lek.

Piotr Krawczuk

Ortopeda

www.piotrkrawczuk.pl

www.halluxduo.pl

lek. med. Piotr Krawczuk jest specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Ukończył Wydział…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • www.piotrkrawczuk.pl

  www.halluxduo.pl

  lek. med. Piotr Krawczuk jest specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

  Ukończył Wydział Lekarski Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

  Obecnie pracuje jako starszy asystent Oddziału Ortopedii i Chirurgii Urazowej Narządu Ruchu Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu, gdzie nieustannie udoskonala swoją praktykę operacyjną w zakresie m.in.:
  • chirurgii kolana,
  • chirurgii urazowej (złamania kości, skręcenia stawów)
  • endoprotezoplastyki stawów biodrowego i kolanowego (przy użyciu najnowocześniejszych technik minimalnie inwazyjnych, z zastosowaniem szerokiej gamy implantów dopasowanych do stanu pacjenta i jego potrzeb a także w zabiegach rewizyjnych wyżej wymienionych stawów polegających na wymianie zużytych lub uszkodzonych implantów),
  • artroskopii stawów,
  • artroskopowych rekonstrukcjach więzadeł, ACL, PCL, łąkotek, chrząstki stawowej,
  • chirurgii stopy (paluchy koślawe (haluksy), palce młoteczkowate, palce młotkowate, bunionette),
  • leczenia następstw i powikłań po urazach (zaburzenia zrostu kostnego, stawy rzekome)

  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego (PTOiTr) i Polskiego Towarzystwa Stopy i Stawu Skokowo-Goleniowego (PFAS).

  Systematycznie uczestniczy w kursach, szkoleniach i konferencjach naukowych w Europie i USA podczas których, pogłębia swoją wiedzę i umiejętności z zakresu leczenia ortopedycznego.

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Znajomość języków

 • angielski

Certyfikaty

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: Szpital Wojewódzki w PoznaniuUsługa: wiązadło krzyżowe ACL, niestabilność kolana

  Bardzo dobry ortopeda. Miałem robione wiązadła ACL i jestem bardzo zadowolony. Moje kolano jak nowe...

 • W
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: operacja palucha koślawego

  Z Panem doktorem miałam przyjemność spotkać się podczas operacji haluksów. Lekarz z dużą wiedzą, konkretny, fachowiec. Przy tym bardzo sympatyczny. Operacja oczywiście zakończona sukcesem. Dzisiaj mogę w końcu pochwalić się ładnymi stopami i założyć wymarzone japonki :)))). Polecam !!!!"

 • P
  Lokalizacja: Szpital Wojewódzki w Poznaniu

  Po zdiagnozowaniu zwyrodnienia trafiłem do szpitala pod opiekę dr Piotra Krawczuka. Doktor Krawczuk przed operacją przekazał mi szczegółową informację dotyczącą zabiegu. Operacja przebiegła bez problemów, a po operacji zostały wykonane szczegółowe badania kontrolne. Otrzymałem również informację w jaki sposób postępować po zabiegu w celu jak najszybszego powrotu do pełnej sprawności.
  Słyszałem wiele pozytywnych informacji na temat tego lekarza i sam też się przyłączam do tego grona. Polecam tego lekarza.
  Piotr P.

 • A

  Pan Piotr Krawczuk jako jedyny prawidłowo zdiagnozował mój ból stopy. Przez rok chodziłam do lekarza innego ortopedy, a potem zostałam skierowana nawet do reumatologa, którzy leczyli mnie nieskutecznie, ale żaden nie widział na zdjęciu to co Pan Krawczuk czyli pęknięcie kości skokowej. Na szczęście Pan Piotr Krawczuk fachowym okiem spojrzał na zdjęcia rtg i rozpoznał przyczynę mojego bólu. Leczenie zakończyło sie usztywnieniem stawu skokowego. Jestem wdzięczna, że jako jedyny lekarz poważnie potraktował starszą kobietę, że ból to nie jest przypadłość starszego wieku. Poza tym jest miły, słucha pacjenta i jest niezaprzeczalnie fachowcem.

 • P

  Zdecydowanie polecam. Trafiłem do szpitala z powodu urazu dwóch palców u ręki prawej. Praktycznie nie było szans, by je uratować. Pan dr. Piotr Krawczuk podjął się operacji i dzięki temu palce nie zostały amputowane, pełen sukces. Uważam, że jest mega dobrym chirurgiem-ortopedą, w 100% angażuje się w swoja pracę, miły, sympatyczny , zawsze uśmiechnięty. Polecam!!!

 • Lokalizacja: Medicus BonusUsługa: artroskopia stawu kolanowego

  Pan dr Piotr Krawczuk lekarz 21 wieku. Sympatyczny, miły, a przede wszystkim profesjonalista pod każdym względem.
  W moim 67 letnim życiu, nie jednego lekarza spotkałam i rzadko który, miał takie podejście do pacjenta jak Pan Dr.
  Przed zabiegiem wszystko mi wytłumaczył w sposób, który łatwo do mnie dotarł. Dzięki temu nie bałam się. A mam oba kolana na endoprotezy. Puki co artroskopia.
  Zabieg przeprowadzony rewelacyjnie. Pięknie się goi. I dzięki temu może wszczep endoprotezy będzie przesunięty w czasie.
  Życzę każdemu pacjentowi takiego lekarza - super.
  Dziękuję Doktorze
  G.S.

 • A
  Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Grochowska 9

  dwa miesiące walczyłam z kontuzją i żaden lekarz nie był w stanie mnie zdiagnozować.
  Dr Krawczuk sprawnie zlecił wszystkie badania i szybko mnie zdiagnozował.
  A teraz już na nowo, wyczynowo jeżdżę rowerem.
  Polecam serdecznie.

 • A
  Lokalizacja: Gabinet LekarskiUsługa: zespół cieśni nadgarstka

  Od kilku miesięcy z przerwami męczyło mnie drętwienie w prawej ręce i niemożność zginania palcami.
  Dr. Piotr Krawczuk wykazał się dużym zaangażowaniem i trafną, szybką diagnostyką. Już na pierwszej wizycie rozpoznał moją dolegliwość. Moja dolegliwość nie umożliwiała wykonywanie mojej pracy, na szczęście wyznaczony szybki termin operacji, rozwiązał moje problemy.
  Na każdym etapie leczenia doświadczyłam fachowej opieki i bardzo miłego podejścia do pacjenta.
  Gdybym kiedykolwiek miała lub ktoś z mojej rodziny, jakieś dolegliwości ortopedyczne, bezwłocznie zgłoszę lub polecę dr. Krawczuka.

 • K
  Lokalizacja: Szpital Wojewódzki w PoznaniuUsługa: Inny

  Przez długi czas męczyłam się z bolącym i paskudnie wyglądającym haluksem — duży palec od stopy zachodził już na mały palec. W między czasie usłyszałam od koleżanki, że jej znajoma cierpiała na tą samą dolegliwość, a jej problem kompleksowo rozwiązał dr Krawczuk. Na samym początku nie byłam przekonana do operacji — bałam się bólu i ryzyka ponownego powstania haluksów. Jednak biorąc pod uwagę uciążliwość tego problemu i jego nieestetyczny wygląd, postanowiłam umówić się niezwłoczne na wizytę. Po przyjaznej i konkretnej rozmowie z dr Krawczukiem, który w zrozumiały sposób opisał poszczególne kroki operacji i rekonwalescencji — nie miałam wątpliwości, co do słuszności zabiegu i tego, że trafiłam w dobre ręce. I tak właśnie było. Nie będę ukrywać, że po operacji stopa była dość mocno opuchnięta, ale jednocześnie moje oczy zaczął cieszyć widok prostego palca. Nie mogę powiedzieć, że cały proces przebiega bezboleśnie, ale ból jest do wytrzymania, nie trwa długo i z pewnością jest warty efektu końcowego. Wielkim plusem jest to, że stopa nie znajdowała się w gipsie, tylko w specjalnym ortopedycznym bucie, który pozwolił na samodzielne poruszanie się — już w samym szpitalu. Od operacji minęło ponad 2 lata, stopa prezentuje się rewelacyjnie, a po haluksie pozostały tylko dwie małe blizny. Jeżeli w przyszłości haluks pojawi się na drugiej stopie to wiem, do kogo umówię się na konsultację lekarską.

 • D

  Zdecydowanie polecam! Mamy w rodzinie skłonności do problemów z kolanami, dzięki czemu mogę porównać dwa przypadki. Siostra i ja miałyśmy problemy z łąkotką, ale tylko ja trafiłam do dr Krawczuka. Mimo tego, że mój zabieg był 2 lata później to ja wróciłam do 100% sprawności, a z siostrą jest niby wszystko w porządku, ale jednak odczuwa, że kolano ma już inne.