Informacje o placówce

Gabinety

Medican

Tuszyńska 130, Górna

93-312, Łódź, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Paweł Osiński

  Ortopeda, lek.

  • J
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny Brzeziny

   Po przeczytaniu opinii o Doktorze Pawle Osińskim uważam że bym się powtarzał wypisując nowe pochwały, ale muszę się wpisać. Jest lekarzem, z którym rozmawia się o chorobie jak z dobrym kumplem a jednocześnie czuje się ze ten człowiek chce autentycznie pomóc.Bardzo słowny, odpowiada na każdy telefon, choć jest lekarzem bardzo zajętym, stara się być blisko chorych a jego uśmiech na twarzy jest antidotum na wszelakie boleści. Uważam, że moja operacja (endoproteza biodra) odbyła się bezboleśnie od początku aż do zdjęcia szwów po 14 dniach.Wykonując ćwiczenia rehabilitacyjne odczuwa się różnicę przed i po zabiegu, nareszcie nic nie boli. Gorąco polecam Pana Doktora Pawła Osińskiego innym pacjentom, jest to super doktor i człowiek.
   Operowany 10.10.2018 Zbigniew D.

  • M
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: alloplastyka

   Dziękuję Panie Doktorze.Przywrócił mi Pan radość życia i uwolnił od bólu.Postawił mnie Pan "na nogi" /endoproteza kolana i biodra/.Jest Pan wspaniałym fachowcem,konkretnym i rzeczowym a jednocześnie człowiekiem pełnym empatii, życzliwości,pogodnym i zawsze uśmiechniętym..Jeszcze raz dziękuję. Halina Kucharska

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Beata Mroczkowska

  Ginekolog, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: CODE Centrum Medyczne

   Pani doktor była bardzo miła i rzeczowa. Wizyta przebiegła sprawnie, a pani doktor odpowiedziała na wszystkie pytania dokładnie i szczegółowo. Zdecydowanie warto udać się na wizytę właśnie do dr Mroczkowskiej.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: CODE Centrum Medyczne

   Pani Doktor miła i sympatyczna,profesjonalne podejscie do pacjenki.Wizyta szybka i konkretna. Pani Doktor udziela wskazówek i inf.o dalszym postępowaniu.

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu


 • Paweł Nogal

  Endokrynolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: MedicanUsługa: konsultacja endokrynologiczna (kolejna wizyta)

   Bardzo lubię chodzić do Pana Doktora. To bardzo miły człowiek, zawsze uśmiechnięty o bardzo dużej wiedzy. Leczę się u niego już bardzo długo i nie wyobrażam sobie chodzić do innego endokrynologa.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy SpecjalistówUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Bardzo miły i kompetentny. Po obejrzeniu wyników badań wszystko dokładnie mi wytłumaczył. Przekazał wskazówki co do diety, leków i dalszego przebiegu choroby Hashimoto. Wysoka kultura i szacunek dla pacjenta. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (93) o tym lekarzu


 • Natalia Leśnik

  Ginekolog, Lekarz Medycyny Estetycznej, lek.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja ginekologiczna (kolejna wizyta)

   Oliwia
   Pani doktor wspaniała cierpliwa dokładna ,z troska i zainteresowaniem wysłucha pacjenta . Wszystko dokładnie omawia i tłumaczy . Serdeczna i miła . Bardzo wszystkim polecam .

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: MedicanUsługa: konsultacja ginekologiczna + USG ginekologiczne + USG piersi + cytologia

   Bardzo dokładne badanie, poprzedzone wywiadem.-Pani doktor dokładnie wszystko omawia i tłumaczy.-Bardzo sympatyczna i kompetentna osoba.-Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (106) o tym lekarzu


 • Łukasz Rajchert

  Onkolog, Chirurg, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: SALVE Struga 3

   Prawdziwy profesjonalista. Pan Doktor bardzo dokładnie wyjaśnił problem, z którym przyszłam. Polecam każdemu. Dziekuje.

  • P
   Lokalizacja: SALVE Struga 3

   Dostałam konkretne odpowiedzi, plan działania.Zyskałam spokój o to ,co mnie czeka. Wrócę I polecam tego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (32) o tym lekarzu


 • Eliza Pilarz

  Psycholog, dr n. med.

  • A

   Panią doktor poznałam w CZMP po trudnej sytuacji, która przydarzyła mi się w życiu. Właśnie ta osoba była przy mnie i dawała mi otuchy w tym trudnym okresie. Dziś nawet po długim czasie w trakcie którego się nie widziałyśmy czułam,że Dr Pilarz jest mi bliska i kontrakt z nią trzyma mnie przy życiu.

   Dr Pilarz to po prostu cudowny człowiek, któremu warto zaufać i powierzyć swoje problemy, by wspólnie je rozwiązać.

   ~ Karolina

  • A

   Moja córka zawsze wychodzi z gabinetu Pani Doktor uśmiechnięta i ukojona - nawet wówczas gdy zmierza się ze swoją największą życiową tragedią. Uśmiech w tym przypadku to najskromniejsze, bezgłośne a zarazem najbardziej dźwięczne podziękowanie za to co Pani Doktor robi - za jej pracę.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Bogumił Jaczewski

  Ginekolog, lek.

  • A

   Wspaniały lekarz ,polecam każdej pani .Bardzo miły człowiek ,znający sie na swej pracy .
   LEKARZ Z POWOŁANIA A NIE DLA KASY !!!

  • P

   jestem bardzo wdzięczna Dr Jaczewskiemu za podejście do mnie jako pacjentki , jego słowa i fachowa opieka bardzo mi pomogła , dzięki jego kompetencji mam 12 letnią wspaniałą córkę

  Zobacz wszystkie opinie (37) o tym lekarzu


 • Dariusz Kaczmarczyk

  Laryngolog, Lekarz Medycyny Estetycznej, dr n. med.

  • E
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej PulsmedicaUsługa: konsultacja

   Odpowiednia osoba na właściwym stanowisku .
   Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana doktora Kaczmarczyka , po obejrzeniu problemu postawił diagnozę i poinformował o dalszym leczeniu. Przesympatyczny człowiek uśmiechnięty, kompetentny , ciepły człowiek, nie wynosi sie na piedestały tak jak inni lekarze . Zalezy mu na dobru i zdrowiu pacjenta. angażuje się w to co robi tłumaczy wszystko krok po kroku oraz odpowiada na wszystkie zadane mu pytania .Jest wzorem lekarza na dzisiejsze czasy .:)Pozdrawiam wdzięczna Pacjentka;)

  • E

   Pan doktor to nie tylko wspaniały lekarz ale i cudowny pełny wrażliwości człowiek
   . Jest bardzo miły i nie odmawia nigdy pomocy , znam Pana Darka już prawie 30 lat i wciąż jest dokładnie taki sam .

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Anna Bartosińska - Dyc (Kamer Bartosińska)

  Ginekolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: NZOZ MEDICAN ŁódźUsługa: kolposkopia

   Bardzo sympatyczna pani doktor,lubie i szanuje ludzi,którzy rozmawiają ze mną patrząc mi w oczy a nie w biurko. Takim ludziom odrazu się ufa. Uzyskałam wiele informacji,o których nie miałam "zielonego" pojęcia,podczas kolposkopii,jak i przed badaniem.

  • A
   Lokalizacja: NZOZ MEDICAN Łódź

   Pani doktor jest najwspanialszym ginekologiem, u jakiego byłam, a odwiedziłam ich kilkunastu przez ostatnich 10 lat. Ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie. W pracy wykorzystuje nowoczesne metody terapii i uwzględnia przy tym preferencje pacjenta. Jako jedyna zwróciła uwagę na możliwość profilaktyki schorzenia, z którym się borykałam (żaden z wcześniejszych ginekologów się na ten temat nie zająknął). Pani Doktor ma świetne podejście do pacjentów, budzi zaufanie i nawet złe informacje jest w stanie przekazać w taki sposób, że pacjent ma świadomość, iż jest w dobrych rękach. Jestem bardzo wdzięczna pani Doktor za całą pomoc, bezboleśnie wykonany zabieg, i całą profesjonalną opiekę pozabiegową. Życzę dalszych sukcesów i wielu powodów do uśmiechu na co dzień :)
   Wdzięczna pacjentka

  Zobacz wszystkie opinie (56) o tym lekarzu


 • Henryk Górski

  Ginekolog,

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Medyceusz

   Problem z którym przyszłam został zlekceważony. Lekasz szorstki, niedelikatny. Próbka do cytologii została pobrana w taki sposób, że podskoczylam w fotelu. Nie zapytał mnie wcześniej czy może ją pobrać, nie poinformował nawet, że zamierza to zrobić, nie wspominając o tym, że badanie refundowane jest tylko raz w roku i nie wiedział czy nie zostało zlecone przez innego ginekologa. To była pierwsza i ostatnia wizyta.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MedyceuszUsługa: Plamienie, ciąża

   W kwietniu po 2 tyg. plamienia zrobiłam testy ciążowe i bhcg - wszystko wskazywało ciążę, zapisałam się więc do doktora zupełnie przypadkowo - miał termin - aby potwierdził, czy to ciąża, czy ew. coś się dzieje. Od samego wejścia i mojego dzień dobry lekarz bardzo nieprzyjemny, zamiast rozmawiac wydawał polecenia, nie wysłuchał co mam do powiedzenia, badaniem rzucił i stwierdził, że ciąży ono nie wykazuje (500 mlU/ml wskazywało na 4-5tydz). Kazał się rozebrać i położyć na fotelu, za przeproszeniem włożył palec i rzekł "nie ma żadnej ciąży|", zrobił cytologie (jak się później okazało została źle pobrana, a gdy chciałam zrobić ksero wyniku, cokolwiek dla mojej lekarki to nie pozwolił, udało mi się telefonem zrobić zdjęcie 1 str). Na moje pytanie skąd to plamienie, to ponad 2 tygodnie, nie jest to normalne, znam swój organizm -stwierdził że minie i odesłał mnie zapłakaną bez żadnej informacji. Na szczęście tego samego dnia pojechałam prywatnie do lekarza, uwidoczniła pęcherzyk, stwierdziła, że może być różnie i spędziłam tydzień w szpitalu, gdzie zatrzymali krwawienie i dali leki na podtrzymanie, ciaze uznali za zagrożona. Obecnie zaraz zaczynam 30tc, na szczęście wszystko idzie dobrze, ale co by było gdybym nie pojechała prywatnie, zaufała lekarzowi, a ciąża np okazała się pozamaciczna?! Na samo wspomnienie tego dnia chce mi się płakać.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu