Adresy (3)

Manganowa 7/3, Fabryczna, Wrocław
O&F Piotr Tarnawski


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Przelew na konto
71 756..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 150 zł


xx

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

manganowa, Wrocław
O&F Piotr Tarnawski


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Przelew na konto
71 756..... Pokaż numer

Moje doświadczenie

O mnie

- Absolwent Akademi Wychowania Fizycznego we Wrocławiu - kierunek Fizjoterapia - Absolwent studiów na Osteopathie Schule Deutschland (OSD) - Absolwe...

Zobacz pełen opis

Edukacja

 • Akademi Wychowania Fizycznego we Wrocławiu - kierunek Fizjoterapia
 • Osteopathie Schule Deutschland (OSD)

Specjalizacje

 • Osteopatia
 • Rehabilitacja medyczna

Znajomość języków

Niemiecki, Angielski, Norweski, Polski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja fizjoterapeutyczna


Manganowa 7/3, Wrocław

150 zł

O&F Piotr Tarnawski

cena weekndowa wizytymanganowa, Wrocław

Dowiedz się więcej

O&F Piotr Tarnawski


Konsultacja online


Manganowa 7/3, Wrocław

150 zł

O&F Piotr Tarnawski

cena weekndowa wizyty150 zł

Konsultacje online

cena wizyty weekendowej

Pozostałe usługi

Fizjoterapia


Manganowa 7/3, Wrocław

150 zł

O&F Piotr Tarnawski

cena weekendowa wizytymanganowa, Wrocław

100 zł

O&F Piotr Tarnawski


Konsultacja osteopatyczna


manganowa, Wrocław

100 zł

O&F Piotr Tarnawski


Osteopatia


Manganowa 7/3, Wrocław

150 zł

O&F Piotr Tarnawski

cena weeknedowa wizyty


Terapia manualna


Manganowa 7/3, Wrocław

150 zł

O&F Piotr Tarnawski

cena weeknedowa wizyty

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: O&F Piotr Tarnawski

Borykałam się z problemem opadających stóp spowodowanym uszkodzeniem nerwów strzałkowych. Po odbyciu wielu konsultacji lekarskich i fizjoterapeutycznych sytuacja wydawała się bardzo poważna.
Na pierwszej wizycie Piotr dał nadzieję na powrót do pełnej sprawności. Po kilku wizytach przyszły efekty. Dzięki wdrożeniu przez Piotra odpowiedniej terapii, korzystaniu z posiadanej wiedzy z zakresu osteopatii, zaleceniom skutecznych ćwiczeń w domu, dziś funkcjonuję zupełnie normalnie - bez ortez, biegam, jeżdżę na rolkach itp. Zupełnie zapomniałam już o dysfunkcji stóp.
Przez cały proces terapeutyczny czułam się zaopiekowana. Piotr pozostaje w stałym kontakcie z pacjentem, chętnie odpowiada na nurtujące pytania.
Obecnie intensywnie a zarazem skutecznie pracujemy nad poprawą funkcjonowania mojego kręgosłupa z licznymi przepuklinami i kręgozmykiem oraz zamknięciem rozejścia mięśnia prostego brzucha po ciąży.
Piotr to świetny specjalista, z dużą wiedzą i chęcią pomocy pacjentowi. To człowiek, którego praca jest niewątpliwie pasją. Do tego niezwykle sympatyczny, z dobrą aurą i pozytywną energią.
Dziękuję Piotrowi za opiekę i polecam wszystkim serdecznie!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: O&F Piotr Tarnawski

Zgłosiłam się do Piotra z problemem przepukliny kresy białej, powstałej na skutek rozstępu mięśni prostych brzucha po ciąży zakończonej cc. Dyskomfort oraz wizyta u chirurga skłaniały mnie do poddania się zabiegowi plastyki przepukliny. Byłam załamana. Decyzję o operacji postanowiłam skonsultować z Piotrem.
Jestem wdzięczna, że trafiłam do tego specjalisty! Poprawę odczuwałam od pierwszej wizyty. Najpierw stopniowo mijał dyskomfort związany z przepukliną. Po trzecim spotkaniu nastąpił olbrzymi postęp. Przepuklinę udało się wycofać na tyle, że jest prawie niewyczuwalna, nie stanowi zagrożenia ani wizualnego defektu. Bardzo się cieszę, że obyło się bez ingerencji chirurgicznej. Szczerze polecam tego specjalistę. Zdecydowanie godny zaufania fizjoterapeuta i osteopata.


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: O&F Piotr Tarnawski

Piotr jest terapeutą mojego syna z nadpobudliwością, dużymi trudnościami z koncentracja i planowaniem, bardzo niewyraźna mową. Po każdej wizycie Tadzio wychodzi wyciszony, zdecydowanie lepiej spi, dłużej się koncentruje i coraz wyraźniej mówi. Polecam z całego serca!


N
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: O&F Piotr Tarnawski

Jestem mamą dwóch chłopców - 5 i 7 lat. Każdy z nich ma inny problem jednak Pan Piotr pomaga nam w obu przypadkach znakomicie. Kilku lekarzy, fizjoterapeutów twierdziło, że starszy syn ma jedną nogę krótszą. Syn przez kilka miesięcy nosił już obuwie z wkładką, jednak zmiany w jego postawie ciała były coraz bardziej widoczne. Dopiero Pan Piotr wytłumaczył nam, że problemem nie jest zbyt krótka noga, lecz skręt talerza biodrowego. Bardzo pomocne okazały się regularne spotkania i praca nad rozluźnieniem ucisku tej części.
Młodszy syn miał ogromny problem z mówieniem. Jeszcze pół roku temu można było powiedzieć, że właściwie nie mówił. Przeszliśmy wizyty/ spotkania z różnymi lekarzami, specjalistami, terapeutami. Często były to serie spotkań, po każdym jednak miałam poczucie, że mój syn nic z tego nie ma, nic się nie zmienia. Czas leciał, brak normalnego porozumiewania się z nami, osobami z dalszej rodziny czy otoczenia stawał się coraz bardziej uciążliwy dla syna i wszystkich zaangażowanych osób. Z Panem Piotrem spotkaliśmy się po raz pierwszy w październiku i zdarzył się wtedy cud. Syn przywitał się z Panem Piotrem, położył się na łóżku, pozwolił się dotknąć i wytrzymał w dużym spokoju i rozluźnieniu blisko 30- minutową terapię. Mi poleciały łzy, to było coś niesamowitego. Nie było płaczu, strachu, uciekania i zatrzymywania na siłę. Zrozumieć to może tylko ktoś, kto wie jak męczące dla dzieci (i rodziców) są wszystkie te spotkania ze specjalistami i wie jak nie wiele się po nich zmienia. Byłam z synem na kilkudziesięciu takich wizytach i z większości wychodziliśmy z niczym, (poza ogromnym zmęczeniem i diagnozami, które czasami ocierały się o absurd).
Pan Piotr dalej pracuje z synem. Postęp jest ogromny i cieszy nas tak bardzo każdego dnia:) Dziecko znacząco zwiększyło zasób używanych na co dzień słów, mówi chętnie, zadaje mnóstwo pytań, angażuje się bardzo w rozmowę. Oczywiście to wszystko dla każdego innego 5 -latka jest zupełnie normalne, ale w przypadku naszego syna jeszcze kilka miesięcy temu wydawało się całkowicie nieosiągalne. Dziękuję bardzo i polecam z całego serca!


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Od dwóch lat zmagam się z bólami i dreteieniem szyi i połowy twarzy. Przeszłam wielu fizjoterapeutów. Pan Piotr po pierwszej wizycie uporał się z drętwienienirm a po kilku kolejnych z bólem kręgosłupa szyjnego. Polecam Anna


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: O&F Piotr Tarnawski

Do gabinetu przyszłam z problemem bolących pleców. Piotr spojrzał na mój organizm z szerszej perspektywy i wykrył związek między bólem pleców a problemem z jelitami. Już po kilku wizytach poczułam zdecydowaną ulgę! Polecam bardzo serdecznie. Wizyty przebiegają w bardzo miłej w atmosferze, a podejście do pacjenta jest bardzo profesjonalne. Jestem wdzięczna za specjalistyczną pomoc, którą otrzymałam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu duża blizna na brzuchu po operacji, ból pleców

Od kilku lat chodziłam po wielu specjalistach, ponieważ miałam bardzo silne bóle związane z okresem, często wymiotowałam i odczuwałam duży dyskomfort. Dopiero Pan Piotr zauważył związek między dużą blizną na brzuchu, z powodu przebytej operacji, a moimi dolegliwościami bólowymi. Przez kilka miesięcy chodziłam regularnie na wizyty, podczas których Pan Piotr pracował nad zrostami, które powstały po przecięciu powłok brzusznych. Zrosty uniemożliwiały prawidłową pracę jelit, co też rzutowało na pracę mojego układu pokarmowego oraz niską wagę ciała. Od trzech miesięcy już nie odczuwam bólu podczas okresu i udało mi się przybrać na wadze. Jak najbardziej polecam Pana Piotra.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: O&F Piotr Tarnawski

Piotr helped me alot with my herniated disk. I highly recommend him as a physiotherapist. Thank you for your proffesionalism .


V
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry specjalista-terapeuta.
Już po jednej wizycie u Pana Piotra udało się powstrzymać problem nietrzymania moczu,który dokuczał mi i utrudniał życie od 20 lat. Było to dla mnie bardzo uciążliwe i męczące,przy jakimkolwiek najmniejszym wysiłku nie byłam w stanie kontrolować trzymania moczu,działo się to zupełnie bez mojej kontroli. Nie mogłam "normalnie" funkcjonować,kichać,kaszleć,śmiać się,szybko chodzić,podbiec gdzieś,nie mówiąc już o bieganiu !! Lekarze przepisywali mi tabletki,po których nie było żadnej poprawy. Następnie proponowali operacje,mówiąc,że jest prawdopodobieństwo wypadnięcia narządów... Szeroka i fachowa wiedza Pana Piotra oraz umiejętność wykorzystania jej w praktyce póki co uchroniła mnie od operacji i pozwoliła normalnie funkcjonować ! Mogę swobodnie kaszleć,kichać i śmiać się no i biegam !!!!
Bardzo polecam tego terapeutę wszystkim kobietom borykającym się z tym problemem.


E
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: O&F Piotr Tarnawski

Bardzo dobry specjalista. Wie co robić.
Borykam się od kilku lat z dyskopatią na odcinku L5-S1 kręgosłupa, częste bóle kręgosłupa, przeciążenia związane z wykonywanym zawodem, zła postawa ciała. Jakiś czas temu z uwagi na kolejne przeciążenie tego odcinka kręgosłupa pojawił się znów znany mi dobrze silny ból, strzał w plecy, który uniemożliwiał poruszanie. Przy ostatnim takim ostrym stanie dyskopatii,który miał miejsce rok temu ratowałam się ostrym dyżurem, kroplówkami i serią leków przeciwbólowych i przeciwzapalnych. Teraz było zupełnie inaczej, ledwo doszłam do gabinetu na terapie, z silnym bólem i charakterystyczną sztywnością odcinka lędźwiowego i pochyleniem kręgosłupa. Piotr od samego początku wizyty wiedział jak podjeść do problemu, widać ogromną wiedzę, opanowanie i chęć pomocy. W zasadzie po tej jednej wizycie były widoczne efekty terapii, bez konieczności brania tabletek przeciwbólowych. Do domu dostałam zestaw ćwiczeń wspomagających, wzmacniających, które bardzo mi pomogły.
Bezdyskusyjnie w mojej opinii profesjonalny terapeuta.
Dziękuję za postawienie mnie na nogi jeszcze raz!
Polecam


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

- Absolwent Akademi Wychowania Fizycznego we Wrocławiu - kierunek Fizjoterapia - Absolwent studiów na Osteopathie Schule Deutschland (OSD) - Absolwe...

Zobacz pełen opis

Edukacja

 • Akademi Wychowania Fizycznego we Wrocławiu - kierunek Fizjoterapia
 • Osteopathie Schule Deutschland (OSD)

Specjalizacje

 • Osteopatia
 • Rehabilitacja medyczna

Znajomość języków

Niemiecki, Angielski, Norweski, Polski

Powiązane wyszukiwania