lek.

Piotr Krawczuk

Ortopeda

32 opinie +dodaj

Umów wizytę 477 odwiedzin w ciągu 30 dni

www.piotrkrawczuk.pl www.halluxduo.pl lek. med. Piotr Krawczuk jest specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego im.… więcej

Umów wizytę

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
32 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: Szpital Wojewódzki w PoznaniuUsługa: Rwa kulszowa

  Serdecznie polecam Dr. Krawczuka :trafnie postawiona diagnoza, bardzo dobre leczenie i super kontakt lekarz - pacjent. Problem z kręgosłupem, która okazała się dyskopatią. Dr. Krawczuk prawidłowo zdiagnozował i polecił poprawne kroki do zdrowia. Polecam!

 • M
  Lokalizacja: Szpital Wojewódzki w Poznaniu

  Czy czas spędzony w Szpitalu Publicznym może być przyjemny i dodający nowej energii życiowej? Wielu powie, że absolutnie nie. A jednak… dzięki profesjonalnej i szybkiej diagnozie, przyjaznemu i konkretnemu podejściu oraz dzięki precyzyjnie i sprawnie przeprowadzonemu zabiegowi wyszedłem ze Szpitala nie tylko naprawiony fizycznie, ale także wzmocniony i zbudowany emocjonalnie. To wszystko dzięki Dr Piotrowi Krawczukowi. Dr Krawczuk jest lekarzem konkretnym, świetnie zorganizowanym z szeroką wiedzą medyczną, a do tego z bardzo empatycznym podejściem do Pacjenta. Właściwa doza pewności siebie, która cechuje Dr Krawczuka sprawia, że w sytuacji, w której pacjent czuje się zazwyczaj zestresowany i pełen obaw – ja czułem komfort i spokój i miałem poczucie, że znalazłem się we właściwym czasie, we właściwym miejscu i pewnych rękach. Dziękuję

 • Lokalizacja: Medicus BonusUsługa: artroskopowa rekonstrukcja więzadeł

  Kompetentny, przyjazny i konkretny. Postawienie diagnozy i określenie sposobu leczenia. Wytłumaczenie podstawowych aspektów choroby.

 • Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Grochowska 9

  Lekarz godny polecenia w pełni profesjonalista i z zaangażowaniem podchodzi do spraw pacjenta.Specjalista potrafiący podać prawidłową diagnozę dzięki swej wiedzy .Byłem pacjentem Pana Krawczuka i pomógł mi wiele razy i z tego też tytułu mogę polecić wszystkim tegoż ortopedę .

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Grochowska 9Usługa: konsultacje ortopedyczne

  Kompetentny, przyjazny i konkretny. Postawienie diagnozy i określenie sposobu leczenia. Wytłumaczenie podstawowych aspektów choroby.

 • G
  Lokalizacja: Szpital Wojewódzki w PoznaniuUsługa: Uporczywy i mocny ból prawego kolana

  Szybka i trafna diagnoza to sukces w szybkim i bezbolesnym powrocie do pełnej sprawności ruchowej.Dr.Krawczuk jeszcze przed wysłaniem mnie na dodatkowe badania już postawił trafną diagnozę i przygotował na operację bolącego kolana.Po operacji i rehabilitacji zalecanej przez Pana dr Krawczuka kolano jak nowe żadnego uciążliwego bólu, widać że doskonale zna się na swoim fachu serdecznie polecam G. Wojtasiak

 • F
  Lokalizacja: Szpital Wojewódzki w PoznaniuUsługa: ból kręgosłupa

  O Panu dr.Piotrze Krawczuku mogę wypowiedzieć się tylko w samych superlatywach, trafnie postawiona diagnoza, bardzo dobre leczenie, super kontakt lekarz - pacjent, od początku do końca wszystko wytłumaczone w jak najbardziej zrozumiały dla pacjenta sposób.

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: ból łokcia

  Do Pana doktora trafiłam z problemem ruchomości w stawie łokciowym. Na termin wizyty nie musiałam długo czekać. Sama wizyta przebiegła w miłej atmosferze, Pan doktor wysłuchał na czym polega mój problem, odpowiedział na wszystkie dręczące mnie pytania oraz podał zalecenia, do których powinnam się stosować, by pozbyć się bólu. Po kilku tygodniach ból zniknął, a ja mogłam powrócić do normalnego funkcjonowania. Pan Piotr to rzetelny lekarz znający się na swoim fachu. Serdecznie polecam!

 • G
  Lokalizacja: Szpital Wojewódzki w PoznaniuUsługa: złamana rzepka

  Fachowa pomoc, trafna diagnoza, dobrze dobrana metoda leczenia. W moim przypadku - kilka wizyt, zmiany gipsu i opatrunków pozwoliło uniknąć nawet zabiegu i ingerencji wewnątrz kolana. Żadnych powikłań, noga śmiga jak nówka sztuka już chyba dekadę, a jest naprawdę nawet przeciążana - były więc kolejne wizyty, ale znów odpowiednie (nieszkodliwe i nie inwazyjne - co dla mnie ważne) środki podczas kuracji spowodowały ustąpienie dolegliwości. Muszę podkreślić, że otrzymałem zawsze wyczerpującą, szczerą i satysfakcjonującą informacje odnośnie tego co mi jest, konsekwencji ewentualnych działań przy użyciu różnych metod leczenia - co sprawiło, że świetna komunikacja wraz z ludzkim wyczuciem i psychologicznym profesjonalnym podejściem naładowały pozytywną energią i motywacją działania. To strasznie pomaga organizmowi w powrocie do pełni sił. Nie pozostaje mi nic innego jak raz jeszcze podziękować Doktorowi i cieszyć się sprawnością. Z czystym sumieniem polecam :)

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: bóle kolana

  Zdecydowanie polecam Trafnie postawiona diagnoza leki ,które pan Piotr przypisał pomogły w moim schorzeniu . Miły sympatyczny i zawsze pomocny , super lekarz .
  PB

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • www.piotrkrawczuk.pl

  www.halluxduo.pl

  lek. med. Piotr Krawczuk jest specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

  Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

  Obecnie pracuje jako starszy asystent Oddziału Ortopedii i Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu, gdzie nieustannie udoskonala swoją praktykę operacyjną w zakresie m.in.:
  • chirurgii kolana,
  • chirurgii urazowej (złamania kości, skręcenia stawów)
  • endoprotezoplastyki stawów biodrowego i kolanowego (przy użyciu najnowocześniejszych technik minimalnie inwazyjnych, z zastosowaniem szerokiej gamy implantów dopasowanych do stanu pacjenta i jego potrzeb a także w zabiegach rewizyjnych wyżej wymienionych stawów polegających na wymianie zużytych lub uszkodzonych implantów),
  • artroskopii stawów,
  • artroskopowych rekonstrukcjach więzadeł, ACL, PCL, łąkotek, chrząstki stawowej,
  • chirurgii stopy (paluchy koślawe (haluksy), palce młoteczkowate, palce młotkowate, bunionette),
  • leczenia następstw i powikłań po urazach (zaburzenia zrostu kostnego, stawy rzekome)

  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego (PTOiTr) i Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego (PFAS).

  Systematycznie uczestniczy w kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych w Europie i USA podczas których, pogłębia swoją wiedzę i umiejętności z zakresu leczenia ortopedycznego.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Znajomość języków

 • angielski

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl

Certyfikaty

Choroby

więcej