Centrum Medyczne Medica to nowoczesna, wielospecjalistyczna placówka medyczna, stworzona z myślą o zagwarantowaniu kompleksowej opieki medycznej pacjentom. Jesteśmy z Wami już ponad 10 lat! Oferuje... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Medica

Starowiejska 45

81-363 , Gdynia , pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne Medica to nowoczesna, wielospecjalistyczna placówka medyczna, stworzona z myślą o zagwarantowaniu kompleksowej opieki medycznej pacjentom.
Jesteśmy z Wami już ponad 10 lat!
Oferujemy szeroki dostęp do zespołu doświadczonych lekarzy specjalistów (17 specjalizacji). Stawiamy na nowoczesną diagnostykę obrazową, dlatego nasi lekarze pracują na najnowszych aparatach USG. W placówce czynny jest punkt pobrań materiału do badań laboratoryjnych. Wykonujemy pełny zakres testów i profili laboratoryjnych, a dostęp do wyników badań możliwy jest również online, już w dniu w pobrania materiału do badania. Realizujemy również całodobowo wizyty wyjazdowe lekarskie i pielęgniarskie. Świadczymy usługi z zakresu medycyny pracy. Gwarantujemy organizację wszystkich badań i konsultacji specjalistycznych niezbędnych do uzyskania orzecznictwa lekarskiego w ciągu jednego dnia, dotyczy to także badań kierowców, osób pracujących na wysokościach oraz marynarzy.
W Centrum Medycznym Medica wykraczamy poza standardy tradycyjnej opieki medycznej. Korzystamy
z najnowocześniejszych technologii oferując alternatywne formy konsultacji lekarskich – wideokonsultacje, podczas których, za pośrednictwem Indywidualnego Konta Zdrowotnego istnieje możliwość uzyskania porady lekarskiej lub interpretacji wyników badań online, bez konieczności wychodzenia z domu.
Centrum Medyczne Medica czynne jest od poniedziałku do soboty. Rejestracja telefoniczna możliwa jest 24h na dobę co sprawia, że możesz umówić się na konsultację lekarską lub badania diagnostyczne o dogodnej dla Ciebie porze.

Nasz sprzęt

 • USG 4D HD Live
 • USG do badań brzusznych, naczyniowych, kardiologicznych, transkranialnych, piersi, pediatrycznych i neonatologicznych, urologicznych, układu mięśniowo – szkieletowego, ortopedycznych oraz małych narządów.

Zabiegi

 • Nacięcie wędzidełka języka
 • Nacięcie ropnia okołomigdałkowego
 • Nacięcie wędzidełka prącia
 • Stulejka
 • Kriochirurgia
 • Dermatoskopia
 • Paznokieć wzrastający
 • Usunięcie kleszcza
więcej

Badania

 • USG
 • Audiometria
 • Holter
 • Spirometria
 • Testy uczuleniowe
 • Kompleksowe badania laboratoryjne
 • Kompleksowe szczepienia (Żółta febra, WZW typu A, typu B, p. durowi brzusznemu)
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Elżbieta Jasiel-Walikowska konsultacja dermatologiczna

  Punktualnie, fachowo, szybko. Diagnoza i zabieg podczas jednej wizyty - całość zajęła niecałe 15 minut.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Andrzej Szerle konsultacja ginekologiczna

  Bardzo profesjonalny, przyjazny lekarz z ogromnym doświadczeniem. Do pana doktora trafiłam z polecenia i niesamowicie się cieszę, że tak się stało.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Aleksandra Kąkol konsultacja reumatologiczna

  Dużo pozytywnych opinii, więc w zeszłym tygodniu poszłam na wizytę z uśmiechem, niestety z takim uśmiechem już nie wychodziłam. Wizyta trwała może minutę, w absolutnym pośpiechu, nie dano mi nawet poczuć się wysłuchaną. Zlecono wykonanie poszczególnych badań krwi i wrócenie za 2 tygodnie, to jedyne co lekarz powiedział. Wizyta kosztuje 150zl, Pani doktor mogła chociaż udawać jakiekolwiek zainteresowanie. Bardzo doceniam rozmowę. Niestety w ciągu trwającej mniej niż minute wizyty w pośpiechu trudno o cokolwiek. Nigdy nie spotkałam się z takim podejściem


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Andrzej Szerle konsultacja ginekologiczna

  Konkretny, kompetentny i bardzo miły Pan doktor.Spotkanie rozpoczęło się punktualnie.Jestem zadowolona z wizyty.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Andrzej Szerle konsultacja ginekologiczna + USG + cytologia

  Wizyta przebiegała w bardzo przyjaznej atmosferze. Mimo, że byłam u pana Doktora pierwszy raz, miałam wrażenie, że znamy się od dawna. Sympatyczny człowiek, empatyczny i kompetentny lekarz. Dba o komfort psychiczny pacjentki, a przy tej specjalizacji to dla mnie bardzo ważne kryterium. Pan Doktor bardzo sprawnie poradził sobie z moim problemem. Gorąco polecam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Iwo Sługocki konsultacja neurologiczna

  Mam 37 lat i jeszcze na takiego specjalistę nie natrafiłem. Owszem zdarzali się sympatyczni, albo rzeczowi, ale raczej te dwie cechy rzadko szły w parze, a już na pewno nie w takim stopniu jak w tym przypadku.
  Pomimo wcześniejszej wizyty u innego neurologa nie wiedziałem prawie nic na temat mojego schorzenia.
  Tutaj dowiedziałem się totalnie wszystkiego!
  Począwszy od podstaw i wytłumaczenia jak jest zbudowany kręgosłup itp. poprzez dokładnie omówienie i pokazanie co u mnie jest nie tak, a jak powinno być. A skończywszy nawet na podpowiedziach jak dokładnie ustawić fotel w samochodzie, aby nie potęgować dolegliwości.
  Pan doktor wszystko dokładnie omówił, wytłumaczył, postawił diagnozę, wdrożył leczenie, oraz wskazał co robić i jak, oraz podpowiedział czego unikać.
  Czuję naprawdę, że uzyskałem pełna, kompleksową pomoc, jakiej potrzebowałem, a jakiej nie otrzymałem u poprzedniego neurologa, u którego byłem wcześniej.
  Ja z całego serca dziękuje Panu Sługockiemu i polecam go. Jeśli szukasz dobrego neurologa, to już nie musisz, tu jest :-)
  Ps. Sprzęt i wyposażenie gabinetu też jak najbardziej na plus. Bez problemu odczytana płytka z rezonansem, gdzie u poprzedniego neurologa nie dało jej się otworzyć z powodu braku zainstalowanej Javy na komputerze bodajże.
  Pozdrawiam i zdrówka życzę! :-)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Andrzej Szerle konsultacja ginekologiczna + USG

  Przekochany, cudowny i bardzo taktowny człowiek. Choć przeżywam dramatyczne chwile Pan doktor bardzo podniósł mnie na duchu. Pan doktor wszystko wytłumaczył, odpowiedział spokojnie na każde pytanie, nie spieszył się. Bardzo fachowe podejście i zainteresowanie pacjentką. Ogromne doświadczenie i medyczne i życiowe. Cieszę się, że trafiłam na Pana doktora.
  Panie doktorze bardzo dziękuję.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Aleksandra Kąkol konsultacja reumatologiczna

  Pani doktor, choć rzeczowa, widać że posiada wiedzę. Mam specyficzną chorobę, dlatego zleciła dodatkowe badania, aby podjąć właściwe leczenie


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Andrzej Szerle konsultacja ginekologiczna + USG + cytologia

  Zdecydowanie polecam. To była już moja kolejna wizyta u tego doktora i jak zawsze doktor wykazał się empatią, delikatnością, serdecznym stosunkiem do pacjentki i przede wszystkim profesjonalizmem. Wszystko dokładnie i rzeczowo wyjaśnione. Człowiek wie, że jest w dobrych rękach.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Elżbieta Jasiel-Walikowska Inny

  Świetna Pani doktor. Szczegółowo wyjaśniła jak będzie wyglądało leczenie. Jestem pod wrażeniem zaangażowania i profesjonalizmu. Polecam serdecznie.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania