Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne nad Świdrem

Kołłątaja 50

05-402 , Otwock , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maria Chorążykiewicz Inny

  Żadko pisze negatywne opinie na temat lekarzy jednak tutaj nie jestem w stanie odpuścić. Mianowicie poszłam do Pani doktor z miesięcznym dzieckiem, które dostało wysypki i poza tym żadnych dodatkowych objawów nie miało,A niestety wyszłam z tysiącem innych chorób. Może i nie było by nic dziwnego w tym że doktor z doświadczeniem dopatrzył się dodatkowych "nieprawidłowości" gdyby nie fakt że dwa dni wcześniej byłam na rutynowej kontroli u pediatry i było wszystko w porządku. (Do dr. Chorążykiewicz, poszłam że względu na duże zaognienie wysyłki i brak możliwości dostania się do mojego pediatry). Po wizycie u Pani doktor, i jej diagnozie postanowiłam skonsultować dziecko z jeszcze dwoma innymi lekarzami, i dzięki Bogu że to zrobiłam bo okazało się że dziecko jest zdrowe, A Pani doktor wynalazła choroby nie wiadomo skąd. Poza tym chce zwrócić uwagę na fakt że Pani doktor stwierdziła u mojego dziecka tachykardie, na podstawie osluchania dziecka stetoskopem i nawet nie patrząc na zegarek liczyła ( o ile można to tak nazwać) liczbę uderzeń serca. W dodatku Pani Chorążykiewicz nie zapomniała o skrytykowaniu mnie na każdej płaszczyźnie, począwszy od sposobu karmienia (karmię piersią na żądanie) A skończywszy na sposobie mojego żywienia. Nie polecam szkoda tylko wydanych pieniędzy, i szkoda nerwów.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maria Chorążykiewicz Inny

  Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Doktor... pełen profesjonalizm, kompetencje i zaangażowanie. Szczegółowy wywiad i dużo cennych rad i uwag. Dziękuje za wspaniałą opiekę i życzę wszystkim pacjentom takich lekarzy. Polecam w 100 %.

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maria Chorążykiewicz Inny

  Dzięki Pani Doktor dzisiaj mogę swobodnie oddychać. Pani Doktor jest bardzo dociekliwą i empatyczną osobą. Skuteczność 100 procent! Polecam! Pozdrawiam Pani Doktor.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Makarewicz Zmiany skurne na twarzy

  Powiedział że taka uroda i cześć.puzniej się okazało że to trądzik różowaty i alergia.Także nie polecam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania