Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

ALLMEDICA to największa sieć klinik medycznych na terenie Podhala i Małopolski zlokalizowanych w ośmiu nowoczesnych i kompleksowo wyposażonych obiektach medycznych. ALLMEDICA oferuje najszerszą na rynku ofertę medyczną obejmującą swoim zakresem m. in. Podstawową Opiekę Zdrowotną, kompleksową opiekę specjalistyczną w ramach przeszło 50 specjalizacji, diagnostykę obrazową, Chirurgię Jednego Dnia, rehabilitację, zapewniając swoim Pacjentom pełen cykl leczenia.

ALLMEDICA współpracuje z przeszło 100 najwybitniejszymi specjalistami, z ogromnym doświadczeniem zawodowym i najlepszym zapleczem klinicznym. Lekarze ALLMEDICA wywodzą się z czołowych jednostek medycznych w Polsce z takich jak m.in. Szpital Uniwersytecki w Krakowie, Uniwersytecki Szpital Ortopedyczno-Rehabilitacyjny w Zakopanem, Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w Krakowie, Krakowski Szpitala Specjalistyczny im. Jana Pawła II, Uniwersyteckiego Centrum Okulistyki i Onkologii Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego i wielu innych.

W swoim gronie ALLMEDICA posiada wybitne postacie polskiej medycyny, w tym konsultantów krajowych, konsultantów wojewódzkich, kierowników klinik, profesorów oraz doktorów habilitowanych. Wszystko po to aby zapewnić najwyższą jakość świadczonych usług.
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (322)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Dominik Chorągwicki konsultacja urologiczna

  Szczerze polecam Pana doktora! Jest genialnym urologiem i do tego życzliwym człowiekiem. Pod opieką Pana doktora czuję się bezpieczna. Jestem zadowolona zarówno z wizyt prywatnych jak i z leczenia szpitalnego. Trafiłam do Pana doktora przypadkiem i nie spodziewałam się że to będzie najlepszy lekarz z jakim miałam w życiu do czynienia. Dziękuję za wszystko Panie doktorze.

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Mariusz Bałajewicz Inny

  Korzystałam z wizyt prywatnie i na NFZ.
  Prywatnie:Doktor bardzo miły. Wykonywał szczegółowo badania na fotelu ginekologicznym, jak i usg.
  NFZ:Prowadziłam ciążę i wizyty były zależne od humoru doktora. USG bardzo rzadko wykonywane, twierdził, ze niepotrzebnie wykonywać aż tak często. Przez całą ciążę kilka razy przeprowadził badanie na fotelu ginekologicznym. Chodziłam praktycznie co 2 tygodnie, czasem co tydzień na wizytę, gdyż pani doktorowi nie chciało się wystawić zwolnienia, sprawdzić badania, zrobić usg w trakcie jednej wizyty.
  Pan doktor informując o możliwości wykonania badania prenatalnego bardzo zachęcał by skorzystać z jego uslug prywatnie, gdy odmówiłam, stwierdził że po co przepłacać gdzie indziej jak on robi to za półdarmo. Wyniku z badania prenatalnego nie chciał znać, oddał kartkę twierdząc że to brak szacunku dla jego pracy.
  Czasem po wejściu do gabinetu siedział w ciszy starając poradzić sobie z obsługą komputera.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Przemysław Koszyk konsultacja ortopedyczna

  Bardzo dobry lekarz, potrafi wszytko wytłumaczyć dokładnie, poświęca dużo czasu pacjentowi a przede wszystkim pomaga skutecznie pomaga . Trafna diagnoza w zasadzie już na pierwszej wizycie , szybka pomoc , polecam


  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Deszyńska USG ginekologiczne

  Polecam z całego serca ! Nie spotkałam dotąd takiego lekarza. Pani Anna jako pierwsza uswiadomiła mi jak ważna jest troska o sferę psychiczną po trudnych doświadczeniach porodowych. Na wizycie czułam się komfortowo. Pełen profesjonalizm. Kolejne wizyty tylko u tej Pani.


  S
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Olaf Lindert konsultacja ginekologiczna

  Z całego serducha polecam Pana dr Olafa ! pełen profesjonalizm, miła i przyjazna atmosfera w gabinecie , co dla klientów jest bardzo ważne :)


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Sławomir Duda konsultacja ortopedyczna

  Byliśmy z córką na konsultacji. Bardzo miły oraz konkretny Pan doktor. Polecam w 100 %.


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Turcza konsultacja dermatologiczna

  Polecamy jak najbardziej. Lekarz kontaktowy, szczegółowo wyjaśnia, rozważa różne rozwiązania. Wizyta w bardzo przyjemnej atmosferze, rzeczowa, szczegółowy wywiad. Dobre podejście do małego pacjenta. Polecam!


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Bartłomiej Ligęza konsultacja ginekologiczna

  Miły i bardzo sympatyczny doktor. Na wizytach panuje świetna atmosfera. Pan doktor zajmuje się pacjentami z zainteresowaniem i nie lekceważy żadnych uwag i problemów zdrowotnych. Dobiera odpowiednie lekarstwa jeśli jest taka potrzeba i ma duże doświadczenie w tym co robi. Prowadził mają 2 ciążę od początku do końca i pilnował aby wszystkie obowiązkowe badania były zrobione. Nie ma problemów by się z nim skontaktować. Szybko odpisuje lub oddzwania. Odpowiada na pytania dosyć dokładnie i wyczerpująco. Ma ogromną wiedzę i wykorzystuje ją pomagając pacjentom. Trafiłam przypadkiem pod ręce pana doktora i wiem że to był naprawde bardzo dobry wybór. Polecam z całego serca. :)


  S
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Olaf Lindert Inny

  Wspaniały lekarz .Serdecznie polecam Pana Olafa .Wizyta w gabinecie przebiegła w miłej atmosferze .Pan doktor przeprowadził dokładny wywiad po czym wyjaśnił wszystko na spokojnie .Duża wiedza opanowanie, spokój , sprawił za czułam się zaopiekowana .


  D
  Profil zweryfikowany
  lek. Sławomir Duda konsultacja ortopedyczna

  Bardzo dobre podejście do pacjenta, przyjazny i komunikatywny. Zabieg przeszedł bez problemu. Lekarz interesuje się pacjentem i odpowiada na wszystkie pytania. Polecam w stu procentac!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Kolejowa 31, 34-400 Nowy Targ Pokaż w Google Maps
Medicover, Signal Iduna, InterRisk, ERGO Hestia, PZU Pomoc, INTER Polska, Allianz, ... Compensa, Axa, Medica Polska, GENERALI, LUX MED, Swissmed, SKOK Asekuracja, Interubezpieczenia, enel-med, UNIQA, POLSKO – AMERYKANSKI SYSTEM MEDYCZNY - II, Centrum Medyczne Puławska, POLMED, Płatność Falck, Pol-Assistance, iMed24, MEDIQA, PZU Życie, TU Zdrowie Wszystkie ubezpieczenia
Kowaniec 2A, 34-400 Nowy Targ Pokaż w Google Maps
Medicover, Allianz, Medica Polska, LUX MED, enel-med, POLMED, PZU Życie, ... TU Zdrowie Wszystkie ubezpieczenia
Aleja Tysiąclecia 111, 34-400 Nowy Targ Pokaż w Google Maps
Medicover, Signal Iduna, InterRisk, ERGO Hestia, PZU Pomoc, INTER Polska, Allianz, ... Compensa, Axa, Medica Polska, GENERALI, LUX MED, Swissmed, SKOK Asekuracja, Interubezpieczenia, enel-med, UNIQA, POLSKO – AMERYKANSKI SYSTEM MEDYCZNY - II, Centrum Medyczne Puławska, POLMED, Płatność Falck, Pol-Assistance, iMed24, MEDIQA, PZU Życie, TU Zdrowie Wszystkie ubezpieczenia
ul. Chyców Potok 26, 34-500 Zakopane Pokaż w Google Maps
Orkana 10, 34-730 Mszana Dolna Pokaż w Google Maps
Konstytucji 3 Maja, 34-100 Wadowice Pokaż w Google Maps
Zakopiańska 2A, 30-418 Kraków Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

 • Porady z jakiego zakresu oferuje ALLMEDICA, Nowy Targ?
  ALLMEDICA, Nowy Targ dysponuje dużym zespołem o następujących zakresach porad: pediatria, interna, ginekologia, ortopedia, okulistyka, kardiologia, laryngologia, chirurgia, fizjoterapia, neurologia, psychologia, dermatologia, medycyna estetyczna, medycyna pracy, gastrologia, nefrologia, reumatologia, endokrynologia, pulmonologia, neurologia dziecięca, logopedia, radiologia, dietetyka, hematologia, kardiologia dziecięca, alergologia, urologia, chirurgia dziecięca, medycyna rodzinna, diagnostyka, neurochirurgia, diabetologia, chirurgia naczyniowa, medycyna sądowa, audiologia, proktologia, flebologia, medycyna chorób zakaźnych, immunologia, rehabilitacja medyczna, onkologia, psychoterapia.
 • Oferta ALLMEDICA obejmuje 86 usług. Poniżej wybrane usługi świadczone przez zespół tej placówki: operacja kręgosłupa, operacja stopy, operacja stawu, korekcja deformacji kończyn, badanie RTG, iniekcje dostawowe, Osocze bogatopłytkowe, USG narządu ruchu, blokady przeciwbólowe, iniekcje.
 • Nie, ALLMEDICA obecnie nie oferuje konsultacji online.
 • ALLMEDICA nie określiła jeszcze terminów dostępnych pod tym adresem. Aby dowiedzieć się jakie terminy są dostępne, zalecamy skontaktowanie się bezpośrendio z ALLMEDICA.
 • Aby sprawdzić dostępne terminy, skontaktuj się z ALLMEDICA bezpośrednio, np. przez telefon.
 • 322 osób dodało swoją opinię o placówce ALLMEDICA. Średnia ocena placówki to 4.5 gwiazdek (out of 5).
 • ALLMEDICA ma 7 różnych lokalizacji. Możesz odwiedzić ich pod 7 adresami:
  • Kolejowa 31 Nowy Targ
  • Kowaniec 2A Nowy Targ
  • Aleja Tysiąclecia 111 Nowy Targ
  • ul. Chyców Potok 26 Zakopane
  • Orkana 10 Mszana Dolna
  • Konstytucji 3 Maja Wadowice
  • Zakopiańska 2A Kraków
Powiązane wyszukiwania