
Łowiecka 24, 50-220 Wrocław
Przyjmuję Pacjentów ze schorzeniami: bioder, kolan, stawów skokowych. Jeśli zajdzie potrzeba podczas konsultacji wykonam USG - Nie zajmuję się problemami z kręgosłupem.
Dowiedz się więcej04/09/2024
Łowiecka 24, 50-220 Wrocław
Przyjmuję Pacjentów ze schorzeniami: bioder, kolan, stawów skokowych. Jeśli zajdzie potrzeba podczas konsultacji wykonam USG - Nie zajmuję się problemami z kręgosłupem.
Dowiedz się więcej04/09/2024
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)
Konsultacja ortopedyczna • 290 zł
NIP
Adres firmy
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)
Konsultacja ortopedyczna • 250 zł
NIP
Adres firmy
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)
NIP
Adres firmy
Ogólna ocena
Bardzo merytoryczna rozmowa nt stanu zdrowia pacjenta
Doceniam Pana zaangażowanie w moją sprawę. Pańskie precyzyjne omówienie tematu rozwiało wszelkie moje wątpliwości. Czuję się teraz znacznie spokojniejsza i pewniejszy dalszych działań. Jestem wdzięczna za poświęcony mi czas i profesjonalne podejście.
Szczegółowe wyjaśnienie moich dolegliwości przyjazna atmosfera Wszystko w najlepszym porządku. Bardzo dziekuje
Wizytę oceniam bardzo pozytywnie.Pan Doktor to człowiek wielkiej empatii. Fachowo i dokładnie wytłumaczył na czym polega mój problem zdrowotny i co można z tym zrobić.
Bardzo dziękuję i gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym.
Rzetelne podejście do pacjenta, szczegółowe wyjaśnienia miła atmosfera pełne zrozumienie i wysłuchanie
Pan Doktor bardzo kompetentny. Otrzymałam szczegółowe wyjaśnienia co do diagnozy.
Artroskopia kolana szczegółowe omawiane schorzenie oraz sposób leczenia.
bardzo konkretny lekarz duża wiedza pomocna droga postępowania miły i empatyczny
Profesjonalne ale i indywidualne podejście do pacjenta. Rzeczowo i konkretnie.
Pan doktor postawił trafną diagnozę, szczegółowo i rzeczowo wyjaśnienił przebieg leczenia. Wizyta przebiegła bezstresowo. Pan doktor podchodzi do pacjenta z empatią i profesjonalizmem. Ogromna wiedza. Serdecznie polecam wizytę.
22 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl
Posiadam lejkowatość klatki piersiowej i chciałbym wiedzieć czy ćwiczenia na siłownii dadzą pozytywny efekt czy wręcz przeciwnie i zapadnięty mostek będzie jeszcze bardziej widoczny.
Generalnie jeśli deformacja klatki piersiowej jest utrwalona, czyli wynika nieprawidłowego rozwoju elementów szkieletu osiowego (mostka i żeber oraz łączących je stawów), nie należy się spodziewać możliwości jej korekcji poprzez ćwiczenia - to jest możliwe jedynie przy wadach postawy. Bez badania pacjenta trudno potwierdzić przytoczoną diagnozę, choć jest to deformacja charakterystyczna. Typowo leczeniem operacyjnym zajmują się chirurdzy klatki piersiowej (torakochirurdzy). Zazwyczaj pacjenci są kwalifikowani w końcowym okresie dorastania, kiedy nasady wzrostowe kości nie są jeszcze zamknięte, a wszczepiony czasowo implant , służąc jako wewnętrzne rusztowanie, może ukształtować rosnące żebra prawidłowo.
Około miesiąca temu spadła mi na stopę szuflada. Stopa zrobiła się sina, bolała przy zgięciu. Z myślą, że ból minie nic z tym nie zrobiłam. Ale do dzisiaj ból przy chodzeniu i zginaniu nie ustawał więc wykonałam zdjęcie RTG. W opisie do zdjęcia stwierdzono, że mam "dwudzielność trzeszszczki podeszwowej I kości śródstopia po przewleklym złamaniu". Czy to oznacza, że złamanie było dawno temu? czy pęknięcie nastąpiło przez upadek szuflady? Czy powinnam zgłosić się do ortopedy i włożyć nogę do gipsu skoro moja trzeszczka jest pęknięta na pół?
Na pewno konsultacja ortopedyczna jest wskazana, jeśli dolegliwości nie ustępują i utrudniają codzienne funkcjonowanie. Ani w przypadku złamań zastarzałych (>3 tygodni od urazu), ani zmęczeniowych (powolnych), ani przy dolegliwościach bólowych bez tła urazowego przy wcześniej udokumentowanej trzeszczce dwudzielnej nie praktykujemy gipsowania stopy / podudzia. Nawet w przypadku ostrego urazu taka praktyka jest kontrowersyjna, bo choć może ograniczyć ból w okresie ostrym, to nie przyczynia się do lepszych wyników funkcjonalnych odległych, a powoduje ograniczenie aktywności pacjenta ze wszystkimi tego konsekwencjami (utrata masy mięsniowej i sprawności, utrata dochodów w wypadku braku ubezpieczenia społecznego, niepotrzebne leczenie przeciwkrzepliwe i jego powikłania przy zaleceniu całkowitego odciążania kończyny, zmniejszenie gęstości kości, artrofibroza I stawu MTP). Do odpowiedniego leczenia kwalifikuje się pacjenta na podstawie badania, wywiadu i badań obrazowych (rezonans i / lub scyntygrafia kości). Generalnie jeśli mamy sportowca lub osobę aktywną ruchowo z oczekiwaniami zachowania aktywności, w razie braku poprawy przy leczeniu zachowawczym trwającym 3-12mcy rozważamy leczenie operacyjne. Zapraszam na konsultację.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.
Ortopedzi z Medicover w Wrocławiu
Ortopedzi z Allianz w Wrocławiu
Ortopedzi z INTER Polska w Wrocławiu
Ortopedzi z Compensa w Wrocławiu
Ortopedzi z POLMED w Wrocławiu
Ortopedzi z LUX MED w Wrocławiu
Ortopedzi z Signal Iduna w Wrocławiu
Ortopedzi z SKOK Asekuracja w Wrocławiu
Ortopedzi z PZU Zdrowie w Wrocławiu
Ortopedzi z TU Zdrowie w Wrocławiu
Ortopedzi z PZU Życie w Wrocławiu
Ortopedzi z Enel-med w Wrocławiu
Ortopedzi z GENERALI w Wrocławiu
Ortopedzi z Centrum Medyczne Puławska w Wrocławiu
Ortopedzi z PZU Pomoc w Wrocławiu
Więcej (10)