lek.

Piotr Krawczuk

verifiedCreated with Sketch.

Ortopeda

35 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
499 odwiedzin w ciągu 30 dni

www.piotrkrawczuk.pl www.halluxduo.pl lek. med. Piotr Krawczuk jest specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego im.… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Stały rozwój zawodowy
Skuteczność leczenia
Artroskopię kolana

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Medicus BonusUsługa: artroskopia kolana

  Pan Doktor Piotr Krawczuk jest świetnym lekarzem.Perfekcyjnie wykonał artroskopie kolana,naprawił uszkodzoną łąkotkę.Po operacji dolegliwości bólowe niewielkie.Kolano jest sprawne i mnie nie boli.Kontakt z lekarzem świetny.Polecam serdecznie.
  Barbara

  Piotr Krawczuk2018-06-15

  Pani Barbaro,

  bardzo mnie cieszy fakt, że mogłem pomóc a Pani kolano jest znów w pełni sprawne. Życzę braku kontuzji w przyszłości!

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Grochowska 9Usługa: konsultacja

  Antonina. To była moja pierwsza wizyta.Wierzę że dr Krawczuk pomoże mi w moich dolegliwościach i prawidłowo poprowadzi leczenie.Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne.

  Piotr Krawczuk2018-06-14

  Pani Antonino,
  niezmiernie się cieszę z okazanego mi kredytu zaufania. Dołożę wszelkich starań, aby Pani powrót do zdrowia przebiegał sprawnie a pozytywne wrażenie pozostało do końca leczenia.
  Pozdrawiam,
  Piotr Krawczuk

 • Lokalizacja: HalluxduoUsługa: haluksy

  Miły kontakt, na wizycie wszystko dokładnie wytłumaczone! Doktor sprawia wrażenie bardzo solidnego specjalisty!

 • P
  Lokalizacja: Szpital Wojewódzki w PoznaniuUsługa: Rwa kulszowa

  Serdecznie polecam Dr. Krawczuka :trafnie postawiona diagnoza, bardzo dobre leczenie i super kontakt lekarz - pacjent. Problem z kręgosłupem, która okazała się dyskopatią. Dr. Krawczuk prawidłowo zdiagnozował i polecił poprawne kroki do zdrowia. Polecam!

 • M
  Lokalizacja: Szpital Wojewódzki w Poznaniu

  Czy czas spędzony w Szpitalu Publicznym może być przyjemny i dodający nowej energii życiowej? Wielu powie, że absolutnie nie. A jednak… dzięki profesjonalnej i szybkiej diagnozie, przyjaznemu i konkretnemu podejściu oraz dzięki precyzyjnie i sprawnie przeprowadzonemu zabiegowi wyszedłem ze Szpitala nie tylko naprawiony fizycznie, ale także wzmocniony i zbudowany emocjonalnie. To wszystko dzięki Dr Piotrowi Krawczukowi. Dr Krawczuk jest lekarzem konkretnym, świetnie zorganizowanym z szeroką wiedzą medyczną, a do tego z bardzo empatycznym podejściem do Pacjenta. Właściwa doza pewności siebie, która cechuje Dr Krawczuka sprawia, że w sytuacji, w której pacjent czuje się zazwyczaj zestresowany i pełen obaw – ja czułem komfort i spokój i miałem poczucie, że znalazłem się we właściwym czasie, we właściwym miejscu i pewnych rękach. Dziękuję

 • Lokalizacja: Medicus BonusUsługa: artroskopowa rekonstrukcja więzadeł

  Kompetentny, przyjazny i konkretny. Postawienie diagnozy i określenie sposobu leczenia. Wytłumaczenie podstawowych aspektów choroby.

 • Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Grochowska 9

  Lekarz godny polecenia w pełni profesjonalista i z zaangażowaniem podchodzi do spraw pacjenta.Specjalista potrafiący podać prawidłową diagnozę dzięki swej wiedzy .Byłem pacjentem Pana Krawczuka i pomógł mi wiele razy i z tego też tytułu mogę polecić wszystkim tegoż ortopedę .

 • T
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Grochowska 9Usługa: konsultacje ortopedyczne

  Kompetentny, przyjazny i konkretny. Postawienie diagnozy i określenie sposobu leczenia. Wytłumaczenie podstawowych aspektów choroby.

 • G
  Lokalizacja: Szpital Wojewódzki w PoznaniuUsługa: Uporczywy i mocny ból prawego kolana

  Szybka i trafna diagnoza to sukces w szybkim i bezbolesnym powrocie do pełnej sprawności ruchowej.Dr.Krawczuk jeszcze przed wysłaniem mnie na dodatkowe badania już postawił trafną diagnozę i przygotował na operację bolącego kolana.Po operacji i rehabilitacji zalecanej przez Pana dr Krawczuka kolano jak nowe żadnego uciążliwego bólu, widać że doskonale zna się na swoim fachu serdecznie polecam G. Wojtasiak

 • F
  Lokalizacja: Szpital Wojewódzki w PoznaniuUsługa: ból kręgosłupa

  O Panu dr.Piotrze Krawczuku mogę wypowiedzieć się tylko w samych superlatywach, trafnie postawiona diagnoza, bardzo dobre leczenie, super kontakt lekarz - pacjent, od początku do końca wszystko wytłumaczone w jak najbardziej zrozumiały dla pacjenta sposób.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • www.piotrkrawczuk.pl

  www.halluxduo.pl

  lek. med. Piotr Krawczuk jest specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

  Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

  Obecnie pracuje jako starszy asystent Oddziału Ortopedii i Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu, gdzie nieustannie udoskonala swoją praktykę operacyjną w zakresie m.in.:
  • chirurgii kolana,
  • chirurgii urazowej (złamania kości, skręcenia stawów)
  • endoprotezoplastyki stawów biodrowego i kolanowego (przy użyciu najnowocześniejszych technik minimalnie inwazyjnych, z zastosowaniem szerokiej gamy implantów dopasowanych do stanu pacjenta i jego potrzeb a także w zabiegach rewizyjnych wyżej wymienionych stawów polegających na wymianie zużytych lub uszkodzonych implantów),
  • artroskopii stawów,
  • artroskopowych rekonstrukcjach więzadeł, ACL, PCL, łąkotek, chrząstki stawowej,
  • chirurgii stopy (paluchy koślawe (haluksy), palce młoteczkowate, palce młotkowate, bunionette),
  • leczenia następstw i powikłań po urazach (zaburzenia zrostu kostnego, stawy rzekome)

  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego (PTOiTr) i Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego (PFAS).

  Systematycznie uczestniczy w kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych w Europie i USA podczas których, pogłębia swoją wiedzę i umiejętności z zakresu leczenia ortopedycznego.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Znajomość języków

 • angielski

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl

Certyfikaty

Choroby

więcej