Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zespół Szpitali Miejskich

Strzelców Bytomskich 11

41-500 , Chorzów , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Beata Piosik Inny

  Pani doktor Malgorzata, Beata Piosik jest świetnym specjalistą, bardzo dokładnie podchodzi do każdego z objawów. Całość sprawdziła i dokładnie omówiła. To trzeci neurolog, u którego byłam i takiego podejścia, opieki i wyjaśnień nie otrzymałam nigdy.Pani doktor, fakt bywa konkretna w wypowiedzi, ale w żaden sposób mi to nie umniejszyło, wręcz wole taki przekaz, gdyż wszystko idzie sprawnie i skutecznie :). Ja zdecydowanie polecam !!!:)

  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Stefan Andrzej Breguła Inny

  Stanowczo odradzam, każda wizyta kończyła się na wypisywaniu L4, kończyna nie została nawet raz obejrzona (zakres ruchu) następnie bez rehabilitacji wypisana zdolność do pracy, do tego pomyłki w datowaniu L4, kompletne zbagatalizowanie informacji o braku ruchomości kończyny

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Przemysław Król Inny

  Gdy życie zatrzymuje się na chwilę....diagnoza nowotwór złośliwy.I słyszysz dookoła: Dasz radę.Kto ,jak nie Ty?
  Bzdury...oprócz mózgu i emocji,które często ze sobą kolidują ,nie posiadamy nic.Żadnych środków do walki.Jesteśmy bezbronni.Możemy tylko próbować dogadać się z losem....
  Jeżeli masz szczęście,na początku drogi pojawia się Pan Doktor Przemysław Król.Spokojny, empatyczny, kompetentny.To On walczy za nas i o nas.Wiedzą, doświadczeniem i przede wszystkim ,zaangażowaniem.Cierpliwie wszystko tłumaczy,dba o minimalizowanie bólu.Masz świadomość,że zrobi wszystko ,co w Jego mocy.Budzi zaufanie ,które jest kluczowe.
  Za chwilę,ktoś inny przejmie rolę mojego przewodnika-onkolog.
  Panie Doktorze, bardzo dziękuję.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Glowacz badania chirurgiczne

  Serdecznie polecam Pana Doktora, który rozwiązał mój problem w szybki i skuteczny sposób przykładając przy tym uwagę do komfortu pacjenta. Widać rzeczywiste zainteresowanie sprawą pacjenta i chęć udzielenia pomocy. Oby więcej takich lekarzy :)

  lek. Michał Glowacz

  Dziękuję :)

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Nela Lipka-Kumor Inny

  Jestem bardzo zadowolona. Pani dokrot "na czasie". Pogadam,wypyta,jest na bieżąco. Czasami zbyt szybko kończy się wizyta i nie raz jest opóźnienie parę min. Kobietą w ciąży nie powinno to przeszkadzać bo mają dużo czasu miła,z poczuciem humoru,posiada obszerną wiedzę. Zostało 3 miesiące do rozwiązania, dziękuję i pozdrawiam serdecznie

  lek. Nela Lipka-Kumor

  Dziękuję bardzo za miłe słowa! Do zobaczenia ;-)

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Małgorzata Błaszczyńska konsultacja internistyczna

  Od kilkunastu lat leczyłam się w innej poradni i niestety bez efektów leczenia, w momencie, kiedy trafiłam do Pani doktor to moje życie zmieniło się o 180%,po jakimś czasie konsultacja w innym szpitalu na polecenie Pani doktor, nareszcie diagnoza i konkretne leczenie. Jestem pod kontrolą, przyjmuję lekarstwa i żyję normalnie, bardzo dziękuję

  dr n. med. Małgorzata Błaszczyńska

  Bardzo dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam.

  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Glowacz Inny

  W czasach covidowych trudno jest znaleźć skuteczną pomoc w sytuacji nagłej, wymagającej interwencji chirurgicznej. Pomógł mi doktor Michał Głowacz, który troskliwie, szybko i skutecznie zajął się moim problemem. Najpierw na Izbie Przyjęć Szpitala w Chorzowie, ul. Strzelców Bytomskich, następnie podczas kilku wizyt w poradni chirurgicznej. Kompetencja, spokój, komunikatywność, życzliwość oraz niemal bezbólowe interwencje i zmiany opatrunku dają mi pewność, że oddałam swoje zdrowie w najlepsze ręce. Bardzo polecam Pana Doktora Michała Głowacza.

  lek. Michał Glowacz

  Dziękuję za ciepłe słowa! Pozdrawiam!

  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Wiktor Inny

  Wspaniały specjalista, życzliwy, zaangażowany i pełen empatii. Przeprowadził operację skomplikowanego złamania nogi, czuwał nad prawidłowym przebiegiem rekonwalescencji. W opinii rehabilitantów, noga została poskładana perfekcyjnie. Podczas wizyt kontrolnych cierpliwie tłumaczył dalszy przebieg leczenia. Lekarz z potężnym zasobem wiedzy i umiejętności. Z czystym sumieniem mogę polecić Pana Doktora. Wróciłam do zdrowia, za co bardzo dziękuję.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Łukasz Wiktor chirurgia urazowa - przecięcie ścięgien zginaczy palca III

  Bardzo profesjonalne oraz indywidualnie podejście do pacjenta. Po świetnie przeprowadzonym zabiegu, mimo bardzo poważnego urazu, udało się niemal w 100% zachować sprawność palca. Doktor wielokrotnie, samodzielnie zmieniał opatrunek. Za każdym razem dokładnie przedstawiał zalecenia, miał czas na wszystkie pytania, szczegółowo tłumaczył, na czym polega uraz i jakie są oczekiwania w stosunku do leczenia. Wielokrotnie dostosowywał leczenie do mnie i moich planów. Podczas wizyt zawsze punktualnie pojawiał się o umówionym czasie. Życzę wszystkim takiego lekarza jak doktor Wiktor.

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Przemysław Król

  Bardzo dziękuję Panu Doktorowi P. Królowi za opiekę, wsparcie i przeprowadzoną operację. To dzięki wiedzy, zaangażowaniu i niezwykłej intuicji pana Doktora guz został wcześnie wykryty, a operacja przeprowadzona szybko i bez żadnych powikłań. Pan Doktor jest lekarzem z powołania, znakomitym specjalistą i ciepłym człowiekiem, poświęcającym dużo uwagi swoim pacjentom.
  Z całego serca dziękuję, Wiesława Sadlok.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania