Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zespół Szpitali Miejskich

Strzelców Bytomskich 11

41-500 , Chorzów , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Glowacz Inny

  W czasach covidowych trudno jest znaleźć skuteczną pomoc w sytuacji nagłej, wymagającej interwencji chirurgicznej. Pomógł mi doktor Michał Głowacz, który troskliwie, szybko i skutecznie zajął się moim problemem. Najpierw na Izbie Przyjęć Szpitala w Chorzowie, ul. Strzelców Bytomskich, następnie podczas kilku wizyt w poradni chirurgicznej. Kompetencja, spokój, komunikatywność, życzliwość oraz niemal bezbólowe interwencje i zmiany opatrunku dają mi pewność, że oddałam swoje zdrowie w najlepsze ręce. Bardzo polecam Pana Doktora Michała Głowacza.

  lek. Michał Glowacz

  Dziękuję za ciepłe słowa! Pozdrawiam!

 • H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Wiktor Inny

  Wspaniały specjalista, życzliwy, zaangażowany i pełen empatii. Przeprowadził operację skomplikowanego złamania nogi, czuwał nad prawidłowym przebiegiem rekonwalescencji. W opinii rehabilitantów, noga została poskładana perfekcyjnie. Podczas wizyt kontrolnych cierpliwie tłumaczył dalszy przebieg leczenia. Lekarz z potężnym zasobem wiedzy i umiejętności. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora. Wróciłam do zdrowia, za co bardzo dziękuję.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Wiktor chirurgia urazowa - przecięcie ścięgien zginaczy palca III

  Bardzo profesjonalne oraz indywidualnie podejście do pacjenta. Po świetnie przeprowadzonym zabiegu, mimo bardzo poważnego urazu, udało się niemal w 100% zachować sprawność palca. Doktor wielokrotnie, samodzielnie zmieniał opatrunek. Za każdym razem dokładnie przedstawiał zalecenia, miał czas na wszystkie pytania, szczegółowo tłumaczył, na czym polega uraz i jakie są oczekiwania w stosunku do leczenia. Wielokrotnie dostosowywał leczenie do mnie i moich planów. Podczas wizyt zawsze punktualnie pojawiał się o umówionym czasie. Życzę wszystkim takiego lekarza jak doktor Wiktor.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Przemysław Król

  Bardzo dziękuję Panu Doktorowi P. Królowi za opiekę, wsparcie i przeprowadzoną operację. To dzięki wiedzy, zaangażowaniu i niezwykłej intuicji pana Doktora guz został wcześnie wykryty, a operacja przeprowadzona szybko i bez żadnych powikłań. Pan Doktor jest lekarzem z powołania, znakomitym specjalistą i ciepłym człowiekiem, poświęcającym dużo uwagi swoim pacjentom.
  Z całego serca dziękuję, Wiesława Sadlok.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Glogasa przepuklina pachwinowa

  Wspaniały lekarz który wie co robi i nie traktuje człowieka jako zwykłego pacjenta tylko człowieka który go potrzebuje i potrafi mu pomóc. Zdecydowanie polecam pana doktora z czystym sumieniem i dziękuje

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania