Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Dziecięca Med4Kids

Krzywa 6

40-061, Katowice, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Grażyna Wojtynek

  Chirurg Dziecięcy, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Święta Monika" sp. z o.o.Usługa: stłuczone kolano

   Pani doktor super, wytłumaczyła wszystko poprowadziła nas dalej. Sala skierowanie na usg. Jestem zadowolona. Dziękuję

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Święta Monika" sp. z o.o.

   Profesjonalizm, dużo cierpliwości i bardzo dobre podejście do dzieci! Syn wchodził ze łzami w oczach a po wizycie stwierdził że było ok:-)

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Justyna Paprocka

  Pediatra, Neurolog Dziecięcy, dr hab. n. med.

  • T
   Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet LekarskiUsługa: Konsultacja neurologiczna- wizyta kontrolna

   Profesjonalny lekarz, wzorowe podejście do pacjenta. Dzięki Pani Doktor mój syn wrócił do świata żywych. Lekarz z misją. Polecam

  • R
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Wspaniały lekarz i człowiek. Uważna i rozsądna, pełna pasji i zaangażowania. Potrafi stworzyć odpowiednie warunki do badania nawet tam, gdzie ich nie ma ;-) Bardzo się cieszę, że trafiliśmy akurat na Panią Doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (146) o tym lekarzu


 • Antoni Pyrkosz

  Genetyk, Pediatra, dr n. med.

  • P

   Pan Doktor jest świetnym specjalistą, z dużą wiedzą, bardzo uprzejmy i serdeczny, każdy problem jest dokładnie leczony i diagnozowany. Wszystko wyjaśnia, poświęca pacjentom dużo czasu, dzięki czemu można rozwiać swoje wątpliwości w danych kwestiach. Gorąco Polecam.


 • Grażyna Sobol

  Hematolog, Onkolog, Pediatra, dr hab. n. med.

  • A

   Każdy z Nas kiedyś umrze.. niestety, obwiniając lekarza za wiele nie wywalczymy. Jeśli komuś nie podoba się diagnoza lekarza powinien udać się do innego specjalisty, lub innego szpitala. Każdy ma wybór. Natomiast jeśli chodzi o Panią doktor Sobol-Milejską potwierdzam, że jest bezinteresowna, pomoc ofiaruje nawet drogą telefoniczną lub na SOR w razie mocnych obaw o zdrowie tych najmłodszych pacjentów nie oczekując w zamian " nic" jak niekiedy się dzieje wśród innych lekarzy. Wiele razy słyszałam proszę przyjechać na wizytę prywatną.. ale Pani doktor taka nie jest. Uważam, że los dzieci nie jest jej obojętny i dokłada wszelkich starań aby dziecko wyleczyć!

  • O

   Bardzo arogancka, agresywna i zadufana. Zupełnie nie rozumie potrzeb drugiego człowieka! Gdybym ostatecznie posłała do niej moje dziecko, żałowałabym do końca życia!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Zofia Walencka

  Neonatolog, Pediatra, Diagnostyk, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Przychodnia Dziecięca Med4Kids

   Pani Doktor to najlepszy i najbardziej kompetentny pediatra, jakiego można sobie wymarzyć. Pediatra z sercem, o wspaniałym podejściu do małych pacjentów oraz do rodziców przejętych zdrowiem swojego maluszka. Jest cudowną, miłą i serdeczną osobą. Prawdziwie zależy jej na zdrowiu pacjentów - wielokrotnie po wizycie otrzymaliśmy telefon lub sms od pani doktor z pytaniem o zdrówko naszego synka. Pani doktor - dziękujemy.

  • Ł
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Klinika Magnuccy Medycyna i EstetykaUsługa: konsultacja neonatologiczna

   Pani Doktor bardzo dokładnie zajmuje się dzieckiem. Każde badanie wykonuje skrupulatnie a wszystkie zalecenia spokojnie tłumaczy. Pani Doktor na wszystkie nasze pytania odpowiedziała oraz doradziła jak postępować by stan dziecka się poprawił.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Andrzej Klimczak

  Neurochirurg,

  • W
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Wspaniały lekarz. Operował na cito naszego syna. Choć sytuacja była poważna, wszystko nam wytłumaczył, odpowiedział na pytania. Kompetentny lekarz, a przy tym bardzo empatyczny. Zawsze znalazł czas dla swoich pacjentów, nawet "po godzinach". Moge śmiało powiedzieć, że był przez cały czas dostępny dla pacenta.
   Bardzo dziękujemy Panu Doktorowi za wszystko.

  • J
   Lokalizacja: Przychodnia Dziecięca Med4KidsUsługa: Torbiel

   To że dr Klimczak jest wspaniałym lekarzem przeczytacie w wielu komentarzach. Ale warto napisać, że jest człowiekiem życiowym że utożsamia się z pacjentem, rozumie go szuka najlepszych rozwiązań. Nie przekreśla życia pacjenta a radzi jak funkcjonować by żyć normalnie.
   Myślałam że wykryta wada wrodzona mojego syna zaprzepaści jego dotychczasowe osiągnięcia i cele. Jednak Dr. Klimczak uświadomił nas że nie może się nic zmienić że mamy cieszyć się życiem i funkcjonować jak dotychczas. Oczywiście musimy pamiętać o ciągłych wizytach i kontrolnych badaniach ale i one nie ograniczają nas w żaden sposób. Uwierzcie! Spokój i opanowanie doktora udziela się nam rodzicom i pacjentowi co najważniejsze, a dzieci są mądre i dużo rozumieją. Doktor przez cały czas był na równi z moim synem rozmawiał z nim! Jak z dorosłym. To było niesamowite. Dziękujemy Doktorze! Jest Pan niezastąpiony.
   Asia

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu


 • Danuta Więcek-Włodarska

  Kardiolog, Pediatra, Kardiolog Dziecięcy,

  • A
   Lokalizacja: Przychodnia Dziecięca Med4KidsUsługa: szumy serca

   Nie wnikam w wiedzę medyczna Pani Doktor jednak traktowanie pacjenta pozostawia wiele do życzenia...
   Pierwsza rzecz, zero jakiegokolwiek przywitania się z dzieckiem, jakiejkolwiek rozmowy, zero tłumaczeń. Pani Doktor zebrała wywiad następnie poprosiła nas o przejście do drugiego pomieszczenia. Burkneła pod nosem aby rozebrać dziecko, osłuchała je, następnie kiwnela głową aby dać dziecko na ,,lóżko". Gwałtownie przyłożyła głowice z zimnym żelem do klatki piersiowej siedzącego dziecka, czym dziecko się przestraszyło i zaczęło płakać. 2 latek musiał się położyć, jednak był przestraszony i cały czas płakał. Słowa jakie padły z ust Pani doktor w zaistniałej sytuacji:
   - on powinien znać swoje miejsce w szeregu
   - czy Wy jesteście rodzicami?!
   - czy chodzisz do przedszkola? Dziecko odpowiedziało że nie, na co Pani Doktor ,,No to najwyższa pora"
   - dziecko w płaczu powtarzało że się boi i że nie chce się położyć, komemtarz Pani Doktor ,, ty tutaj nie jesteś od decydowania czego chcesz a czego nie, masz wykonać polecenie"
   - ,,ja się zajmuje dziećmi od 30 lat wiem co mówię i dziecko powinno wiedzieć gdzie jest jego miejsce"
   Dla nas taki ton do 2 latka jest poniżej jakiejkolwiek normy, biorąc pod uwage że była to wizyta prywatna a od takich oczekuje się conajmniej czasu i podejścia do dziecka. Badanie zostało przerwane słowami Pani Doktor ,,trzeba to będzie powtórzyć jak będzie bardziej ogarnięty i będzie mógł wykonywać polecenia,,.
   Na pytanie ile mamy zapłacić usłyszeliśmy,, za co tutaj Pani chce płacić..." wystarczyło po prostu zwykle nic.
   Pierwszy raz spotkaliśmy się z takim podejściem... 2 letnie dziecko nie rozumie jeszcze wielu rzeczy, a żeby że zbadać trzeba mieć podejście, a nie na samym starcie potraktować dziecko jak powietrze.


 • Marek Mandera

  Neurochirurg, Internista, prof. dr hab. n. med.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Przychodnia Dziecięca Med4KidsUsługa: Inny

   Jestem razem z synem stałymi pacjentami. Caly czas pod kontrola i to jak podchodzi do tematu jest jak najbardziej na plus. Ma wiedzę, pojęcie i w kwesti glowy mojego syna moge Panu prof. zaufać. Nie mam żadnych wątpliwości czy robi dobrze. Nie musi byc najlepszy od wszystkiego, bo kazdy lekarz powinien byc dobry w tym w czym czuje sie pewnie. I tu wydaje mi sie ze temat glowy jest mu bardzo dobrze znany.

  • L
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: glejak nerwu wzrokowego

   Chcę podziękować Panu profesorowi za przeprowadzenie operacji mojego syna i opiekę na oddziale. Bardzo dobry specjalista,wyjątkowy lekarz i dobry człowiek.

  Zobacz wszystkie opinie (33) o tym lekarzu


 • Jolanta Surmacz- Kampa

  Chirurg, Pediatra, Neurolog,

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Panią Doktor wybraliśmy na podstawie pozytywnych opini znalezionych w internecie. Potwierdziły się w 100%. Lekarz z ogromną wiedzą. Bardzo skrupulatnie wszystko nam wyjaśniła, rozrysowała. Zdanie po zdaniu z wyników badań omowila, rozwiała nasze wątpliwości. Nigdy nie miałam styczności z tak profesjonalnym lekarzem, z takim podejściem do rodzica i dziecka. Taki lekarz jest na wagę złota. Polecam

  • H
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: porażenie mózgowe dziecięce

   Porażenie Jest świetnym lekarzem Córka obecnie jest już pełnoletnia Polecam Żeby dziecko uratować trzeba słuchać lekarza i i spełniać polecenia Pozdrawiam ????

  Zobacz wszystkie opinie (56) o tym lekarzu