O nas

Jako lider rynku wielkopolskiego chcemy zapewnić naszym Pacjentom kompleksową opiekę medyczną, konsultacje lekarzy specjalistów w naszych przychodniach, badania diagnostyczne, rehabilitację oraz leczenie szpitalne.
Doskonale wiemy, że najważniejsza jest dobrze zorganizowana, komfortowa i kompleksowa opieka szpitalna.
MedPolonia to obecnie, jeden z największych i najnowocześniejszych szpitali prywatnych w Wielkopolsce.
Gwarantujemy swoim Pacjentom wysoki poziom leczenia, profesjonalną opiekę, nowoczesny sprzęt medyczny oraz bezpieczeństwo, komfort i przede wszystkim kompleksowe, skoordynowane leczenie szpitalne.
Zorganizujemy Państwa pobyt w szpitalu i wszystkie etapy leczenia.
Dowiedz się więcej
Języki
 • Angielski
 • Polski
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (261)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Jacek Banaszewski Inny

  Zachowanie tego lekarza i podejście do małego pacjenta to dramat! Takiego braku empatii i braku kultury nigdy jeszcze nie doswiadczylam! Nawet dzień dobry! Dziecku wepchnął bez słowa sprzęt do ucha i nosa! Po czym stwierdził, że dziecko nic nie może boleć bo on nic nie widzi po dosłownie nie wiem czy może minutę trwającym badaniu. Brak mi słów żeby opisać żenujący poziom prywatnej wizyty

  N
  Profil zweryfikowany
  lek. Jarosław Juska konsultacja internistyczna

  Pierwszy raz ktoś tak szybko i trafnie mnie zdiagnozował, a wcześniej odwiedziłam kilku lekarzy. Badanie w przyjaznych i komfortowych warunkach oraz przede wszystkim skuteczne leczenie. Ja jestem bardzo zadowolona I będę polecać.

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Piotr Krawczuk

  Jestem bardzo zadowolona z zabiegu endoprotezy stawu kolanowego, którego operatorem był P. Doktor. Bardzo dobry lekarz sympatyczny , świetny specjalista. Polecam wszystkim.


  Z
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Piotr Krawczuk

  Pan Doktor operował moje kolano-wszczepienie endoprotezy. Jestem bardzo zadowolony z efektów leczenia i profesjonalnej opieki po zabiegu. Wszystkie informacje dotyczące leczenia i rehabilitacji zostały mi przekazane w zrozumiały sposób w życzliwej i miłej atmosferze. Pan Doktor Krawczuk to wspaniały lekarz z bardzo wysoką kulturą osobistą, ogromną wiedzą i doświadczeniem, ponadto przemiły w kontakcie z pacjentem. Serdecznie polecam Pana Doktora i bardzo dziękuję za opiekę.


  S
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Jacek Banaszewski konsultacja laryngologiczna

  To chyba moja najgorsza wizyta u lekarza w historii. Zastanawia mnie skąd te dobre opinie na tym portalu. Wizyta trwała trzy minuty, lekarz stwierdził kilka problemów z moim gardłem, zapalenie, zmiany ropne, kilka innych rzeczy, po czym powiedział, że nie zna metody którą można to wyleczyć i odesłał mnie z kwitkiem. Dosłownie niczego mi nie przepisał. Nie dał żadnego zalecenia co robić. Nie wysłał na żadne badania. Po prostu stwierdził, że wizyta jest zakończona. Dobrze, że byłem w ramach pakietu medycznego, bo gdybym zapłacił za to choćby złotówkę, to nie zostawiłbym tego tak.


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Jarosław Juska Inny

  Z całej mojej wypowiedzi nic nie zapisał w opisie przebiegu wizyty, nie napisał w skierowaniu jaki jest cel tego badania, musiałam tłumaczyć lekarzowi dlaczego przyszłam do niego na takie badanie. Nie uprzedził jak przebiega badanie ani to że trzeba przygotować się do badania, musiałam sama szukać i dowiadywać się od osób trzecich nie od lekarza. Na wizycie czułam się nie przyjemnie ponieważ odebrałam wrażenie, że mówię sama do siebie. Nie uzyskałam żadnej propozycji na tymczasowe rozwiązanie problemu, tylko dostałam skierowania i nic poza tym. Lekarz się zdziwił kiedy nie zbyt byłam zadowolona z jednego z badań tak jak jest nie przyjemne. Nie polecam.


  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Piotr Krawczuk Inny

  Jestem po operacji biodra, która przebiegła bez komplikacji. Doktor Piotr to lekarz godny zaufania, którego z czystym sumieniem mogę polecić.


  G
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Piotr Krawczuk Inny

  Dr Piotr Krawczuk to godny zaufania specjalista , lekarz którego charakteryzuje wysoka kultura osobista. Rzeczowy i konkretny z odpowiednim podejściem do pacjenta. Czuję się przy Nim bezpieczna.


  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Piotr Krawczuk Inny

  Operacja endoprotezo plastyki biodra przeprowadzona fachowo, po operacji smigam lepiej niz przed. Lekarz godny polecenia i zaufania.


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Justyna Maria Okupniak

  Pani doktor skutecznie wyleczyła mnie, przepisując odpowiednie leki.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje Med-Polonia, Poznań?
  Med-Polonia, Poznań dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: interna, pediatria, ortopedia, ginekologia, chirurgia, kardiologia, radiologia, okulistyka, dermatologia, endokrynologia, neurologia, anestezjologia, laryngologia, pulmonologia, onkologia, medycyna rodzinna, proktologia, fizjoterapia, chirurgia naczyniowa, urologia, gastrologia, neurochirurgia, reumatologia, alergologia, diabetologia, nefrologia, chirurgia dziecięca, rehabilitacja medyczna, logopedia, diagnostyka, laryngologia dziecięca, neurologia dziecięca, kardiologia dziecięca, medycyna chorób zakaźnych, medycyna pracy.
 • Oferta Med-Polonia obejmuje 11 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: Konsultacja chirurgiczna, konsultacja laryngologiczna, konsultacja urologiczna, konsultacja ginekologiczna, konsultacja radiologiczna, konsultacja ortopedyczna, USG narządu ruchu, konsultacja pediatryczna, konsultacja okulistyczna, konsultacja internistyczna.
 • Nie, Med-Polonia obecnie nie oferuje konsultacji online.
 • Med-Polonia ma zawsze aktualny kalendarz na ZnanyLekarz. Wystarczy, że wybierzesz termin, który najbardziej Ci odpowiada. Umówienie wizyty jest darmowe, a przed wizytą otrzymasz przypomnienie.
 • Med-Polonia może mieć dostępne terminy w tym lub w nadchodzącym tygodniu. Terminy, które widzisz w kalendarzu są dostępne, ponieważ aktualizujemy go na bieżąco. Jeśli pierwszy dostępny termin Ci nie odpowiada, sprawdź następny. Rezerwacja terminu jest natychmiastowa, bez dodatkowych opłat.
 • 261 osób dodało swoją opinię o placówce Med-Polonia. Średnia ocena placówki to 4.5 gwiazdek (out of 5).
 • Med-Polonia ma 2 różnych lokalizacji. Możesz odwiedzić ich pod 2 adresami:
  • Obornicka 262 Poznań
  • Starołęcka 42 Poznań
Powiązane wyszukiwania