Adresy (2)

ul. Hoffmanowej 8A, Rzeszów
dr n. med. Paweł Rodziński - Gabinet Prywatny Lekarski Psychiatryczny i Psychoterapeutyczny


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
Gotówka, Blik, Przelew na konto
17 275..... Pokaż numer

Konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta) (opis) • od 100 zł

Konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta) (opis) • 220 zł

Zaświadczenie lekarskie lub opinia psychiatryczna - koszt do ustalenia +1 więcej

Zwolnienie zdrowotne lekarskie ZUS ZLA (dawniej "L-4") - opłata dodatkowa • 30 zł


W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Moje doświadczenie

O mnie

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> UWAGA !!! <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Aktualnie poza konsultacjami telefonicznymi odbywają się także tradycyjne WIZYTY W GABINECIE nr 135 przy ul. Hoffmanowej 8A w Rzeszowie. (Jednakże w związku z trwającą pandemią dla bezpieczeństwa zachęcam do wybierania konsultacji telefonicznych.) Można zgłaszać się osobiście na wizyty w gabinecie w dniu i o godzinie, które zostały wcześniej zaplanowane. Natomiast w sytuacji, gdy potrzebna jest konsultacja telefoniczna, zamiast przychodzić do gabinetu, wystarczy pozostać w domu i oczekiwać na telefon od dr Rodzińskiego w porze, w której zaplanowana była wcześniej Państwa wizyta - dr Rodziński będzie dzwonił do Państwa. Wizyty w gabinecie rozliczane są gotówkowo, zaś w razie konsultacji telefonicznych i online płatności należy dokonać poprzez BLIK "przelew na telefon" na nr gabinetu 605151465 przez aplikację mobilną swojego banku lub poprzez przelew bankowy (przedpłatę) na konto gabinetu nr 32 1140 2004 0000 3102 3009 7706 - właściciel konta: Paweł Rodziński (w tytule przelewu należy podać imię, nazwisko, datę urodzenia i datę wizyty pacjenta, na rzecz którego wykonują Państwo przelew).

Pomiędzy wizytami pacjentów w gabinecie wykonywane są telefony z konsultacjami do pacjentów, którzy nie zgłoszą się osobiście. Wizyty i konsultacje wykonywane są kolejno, zgodnie z kalendarzem konsultacji. Stąd niekiedy mogą wystąpić niewielkie, nieprzewidziane opóźnienia przy rozpoczynaniu konsultacji. W takim przypadku proszę pamiętać, że dołożone zostaną wszelkie starania, aby zaplanowana wcześniej konsultacja odbyła się w ustalonym wcześniej dniu. Można wówczas przesłać na nr gabinetu 605151465 sms z informacją, że oczekują Państwo na połączenie. Przed konsultacją telefoniczną/online proszę zapewnić sobie miejsce, w którym rozmowa zdalna będzie mogła przebiegać bez zakłóceń i z zachowaniem poufności oraz przygotować się do odnotowania zaleceń i nr e-recepty. W przypadku konsultacji pierwszorazowych online, proszę ODPOWIEDNIO WCZEŚNIEJ załączyć Skype i odnaleźć w Skype kontakt: pawelrodgabinet@gmail.com lub https://join.skype.com/invite/fjOgiFoyCWQp lub otworzyć Google Meet za pomocą linku: https://meet.google.com/dfn-skvz-mig Ewentualne wyniki badań do omówienia podczas konsultacji można przesyłać przed rozpoczęciem konsultacji poprzez e-mail lub MMS.

Przychodząc na wizytę do gabinetu należy dostosować się do aktualnych wymogów sanitarno-epidemiologicznych. Osoby z jakimikolwiek objawami infekcji dróg oddechowych (np. podwyższoną temperaturą ciała, gorączką, kaszlem, katarem, bólem gardła, obj. grypopodobnymi) powinni korzystać wyłącznie z konsultacji telefonicznych lub Skype.

Gdyby Państwo zdecydowali się zrezygnować z konsultacji, bardzo proszę o JAK NAJWCZEŚNIEJSZE ZAWIADOMIENIE najlepiej poprzez wysłanie jednoznacznej wiadomości tekstowej SMS lub drogą elektroniczną przez stronę ZnanyLekarz.pl. Dzięki temu inni pacjenci, którzy oczekują w kolejce, będą mogli wcześniej skorzystać z wizyty. Dziękuję!

Konsultacje pierwszorazowe rejestrowane są wyłącznie internetowo poprzez kalendarz na tutejszej stronie ZnanyLekarz.pl. Proszę pamiętać, że na pierwszą konsultację KONIECZNE jest zarezerwowanie 40 minut.

Wszystkie konsultacje pierwszorazowe WYMAGAJĄ wizyty w gabinecie lub łączności audiowizualnej przez Skype (łączność telefoniczna jest niewystarczająca). Dopiero kolejne konsultacje mogą mieć postać rozmowy telefonicznej. Konsultacje odbywają się wyłącznie popołudniami w poniedziałki, wtorki i środy.

W przypadkach pilnych dla STAŁYCH PACJENTÓW chcących umówić się na kolejną konsultację w razie braku wolnych terminów w tutejszym kalendarzu jest możliwość SMSowego uzgodnienia szybkiego terminu awaryjnej konsultacji - w takiej potrzebie proszę kontaktować się wyłącznie poprzez wiadomości tekstowe SMS nr 605151465 (połączenia telefoniczne w godzinach pracy nie są odbierane).

==============================================================

Adres gabinetu: ul. Hoffmanowej 8A, gabinet nr 135 (w Poradni Specjalistycznej nr 3 w Rzeszowie tzw. "budowlance", w niższej tj. dwupiętrowej części budynku, 1. piętro, nad apteką DrMax, przejście schodami).

==============================================================

Koszt pierwszej konsultacji lekarskiej psychiatrycznej - około 40 minut - koszt: 220 zł
Koszt kolejnej konsultacji lekarskiej psychiatrycznej - do 20 minut - koszt: od 100 do 180 zł
* wizyta kontrolna bez modyfikacji leczenia - koszt 100zł
* wizyta terapeutyczna z modyfikacją leczenia - koszt 120-180zł

Za wystawienie recept i e-recept (w tym "zniżkowych" tj. refundowanych przez NFZ) czy też skierowań nie są pobierane dodatkowe opłaty.

Za wystawienie zaświadczenia lekarskiego, druku zwolnienia lekarskiego ZUS ZLA, opinii lekarskiej itp. pobierane są dodatkowe opłaty uzależnione od rodzaju wystawionego dokumentu. W razie nieobecności niepoprzedzonych zawiadomieniem (lub zawiadomienia wysłanego zbyt późno aby ktoś inny mógł się zarejestrować) może zostać naliczana dodatkowa opłata wysokości 30zł.

Recepty "papierowe", e-recepty, zaświadczenia, skierowania i opinie psychiatryczne zgodnie z wymogami prawnymi mogą zostać wydane WYŁĄCZNIE bezpośrednio po badaniu lekarskim psychiatrycznym mającym formę rozmowy z pacjentem przeprowadzonym w ramach konsultacji odnotowanej w dokumentacji medycznej. Aby uniknąć przeterminowania się recept papierowych i e-recept, koniecznie należy je zrealizować w aptece w ciągu 30 dni od daty ich wystawienia.

==============================================================

Jestem lekarzem specjalistą psychiatrii i doktorem nauk medycznych. Pracę doktorską przygotowałem w Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego i obroniłem na Wydziale Lekarskim UJ CM. Ukończyłem szkolenie specjalizacyjne w Klinice Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, dyplomowanym psychoterapeutą Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, byłym nauczycielem Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, biegłym sądowym z zakresu psychiatrii, tłumaczem materiałów dydaktycznych z zakresu psychoterapii z języka angielskiego, recenzentem czasopism naukowych Psychiatria Polska oraz Archives of Psychiatry and Psychotherapy, a także organizatorem społeczno-edukacyjnego Programu Promocji Zdrowia Psychicznego, w ramach którego m.in. rozwijane są artykuły medyczne w Wikipedii.


Leczone choroby

 • Zaburzenia psychiczne
 • Depresja
 • Choroba afektywna dwubiegunowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychoterapia

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)


ul. Hoffmanowej 8A, Rzeszów

od 100 zł

dr n. med. Paweł Rodziński - Gabinet Prywatny Lekarski Psychiatryczny i Psychoterapeutyczny

Czas trwania: do 20 minut.
Koszt wizyty: od 100 do 180zł
* wizyta kontrolna bez modyfikacji leczenia - koszt 100zł
* wizyta terapeutyczna z modyfikacjami leczenia - koszt 120-180zł


Konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)


ul. Hoffmanowej 8A, Rzeszów

220 zł

dr n. med. Paweł Rodziński - Gabinet Prywatny Lekarski Psychiatryczny i Psychoterapeutyczny

Czas trwania wynosi około 40 minut.

Pozostałe usługi

Zaświadczenie lekarskie lub opinia psychiatryczna - koszt do ustalenia


ul. Hoffmanowej 8A, Rzeszów

Dowiedz się więcej

dr n. med. Paweł Rodziński - Gabinet Prywatny Lekarski Psychiatryczny i Psychoterapeutyczny


Zwolnienie zdrowotne lekarskie ZUS ZLA (dawniej "L-4") - opłata dodatkowa


ul. Hoffmanowej 8A, Rzeszów

30 zł

dr n. med. Paweł Rodziński - Gabinet Prywatny Lekarski Psychiatryczny i Psychoterapeutyczny

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
104 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: dr n. med. Paweł Rodziński - Gabinet Prywatny Lekarski Psychiatryczny i Psychoterapeutyczny konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

Pan doktor był bardzo otwarty i rozumiał moje problemy i potrzeby z którymi przyszłam. Bardzo uprzejmy i wyrozumiały.

dr n. med. Paweł Rodziński

Dziękuję i pozdrawiam, PR


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: dr n. med. Paweł Rodziński - Gabinet Prywatny Lekarski Psychiatryczny i Psychoterapeutyczny konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Chciałam Panu Doktorowi bardzo podziękować za wszystko co dla mnie zrobił .Jest prawdziwym fachowcem w tej branży ,zawsze uśmiechnięty i pozytywnie nastawiony do pacjenta.Będę go wszystkim polecać ,choć Panu Doktorowi pracy nie brakuje.Dziękuję Panie Doktorze.

dr n. med. Paweł Rodziński

Dziękuję i pozdrawiam, PR


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: dr n. med. Paweł Rodziński - Gabinet Prywatny Lekarski Psychiatryczny i Psychoterapeutyczny konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

Była to dopiero moja pierwsza wizyta u doktora, ale zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Normalnie, po ludzku i rzeczowo podszedł do mojego problemu, co było miłą odmianą po lekarzach psychiatrach z którymi miałam wcześniej stycznosc. Miła, bezpieczna atmosfera i profesjonalizm.

dr n. med. Paweł Rodziński

Dziękuję i pozdrawiam, PR


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: dr n. med. Paweł Rodziński - Gabinet Prywatny Lekarski Psychiatryczny i Psychoterapeutyczny konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

Świetny, pełen empatii i zrozumienia człowiek. Przyjazna i komfotowa atmosfera. Każdej niezdecydowanej osobie serdecznie polecam.

dr n. med. Paweł Rodziński

Dziękuję i pozdrawiam, PR


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: dr n. med. Paweł Rodziński - Gabinet Prywatny Lekarski Psychiatryczny i Psychoterapeutyczny konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Cala wizyta bardzo profesionalna, wysluchanie pacjeta , fachowa porada . Moim zdaniem lekarz kompetentny,znający zagadnienia,miły. Polecam !!!"

dr n. med. Paweł Rodziński

Dziękuję i pozdrawiam, PR


T
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: dr n. med. Paweł Rodziński - Gabinet Prywatny Lekarski Psychiatryczny i Psychoterapeutyczny konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Specjalista z powołaniem. Fachowiec z etosem. Klasa. Dzięki niemu odnalazłem w sobie siłę tą z najlepszych swoich lat. Na pierwszą wizytę umówiła mnie żona 2 lata temu. Ociągałem się z pójściem... Ludzie nie zwlekajcie z depresją. Idźcie po pomoc.

dr n. med. Paweł Rodziński

Dziękuję i pozdrawiam, PR


B
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: dr n. med. Paweł Rodziński - Gabinet Prywatny Lekarski Psychiatryczny i Psychoterapeutyczny konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Z wizytyt u pana doktora Pawła Rodzińskiego jestem bardzo zadowolona. Pan doktor jest bardzo kompetentny.

dr n. med. Paweł Rodziński

Dziękuję i pozdrawiam, PR


D
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: dr n. med. Paweł Rodziński - Gabinet Prywatny Lekarski Psychiatryczny i Psychoterapeutyczny konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Doktor cierpliwie i dokładnie wszystko wyjaśnia. Konkretnie wyjaśnia na czym polega leczenie i jak działają leki.

dr n. med. Paweł Rodziński

Dziękuję i pozdrawiam, PR


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: dr n. med. Paweł Rodziński - Gabinet Prywatny Lekarski Psychiatryczny i Psychoterapeutyczny konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

Bardzo jestem zadowolona z wizyty u Pana Doktora dostałam wyczerpujące odpowiedzi na swoje pytania atmosfera wizyty była bardzo miła i przyjazna

dr n. med. Paweł Rodziński

Dziękuję i pozdrawiam, PR


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: dr n. med. Paweł Rodziński - Gabinet Prywatny Lekarski Psychiatryczny i Psychoterapeutyczny konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

Pan doktor idealnie trafił z lekami, które od pierwszych dni poprawiły stan zdrowia. Na kolejnych wizytach odpowiednio modyfikował leczenie by polepszyć lub ustabilizować samopoczucie. Z uwagą wysłuchuje i wyczerpująco odpowiada na wszelkie pytania. Gorąco polecam!

dr n. med. Paweł Rodziński

Dziękuję i pozdrawiam, PR


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> UWAGA !!! <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Aktualnie poza konsultacjami telefonicznymi odbywają się także tradycyjne WIZYTY W GABINECIE nr 135 przy ul. Hoffmanowej 8A w Rzeszowie. (Jednakże w związku z trwającą pandemią dla bezpieczeństwa zachęcam do wybierania konsultacji telefonicznych.) Można zgłaszać się osobiście na wizyty w gabinecie w dniu i o godzinie, które zostały wcześniej zaplanowane. Natomiast w sytuacji, gdy potrzebna jest konsultacja telefoniczna, zamiast przychodzić do gabinetu, wystarczy pozostać w domu i oczekiwać na telefon od dr Rodzińskiego w porze, w której zaplanowana była wcześniej Państwa wizyta - dr Rodziński będzie dzwonił do Państwa. Wizyty w gabinecie rozliczane są gotówkowo, zaś w razie konsultacji telefonicznych i online płatności należy dokonać poprzez BLIK "przelew na telefon" na nr gabinetu 605151465 przez aplikację mobilną swojego banku lub poprzez przelew bankowy (przedpłatę) na konto gabinetu nr 32 1140 2004 0000 3102 3009 7706 - właściciel konta: Paweł Rodziński (w tytule przelewu należy podać imię, nazwisko, datę urodzenia i datę wizyty pacjenta, na rzecz którego wykonują Państwo przelew).

Pomiędzy wizytami pacjentów w gabinecie wykonywane są telefony z konsultacjami do pacjentów, którzy nie zgłoszą się osobiście. Wizyty i konsultacje wykonywane są kolejno, zgodnie z kalendarzem konsultacji. Stąd niekiedy mogą wystąpić niewielkie, nieprzewidziane opóźnienia przy rozpoczynaniu konsultacji. W takim przypadku proszę pamiętać, że dołożone zostaną wszelkie starania, aby zaplanowana wcześniej konsultacja odbyła się w ustalonym wcześniej dniu. Można wówczas przesłać na nr gabinetu 605151465 sms z informacją, że oczekują Państwo na połączenie. Przed konsultacją telefoniczną/online proszę zapewnić sobie miejsce, w którym rozmowa zdalna będzie mogła przebiegać bez zakłóceń i z zachowaniem poufności oraz przygotować się do odnotowania zaleceń i nr e-recepty. W przypadku konsultacji pierwszorazowych online, proszę ODPOWIEDNIO WCZEŚNIEJ załączyć Skype i odnaleźć w Skype kontakt: pawelrodgabinet@gmail.com lub https://join.skype.com/invite/fjOgiFoyCWQp lub otworzyć Google Meet za pomocą linku: https://meet.google.com/dfn-skvz-mig Ewentualne wyniki badań do omówienia podczas konsultacji można przesyłać przed rozpoczęciem konsultacji poprzez e-mail lub MMS.

Przychodząc na wizytę do gabinetu należy dostosować się do aktualnych wymogów sanitarno-epidemiologicznych. Osoby z jakimikolwiek objawami infekcji dróg oddechowych (np. podwyższoną temperaturą ciała, gorączką, kaszlem, katarem, bólem gardła, obj. grypopodobnymi) powinni korzystać wyłącznie z konsultacji telefonicznych lub Skype.

Gdyby Państwo zdecydowali się zrezygnować z konsultacji, bardzo proszę o JAK NAJWCZEŚNIEJSZE ZAWIADOMIENIE najlepiej poprzez wysłanie jednoznacznej wiadomości tekstowej SMS lub drogą elektroniczną przez stronę ZnanyLekarz.pl. Dzięki temu inni pacjenci, którzy oczekują w kolejce, będą mogli wcześniej skorzystać z wizyty. Dziękuję!

Konsultacje pierwszorazowe rejestrowane są wyłącznie internetowo poprzez kalendarz na tutejszej stronie ZnanyLekarz.pl. Proszę pamiętać, że na pierwszą konsultację KONIECZNE jest zarezerwowanie 40 minut.

Wszystkie konsultacje pierwszorazowe WYMAGAJĄ wizyty w gabinecie lub łączności audiowizualnej przez Skype (łączność telefoniczna jest niewystarczająca). Dopiero kolejne konsultacje mogą mieć postać rozmowy telefonicznej. Konsultacje odbywają się wyłącznie popołudniami w poniedziałki, wtorki i środy.

W przypadkach pilnych dla STAŁYCH PACJENTÓW chcących umówić się na kolejną konsultację w razie braku wolnych terminów w tutejszym kalendarzu jest możliwość SMSowego uzgodnienia szybkiego terminu awaryjnej konsultacji - w takiej potrzebie proszę kontaktować się wyłącznie poprzez wiadomości tekstowe SMS nr 605151465 (połączenia telefoniczne w godzinach pracy nie są odbierane).

==============================================================

Adres gabinetu: ul. Hoffmanowej 8A, gabinet nr 135 (w Poradni Specjalistycznej nr 3 w Rzeszowie tzw. "budowlance", w niższej tj. dwupiętrowej części budynku, 1. piętro, nad apteką DrMax, przejście schodami).

==============================================================

Koszt pierwszej konsultacji lekarskiej psychiatrycznej - około 40 minut - koszt: 220 zł
Koszt kolejnej konsultacji lekarskiej psychiatrycznej - do 20 minut - koszt: od 100 do 180 zł
* wizyta kontrolna bez modyfikacji leczenia - koszt 100zł
* wizyta terapeutyczna z modyfikacją leczenia - koszt 120-180zł

Za wystawienie recept i e-recept (w tym "zniżkowych" tj. refundowanych przez NFZ) czy też skierowań nie są pobierane dodatkowe opłaty.

Za wystawienie zaświadczenia lekarskiego, druku zwolnienia lekarskiego ZUS ZLA, opinii lekarskiej itp. pobierane są dodatkowe opłaty uzależnione od rodzaju wystawionego dokumentu. W razie nieobecności niepoprzedzonych zawiadomieniem (lub zawiadomienia wysłanego zbyt późno aby ktoś inny mógł się zarejestrować) może zostać naliczana dodatkowa opłata wysokości 30zł.

Recepty "papierowe", e-recepty, zaświadczenia, skierowania i opinie psychiatryczne zgodnie z wymogami prawnymi mogą zostać wydane WYŁĄCZNIE bezpośrednio po badaniu lekarskim psychiatrycznym mającym formę rozmowy z pacjentem przeprowadzonym w ramach konsultacji odnotowanej w dokumentacji medycznej. Aby uniknąć przeterminowania się recept papierowych i e-recept, koniecznie należy je zrealizować w aptece w ciągu 30 dni od daty ich wystawienia.

==============================================================

Jestem lekarzem specjalistą psychiatrii i doktorem nauk medycznych. Pracę doktorską przygotowałem w Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego i obroniłem na Wydziale Lekarskim UJ CM. Ukończyłem szkolenie specjalizacyjne w Klinice Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Jestem absolwentem Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, dyplomowanym psychoterapeutą Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, byłym nauczycielem Szkoły Medycznej dla Obcokrajowców Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, biegłym sądowym z zakresu psychiatrii, tłumaczem materiałów dydaktycznych z zakresu psychoterapii z języka angielskiego, recenzentem czasopism naukowych Psychiatria Polska oraz Archives of Psychiatry and Psychotherapy, a także organizatorem społeczno-edukacyjnego Programu Promocji Zdrowia Psychicznego, w ramach którego m.in. rozwijane są artykuły medyczne w Wikipedii.


Leczone choroby

 • Zaburzenia psychiczne
 • Depresja
 • Choroba afektywna dwubiegunowa
Pokaż wszystkie leczone choroby

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychoterapia

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski