O nas

Powiatowe Centrum Zdrowia jest największym ośrodkiem medycznym w powiecie brzezińskim. Zatrudniamy wysokiej klasy lekarzy specjalistów, którzy leczą chorych w: Wielospecjalistycznej Przychodni Rejonowej – pacjentów przyjmują tu lekarze podstawowej opieki zdrowotnej oraz lekarze kilkunastu specjalności: chirurdzy, neurolodzy, pulmonolodzy (leczenie gruźlicy i chorób płuc), ortopedzi i traumatolodzy (leczenie narządów ruchu i osteoporozy), położnicy i ginekolodzy (także badania cytologiczne), dermatolodzy i wenerolodzy, stomatolodzy.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • RTG
 • USG
 • Tomograf komputerowy
 • Spirometr
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (517)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Piotr Kapusta Konsultacja pulmonologiczna

  Pan Doktor bardzo sympatyczny, rzeczowy, skupiony na objawach choroby pacjenta. Cierpliwie wyjaśnia dalsze postępowanie i potrzebę badań. Serdecznie polecam

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Izabela Nowak Inny

  Polecam, konkretna i bardzo miła pani, to byla moja pierwsza wizyta i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, super podejście do pacjenta:)

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Marcin Bojo Inny

  Jesteśmy z Mamą po pierwszej wizycie u Pana Doktora (podkreślę, że wizyta w ramach NFZ). Muszę przyznać, że dawno nie spotkałyśmy takiego lekarza - spokojnego, kulturalnego, miłego i mającego czas na wysłuchanie i objaśnienie wszystkiego. Pomimo ogromnego stresu jakim jest samo w sobie chorowanie na nowotwór Pan Doktor swoim zachowaniem bardzo uspokoił moją Mamę pomimo, że wcale nie "koloryzował" tego co może się stać. Po prostu tak szczegółowo opisał możliwe opcje leczenia, że chory zaczyna oswajać się z tematem i czuje się "zaopiekowany" przez co mniej zlękniony. To też pierwszy lekarz, który po prostu chciał mi wyjaśnić różne kwestie związane z chorobą Mamy o których wcześniej coś wyczytałam ale nie byłam pewna. Nie traktował mnie z góry jako laika, który się czegoś naczytał tylko potraktował jako partnera do rozmowy - dla mnie bardzo pouczającej i ważnej. Pan Doktor nawet wyjaśnił nam w którym dokładnie budynku będzie operacja i ile wcześniej przychodzi się już do szpitala. Niby drobne informacje ale budujące u osoby chorej i jej bliskich poczucie bezpieczeństwa, które w tak trudnym czasie jest zwykle doszczętnie zburzone. Dziękujemy. Oby więcej takich wspaniałych specjalistów!

  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Michał Spychalski Konsultacja chirurgiczna

  Perfekcyjna komunikacja z pacjentem. W sposob rzeczowy wyjasniona diagnoza choroby i przebieg zabiegu POEM. Sam zabieg przeprowadzony z w pelni pozytywnym skutkiem. Praktycznie 100% powrot do zdrowia. Polecam serdecznie

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Małgorzata Olszowiec-Chlebna konsultacja alergologiczna

  Polecam serdecznie Panią doktor. Bardzo zaangażowana w leczenie coreczki. Dokładnie przeprowadzony wywiad.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania