dr n. med.

Paweł Nogal

verifiedCreated with Sketch.

Endokrynolog

83 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
10 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

POZOSTAŁE GODZINY PRZYJĘĆ NIE UJĘTE W KALENDARZU WIZYT DO UZGODNIENIA Z REJESTRACJĄ - www.melissamed.pl Dr n. med. Paweł Nogal jest specjalistą endokrynologiem z wieloletnim doświadczeniem.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
83 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Wizyta przebiegła miło, sympatycznie, profesjonalnie i rzeczowo.Pan doktor klarownie naświetlił mi przebieg mojego schorzenia i jego możliwe konsekwencje na przyszłość.Polecam !

 • Lokalizacja: Gabinet prywatny

  Z całego serca polecam wizyty u Pana Doktora,który jest bardzo dokładny i konkretny.Wyjątkowo delikatnie tłumaczy przebieg leczenia.Wizyty zawsze przebiegają w bardzo miłej i bezstresowej atmosferze.Mam poczucie,że jako pacjentka jestem pod najlepszą opieką.

 • Lokalizacja: Gabinet prywatnyUsługa: konsultacje

  Doktor Paweł Nogal w mojej ocenie jest jednym z najbardziej wybitnych kompetentnych i życzliwych pacjentowi lekarzy z jakimi miałem kontakt. Jego trafność diagnozy i opieka medyczna jaką mnie otoczył świadczą o tym, że jest to lekarz z powołania. Pan doktor to człowiek z pasją do leczenia i sercem dla pacjenta. Jeżeli ktoś potrzebuje fachowej pomocy endokrynologa to mogę z całą odpowiedzialnością rekomendować dr. Nogala, jako lekarza który zrobi wszystko żeby skutecznie pomóc pacjentowi. Dodatkowo jest to lekarz który stale rozwija swoją wiedzę, co przekłada się na jakość jego pracy. Jest perfekcjonistą, a w każdym pacjencie widzi przede wszystkim człowieka, któremu chce pomóc.

 • Lokalizacja: Gabinet prywatny

  Pan Doktor to świetny specjalista!dzięki Jego intuicji i doświadczeniu udało się na wczesnym etapie wyłapać raka tarczycy i szybko go wyeliminować. Cały czas jestem pod jego opieką i uważam, że to świetny lekarz z ogromną wiedzą, jest opanowany i cierpliwy i do tego bardzo sympatyczny!cierpliwie odpowiada na każde pytanie, nie ignoruje, uspokaja jeśli potrzeba, zawsze pomocny. Z całą pewnością polecam!

 • M

  Pan Doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Podczas pierwszej wizyty od razu zlecił komplet badań, które były trafne w stosunku do mojego przypadku. Dr Paweł Nogal posiada bardzo dużą wiedzę z zakresu swojej specjalizacji i gdy zada się mu pytanie zawsze stara się odpowiedzieć na nie. Rzeczą, która bardzo mnie do niego zraziła jest zbyt duża pewność siebie, którą można wyczuć na odległość. Podczas pobytów w szpitalu (gdzie byłam pod jego opieką) niestety nie miałam okazji do rozmów z Panem Doktorem, a uważam, że lekarz prowadzący niezależnie od wieku pacjenta powinien regularnie go informować o wynikach badań, uwagach i dalszych planach.

 • K

  U doktora leczę się od pare lat. Zwiedziłam już kilku endokrynologów, żyjąc tak na prawdę w niewiedzy. Sądziłam po objawach, że mam nadczynność tarczycy, a jednak się okazało, że to Hashimoto. Doktor objął mnie troskliwą opieką. Nie ograniczał się do badania jedynie TSH. Systematycznie poddaje mnie badaniu usg, a nawet pilnuje mojego guzka na tarczycy robiąc biopsję. Odpowiada na wszystkie zadane pytania. Polecam

 • K

  Jestem pacjentką Doktora Nogala od wielu lat. W mojej rodzinie choroba tarczycy jest dość powszechna - moja mama, ja i dwie moje siostry. Do Doktora Nogala trafiłyśmy z polecenia i w nie najlepszej kondycji. Szybka diagnoza, prawidłowe leczenie, dużo empatii i zrozumienia a przede wszystkim umiejętne i wnikliwe wyjaśnienie dolegliwości to chyba największe zalety Doktora. Niezbędne okazało się też zapanowanie nad pierwotnym przerażeniem i stałe trzymanie ręki na pulsie - co w moim przypadku łatwe nie jest ponieważ nie należę do najłatwiejszych w obsłudze pacjentów. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze za zaangażowanie, cierpliwość i wiedzę :) z pewnością będzie się Doktor męczył z nami jeszcze wiele lat.

 • B

  Bardzo wysoko oceniam kompetencje lekarza, spokój i cierpliwość w podejściu do pacjenta, pełna kontrola sytuacji i umiejętność rzeczowego prowadzenia konsultacji. Dla mnie najważniejsze jest poczucie że jest się we właściwych rękach . Wysoka skuteczność podjętych środków leczniczych. Najwyższa ocena. Bardzo dziękuję z pomoc.

 • M

  Ja jestem bardzo zadowolona. Konkretny lekarz, szybka i trafna diagnoza, no i samopoczucie o niebo lepsze :) Dla mnie ok! Naprawdę polecam!!! Marysia

 • B

  Jestem pacjentką dr. Pawła Nogala od dwóch lat. Do gabinetu doktora trafiłam w bardzo złej formie fizycznej i psychicznej. Zlecone badania potwierdziły przypuszczenia dr Pawła Nogala - choroba Gravesa-Basedowa (i nie tylko). Trafna diagnoza i wdrożenie właściwego leczenia pozwoliło unormować mnie hormonalnie a następnie przygotować do nieuniknionej - w przypadku mojego schorzenia - operacji. Od ponad roku jestem po zabiegu usunięcia tarczycy i nadal chcę, by dr. Paweł Nogal czuwał nad moi zdrowiem zlecając kontrolne badania, gdyż wiem, że jestem w "Dobrych Rękach". To bardzo dobry specjalista, osoba konkretna, rzeczowa z psychologicznym podejściem do pacjenta - z wyczuciem uświadamia o istocie choroby, jej konsekwencjach,wyjaśnia jak sobie z nią radzić a jednocześnie potrafi dać emocjonalne wsparcie. Dziękuję Panie Doktorze za zaangażowanie w proces mojego leczenia.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • POZOSTAŁE GODZINY PRZYJĘĆ NIE UJĘTE W KALENDARZU WIZYT DO UZGODNIENIA Z REJESTRACJĄ - www.melissamed.pl
  Dr n. med. Paweł Nogal jest specjalistą endokrynologiem z wieloletnim doświadczeniem. Leczy zarówno dzieci jak i dorosłych.
  W 1991 roku ukończył Akademię Medyczną w Łodzi. W 2004 roku zdał egzamin specjalizacyjny z zakresu endokrynologii. Następnie, w 2005 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych.
  Dr n. med. Paweł Nogal posiada duże doświadczenie w pracy klinicznej. Przez 20 lat pracował w Klinice Endokrynologii i Chorób Metabolicznych Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki (ICZMP) w Łodzi. Ponadto w latach 2006-2011 był kierownikiem Specjalistycznej Przychodni Endokrynologii i Chorób Metabolicznych w ICZMP. Od 2011 roku pracuje w Poradni Endokrynologicznej Miejskiego Centrum Medycznego im. dr K. Jonschera, gdzie w latach 2011-2016 był zastępcą dyrektora do spraw medycznych.
  Dr n. med. Paweł Nogal jest członkiem Polskiego Towarzystwa Endokrynologicznego i Polskiego Towarzystwa Tyreologicznego. Jest także autorem, bądź współautorem wielu publikacji i streszczeń zjazdowych. Na bieżąco poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w wielu szkoleniach i kursach.

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Pediatria

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Łodzi