Informacje o placówce

Gabinety

Med-Polonia

Obornicka 262

60-693 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Med-Polonia

Starołęcka 42

61-360 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
146 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Monika Obara-Moszyńska Inny

  Pani Doktor jest zaangażowanym, bardzo dociekliwym i z profesjonalnym podejściem lekarzem. Pierwszy raz spotkałam się z takim zaangażowaniem i empatią ze strony lekarza. Mimo, że Pani doktor ma wielu pacjentów, ma się poczucie że moje dziecko jest dla niej ważne , a nie że jest jednym z wielu. Nie jestem w stanie oddać w słowach ile to znaczy , kiedy matka szaleje z rozpaczy i strachu przed najgorszym, a wtedy z pomocą i ukojeniem przychodzi pani Doktor. Dziękuję Pani Doktor za wszytko!

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Beata Kroczek-Grządzielska Inny

  Wizytę u tej pani doktor wspominam bardzo źle. Zostałam do niej zapisana przez przypadek. W czasie badania ginekologicznego pani doktor pytała mnie dlaczego zapisałam się do niej, więc powiedziałam jakiego specjalisty szukałam, myśląc że ma odpowiednią specjalizację, nic na to nie powiedziała. W czasie wywiadu oprócz objawów ginekologicznych, mówiłam też o innych niepokojących mnie objawach, jak np.przybieranie na wadze i wypadanie włosów, na co pani doktor stwierdziła, że powinnam udać się do psychiatry. Powiedziała, że mam przyjść do niej w odpowiednim dniu cyklu, bo przed początkiem nic nie zobaczy. Nie zaleciła żadnych dodatkowych badań, chociaż stwierdzono u mnie PCOS, które notabene może być przyczyną tycia. Szczerze nie polecam

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ewa Muszyńska-Wiese Inny

  Doskonała i zaangażowana lekarka. Wyjaśnia wszystko cierpliwie i jasno. Zdecydowanie jeszcze do niej wrócę. Polecam!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Krawczuk Inny

  Super podejście do pacjenta. Lekarz z powołania. Wszystko doskonale wytłumaczy, rzeczowe informacje.

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jonasz Ryl fizjoterapia

  Do Pana Jonasza trafiłam w drugim trymestrze ciąży kiedy nasiliły się moje problemy z kręgosłupem. Ginekolog przygotowała mnie na to że ciąża działa jak "szkło powiększające" dla wszystkich problemów zdrowotnych sprzed ciąży. Dzielnie znosiłam ból, do momentu kiedy prawie nie mogłam spać i chodzić. Ortopeda powiedział że zbyt wiele w ciąży nie da się zrobić, ale mogę szukać pomocy u dobrego fizjoterapeuty.
  Z każdą kolejną wizytą u Pana Jonasza ból się zmniejszał, aktualnie spotykamy się profilaktycznie, a ja funkcjonuję lepiej niż przed ciążą, gdzie wcześniej byłam pogodzona z tym że musi boleć.
  Pan Jonasz ma dużą wiedzę, opowiada o tym co w danej chwili robi i dostosowuje metody pracy do stanu pacjenta.

  Przede wszystkim najważniejsze jest to, że terapia daje efekty, pozwoliła mi odzyskać sprawność i pozbyć się nieznośnego bólu.

  Mam porównanie z innymi specjalistami, wcześniej chodziliśmy z partnerem regularnie na fizjoterapię, do innego gabinetu, która nie przynosiła niestety żadnych efektów.

  Żałuję jednego, że nie trafiłam tu wcześniej.

 • F
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Krawczuk artroskopia stawu kolanowego

  Świetny, dociekliwy lekarz. Ocenił od razu trafnie problem, pokierował na kolejne badania, które potwierdziły diagnozę. Osobiście przeprowadził artroskopie. Zabieg to mistrzostwo świata. Żadnych efektów ubocznych, bóli, opuchlizny. Minęły dwa tygodnie i ja już biegam. Coś niesamowitego. Polecam z czystym sumieniem taka opiekę :)

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Olga Wituła prowadzenie ciąży

  Pani Doktor to przecudowna osoba. Prowadzi moja pierwsza ciążę. Jestem zachwycona, czuje się bezpiecznie i zaopiekowana. W każdej chwili mogę napisać sms lub maila i Pani Doktor zawsze odpowie.
  Widać że Pani Doktor robi wszystko z pasją i zaangażowaniem.
  Polecam każdej kobiecie!!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Krawczuk Inny

  Chciałaby serdecznie podziękować Panu Doktorowi za zaangażowanie i pełen profesjonalizm podczas zabiegu endoprotezy biodra, wykonanego w Szpitalu Med Polonia. Wiedza, opieka nad pacjentem i wysoka kultura osobista w mojej ocenie stawiają Pana doktora wśród wybitnych fachowców. Jeszcze raz dziękuję Panu. Z wyrazami szacunku pacjentka Maria Hulińska

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jacek Banaszewski Inny

  Pan Doktor wymiata!! Przez 5 lat umierałem z powodu bólu zatok. Przed konsultacją było już do tego stopnia tragicznie że leciałem na maksymalnej dawce ibuprofenu w ciągu dnia. Konsultacja, dodatkowe badania, szybka diagnoza i zabieg. Po zabiegu ogromna ulga!!

  Mija 9 miesiąc - bez żadnej choroby, bólu. Od tamtego czasu nie tknąłem tabletek przeciwbólowych!!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Soszyńska Inny

  Jako lekarz okazała się bardzo dobrym i szczegółowym specjalistą. Obszerny wywiad dużo zbieranych informacji oraz pomoc na dalsze leczenie. Polecam i napewno wrócimy jeśli będą jakieś problemy zdrowotne.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania