Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - Piaseczno

ul. Powstańców Warszawy 29

05-500 , Piaseczno , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Karolina Rutkiewicz-zdanowska

  Internista, Lekarz Rodzinny, Pediatra, lek.

  • M

   Chodzę do Pani doktor z dzieckiem od 3 tygodnia, przed szczepieniem i zawsze spotkałam się z dużym zainteresowaniem i dokładnym zbadaniem dziecka. Ma super podejście do dzieci, zawsze zapyta czy są jakieś pytania. Rozumie troskę rodzica. Polecam jak najbardziej

  • E

   Bardzo dobry lekarz, konkretny i rzeczowy. Byłam tylko na jednej wizycie, na dyżurze w sobotę, gdyż dwoje moich dzieci dostało szkarlatyny. Pani doktor przeprowadziła dokładny wywiad, długo zastanawiała się nad podaniem antybiotyku synowi, który jest alergikiem (dotychczas nawet lekarz prowadzący jakoś nie widział problemu i przepisywał antybiotyki jak witaminy). Pani doktor poinstruowała mnie jak reagować gdy wystąpi reakcja alergiczna, na szczęście nie wystąpiła. Jakież było moje zdziwienie gdy trzy dni po wizycie Pani doktor zadzwoniła z pytaniem czy z synkiem wszystko w porządku. Mam troje dzieci więc wizyty u lekarzy nie są mi obce i pierwszy raz spotkałam się z taką troską o pacjenta u lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Joanna Renata Bienias

  Lekarz Rodzinny,

  • A

   Pani doktor bardzo miła. Poznała się odrazu poznała się na moim przypadku. Wypytała się o historię choroby i przebyte badania, zleciła dodatkowe


 • Artur Strus

  Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Stara Iwiczna - Nowa 4A

   Mialam przyjemność trafic do Pana Doktora i potwierdzam poprzednie opinie. Bardzo miła atmosfera, poczucie humoru.
   Pan Doktor podczas wizyty przeprowadził dokładny wywiad.. zbadał, osluchal, zmierzył cisnienie. Uspokoił bo oczywiście ponosila mnie "fantazja".
   Otrzymałam zalecane leki i informacje jak przyjmować każdy z nich. Do tego wszystkiego otrzymalam skierowanie na dalsze badania ktore nalezy zrobic po przyjęciu leków i ustąpieniu dolegliwości oraz informacje ze należy zgłosić się z wynikami.. co uczynię z przyjemnością :)

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Piaseczno, ul. Powstańców Warszawy 29

   Polecam.. każda wizyta jest dokładną analizą dolegliwości i przebiegu chorób przewlekłych bez upominania czy pouczenia pacjenta za błędy co często ma miejsce u innych lekarzy.. do tego miła atmosfera.. rzetelność.. i uśmiech..

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Anna Głowala

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED WARSZAWA WOŁOSKAUsługa: Naciągnięcie miesnia

   Jeszcze nie byłam nigdy u tak słabego lekarza, zero interesu i chęci pomoc pacjentowi. Pociągnie łam mięsień szyi tak, że nie mogę skręcić głowy ani opuścić. Pani lekarz oprócz Paracetamolu nic nie potrafiła mi doradzić, bowiem karmie piersią. To już ją u niej sama musiałam wypytywać czy może mam pójść na masaż!? Może mam grzać to miejsce? Może fizjoterapeuta mi coś doradzi? Na koniec wizyty już nie wiedziałam kto z nas lekarz i kto komu doradzał? Strata czasu, nie polecam.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED WARSZAWA WOŁOSKAUsługa: skok ciśnienia

   Pani Doktor sympatyczna i cierpliwa.
   Szczegółowa diagnoza, konkretne badania i szybko podjęte kroki.
   Na każde pytanie (nawet błahe odpowiada z cierpliwością).

   Dziękuje Pani Doktor!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Marta Pisarska-krych

  Internista, Lekarz Rodzinny, Pediatra,

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Stara Iwiczna - Nowa 4AUsługa: konsultacja pediatryczna

   Często korzystam z pomocy Pani Doktor dla moich dwóch synków. Diagnoza była za każdym razem trafna, sposób leczenia szczegółowo omówiony. A dodatkowo to przemiła osoba.

  • N
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Stara Iwiczna - Nowa 4AUsługa: konsultacja pediatryczna

   Zachęceni dobrymi opiniami w sieci udaliśmy się do pani doktor z chorą trzylatką. Wizyta przebiegła punktualnie i sprawnie, pani doktor w pewny siebie i dokładny sposób zbadała córkę. Szybko postawila diagnozę wirusa, informując nas o tym, ze córka może chodzić do przedszkola gdyby nie goraczkowala, co wydało nam się niewłaściwe, bo wirusem przecież można zarazić inne dzieci. Okazało się tez, ze główny przepisany przez nią lek jest preparatem na wzmocnienie odporności (suplementem diety), który nie był konieczny, bo córka rzadko choruje i nie widzimy potrzeby, by dawać jej takie leki. Nie prosiliśmy o tego typu preparat i gdyby nie nasza dociekliwość i znajomość rynku farmaceutycznego, pewnie bez wahania od razu podalibysmy go córce.
   Nie mamy zastrzeżeń co do postawionej diagnozy, ale zalecane leczenie wzbudza nasze wątpliwości.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Justyna Bieńkowska - Listowska

  Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Stara Iwiczna - Nowa 4AUsługa: Konsultacja telefoniczna - Internista

   Teleporada - Pani Doktor bardzo oschła, wręcz niesympatyczna. Niekomunikatywna. Brak dzień dobry oraz do widzenia. Potrzebowałam skierowania które otrzymałam oraz recepty na przyjmowane na stałe leki. Brak zapytania o przyjmowaną dawkę leku czy coś się zmieniło czy też nie. Pani doktor wystawiła receptę nie pytając o nic po czym po zwróceniu uwagi że zmieniła się dawka jednego z leków zareagowała pretensją dlaczego dopiero teraz o tym mówię... Zapisując się po raz kolejny na pewno nie skorzystam z usług tego akurat lekarza. Oczywiście każdy może mieć gorszy dzień, gorszy humor ale niestety przyjmując pacjenta czy to osobiście czy na telewizycie wypada wykazać się choć odrobiną zainteresowania problemem z którym zgłasza się pacjent i zachować resztki dobrego wychowania.

  • M
   Lokalizacja: Medycyna Rodzinna

   Od kilku lat chodze do przychodni na Julianowskiej, gdzie przyjmuje Pani doktor i za kazdym stawia dobre diagnozy bo po przepisanych lekach zawsze sie polepsza. Rzeczowa i widac ze wie co robi. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Wojciech Okła

  Radiolog, lek.

  • G
   Lokalizacja: Renort Słuchając CiałaUsługa: USG piersi

   Wizyta bardzo przyjazna, wszystkie informacje otrzymałam podczas szczegółowego badania. Polecam Pana Doktora

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - WarszawaUsługa: Inny

   szkoda, że tak rzadko trafia się taki specjalista jak Pan Wojtek. Badanie odbyło się w miłej atmosferę, pan doktor badając tłumaczył zmiany oraz co dalej z nimi robić. wizytę oceniam na 5+, serdecznie polecam

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


 • Anna Sygocka

  Internista, Lekarz Rodzinny, Pediatra, lek.

  • W
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Stara Iwiczna - Nowa 4AUsługa: Telemedycyna - Porada - Pediatryczna

   Mojej niespełna 2 letniej córce pokazał się wykwit na skórze i miałam teleporade z panią doktor przez telefon.Pani Anna stwierdziła co to jest i przepisała maść ze sterydem,gdzie jeszcze pytałam się,czy nie lepiej abym przysłała zdjęcia na co pani doktor powiedziała,że nie ma takiej potrzebeby.Informacja ta nie dawała mi spokoju. Wybrałam się z córką prywatnie do dermatologa i jak poinformowałam panią dermatolog co Nam przepisała pani Anna to się za głowę złapała i powiedziała,że gdybym stosowała tę maść na liszajca to tylko by się uodpornił na inne maści i dalej by się rozprzestrzeniał. Także nie polecam pani Anny Sygockiej.

  • N
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Stara Iwiczna - Nowa 4AUsługa: konsultacja internistyczna

   Dla mnie fantastyczny lekarz. Dokładnie słucha, szczeggółowo wyjaśnia, ciepła i bardzo miła. Szkoda tylko, że nie może się sklonować bo ciężko się do niej dostać

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Krzysztof Jagodziński

  Ortopeda, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana Wałbrzyska 46Usługa: konsultacja ortopedy - telemedycyna

   Pierwszy raz spotkałam się z tak pozytywnie nastawionym lekarzem! Gorąco polecam Pana Doktora! Wysłuchał, doradził

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana Wałbrzyska 46Usługa: konsultacja ortopedyczna

   Bardzo kompetentny, komunikatywny, miły lekarz.
   Dowiedziałem się dużo na temat mojej dyskopatii i całej budowy kręgosłupa. Konkluzja taka, że na tym etapie operacja nie jest wskazana.

  Zobacz wszystkie opinie (59) o tym lekarzu


 • Ewa Ratayska-Kukla

  Ginekolog, lek.

  • A

   Ta kobieta to jakaś masakra. Poszłam do niej, bo nie znałam żadnego ginekologa w Piasecznie,a do niej było najszybciej. Już wiem dlaczego...Moim zdaniem już dawno powinna przestać pracować. Mam jakieś zmiany i swędzenie, poza tym poszłam na kontrolne badanie. Nic mi nie pomogła, twierdząc, że nic nie widzi, odesłała do dermatologa, a jak mnie zbadała, to nawet nie powiedziała czy wszystko jest ok. No i co najlepsze kropki po goleniu miejsc intymnych uznała za jakieś zmiany skórne. Jak jej powiedziałam, że to po goleniu (mam wrażliwą skórę), to stwerdziła, że może w takim razie tamte zmiany też po goleniu:) Zaczęłam się śmiać, że od kiedy to tam rosną włosy...Dużo by pisać, w skrócie niekompetentna strasznie i w dodatku bardzo niemiła. Omijać ją szerokim łukiem a kobietę wysłać na emeryturę! Po co LuxMed ją tam trzyma!?


Powiązane wyszukiwania