Centrum Medyczne OLMED od 2001 roku obejmuje opieką medyczną mieszkańców Łodzi oraz Konstantynowa Łódzkiego w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, a także opieki komercyjnej. więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Olmed Jagienki 32

Jagienki 32

92-439 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe +48 42 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne OLMED od 2001 roku obejmuje opieką medyczną mieszkańców Łodzi oraz Konstantynowa Łódzkiego w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia, a także opieki komercyjnej.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
41 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Krystian Ludwiczak konsultacja ortopedyczna + USG

  Szczegółowe i konkretne informacje. Przyjazne podejście i wysłuchanie pacjenta do końca. Zaangażowanie.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Krystian Ludwiczak konsultacja ortopedyczna + USG

  Pan doktor szczegółowo i w przyjazny sposób wszystko wyjaśnił, w końcu wiem co mi dolega. Wychodząc z gabinetu zdecydowanie czułam ulgę.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Krystian Ludwiczak konsultacja ortopedyczna

  Byłam pierwszy raz u Pana Doktora i już czuję, że moja intuicja dotycząca wyboru Specjalisty była trafna. Profesjonalne a jednocześnie życzliwe podejście do pacjenta, super atmosfera podczas wizyty. Jestem bardzo zadowolona i polecam każdemu właśnie takiego Ortopedę. Dziękuję bardzo, Panie Doktorze!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Zuzanna Bankowiak wizyta patronażowa położnej

  Do Pani Zuzanny trafiłam będąc w pierwszej ciąży na nauki przedporodowe. Rzetelnie przekazywała swoją wiedzę i cierpliwie odpowiadała na wszystkie pytania pary, która przy pierwszym dziecku miała ich całkiem sporo. Po porodzie wizyty patronażowe przebiegały w bardzo miłej atmosferze. Pani Zuzanna zawsze wspierała nas, zwłaszcza w pierwszych dniach życiowej rewolucji, cierpliwie odpowiadała po kilka razy na nasze pytania, dokładnie oglądała maluszka i sprawdzała czy prawidłowo się rozwija.
  Zawsze miła, usmiechnieta i wspierająca, bardzo polecam


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Robert Kwiatkowski konsultacja dermatologiczna

  Chodzę po różnych specjalistach i w sumie po raz pierwszy widziałam takie zaangażowanie do pacjenta. Nie tylko recepta Ale praktyczne podejsxie na co pacjent musi zwrócić uwagę bo bez tego inaczej sie nie da rozwiązać problemu.
  Pierwsza wizyta na plus !


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Zuzanna Bankowiak Inny

  Polecam Panią Zuzanne z całego serca wszystkim przyszłym mama. Jest to osoba w 100% zaangażowana w swoja prace. Wszystko dokładnie wyjaśni odpowie na wszystkie pytania. Służy pomocą w każdej kwesti dotyczącej ciazy jak i późniejszej opieki nad noworodkiem.
  Oby więcej takich osób z zaangażowaniem :)
  Pozdrawiam


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Zuzanna Bankowiak wizyta patronażowa położnej

  Pani Zuzanna to wspaniała położna, pełna empatii. Posiada bardzo szeroką wiedzę, na każdej wizycie dokładnie ocenia dziecko, ale zwraca również uwagę na zdrowie i samopoczucie mamy. Wizyty przebiegają w bardzo miłej i spokojnej atmosferze. Pani Zuza podchodzi indywidualnie do każdego problemu i stara się zawsze pomóc, można także kontaktować się przez SMS, zawsze opowie. Mogłam na nią liczyć także po niespodziewanej wizycie w szpitalu i zabiegu na pierś. Pomimo decyzji o zaprzestaniu karmienia po zabiegu wspierała mnie i doradzała jak sobie z tym poradzić, zawsze na wizycie sprawdzała ranę na piersi czy dobrze się goi. Będąc pod opieką p. Zuzanny można przejść przez połóg oraz pierwsze tygodnie macierzyństwa zdecydowanie łatwiej. P. Zuzanna jest dużym wsparciem merytorycznym oraz psychicznym.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Zuzanna Bankowiak wizyta patronażowa położnej

  Pani Zuzanna jest wspaniałą położną. Od pierwszych wizyt przed porodem kiedy edukowała, rozwijała wątpliwości, pokazywała "co i jak", robiła ewaluację mieszkania oraz stref przygotowanych pod malucha - to dało nam jako przyszłym rodzicom poczucie bezpieczeństwa oraz wystarczająco dużo pewności siebie, żeby przyjąć dziecko w domu. Opieka Pani Zuzanny po porodzie przerosła nasze oczekiwania. Jest specjalistką holistyczną - opiekuje się bobasem, monitoruje mamę a także skupia się na tacie - co wyróżnia ją ponad inne spotkane położne. Ma ogromną wiedzę i porady które działają jak dotknięcie magicznej różdżki. Dziecko przy każdej wizycie jest dokładnie zbadane, a rodzice dostają porcje informacji na temat tego co się obecnie dzieje z bobasem i czego można się spodziewać w najbliższym czasie.
  Opieka na dzieckiem - 10/10
  Opieka nad mamą - 10/10
  Opieka nad tatą - 10/10
  Porady laktacyjne - 10/10
  Porady dotyczące pielęgnacji dziecka - 10/10
  Porady dotyczące żywienia mamy oraz dziecka - 10/10
  Polecam Panią Zuzę!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Zuzanna Bankowiak

  Pani Zuzanna Bankowiak to wspaniała położna, którą polecam każdej przyszłej i świeżo upieczonej mamie.

  Jest profesjonalna, zanagażowana, empatyczna.

  Na wizytach patronażowych zajmuje się świetnie i mamą i dzieckiem. Niczego nie bagatelizuje. Zleca badania, w razie potrzeby kieruje do innych specjalistów. Dzięki Niej trafiłyśmy do świetnej neurologopedy oraz certyfikowanej doradcy laktacyjnej.
  Czułam się o wiele spokojniejsza wiedząc, że jesteśmy z córką pod tak dobrą opieką.

  Wraz z Klarą dziękujemy:)


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Zuzanna Bankowiak

  Pani Zuzanna odbyła u nas wizyty patronażowe po porodzie. Jest świetnym fachowcem i jednocześnie bardzo sympatyczną osobą. Mogliśmy liczyć na poradę odnośnie każdego problemu związanego z opieką nad noworodkiem jak również problemów ze zdrowiem mamy, jej kondycją oraz samopoczuciem. Jestem również wdzięczna za cenne wskazówki dotyczące karmienia piersią. Pani Zuzanna jest profesjonalistką i widać, że lubi swój zawód, wykonuje go z pasją, zaangażowaniem i co najważniejsze z sercem. Szczerze polecam współpracę z tak znakomitą położną.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania