Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Rokitek w Sandomierzu

Rokitek 41 A

27-600 , Sandomierz , świętokrzyskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marzena Ciszkiewicz-Wawak

  Dermatolog,

  • E

   Niestety - Pani Doktor jest mało kontaktowa (tzn. niechętnie odpowiada na pytania) jak na kogoś kto pracuje w sferze usług. Nie uprzedziła mnie o ogromnym bólu jaki może towarzyszyć wypalaniu kurzajek (nieprzespana noc), na pytanie o to odpowiedziała - nie powinno. Nie uprzedziła o bliznach jakie mogą pozostać i o tym że zabieg może nie przynieść oczekiwanych efektów - kurzajki odrosły praktycznie od razu. Minął już ponad rok, a ja mam ciągle żal. Zauważyłam też pewne niechlujstwo w gabinecie. Nieciekawie.


 • Zdzisława Pleban-Zawadzka

  Ginekolog, lek.

  • A

   Bardzo dobry lekarz, leczę się u Pani doktor od puł roku żałuje że zgłosiłam się do niej tak puzno ale jak muwią lepiej puzno nisz w cale polecam wszystkiim paniom ona jest starsza ale bardzo przyjemna i bardzo dobrym lekażem.

  • S

   Trafiłam do dr Zawadzkiej przez przypadek, gdy moja ginekolog była na urlopie. Całkowicie odmienne podejście do spraw kobiecych "życiowe"!!! Od pół roku chodzę właśnie do niej. Pozdrawiam serdecznie.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Sylwia Dudek

  Ginekolog,

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Rokitek w Sandomierzu

   Pani Doktor jest prawdziwym lekarzem z powołania. Zarówno ja, jak i moja mama i siostra, od lat chodzimy do niej na wizyty i zawsze wychodzimy zadowolone. Jej przyjazne podejście sprawia, że znika cały stres związany ze specyfiką badania. Jest bardzo delikatna, rzetelna i dokładna, każdej pacjentce poświęca tyle czasu ile potrzebuje, nie zważając na kolejkę na korytarzu. Zawsze wszystko tłumaczy bardzo dokładnie, żadnego problemu nie bagatelizuje. Polecam z całego serca!

  • E

   Nie polecam Pani doktor Dudek.... Jako młoda dziewczyna z brakiem miesiączki chodziłam do niej przez kilka lat...Pani doktor nie potrafiła powiedzieć co mi jest, przepisywała mi tabletki antykoncepcyjne na uregulowanie miesiączki nie powiadamiając mnie że takimi są.. wiadomo byłam młoda, nie wiedziałam jak takie tabletki należy brać i dlaczego muszę je przyjmować. Niestety przez te kilka lat miesiaczka dalej nie była uregulowana, towarzyszył mi temu wszystkiemu trądzik... a Pani doktor dalej przepisywała mi te same tabletki i to wszystko! Dalej nic nie było mi wiadomo co mi dolega. Nadszedł czas kiedy przyszłam o rozum do głowy i zmieniłam lekarza... po pierwszej wizycie wyjaśniło się, że mam policystyczne jajniki! Dziewczyny! jeśli macie problemy ze zdrowiem nie ufajcie tylko jednemu lekarzowi.. tym bardziej jak wam nie pomaga!

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania