Przewidywany czas odpowiedzi:

Moje doświadczenie

Witam serdecznie. Mam na imię Paulina i jestem dyplomowaną psycholożką, diagnostką pracującą z dziećmi oraz dorosłymi. Pracuje w podejściu TSR i właśnie w tym nurcie odbywam proces certyfikacji na terapeutę. Należę również do Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Skoncentrowanych na Rozwiązaniach. Pragnę by konsultacje psychologiczne w moim gabinecie odbywały się w bezpiecznej i komfortowej atmosferze, zatem jeśli masz obawy przed umówieniem wizyty chcę to podkreślić. Psychologia jest moją pasją oraz zawodem, w którym stale podnoszę swoje kompetencje poprzez studia podyplomowe, kursy, szkolenia i konferencje. Moja praca podlega stałej superwizji celem świadczenia wysokiej jakości usług. Doświadczenie w pracy zdobywałam będąc wieloletnim pracownikiem w środowisku biznesowym. Odbyłam również liczne praktyki oraz staże w poradniach psychologiczno-pedagogicznych, żłobkach oraz przedszkolach. Posiadam uprawnienia diagnostyczne m.in.: - Uprawnienia diagnostyczne KORP - nr uprawnienia 8687/2024/KORP - Uprawnienia diagnostyczne - Skala Inteligencji Stanford-Binet 5, nr uprawnienia 25/23/06/23/SB5 - Stale poszerzam swoje kompetencje w kierunku diagnozy spektrum autyzmu, ADHD, mutyzmu wybiórczego (moja praca diagnostyczna podlega stałej superwizji) Pracuję zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi. Specjalizuje się w obszarach takich jak: - konusltacje i terapia psychologiczne dla dorosłych (lęk, depresja, poczucie bezsilności, stres, samotność, żałoba, strata, problemy zdrowotne, związki, ADHD, spektrum autyzmu) - praca terapeutyczna z dziećmi 0-12 lat - rozwijanie funkcji poznawczych (pamięć, uwaga, funkcje wykonawcze), lęk, zachowania trudne, praca nad emocjami, brak chęci, WWR, TUS, metoda Kids Skills - diagnoza psychologiczna dzieci, młodzieży oraz dorosłych (spektrum autyzmu, ADHD, mutyzm wybiórczy) - prowadzę również konsultacje dla początkujących psychologów - pracuję metodą Kids Skills “Dam Radę” Spotkania odbywają się w lokalizacji os. Strusia 1A (budynek JUKA) pokój nr 10 na II piętrze (ostatnie piętro, bez windy). Wskazówki jak dotrzeć do gabinetu znajdują się na zamieszczonych poniżej zdjęciach. Pierwsza wizyta konsultacyjna dot. dzieci i młodzieży odbywa się z rodzicem/rodzicami, bez obecności dziecka by na spokojnie przyjrzeć się zgłaszanym potrzebom. Przy decyzji objęcia pomocą psychologiczną dziecka/młodzieży niezbędna jest zgoda obojga rodziców. Spotkanie trwa 45-50 min i w związku z tym proszę o punktualne przybycie. Przy ewentualnym spóźnieniu nie jest możliwe przedłużenie wizyty ze względu na kolejne spotkania. Płatność gotówką lub poprzez przelew BLIK. Lokalizacja: JUKA Os. Strusia 1A, pokój nr 10 (II piętro bez windy) Dostępny parking pod budynkiem oraz wzdłuż ulicy głównej (al. Generała Władysława Andersa) Przystanek autobusowy (2 min na piechotę): Os. Strusia: linia nr 189, 502, 152, 172, 123, 442, 608, 611 Os. Na Lotnisku: linia nr 123, 152, 172, 189, 442, 501, 572, 608, 611 Przystanek tramwajowy DH WANDA (10min na piechotę) - linia nr 9, 14, 16, 21, 52, 64 Kontakt: mgr Paulina Zielińska-Świątek

więcej O mnie

Podejście terapeutyczne

Psychoterapia dzieci

Zakres porad

  • Psychologia dzieci i młodzieży
  • Psychologia dzieci
  • Psychologia kryzysu
  • Psychologia społeczna

Pacjenci których przyjmuję

Dorośli
Dzieci (Tylko pod niektórymi adresami)

Rodzaje konsultacji

Konsultacje online

Zdjęcia i filmy

Usługi i ceny

  • Konsultacja psychologiczna

    250 zł - 300 zł

  • Konsultacja psychologiczna online

    250 zł

  • Diagnoza ADHD

    Od 250 zł

  • Diagnoza ADHD dla dorosłych

    Od 250 zł

  • Diagnoza ADHD dla dziecka

    Od 800 zł

Adresy (2)

Paulina Zielińska-Świątek
Przystań Paulina Zielińska-Świątek

Osiedle Józefa Strusia 1a, Bieńczyce, 31-807 Kraków

Powiększ mapę otwiera się w nowej karcie

Dostępność

Paulina Zielińska-Świątek

Konsultacja online

Dostępność

Płatność online akceptowana

Oszczędź swój czas przed wizytą.

Metody płatności (wizyty prywatne)

  • Płatność online akceptowana
  • Blik

25 opinii

Najczęściej wymieniane przez pacjentów

  • Zaangażowanie lekarza
  • Szczegółowe wyjaśnienia
  • Przyjazny gabinet

Sprawdzamy wszystkie opinie. Moderujemy je zgodnie z naszymi zasadami, dowiedz się więcej o opiniach i sposobie obliczania gwiazdek na Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

  • W

    Pani Paulina jest wyjątkową specjalistką. Rozpoczęcie procesu diagnostycznego pod kątem ADHD było dla mnie czymś nowym, nieznanym - przed pierwszą wizytą czułem stres związany z koniecznością uzewnętrznienia się. Na codzień będąc medykiem, było dla mnie trudne zmienić perspektywę, zawalczyć o swoje zdrowie psychiczne i samemu stać się pacjentem. Szczęśliwie spotkałem się ze zrozumieniem, empatią i profesjonalizmem ze strony Pani Pauliny. Zawsze gdy tego potrzebowałem, otrzymywałem komfortową przestrzeń na wypowiedź i zawsze byłem wysłuchany. Czeka mnie długa i z pewnością momentami trudna droga, ale dzięki Pani Paulinie wiem że warto zadbać o siebie. Dziękuję i polecam każdemu!

     • Konsultacja online Diagnoza ADHD  • 

  • K

    Serdecznie polecam Panią Paulinę. Cały proces diagnozy ADHD był bardzo szczegółowy i wszystko było wyjaśniane na bieżąco. Czułam się zaopiekowana i wysłuchana. Pani Paulina jest profesjonalistką z bardzo wysokim poziomem empatii i cierpliwości. Byłam wcześniej u kilku specjalistów ale u Pani Pauliny, już od pierwszego spotkania czułam, że trafiłam w dobre ręce.

     • Przystań Paulina Zielińska-Świątek Diagnoza ADHD  • 

  • J

    Z całego serca polecam współpracę z Panią Pauliną. Przeprowadziła mnie przez cały proces diagnozy ADHD (i nie tylko) w sposób rzetelny i profesjonalny. Każdy etap był dla mnie klarowny, a wątpliwości były rozwiewane na bieżąco. Pani Paulina jest osobą niezwykle cierpliwą, posiada dużą widzę i doświadczenie. Zdecydowanie polecam każdemu, kto szuka dokładnej diagnozy.

     • Konsultacja online diagnoza ADHD dla dorosłych  • 

    mgr Paulina Zielińska-Świątek

    Jadzia, dziękuję za opinię. Dziękuję również za wytrwałość i otwartość w procesie. Jestem pod wrażeniem Twojej odwagi i determinacji :)


  • A

    Serdecznie polecam Panią Paulinę! Już od pierwszej wizyty poczułam się komfortowo i bezpiecznie. Pani Paulina pomogła mi nie tylko w zdiagnozowaniu autyzmu, ale również ADHD, którego wcześniej u siebie nie podejrzewałam. Wszystkie etapy diagnozy były dokładnie wyjaśnione, a całe podejście cechowało się dużym profesjonalizmem, uważnością i empatią. Czułam się wysłuchana i naprawdę zrozumiana. Było to dla mnie bardzo ważne, ponieważ od zawsze miałam trudność w rozmowie o swoich emocjach i przeżyciach. Otrzymałam tutaj bezpieczną przestrzeń, w której mogłam się otworzyć i lepiej zrozumieć siebie. Również kontakt poza spotkaniami był bezproblemowy. Po zakończeniu diagnozy zostały wskazane mi dalsze kroki i możliwości działania, co dało mi poczucie większej kontroli i spokoju. Jestem naprawdę bardzo wdzięczna za wsparcie i zaangażowanie.

     • Konsultacja online Diagnoza autyzmu  • 

    mgr Paulina Zielińska-Świątek

    Amelio, jestem pod wrażeniem Twojej zmiany i otwartości w rozmowie o tym co bywa dla nas trudne. Dziękuję Ci za ten proces diagnostyczny i wspólną wędrówkę, ku zrozumieniu! :) Trzymam za Ciebie kciuki!


  • K

    Chciałbym podziękować za profesjonalne i pełne zrozumienia podejście podczas diagnozy ADHD i nie tylko. Czułem się wysłuchany, a wszystkie kwestie zostały jasno wytłumaczone. Dzięki Pani Paulinie mogłem z większym zrozumieniem siebie i swoich potrzeb oraz otrzymałem konkretne wskazówki, jak dalej działać, przy jednoczesnym zachowaniu wolności wyboru. Spotkania przebiegały w miłej, wspierającej atmosferze, co pozwoliło mi otwarcie mówić o swoich doświadczeniach i przeszłości.

     • Przystań Paulina Zielińska-Świątek Diagnoza ADHD  • 

    mgr Paulina Zielińska-Świątek

    Kajetanie, bardzo dziękuję za opinię. Cieszę się, że piszesz o wolności, ponieważ dzięki niej możemy znaleźć to co dla nas najważniejsze, no i działające. A jak coś działa, to róbmy tego więcej :) Pozdrawiam!


  • J

    Bardzo profesjonalne i przyjazne podejście. Pani psycholog odpowiada na wszystkie pytania. Widać, że bardzo się angażuje i wsłuchuje w potrzeby pacjenta.

     • Przystań Paulina Zielińska-Świątek Diagnoza ADHD  • 

    mgr Paulina Zielińska-Świątek

    Jakubie dziękuję za opinię! Pytania zadawane przez pacjentów są niezwykle cenne i ważne w procesie, zatem cieszę się, że je zadawałeś, to mówi o Twojej otwartości, ciekawości - ku poznaniu siebie. :)


  • M

    Z pomocą pani Pauliny odzyskałam siłę. Psycholog empatyczna, zaangażowana w proces. Tworzy bezpieczną atmosferę. Trudno było mnie rozgryźć, a pani Paulina poradziła sobie dzięki dużej elastyczności.
    "Być może choroba lub zaburzenie to bardzo zdrowa reakcja na nietypowe okoliczności?"

     • Przystań Paulina Zielińska-Świątek Konsultacja psychologiczna  • 

    mgr Paulina Zielińska-Świątek

    Magdo, dziękuję za proces terapeutyczny! Podziwiam Cię za to w jaki sposób pracowałaś nad tym by odnaleźć własne bezpieczeństwo. Wszelkiej pomyślności Ci życzę :)


  • P

    Z całego serca polecam P. Pauline. Proces diagnozy ADHD był przeprowadzony niezwykle profesjonalnie i z ogromną uważnością na szczegóły. Już sam gabinet robił świetne wrażenie — przyjazna atmosfera, różne fidgetowe rzeczy, które bardzo pomagały w trakcie spotkań i sprawiały, że czułem się swobodnie i bezpiecznie. Pani psycholog była niezwykle drobiazgowa, potrafiła wychwycić nawet najmniejsze niuanse w moich odpowiedziach i zachowaniu, co dawało ogromne poczucie, że jestem naprawdę dobrze rozumiany. Przez cały proces diagnostyczny byłem prowadzony krok po kroku, wszystko było jasno tłumaczone i uporządkowane. Czułem pełne zaangażowanie, empatię i realną chęć pomocy. To było bardzo wspierające i dające poczucie, że trafiłem w najlepsze możliwe ręce.

     • Przystań Paulina Zielińska-Świątek diagnoza ADHD dla dorosłych  • 

    mgr Paulina Zielińska-Świątek

    Pawle, serdecznie dziękuję za podzielenie się opinią - to dla mnie bardzo cenne czytać, to co dla Was pacjentów jest najważniejsze. Serdecznie dziękuję za Twoje zaangażowanie, dużą otwartość i gotowość na współpracę. Pozdrawiam Cię :)


  • M

    Przychodząc na pierwszą wizytę czułam stres związany ze złymi doświadczeniami u poprzednich specjalistów, ale Pani Paulina szybko sprawiła, że poczułam się komfortowo i nie mogłam doczekać się kolejnych sesji. Na każdej wizycie mogłam czuć się sobą, otrzymywałam pełne zrozumienie i empatię a Pani Paulina dokładnie tłumaczyła z czego mogą wynikać różne zachowania. Jestem bardzo wdzięczna za całą pomoc jaką otrzymałam oraz odbudowanie mojego zaufania do specjalistów w tej dziedzinie. Bardzo każdemu polecam.

     • Przystań Paulina Zielińska-Świątek diagnoza ADHD dla dorosłych  • 

    mgr Paulina Zielińska-Świątek

    Magdo, również jestem wdzięczna za proces i podziwiam Cię, że pomimo takich doświadczeń nie przestałaś szukać odpowiedzi! :) Dziękuję


  • H

    Przyjazna atmosfera. Polecam współpracę z Mgr Paulina Zielińska- Świątek.

     • Przystań Paulina Zielińska-Świątek Diagnoza ADHD  • 

    mgr Paulina Zielińska-Świątek

    Serdecznie dziękuję za współpracę! :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania