiech i humor .Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Adam Tomanik

  Ginekolog,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: rutynowa wizyta

   Dr Tomanik jest jednym z tych lekarzy, którzy nie mówią zbyt wiele natomiast, zapytany zawsze odpowiada rzeczowo i zrozumiale.
   Spełnił wszystkie moje oczekiwania co do wizyty, a nawet i więcej. Poświęca dużo czasu na diagnostykę. Polecam tego lekarza i daje mu piątkę i z pewnością na dłużej pozostanę przy tym wyborze.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Chodzę do Pana Doktora z NFZ i bardzo polecam! Zawsze wysłucha, nie czuje się zestresowana będąc na wizycie.. gdy coś zaniepokoi wysyła na badania. Można trafić na dobrego lekarza z NFZ. Bardzo polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania