Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne nad Świdrem

Kołłątaja 50

05-402, Otwock, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Irmina Fidala

  Kardiolog, lek.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Centrum przy KOT CENTER

   Pełny profesjonalizm, empatia,spokój.Polecam z całego serca. Dawno juz nie byłam pod takim wrazeniem jezeli chodzi o wizytę lekarską.

  • Z
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Centrum przy KOT CENTERUsługa: nadciśnienie tętnicze

   To była pierwsza wizyta. Pani doktor jest bardzo sympatyczna, a to bardzo ułatwia kontakt. Jestem zadowolona. Wizyta spełniła moje oczekiwania.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Maria Kudlicka

  Gastrolog, Internista,

  • J

   Na początku miałam naprawdę dobre zdanie o niej,bo pomogła na początku choroby. Ale...... zostałam przez nią wysłana na wycięcie polipa w dwunastnicy,którego jak się okazało w trakcie gastroskopii nie ma. Zaznaczam,że gastroskopia,której wynikiem było wysłanie na wycięcie polipa była wykonywana przez p.Kudlicką. Oczywiście był problem z wystawieniem skierowania na to wycięcie,ponieważ usłyszałam,że ona nie kojarzy i zaproponowała,żebym po skierowanie zgłosiła się do lekarza prowadzącego - czyli kierowała mnie do siebie !!!!!
   Jest wszystko w porządku jak się chodzi do niej na prywatne wizyty,ale jak nie ma potrzeby i się człowiek u niej nie pokazuje to niestety nie ma co liczyć na nią !!!!!

  • S

   bardzo dobry fachowiec, gorąco polecam !!!
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Aneta Wróblewska

  Internista, lek.

  • J

   Lapidarnie mówiąc: rzetelna, wnikliwa w wywiadzie i bardzo dobra w diagnostyce-reszta jak wcześniej wymienione!

  • E

   Dr Aneta jest świetnym lekarzem. Bardzo wnikliwie zajmuje się każdym pacjentem. Dla każdego ma tyle czasu ile potrzeba jej i pacjentowi. Nikogo NIGDY nie zbywa. Jest rzetelna. Łatwo nawiązuje dobry kontakt z pacjentem. Ja przeszłam za nią już do trzeciej przychodni, bo jak do tej pory nie spotkałam tak oddanego lekarza na terenie Otwocka i okolic jak ona.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Maria Chorążykiewicz

  Alergolog, Pediatra, lek.

  • Trafiłam do Pani Marii z przewlekłym kaszlem, dodam że bardzo przewlekłym. Kaszel męczy mnie od 4 lat. Byłam u wielu lekarzy, nawet 10 dni w szpitalu Chorób Płuc i Gruźlicy i nic. Kaszel nadal mnie męczy przez cały dzień. W końcu zapisałam się do dr Chorążykiewicz. Po długim wywiadzie, powiedziała że się nie podda. Dostałam wiele badań i skierowanie do laryngologa. Od laryngologa dostałam skierowanie na badanie videolaryngoskopię krtani. I udało się. Jest diagnoza: refluksowe zapalenie krtani. Rozpoczynam leczenie, podobno długa droga przede mną. Jestem bardzo wdzięczna Pani doktor, że nie odesłała mnie do innych lekarzy, tylko szukała choroby. Jeszcze raz wielkie dzięki.

  • I

   Bylam pierwszy raz na wizycie u alergologa Pani doktor wywarła na mnie bardzo dobre wrażenie po pierwsze przemiła wszystko dokładnie sie wypytywala i co najważniejsze pierwszy raz się spotkalam ze lekarz nie patrzył na zegarek ze za drzwiami czeka kolejny pacjent. W gabinecie na czas mojej obecności tak jakby zegarek stanął w miejsce skrupulatnie i do końca na każde pytanie była odpowiedź, dostałam trochę innych ulotek do czytania i skierowanie do dalszej diagnostyki.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Marek Makarewicz

  Dermatolog, lek.

  • D
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Zmiany skurne na twarzy

   Powiedział że taka uroda i cześć.puzniej się okazało że to trądzik różowaty i alergia.Także nie polecam

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Szczerze odradzam. Bardzo nieuprzejmy lekarz... przepisał mi lek, który stosowałem i nie było rezultatów, po takiej informacji stwierdził "trudno" i nie zmienił leku. Ponadto poinformował, że "do niego przychodzi się z naklejonym mokrym plastrem, na godzinę przed wizytą", poinformowałem, że wizyty mam zaplanowane w godzinach pracy i nie mam możliwości chodzić w miejscu pracy z naklejonym plastrem, na co usłyszałem ponownie "trudno". Także szczerze odradzam wizyty u tego Pana.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu