Powiatowe Centrum Zdrowia jest największym ośrodkiem medycznym w powiecie brzezińskim. Zatrudniamy wysokiej klasy lekarzy specjalistów, którzy leczą chorych w: Wielospecjalistycznej Przychodni Rejo... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Specjalistyczny Brzeziny

ul. Marii Curie – Skłodowskiej 6

95-060, Brzeziny, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe +48 46 ...

O nas

Powiatowe Centrum Zdrowia jest największym ośrodkiem medycznym w powiecie brzezińskim. Zatrudniamy wysokiej klasy lekarzy specjalistów, którzy leczą chorych w:

Wielospecjalistycznej Przychodni Rejonowej – pacjentów przyjmują tu lekarze podstawowej opieki zdrowotnej oraz lekarze kilkunastu specjalności: chirurdzy, neurolodzy, pulmonolodzy (leczenie gruźlicy i chorób płuc), ortopedzi i traumatolodzy (leczenie narządów ruchu i osteoporozy), położnicy i ginekolodzy (także badania cytologiczne), dermatolodzy i wenerolodzy, stomatolodzy.

Pacjenci leczeni są w znakomicie wyposażonym, nowoczesnym i rozbudowywanym szpitalu na oddziałach: chorób wewnętrznych (z neurologią i kardiologią), chirurgii, ginekologiczno-położniczym, chirurgii urazowo-ortopedycznej, pediatryczno-neonatologicznym, intensywnej terapii i anestezjologii, nagłe wypadki kierowane są do szpitalnego oddziału ratunkowego, przy szpitalu działają też zespoły ratownictwa medycznego.

Leczymy bezpłatnie, w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Szpital w Brzezinach jest w trakcie rozbudowy, co jednak nie wpływa na jego normalną pracę. Modernizujemy szpital, by lepiej, skuteczniej pomagać naszym pacjentom, by nasza placówka medyczna była nowoczesna, wygodna i funkcjonalna.

W 2013 roku odnowiliśmy Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej i – w części pediatrycznej – Odział Pediatryczno-Neonatologiczny. Trwa kapitalny remont jednego z budynków szpitala, który został podwyższony o jedno piętro i powiększony o nowe skrzydło. Powstały tu trzy nowoczesne sale operacyjne, oddane do użytku w czerwcu 2014 roku. Do wyremontowanego budynku 28 lipca powróciła ginekologia i położnictwo oraz oddział neonatologii. Ma tu także działać pierwsze w kraju Centrum Leczenia Chorób Jelit. Remont i rozbudowa szpital mają zakończyć się we wrześniu 2014 roku.

Nasz sprzęt

 • RTG
 • USG
 • Tomograf komputerowy

Zabiegi

 • Kolonoskopia
 • Gastroskopia

Badania

 • .

Choroby

 • .

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Szpital

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Małgorzata Anna Dąbrowska

  Neurolog, lek.

  • Pani Doktor jest rzeczowa, konkretna i bardzo trafna w swich diagnozach. mogę w 100% polecić właśnie tego lekarza, który po ooeracji guza mózgu, zaopiekował się mbą nie tylo pod kątem neurologicznym, ale także czysto ludzkim. Polecam!

  • K

   Pani Doktor w bardzo kompetentny i przystępny sposób przeprowadza wywiad i udziela konsultacji medycznych. Jest dociekliwa, uczciwa i pełna empatii. Zdecydowanie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Piotr Narbutt

  Chirurg, Proktolog, dr n. med.

  • R
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny Brzeziny

   Bardzo polecam. Fachowe podejście do pacjenta. Bardzo dobry specjalista w szczególności jeśli ktoś ma problemy z jelitem grubym. Ryszard K.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Fachowe potraktowanie problemu, wysoka wiedza i kultura w stosunku do pacjenta. Na szczęście problem okazał się niegroźny

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Paweł Osiński

  Ortopeda, lek.

  • J
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny Brzeziny

   Po przeczytaniu opinii o Doktorze Pawle Osińskim uważam że bym się powtarzał wypisując nowe pochwały, ale muszę się wpisać. Jest lekarzem, z którym rozmawia się o chorobie jak z dobrym kumplem a jednocześnie czuje się ze ten człowiek chce autentycznie pomóc.Bardzo słowny, odpowiada na każdy telefon, choć jest lekarzem bardzo zajętym, stara się być blisko chorych a jego uśmiech na twarzy jest antidotum na wszelakie boleści. Uważam, że moja operacja (endoproteza biodra) odbyła się bezboleśnie od początku aż do zdjęcia szwów po 14 dniach.Wykonując ćwiczenia rehabilitacyjne odczuwa się różnicę przed i po zabiegu, nareszcie nic nie boli. Gorąco polecam Pana Doktora Pawła Osińskiego innym pacjentom, jest to super doktor i człowiek.
   Operowany 10.10.2018 Zbigniew D.

  • M
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: alloplastyka

   Dziękuję Panie Doktorze.Przywrócił mi Pan radość życia i uwolnił od bólu.Postawił mnie Pan "na nogi" /endoproteza kolana i biodra/.Jest Pan wspaniałym fachowcem,konkretnym i rzeczowym a jednocześnie człowiekiem pełnym empatii, życzliwości,pogodnym i zawsze uśmiechniętym..Jeszcze raz dziękuję. Halina Kucharska

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Adam Dziki

  Chirurg, Proktolog, prof. dr hab. n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Polecam. Bardzo miła i konkretna wizyta. Lekarz jakich mało, szybka reakcja na problem i umówienie zabiegu.

  • A
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: podejrzenie gist

   Byłam na konsultacji u pana prof. A. Dzikiego. Profesjonalnie, a zarazem niezwłocznie zajął się moim problemem. Potwierdził konieczność wykonania operacji guza przy jelicie. Operacje przeprowadził osobiście. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnej opieki i szacunku do pacjenta. Dziękuję!!!

  Zobacz wszystkie opinie (68) o tym lekarzu


 • Izabela Nowak

  Dietetyk, mgr

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny Brzeziny

   Lekarz dociekliwy, zbierający wszystkie informacje, uprzejmy, miły. Efekty wizyty zobaczymy za jakiś czas.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: pierwsza konsultacja dietetyczna, jadłospis na 7 dni

   Bardzo sympatyczna pani doktor. Do wszystkiego podchodzi bardzo profesjonalnie i z wielkim zapalem. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Zbigniew Bednarkiewicz

  Kardiolog, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Podczas pierwszej wizyty przeprowadził bardzo szczegółowy wywiad. Podoba mi się sposób, w jaki podchodzi do pacjenta. Jest konkretnym, sympatycznym, uśmiechniętym i bardzo kompetentnym lekarzem. Z czystym sumieniem polecę każdemu, kto szuka dobrego kardiologa.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Kompetentny, konkretny lekarz. Życzliwie podchodzi do pacjenta, dokladnie wyjaśnia wszelkie wątpliwości.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Andrzej Kunert

  Ginekolog, dr

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: Usg ciąży

   Lekarz o szerokiej wiedzy i dużym doświadczeniu! Poza tym przesympatyczny człowiek. Polecam z czystym sumieniem.

  • A
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: USG

   Przemiły lekarz. Badanie przebiegało w miłej atmosferze. Serdecznie polecam na lekarza prowadzącego ciąże, jak i na wykonanie badań!!!

  Zobacz wszystkie opinie (46) o tym lekarzu


 • Jacek Stańczyk

  Internista, Gastrolog,

  • P
   Lokalizacja: SALVEUsługa: gastroskopia

   Miałam "przyjemność" mieć przeprowadzoną gastroskopie przez doktora Jacka Stańczyka. Umówiona byłam na godzinę 9:10, do gabinetu zostałam zaproszona o 9:50. Doktor nie wytłumaczył mi jak będzie przeprowadzone badanie, wepchnął rurkę do mojego gardła nie zwracając uwagi na moje zdenerwowanie. Podczas badania, pochłonięty rozmową z panią pielęgniarką o nadchodzącym dniu wolnym oraz polityce w naszym kraju starał się mnie nie zauważać. Po przeprowadzeniu badania, ciężko było od doktora wydusić jakiekolwiek informacje. Nazwy badań jakie powinnam wykonać zostały wymruczane pod nosem, dwa razy musiałam prosić aby mi je zapisał na kartce. Bardzo nie polecam.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: konsultacje gastrologiczne

   Polecam Pana doktora, konkretny i bardzo miły człowiek. Szczegółowo bada i dopytuje o stan zdrowia i samopoczucie.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Stella Korycińska

  Chirurg, Lekarz Medycyny Estetycznej, lek.

  • B
   Lokalizacja: SILVER Clinic

   Najwyższe słowa uznania dla pani doktor za ultra fachowe wypełnienie ust , mezoterapię i osocze na twarz . Usta są bardzo harmonijne , naturalne i świeże .Skóra na twarzy odzyskała jędrność i blask. Moim zdaniem Pani doktor to lekarz o wyjątkowym podejściu do pacjenta. Poświęciła mi dużo czasu .Uśmiechnięta ,komunikatywna , o ogromnej kulturze osobistej , wiedzy i empatii. Znakomicie potrafi wybrać odpowiedni zabieg i go przeprowadzić. Lekarz na 6-tkę

  • C
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: CODE Centrum Medyczne

   Bardzo miła atmosfera, profesjonalna obsługa, super podejscie do pacjenta. Śmiało mogę polecić każdemu i sama na pewno tam wrócę

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Maciej Berut

  Chirurg, Proktolog, dr

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: operacja jelita grubego

   Pan doktor Berut jest bardzo uprzejmy i cierpliwy. Ma odpowiednie podejście do pacjenta a przy tym jest bardzo kompetentny w swojej specjalizacji. Czułam się pewnie pod jego opieką. Dziękuję bardzo Panie doktorze!
   Maria z Lubelskiego.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: konsultacja chirurgiczna (pierwsza wizyta)

   Byłyśmy dziś z mamą na konsultacji chirurgicznej (podejrzenie raka jelita grubego).Pan doktor objasnił nam dokładnie wszystkie wyniki badań wyjaśnił na czym będzie polegało dalsze leczenie(operacja),odpowiedział na wszystkie pytania.Polecam wszystkim wizytę u Pana doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu