Powiatowe Centrum Zdrowia jest największym ośrodkiem medycznym w powiecie brzezińskim. Zatrudniamy wysokiej klasy lekarzy specjalistów, którzy leczą chorych w: Wielospecjalistycznej Przychodni Rejo... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Specjalistyczny Brzeziny

ul. Marii Curie – Skłodowskiej 6

95-060 , Brzeziny , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe +48 46 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Powiatowe Centrum Zdrowia jest największym ośrodkiem medycznym w powiecie brzezińskim. Zatrudniamy wysokiej klasy lekarzy specjalistów, którzy leczą chorych w:

Wielospecjalistycznej Przychodni Rejonowej – pacjentów przyjmują tu lekarze podstawowej opieki zdrowotnej oraz lekarze kilkunastu specjalności: chirurdzy, neurolodzy, pulmonolodzy (leczenie gruźlicy i chorób płuc), ortopedzi i traumatolodzy (leczenie narządów ruchu i osteoporozy), położnicy i ginekolodzy (także badania cytologiczne), dermatolodzy i wenerolodzy, stomatolodzy.

Nasza oferta

Pacjenci leczeni są w znakomicie wyposażonym, nowoczesnym i rozbudowywanym szpitalu na oddziałach: chorób wewnętrznych (z neurologią i kardiologią), chirurgii, ginekologiczno-położniczym, chirurgii urazowo-ortopedycznej, pediatryczno-neonatologicznym, intensywnej terapii i anestezjologii, nagłe wypadki kierowane są do szpitalnego oddziału ratunkowego, przy szpitalu działają też zespoły ratownictwa medycznego.

Leczymy bezpłatnie, w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Szpital w Brzezinach jest w trakcie rozbudowy, co jednak nie wpływa na jego normalną pracę. Modernizujemy szpital, by lepiej, skuteczniej pomagać naszym pacjentom, by nasza placówka medyczna była nowoczesna, wygodna i funkcjonalna.

W 2013 roku odnowiliśmy Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej i – w części pediatrycznej – Odział Pediatryczno-Neonatologiczny. Trwa kapitalny remont jednego z budynków szpitala, który został podwyższony o jedno piętro i powiększony o nowe skrzydło. Powstały tu trzy nowoczesne sale operacyjne, oddane do użytku w czerwcu 2014 roku. Do wyremontowanego budynku 28 lipca powróciła ginekologia i położnictwo oraz oddział neonatologii. Ma tu także działać pierwsze w kraju Centrum Leczenia Chorób Jelit. Remont i rozbudowa szpital mają zakończyć się we wrześniu 2014 roku.

Nasz sprzęt

 • RTG
 • USG
 • Tomograf komputerowy

Zabiegi

 • Kolonoskopia
 • Gastroskopia

Badania

 • .

Choroby

 • .

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Szpital

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Małgorzata Anna Dąbrowska

  Neurolog, lek.

  • Pani Doktor jest rzeczowa, konkretna i bardzo trafna w swich diagnozach. mogę w 100% polecić właśnie tego lekarza, który po ooeracji guza mózgu, zaopiekował się mbą nie tylo pod kątem neurologicznym, ale także czysto ludzkim. Polecam!

  • K

   Pani Doktor w bardzo kompetentny i przystępny sposób przeprowadza wywiad i udziela konsultacji medycznych. Jest dociekliwa, uczciwa i pełna empatii. Zdecydowanie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Paweł Osiński

  Ortopeda, lek.

  • J
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny Brzeziny

   Po przeczytaniu opinii o Doktorze Pawle Osińskim uważam że bym się powtarzał wypisując nowe pochwały, ale muszę się wpisać. Jest lekarzem, z którym rozmawia się o chorobie jak z dobrym kumplem a jednocześnie czuje się ze ten człowiek chce autentycznie pomóc.Bardzo słowny, odpowiada na każdy telefon, choć jest lekarzem bardzo zajętym, stara się być blisko chorych a jego uśmiech na twarzy jest antidotum na wszelakie boleści. Uważam, że moja operacja (endoproteza biodra) odbyła się bezboleśnie od początku aż do zdjęcia szwów po 14 dniach.Wykonując ćwiczenia rehabilitacyjne odczuwa się różnicę przed i po zabiegu, nareszcie nic nie boli. Gorąco polecam Pana Doktora Pawła Osińskiego innym pacjentom, jest to super doktor i człowiek.
   Operowany 10.10.2018 Zbigniew D.

  • M
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: alloplastyka

   Dziękuję Panie Doktorze.Przywrócił mi Pan radość życia i uwolnił od bólu.Postawił mnie Pan "na nogi" /endoproteza kolana i biodra/.Jest Pan wspaniałym fachowcem,konkretnym i rzeczowym a jednocześnie człowiekiem pełnym empatii, życzliwości,pogodnym i zawsze uśmiechniętym..Jeszcze raz dziękuję. Halina Kucharska

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Jarosław Cieślak

  Ginekolog, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Z przyjemnością mogę polecić Pana dr jako lekarza prowadzącego ciążę. Jest rzetelny, dociekliwy i nie bagatelizuje żadnego z problemów. Czekamy na poród u doktora w szpitalu w Brzezinach.

   Edit: Niestety czuje się oszukana przez Pana doktora. Generalnie bylam bardzo zadowolona, specjalnie chodziłam do tego lekarza że względu na chęć rodzenia w placówce, której pracuje... na koniec okazało się że nie ma takiej możliwości że względu na choroby, które były od początku znane doktorowi. Gdybym wiedziala wcześniej miałabym czas na szukanie innego szpitala. Bardzo się zawiodlam. Stres przed porodem jest teraz podwojny....

  • B
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: operacja ginekologiczna

   Bardzo dobry specjalista i fajny lekarz. Jest gotów wyjaśnić wszystkie wątpliwości. Wzbudza zaufanie. Bez strachu idzie się na zabieg czy operację.

  Zobacz wszystkie opinie (52) o tym lekarzu


 • Zbigniew Bednarkiewicz

  Kardiolog, dr n. med.

  • W
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Fachowa i rzeczowa postawa specjalisty.Jeszcze nigdy nikt tak dokładnie i obrazowo nie objaśnił mi mojego schorzenia.Gorąco polecam Pana doktora i jednocześnie serdecznie pozdrawiam.

  • J
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: nadciśnienie

   Bardzo dobry wywiad. Wizyta trwa minimum pół godziny. Bardzo sympatyczna osoba, która naprawdę chcę pomóc człowiekowi. Na koniec wizyty otrzymałem prywatny nr. telefonu, żeby wrazie czego dzwonić i informować o stanie zdrowia.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Krzysztof Michiewicz

  Ginekolog,

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Bardzo dobry lekarz. Prowadził moje dwie ciążę i bardzo dbał o to żeby wszystko było dobrze. jeśli coś wydawało się nie tak od razu kierował na dodatkowe badania. Można pytac o wszystko i na pewno dostanie się odpowiedź. polecam serdecznie Pana Doktora.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Rzetelny specjalista. Prowadzi moją trzecia ciąże, nie wyobrażam sobie wizyty u innego lekarza. Zostaje wszystko wyjaśnione, badania szczegółowe i dokładne. Podsumowanie wizyty na końcu.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Marta Słomka

  Gastrolog, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: Inny

   Bardzo konkretna, pomocna i miła Pani Doktor. Pierwsza wizyta przebiegła tak jak bym tego oczekiwała. Skorzystam z pomocy Pani Doktor jeszcze nie raz :)

  • Ł
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: konsultacja gastrologiczna

   To była moja pierwsza wizyta u Pani doktor i nieostatnia.
   Pani doktor wszystko dokładnie wyjaśniła, oceniam wizytę bardzo dobrze.

  Zobacz wszystkie opinie (47) o tym lekarzu


 • Maciej Berut

  Chirurg, Proktolog, dr

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SALVE Wujaka 5Usługa: konsultacja proktologiczna

   Profesjonalny, kompetentny i kulturalny lekarz. Wizyta odbyła się punktualnie i przyniosła oczekiwane skutki.

  • R
   Lokalizacja: SALVE Wujaka 5Usługa: konsultacja chirurgiczna

   Bardzo dobry lekarz. Polecam. Od razu wielkie zaangażowanie, wszystko wytłumaczone. Dziękuje za pomoc

  Zobacz wszystkie opinie (35) o tym lekarzu


 • Marta Dobras

  Gastrolog, Internista, lek.

  • A
   Lokalizacja: lek. Marta Dobras Gastroenterolog Medicus Zduńska WolaUsługa: konsultacja gastrologiczna

   Cudowna Pani Doktor, pełna empatii, bardzo zaangażowana. Pełen profesjonalizm. Lekarz Anioł Baaardzo polecam

  • W
   Lokalizacja: lek. Marta Dobras Gastroenterolog Eskulap SieradzUsługa: gastroskopia

   Pani Doktor jest wybitną profesjonalistką. Doskonały ekspert, bardzo przyjazna pacjentom. Podczas badań lekarzowi towarzyszy świetny zespół dzięki któremu procedura nie jest stresująca.


 • Piotr Narbutt

  Chirurg, Proktolog, dr n. med.

  • R
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: operacja przewodu pokarmowego

   Uratował mi życie za pierwszym razem i przywrócił do normalnego życia za drugim. Jestem Jego dłużnikiem do końca życia.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: konsultacja chirurgiczna

   To moja pierwsza wizyta u Pana doktora. Jestem pod wrażeniem, duże zaangażowanie i pełny profesjonalizm. Leczenie dopiero się zaczyna i mam nadzieję, że dzięki niemu zakończy się pozytywnie.

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu


 • Marek Raźniewski

  Radiolog, Diagnostyk, lek.

  • K
   Lokalizacja: Klinika LewandowiczUsługa: USG piersi z elastografią

   Wizyta odbyła się punktualnie. Badanie zostało wykonane sprawnie. Lekarz na bieżąco mnie informował o przebiegu badania i nieprawidłowościach. Z czystym sumieniem polecam Pana doktora.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Klinika LewandowiczUsługa: USG jamy brzusznej

   Miły, konkretny, komunikatywny, zaangażowany lekarz. Badanie USG dokładne z wywiadem dot. problemów/objawów przed badaniem.

  Zobacz wszystkie opinie (65) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania