Powiatowe Centrum Zdrowia jest największym ośrodkiem medycznym w powiecie brzezińskim. Zatrudniamy wysokiej klasy lekarzy specjalistów, którzy leczą chorych w: Wielospecjalistycznej Przychodni Rejo... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Szpital Specjalistyczny Brzeziny

ul. Marii Curie – Skłodowskiej 6

95-060, Brzeziny, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe +48 46 ...

O nas

Powiatowe Centrum Zdrowia jest największym ośrodkiem medycznym w powiecie brzezińskim. Zatrudniamy wysokiej klasy lekarzy specjalistów, którzy leczą chorych w:

Wielospecjalistycznej Przychodni Rejonowej – pacjentów przyjmują tu lekarze podstawowej opieki zdrowotnej oraz lekarze kilkunastu specjalności: chirurdzy, neurolodzy, pulmonolodzy (leczenie gruźlicy i chorób płuc), ortopedzi i traumatolodzy (leczenie narządów ruchu i osteoporozy), położnicy i ginekolodzy (także badania cytologiczne), dermatolodzy i wenerolodzy, stomatolodzy.

Nasza oferta

Pacjenci leczeni są w znakomicie wyposażonym, nowoczesnym i rozbudowywanym szpitalu na oddziałach: chorób wewnętrznych (z neurologią i kardiologią), chirurgii, ginekologiczno-położniczym, chirurgii urazowo-ortopedycznej, pediatryczno-neonatologicznym, intensywnej terapii i anestezjologii, nagłe wypadki kierowane są do szpitalnego oddziału ratunkowego, przy szpitalu działają też zespoły ratownictwa medycznego.

Leczymy bezpłatnie, w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Szpital w Brzezinach jest w trakcie rozbudowy, co jednak nie wpływa na jego normalną pracę. Modernizujemy szpital, by lepiej, skuteczniej pomagać naszym pacjentom, by nasza placówka medyczna była nowoczesna, wygodna i funkcjonalna.

W 2013 roku odnowiliśmy Oddział Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej i – w części pediatrycznej – Odział Pediatryczno-Neonatologiczny. Trwa kapitalny remont jednego z budynków szpitala, który został podwyższony o jedno piętro i powiększony o nowe skrzydło. Powstały tu trzy nowoczesne sale operacyjne, oddane do użytku w czerwcu 2014 roku. Do wyremontowanego budynku 28 lipca powróciła ginekologia i położnictwo oraz oddział neonatologii. Ma tu także działać pierwsze w kraju Centrum Leczenia Chorób Jelit. Remont i rozbudowa szpital mają zakończyć się we wrześniu 2014 roku.

Nasz sprzęt

 • RTG
 • USG
 • Tomograf komputerowy

Zabiegi

 • Kolonoskopia
 • Gastroskopia

Badania

 • .

Choroby

 • .

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Szpital

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Małgorzata Anna Dąbrowska

  Neurolog, lek.

  • Pani Doktor jest rzeczowa, konkretna i bardzo trafna w swich diagnozach. mogę w 100% polecić właśnie tego lekarza, który po ooeracji guza mózgu, zaopiekował się mbą nie tylo pod kątem neurologicznym, ale także czysto ludzkim. Polecam!

  • K

   Pani Doktor w bardzo kompetentny i przystępny sposób przeprowadza wywiad i udziela konsultacji medycznych. Jest dociekliwa, uczciwa i pełna empatii. Zdecydowanie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Paweł Osiński

  Ortopeda, lek.

  • J
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny Brzeziny

   Po przeczytaniu opinii o Doktorze Pawle Osińskim uważam że bym się powtarzał wypisując nowe pochwały, ale muszę się wpisać. Jest lekarzem, z którym rozmawia się o chorobie jak z dobrym kumplem a jednocześnie czuje się ze ten człowiek chce autentycznie pomóc.Bardzo słowny, odpowiada na każdy telefon, choć jest lekarzem bardzo zajętym, stara się być blisko chorych a jego uśmiech na twarzy jest antidotum na wszelakie boleści. Uważam, że moja operacja (endoproteza biodra) odbyła się bezboleśnie od początku aż do zdjęcia szwów po 14 dniach.Wykonując ćwiczenia rehabilitacyjne odczuwa się różnicę przed i po zabiegu, nareszcie nic nie boli. Gorąco polecam Pana Doktora Pawła Osińskiego innym pacjentom, jest to super doktor i człowiek.
   Operowany 10.10.2018 Zbigniew D.

  • M
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: alloplastyka

   Dziękuję Panie Doktorze.Przywrócił mi Pan radość życia i uwolnił od bólu.Postawił mnie Pan "na nogi" /endoproteza kolana i biodra/.Jest Pan wspaniałym fachowcem,konkretnym i rzeczowym a jednocześnie człowiekiem pełnym empatii, życzliwości,pogodnym i zawsze uśmiechniętym..Jeszcze raz dziękuję. Halina Kucharska

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Jacek Stańczyk

  Internista, Gastrolog,

  • P
   Lokalizacja: SALVEUsługa: gastroskopia

   Miałam "przyjemność" mieć przeprowadzoną gastroskopie przez doktora Jacka Stańczyka. Umówiona byłam na godzinę 9:10, do gabinetu zostałam zaproszona o 9:50. Doktor nie wytłumaczył mi jak będzie przeprowadzone badanie, wepchnął rurkę do mojego gardła nie zwracając uwagi na moje zdenerwowanie. Podczas badania, pochłonięty rozmową z panią pielęgniarką o nadchodzącym dniu wolnym oraz polityce w naszym kraju starał się mnie nie zauważać. Po przeprowadzeniu badania, ciężko było od doktora wydusić jakiekolwiek informacje. Nazwy badań jakie powinnam wykonać zostały wymruczane pod nosem, dwa razy musiałam prosić aby mi je zapisał na kartce. Bardzo nie polecam.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: konsultacje gastrologiczne

   Polecam Pana doktora, konkretny i bardzo miły człowiek. Szczegółowo bada i dopytuje o stan zdrowia i samopoczucie.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Zbigniew Bednarkiewicz

  Kardiolog, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: nadciśnienie

   Bardzo dobry wywiad. Wizyta trwa minimum pół godziny. Bardzo sympatyczna osoba, która naprawdę chcę pomóc człowiekowi. Na koniec wizyty otrzymałem prywatny nr. telefonu, żeby wrazie czego dzwonić i informować o stanie zdrowia.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Podczas pierwszej wizyty przeprowadził bardzo szczegółowy wywiad. Podoba mi się sposób, w jaki podchodzi do pacjenta. Jest konkretnym, sympatycznym, uśmiechniętym i bardzo kompetentnym lekarzem. Z czystym sumieniem polecę każdemu, kto szuka dobrego kardiologa.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Izabela Nowak

  Dietetyk, mgr

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny Brzeziny

   Bardzo sympatyczna pani doktor. Dociekilwa, uprzejma miła. Super atmosfera w gabinecie. Podejście do pacjenta super. Efekty wizyty zobaczymy za jakiś czas.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny Brzeziny

   Lekarz dociekliwy, zbierający wszystkie informacje, uprzejmy, miły. Efekty wizyty zobaczymy za jakiś czas.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Marcin Bojo

  Onkolog, dr n. med.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: konsultacja onkologiczna

   Wspaniały lekarz i cudowny człowiek. Pan Doktor z empatią i pelnym profesjonalizmem zajął się bratem.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: konsultacja onkologiczna

   wizyta byla bardzo sympatyczna i dotyczyla tylko choroby mojego meza pan doktor wytlumaczyl wszystko dokladnie i jest przesympatycznym czlowiekiem i konkretnym lekarzen.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Piotr Narbutt

  Chirurg, Proktolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Bardzo taktowne zachowanie lekarza, jak na specjalność która się zajmuje przystało. Rzeczowo wyjaśnił problem i opcje leczenia. Dostałem odpowiedź na wszystkie zadane pytania, a wizyta odbyła się punktualnie. Polecam.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: konsultacja chirurgiczna (kolejna wizyta)

   Bardzo fachowa, merytoryczna dyskusja i indywidualne podejście do pacjenta i jego przypadku. Tym razem była to ocena postępów gojenia oraz powrotu do zdrowia, po zabiegu wykonanym 3 miesiące temu.

  Zobacz wszystkie opinie (20) o tym lekarzu


 • Adam Dziki

  Chirurg, Proktolog, prof. dr hab. n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny BrzezinyUsługa: konsultacjia hirurgiczna

   Bardzo przyjazny szpital bardzo uprzejmy i kompetentny lekarz bardzo punktualnie i miło polecam bardzo .lekarz mnie zbadał i bardzo szybko dał skierowanie do szpitala ja jestem bardzo zadowolony.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital Specjalistyczny Brzeziny

   Super! Bardzo miły, konkretny i rzeczowy. Zadeklarował konkretną pomoc po przeprowadzeniu odpowiednich badań. Mam nadzieje , ze wszystko skończy się dobrze.

  Zobacz wszystkie opinie (75) o tym lekarzu


 • Maciej Berut

  Chirurg, Proktolog, dr

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SALVE Wujaka 5

   Bardzo rzeczowo opisał przebieg leczenia doktor robi bardzo dobre wrażenie nie odstrasza pacjenta super

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: SALVE Wujaka 5Usługa: żylaki kończyn dolnych

   Jest to moja pierwsza wizyta u doktora Macieja Beruta więc dużo nie mam co pisać.
   Lecz podejście do pacjenta oceniam na bardzo dobre.Samo badanie i działania jakie zastały zalecone też mnie bardzo zadawała.

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Marek Raźniewski

  Radiolog, Diagnostyk, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Klinika LewandowiczUsługa: USG doppler

   Wizyta odbyła się punktualnie. Doktor Raźniewski na bieżąco omawiał przebieg badania, przekazał dokładny opis. Doradził rownież gdzie najlepiej zrobić kolejne badania. Polecam

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Klinika Lewandowicz

   Jak najbardziej polecam. Badanie bezbolesne. Wszystkie wątpliwości zostały wyjaśnione. Z pewnością wrócę.

  Zobacz wszystkie opinie (42) o tym lekarzu