Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

W jednym miejscu, zapewniamy fachową i kompleksową opiekę w oparciu o najnowsze standardy leczenia przy udziale nowoczesnego sprzętu medycznego. Łączymy wysoki poziom usług medycznych z indywidualnym i przyjaznym podejściem do problemów zdrowotnych każdego pacjenta.
Centrum Medyczne PROFAMILIA działa na rynku usług medycznych od 2005r. Posiadamy szeroki zakres usług medycznych - lekarze specjaliści, pediatrzy, interniści, fizjoterapeuci, pielęgniarki.
Na terenie przychodni znajduje się także sklep oraz wypożyczalnia ze sprzętem medycznym i rehabilitacyjnym.
Zatrudniani przez nas lekarze, magistrowie rehabilitacji oraz pielęgniarki są specjalistami w swoich dziedzinach. Potwierdzeniem jakości i rzetelności świadczonych przez nas usług jest zadowolenie pacjentów i ciągły rozwój firmy. Nowoczesne centrum medyczne przy ul. Stefana 2 zostało oddane do użytku we wrześniu 2009r. Na 650 mkw. do dyspozycji pacjentów są przestronne gabinety - lekarza pierwszego kontaktu, gabinety specjalistyczne, gabinet zabiegowy oraz sale rehabilitacyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt renomowanych firm medycznych.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Centrum Medyczne PROFAMILIA
Stefana 2, 91-463 Łódź
Centrum Medyczne PROFAMILIA logo
Ubezpieczenia
NFZ, Signal Iduna, INTER Polska, Allianz, Compensa, Axa, enel-med, ... POLMED, Pol-Assistance, iMed24, Inter Partner, Mondial Assistance Wszystkie ubezpieczenia

Specjaliści

Opinie o specjalistach (47)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Lesiewicz-Ksycińska konsultacja pediatryczna

  Nie polecam pani doktor Ksycińskiej. Dwa razy z dzieckiem do niej trafiliśmy i za każdym razem słyszałam tekst "dziecko musi pokaslac" (o zgrozo!). Pani doktor nie przepisała żadnych leków. Następnego dnia dziecko miało gorączkę 39 stopni, więc już prywatnie poszłam do innej pani doktor i innej przychodni, okazało się, że dziecko ma zapalenie oskrzeli.

  B
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Michał Przybył konsultacja ortopedyczna

  Lekarz godny polecenia. Dokładnie, szczegółowo i w przystępny sposób wszystko wyjaśnił. Jest zaangażowany, dokładnie bada i proponuje leczenie.

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Marta Gawrońska Inny

  Pani Marta udzieliła mi ogromnego wsparcia i otoczyła opieką dietetyczną w programie odchudzającym pomoc w odchudzaniu, który był realizowany w Centrum Medycznym Profamilia. Przygotowywała dla mnie plany żywieniowe, w których uwzględniała moje indywidualne potrzeby, ulubione produkty. W profesjonalny i rzetelny sposób omawiała ze mną problemy, które napotykałam. Każda wizyta u p. Marty oraz spodziewane efekty widoczne w systematycznym spadku wagi motywowały mnie do zmiany nawyków żywieniowych. Szczerze polecam!

  D
  Profil zweryfikowany
  mgr Marta Gawrońska Inny

  Polecam serdecznie Panią dietetyk. dietę dostosowuje do osoby i jej wyników badań. chudłam powoli i bezpiecznie. w sumie przez 6 mieś 12 kg w dół bez efektów jojo. Plan żywieniowy łatwy do zastosowania, potrawy smaczne. Miałam odpowiedzi na wszelkie pytania co z czym łączyć a czego unikać. Jeszcze raz polecam.

  Profil zweryfikowany
  mgr Marta Gawrońska Inny

  Specjalistka, z doskonałym podejściem do pacjenta, wszystko cierpliwie tłumaczy, motywuje do działania. Plany żywieniowe były doskonale dla mnie dobrane, efekt utraty wagi został osiągnięty, a co więcej, dzięki wskazówką Pani Dietetyk i wpojonym przez nią zasadom wagę utrzymuję. Polecam.

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Marta Gawrońska Inny

  Brałem udział w programie w którym Pani Marta Gawrońska pełniła funkcję dietetyka. Doskonale dobrana dieta, smaczna, nie powodująca uczucia głodu, doprowadziła u mnie (po włączeniu w późniejszej fazie aktywności fizycznej w postaci spacerów) do utraty wagi ponad 14 kg w pół roku! Polecam, na prawdę warto. P.S. samemu też trzeba coś od siebie dać. Ważąc się codziennie wyraźnie widziałem efekty "odpuszczania" diecie. Tak się nie da. Konieczna jest żelazna konsekwencja.

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Joanna Michalska konsultacja laryngologiczna

  Po pierwszej wizycie mogę powiedzieć, że pani doktor jest bardzo profesjonalna, a w dodatku ma świetne podejście do małego pacjenta i jest przesympatyczna. Wizyta trwała kilkadziesiąt minut, wywiad został przeprowadzony bardzo szczegółowo, pani doktor wszystko nam dokładnie wyjaśniła i omówiła metodę leczenia. Jesteśmy zachwyceni takim podejściem do pacjenta :)

  K
  Profil zweryfikowany
  Centrum Medyczne PROFAMILIA konsultacja dietetyczna

  Polecam Panią doktor. Bardzo miło wspominam wizyty. Wszystko wyjaśnione, dieta dostosowana do mnie, (uwzględniając pewne nawyki jak i upodobania kulinarne). Co najważniejsze: dieta skuteczna, dająca efekty z miesiąca na miesiąc. Pani Edyta: bardzo sympatyczna, wyrozumiała i wspierająca :)

  G
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Joanna Michalska Konsultacja laryngologiczna + videoskop

  Przesympatyczna Pani dr, poświęca dużo czasu, wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada dokładnie na pytania. Wizyta w miłej atmosferze aż przyjemnie iść do takiego lekarza. Serdecznie polecam Panią Joannę

  I
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Paweł Nogal Konsultacja endokrynologiczna

  Super lekarz bardzo kontaktowy i konkretny. Szczegółowo wytłumaczył problem i zastosował leczenie. Gorąco polecam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania