Informacje o placówce

Gabinety

Med-Polonia

Obornicka 262, Stare Miasto

60-693, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Med-Polonia

Starołęcka 42, Nowe Miasto

61-360, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Eryk Matuszkiewicz

  Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42Usługa: Inny

   Muszę Pana Doktora zaopiniować pozytywnie.Bez problemu udzielił pomocy.Oby więcej takich lekarzy którzy potrafią zrozumieć Pacjenta.Wypisał skierowanie na badania który inny lekarz tej samej Placówki odmówił.Podsumowując lekarz lekarzowi nie równy ,wystarczy tylko chcieć i ważne jest podejście lekarza , natomiast nie zawsze zasłaniać się procedurami.Dlatego moja ocena dla tego lekarza jest wysoka!

  • T

   Wizyta z opóznieniem 15 minut a w gabinecie same śmiechy.
   Poszłam z wynikami krwi bo dostałam wcześniej skierowanie z Luxmedu z powodu ciągłego osłabienia organizmu. Pan Eryk przez sekundę spojrzał i stwierdził że są w normie. Pomijajc fakt że miałam niską hemoglobinę i jestemm obciążona genetycznie białaczką. Zapisał mi z łaski dokładnie ten sam antybiotyk po którym miałam zawroty głowy i mimo że poprosiłam o inny to nawet się nie odezwał. Zapytałam "czyli twierdzi Pan że nic mi nie jest?" odp Pana lekarza "Nie". Podziękowałam i wyszłam z gabinetu.
   Po tej wizycie poszłam do innego lekarza i okazało się że mam anemie i lekarz zapytał jak mój poprzedni lekarz mógł mnie wypuścić z takimi wynikami. Nie polecam tego lekarza!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Mariola Sosnowska

  Ginekolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: Indywidualna Praktyka Lekarska Mariola Sosnowska

   Z opieki dr Sosnowskiej korzystam już ponad 20 lat. Różnie bywało, ponieważ przy tak długiej historii zdarzały się różne sytuacje i różne nastroje pani doktor. Dawniej pracowała w szpitalu i wiem, że niektóre jej "humory" wynikały ze stresu i przemęczenia. W końcu jest tylko człowiekiem, więc ma granice wytrzymałości na przeciążenie o które nie jest trudno w tej pracy. Wspominam z sentymentem, kiedy jako przestraszone dziewczę po raz pierwszy w życiu wkroczyła do gabinetu z duszą na ramieniu i na miękkich nogach. Troska, ciepło i poczucie humoru pani doktor spowodowały, że nigdy już nie musiałam bać się tych wizyt. Wykazała się ogromnym zrozumieniem. Podczas kontroli czy później, podczas ciąż, zawsze cierpliwie, dokładnie odpowiadała nie tylko na każde pytanie, ale ma zwyczaj sama z siebie zdawać wyczerpującą relację z każdego kroku, każdej czynności, zabiegu i tego, co widzi, np. na USG. OGROMNIE PROFESJONALNA I UCZCIWA. Niigdy nie zwątpiłam w fachowość dr Sosnowskiej, wie co robi, doskonale czyta USG, nigdy nie przejawiała najmniejszych skłonności do naciągania na jakiekolwiek płatności, zawsze opłata za wizytę, pomimo doświadczenia, tytułów, wiedzy, certyfikatów i obleganego gabinetu, należała do jednych z najniższych, co powoduje, że zwykły człowiek może skorzystać z profesjonalnej pomocy na wysokim poziomie. 150 złotych za badanie, spokojną, rzeczową rozmowę, bez pośpiechu, napięcia i patrzenia na zegarek, w tym USG i cytologia to naprawdę przystępna, rozsądna kwota. Przy tym pani dr ostatnimi czasy zadbała o siebie, swój komfort i higienę pracy, co mam wrażenie, wyraźnie przekłada się na jej spokój, którym znów zaraża pacjentki. Dodam, że o wyniku cytologii, w razie diagnozy niesprzyjającej informuje telefonicznie, nie trzeba się dobijać samemu, co jest bardzo wygodne. W miarę możliwości preferuje i też rekomenduje naturalne metody leczenia, farmakoterapii czy inwazyjnych zabiegów podejmuje się tylko wtedy, gdy jest to konieczne. Jest skuteczna, wciąż się rozwija. Tworzy atmosferę podmiotowości i domowy wręcz klimat, choćby przez to, że doskonale pamięta pacjentów. Dzięki świetnej pamięci i zdolnościom nawiązywania osobistego kontaktu tworzy relację z pacjentkami. Od profesjonalnego lekarza oczekuję również predyspozycji i kompetencji psychologicznych, które pani doktor posiada. Wie doskonale jak i kiedy nawiązać rozmowę, żeby pacjentka nie zdążyła dobrze skupić się na badaniu, a raczej z zaskoczeniem odkryła, że jest już po. Jest mistrzynią, jeśli chodzi o technikę badania, nie sprawia niepotrzebnego bólu, a wie i widzi wszystko, co trzeba, uznaję to za talent, zwłaszcza że jestem nadwrażliwcem dotykowym i jak ktoś zbliża się do mnie "z łapami", mam odruch kopania :-) Dlatego rzeźników unikam, jak ognia. Nie wiem, jak to możliwe, ale czasem mam wrażenie, że pani doktor dokładnie zapoznała się (i mnie też przy okazji, żebym nie została w niewiedzy) nieomal ze wszystkimi moimi wnętrznościami, jednakże techniką prawie bezdotykową :-)

  • K

   Jestem pacjentką pani Doktor od prawie 6 lat. Prowadziła moją pierwszą ciążę, teraz prowadzi drugą. Przez te wszystkie lata doświadczyłam profesjonalnej opieki i wiele życzliwości ze strony pani Doktor. Jest to na pewno bardzo kompetentna lekarka (kilkakrotnie wyprowadzała mnie z nieprzyjemnych infekcji bezinwazyjnie, wręcz "relaksacyjnie": ziółkami). Każdą wizytę odbieram jako czas poświęcony tylko mnie, jako pacjentce - bez pośpiechu, z całą moją historią w komputerze. Nie ma pomyłek, czy wahania kto właśnie wszedł do gabinetu. Jest czas na pytania, odpowiedzi i badanie, przy czym można z dr Sosnowską rozmawiać nie nie tylko na tematy z zakresu ginekologii. Chyba dla każdej kobiety tego typu wizyty łączą się z pewnego rodzaju stresem, poczuciem "odarcia z intymności" - po kilku chwilach w gabinecie dr Sosnowskiej napięcie znika. Może nie czuję się jak w salonie SPA;), ale nie odczuwam skrępowania ani nie myślę o tym, że chciałabym już wyjść. Po prostu czuję się otoczona dobrą i fachową opieką. Ponadto - co mi wyjątkowo odpowiada - dr Sosnowska jest ostoją spokoju, który okazuje się być zaraźliwy. To szczególnie ważne w aspekcie wizyt "ciążowych" :), które zawsze obarczone są pewną dozą niepokoju. Pamiętam, że pierwsza ciąża była dla mnie wielkim zaskoczeniem, a co za tym idzie, wielkim przerażeniem (czy dam radę itp, itd.). Między innymi dzięki wizytom u dr Sosnowskiej, przeobraziłam się z wystraszonej dziewczyny w świadomą i przeszczęśliwą mamę:). Gabinet jest bez zarzutu : czysty, pachnący, z USG, przebieralnią oczywiście też. Jedynie pani recepcjonistka była kiedyś o niebo bardziej sympatyczna i uprzejma - niestety zniknęła, a obecna...No, cóż - nie można mieć wszystkiego;). W końcu nie do niej idę na wizytę.

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu


 • Szymon Chrzanowski

  Dietetyk,

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Med-Polonia

   Profesjonalna wizyta. Szczegółowy wywiad. Spokojna pełna życzliwości atmosfera. Badanie. Wspólny plan zmian. Zachęcam do wizyty.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Med-PoloniaUsługa: konsultacje dietetyczne

   Niestety nie jestem zadowolona, zamiast diety dostałam bardzo ogólnikowe informacje o zdrowym odżywaniu, które są dostępne "na każdym kroku". Myślałam, że jak się idzie do dietetyka to się dostaję spersonalizowaną dietę. Tym bardziej, że koszt wizyty nie mały.... Pomyślałam, pewnie się źle zrozumieliśmy - napisałam maila z moimi uwagami, niestety zero odzewu. Szkoda. Nie spodziewałam się po Panu Szymonie takiego potraktowania. Widocznie ma już dosyć klientów i na nowych mu nie zależy.

  Zobacz wszystkie opinie (30) o tym lekarzu


 • Małgorzata Breguła - Gut

  Diabetolog, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - PoznańUsługa: konsultacja diabetologiczna dzieci

   Bardzo miła sympatyczna a przy tym bardzo rzeczowa lekarka. Wszystko wyjaśniła. Bardzo dobry kontakt z dziećmi. Rewelacja

  • H
   Lokalizacja: Med-PoloniaUsługa: podejrzenie hipoglikemii u dziecka

   Pani Doktor bardzo sympatyczna, ze wspaniałym podejściem do dzieci. Dokładnie tłumaczy problem i wyjaśnia wszystkie niepokojące objawy i wyniki badań. Bardzo profesjonalna, nie naciąga na kolejne płatne wizyty jeśli nie ma takiej potrzeby. Z pewnością wrócę do Pani doktor jeśli zajdzie taka konieczność. Polecam w 100%.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Rafał Miniach

  Ortopeda, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne KamionkiUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Dokładnie, lekarz z powołania . Miałam badanie usg kolana i zapisane leki oraz inne dokładniejsze badania rtg. Jestem zadowolona

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Kamionki

   lekarz, który bardzo dokładnie bada pacjenta, nie tylko w zakresie powodu z jakim się przyszło, oraz od razu tłumaczy kwestie co do leczenia oraz przyjmowania leków.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Stanisław Malinger

  Chirurg, Proktolog, dr hab. n. med.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Trafiłam do Pana Doktora z problemami tarczycy. Pan Doktor przedstawił mi plan leczenia. Skrupulatność i profesjonalizm to cechy, które można przypisać Panu Doktorowi. Wizyta trwa długo i jest przeprowadzona rzetelnie. Dr Malinger ma wiedzę i dobre podejście do pacjenta a przede wszystkim jest życzliwym człowiekiem dla którego inna osoba jest równie ważna. Polecam!

  • W
   Lokalizacja: Med-Polonia

   Miły, konkretny człowiek, uczciwy, nie mam zarzutów do przebiegu wizyty. Szczegółowo opowiada o dolegliwości i opisuje metody leczenia, przepisane leki działają. Jestem zadowolony z przebiegu leczenia. Polecam dr!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Katarzyna Anna Zakrzewska

  Dermatolog, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42Usługa: konsultacja dermatologiczna

   Bardzo kompetentna Pani doktor. Przed wystawieniem diagnozy zrobiła dogłębny wywiad. Podczas badania zwróciła uwagę na zmiany na skórze które nie były celem wizyty i dokonała oględzin. Polecam!

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42Usługa: konsultacja dermatologiczna

   Pani doktor bardzo miła i uprzejma.Dokładnie odpowiada na każde pytanie.Kontakt z pacjentem rewelacyjny.Specjalista godny polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Adam Okręt

  Ortopeda, lek.

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LumedicaUsługa: konsultacje

   Był to kolejny kontakt z Panem doktorem, mama jest pacjetką i tym razem pojawiła się z bólem biodra. Lekarz dokładnie ją przebadał udzielił wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Lumedica

   Doktor Okręt zdiagnozował u mnie tzw. łokieć tenisisty, zrobione zostało USG, a jako kurację zalecił leczenie sterydami w zastrzyku i plastry przeciwbólowe. W żaden sposób nie chcę podważać autorytetu i wiedzy Doktora, lecz wolałbym, aby została wyleczona przyczyna schorzenia, a nie objaw. Poza tym niestety nie poczułem żadnej poprawy stanu zdrowia.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Maria Jaraczewska-Baumann

  Reumatolog, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MARCUSMEDUsługa: konsultacja reumatologiczna

   Bardzo rzeczowa pani doktor. Gorąco polecam każdemu.
   Fachowiec z najwyższej półki.
   Miła i konkretna osoba. Długi wnikliwy wywiad, który pani prowadzi jest istotnym elementem do trafnej diagnozy. Pacjent czuje, że jest w danej najważniejszej. Polecam.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MARCUSMED

   Pani doktor bardzo dokładnie bada i analizuje przypadek chorego. Wiedzą i doświadczeniem popartym naukową pasją stawia trafne diagnozy. Empatia i zrozumienie pacjenta czynią wizytę i badania dobrym i owocnym spotkaniem. Jest jednym z nielicznych lekarzy potrafiącym spojrzeć całościowo na stan zdrowia i "stan" życia pacjenta. Jej sposób diagnozowania i leczenia budzi duże zaufanie do lekarza a jest to b. ważny czynnik wyleczenia. Szczerze polecam Panią doktor.
   Bolesław O.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Arleta Kowala-Piaskowska

  Pediatra, Lekarz Chorób Zakaźnych, prof. dr hab. n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Wichrowa 1AUsługa: konsultacja lekarza hepatologa

   Mam na imię Artur pani prof. pomaga mi w leczeniu ciężkiej choroby AIH pomimo zlotów czy upadków pani prof. znajduje zawsze jakieś rozwiązanie.
   Polecam

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Wichrowa 1AUsługa: konsultacja lekarza chorób zakaźnych

   Wspaniały człowiek! Pani Doktor, dziękujemy.
   Przed nami długa droga, ale jesteśmy dzięki Pani doktor na właściwych torach!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu