Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Med-Polonia

Obornicka 262

60-693 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Med-Polonia

Starołęcka 42

61-360 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maria Buczyńska-Górna Inny

  Pani Doktor Buczyńska-Górna opiekuje się moimi dziećmi od ok. 3 lat. Spokojne, ciepłe i rzeczowe podejście, a także efekty leczenia nie pozostawiają złudzeń, że mamy do czynienia nie tylko z lekarzem, który leczy ale lekarzem z powołania. Bardzo dziękujemy Pani Doktor za opiekę oraz miłe wizyty nawet jeśli przez choroby dzieci nie zawsze są przyjemne.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Oleksa Inny

  Lekarz, który nie pyta i nie słucha. Mimo sygnalizowania długiej historii leczenia i wielu pytań, doktor nie był zainteresowany niczym. Nie słuchał mnie, a na moje pytania przewracał oczami. W gabinecie spędziłam może 5 min. Czulam się jak intruz, który ma jak najszybciej wyjść i o nic nie pytać. Bardzo nie polecam!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Beata Kroczek-Grządzielska Inny

  Miła konkretna osoba, zawsze uśmiechnięta, badanie bezbolesne. Korzystam z usług od 3 lat, nie mam uwag.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jarosław Juska Inny

  Lekarz nie przeprowadził żadnego wywiadu, ani badania palpacyjnego. Nie odniósł się do obecnie stosowanych leków, których brak działania zgłaszałam. Ignorancja, brak odniesienia do zgłaszanych objawów. Zlecił jedynie wykonanie gastroskopii.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Krawczuk Inny

  Od pierwszej wizyty wiedziałem że trafiłem do konkretnego lekarza.Pan doktor okazał się konkretnym ,miłym i profesjonalnym lekarzem.Jestem po operacji wstawienia endoprotezy stawu biodrowego,wszystko odbyło się pomyślnie "goi się jak na przyslowiowym byku". Polecam wszystkim tego lekarza jest super fachowcem i człowiekiem.Dziękuję bardzo Panie doktorze za wszystko miło było Pana poznać. Sławek R.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Piotr Krawczuk artroskopia

  Lekarz bardzo kontaktowy i konkretny. Przebieg leczenia omówiony i wyznaczony termin zabiegu. Wizyta bardzo przyjemna ponieważ pan doktor jest bardzo miłym i empatycznym człowiekiem. Zdecydowanie polecam wizytę u doktora Krawczuka.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Bogumiła Stachowska-Tomczak Inny

  Byłam u Pani Doktror na wizycie kontrolnej po usunięciu guza móżdżku. Pani Doktror sprawdziła stan gojenia rany, odpowiedziała szczegółowo na wszystkie moje pytania, przekazała sporo rad praktycznych, jeżeli chodzi o dalsze postępowanie/ leczenie. Jestem bardzo zadowolona i zdecydowanie polecam.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ewa Kniat- Mijal Inny

  Strata czasu. Pani doktor nie słyszy, co się do niej mówi, ale po 3 sekundach od przyłożenia stetoskopu do pleców dziecka stwierdza astmę. Córka bez kataru, bez kaszlu, osłuchiwana przez innych lekarzy nagle dostała górę leków nie wiadomo na co. Po konsultacji z innym pulmonologiem okazało się, że mam zdrowe dziecko jedynie z alergią, a te wszystkie sterydy są niepotrzebne. Co więcej nie mogłam zrobić spirometrii, która jest wg pani doktor podstawą stwierdzenia astmy, bo prezes przychodni zabroniła... Nie polecam i więcej nie skorzystam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Monika Kaczmarek-Maciejewska Inny

  Mam siedzący tryb pracy i z częstymi bólami pleców borykałem się od dawna. Bagatelizowałem to jednak, aż w pewnym momencie ból stał się na tyle uciążliwy, że zupełnie nie mogłem z nim sobie poradzić. Wtedy poznałem Panią Monikę, profesjonalistkę w każdym calu. Uważnie słuchała co mówię, przeprowadziła badanie podmiotowe, testy oporowe, sprawdziła odruchy i już po chwili postawiła diagnozę. Terapia manualna oraz ćwiczenia zadane do domu przyniosły rewelacyjne efekty i przede wszystkim ulgę. Dzięki jej pracy i wielu cennym wskazówkom dotyczącym m.in. odpowiedniej postawy ciała, dzisiaj kręgosłup mnie już nie boli i mogę się cieszyć życiem. Pani Monika to fachowiec, a także pełen pasji optymista i bardzo, bardzo dobry człowiek. Polecam wszystkim!!!


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Monika Kaczmarek-Maciejewska Inny

  Trafiłem do Pani Moniki nieprzypadkowo - z polecenia ortopedy, który mnie leczy i któremu ufam. Muszę przyznać, że był to strzał w dziesiątkę. Pani Monika zebrała najpierw dokładnie wywiad, potem świetnie wytłumaczyła przyczyny moich dolegliwości oraz wdrożyła leczenie, którego pozytywne skutki czułem już po drugiej wizycie. Moją cystę w kolanie ortopeda ostrzykiwał hydrokortyzonem a Pani Monika oprócz terapii manualnej zastosowała dwa zabiegi przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Takie postępowanie pozwoliło mi wrócić do normalności. Znowu mogę wsiąść na rower i normalnie funkcjonować. Zdecydowanie polecam i dziękuję za zrozumienie, empatię, uśmiech i pełen profesjonalizm!!!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania