Adres


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Przelew na konto, Blik, Gotówka
22 470..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, trenerem mindfulness oraz psychoterapeutą w nurcie poznawczo-behawioralnym w trakcie szkolenia. Moją pracę terapeutyczną opieram ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia nastroju
 • Alkoholizm
 • DDA - dorosłe dzieci alkoholików
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • psychologia dzieci
 • Psychologia dzieci i młodzieży

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Pustułeczki 37 a Warszawa, Warszawa

180 zł

Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej SUKCES

6 opinii pacjentów

Ogólna ocena

Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: PsychoCare konsultacja psychologiczna

Pani Paulina jest bardzo empatycznym specjalista. Już pierwsze spotkanie przekonało mnie do podjęcia terapii. Rzeczowa, miła rozmowa. Polecam z całego serca.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Serdecznie polecam Panią Paulinę. Pomogła mi nauczyć się kontrolować moje wybuchy złości, co poprawiło jakość mojego życia.


L
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej SUKCES konsultacja psychologiczna

Bardzo ciepła i przyjemna Pani psycholog, słucha i analizuje na bieżąco, szczerze i zaangażowaniem stara się pomóc odpetlić zaplątane życie...
Szczerze polecam .


W
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu Inny

Bardzo polecam! Pani Paulina bardzo sympatyczna, wysłucha i przepracuje problem wraz z pacjentem! Polecam


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej SUKCES konsultacja online

Uczęszczam na terapie do Pani Pauliny od prawie roku i jestem bardzo zadowolona. Przepracowalysmy razem wiele moich problemów i widzę duży postęp. Polecam!


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii Psychodynamicznej SUKCES Inny

Jestem pacjentką Pani Pauliny od kilku miesięcy. Bardzo mi pomogła. Dzięki Pani Psycholog zrozumiałam mechanizmy, które są powodem moich dotychczasowych problemów. Zrozumiałam co powinnam zmienić zarówno w sposobie myślenia jak i postrzegania pewnych spraw. Nieustanna praca nad sobą spowodowała zmiany na dobre w moim życiu.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

6 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Moja przyjaciółka się głodzi, i nie wiem już co z tym zrobić. Obsesyjnie liczy ile jej posiłki mają kalorii, i nie widziałam jeszcze aby w ciągu dnia liczba przekroczyła 800. Trochę ponad pół roku temu postanowiła że musi schudnąć (55kg i 160cm wzrostu, a teraz 42kg i 160cm) i od wtedy zamiast zacząć ćwiczyć i zdrowiej się odżywiać, przestała prawie kompletnie jeść. Nie raz słyszę że w ciągu dnia zjadła tylko kromkę suchego chleba, czy jabłko. Ma świadomość tego, że z każdym dniem jest o krok bliżej śmierci, że z każdym nie zjedzonym posiłkiem jest jej coraz mniej, ale śmierć z tego co nawet ja mogę wywnioskować jest jej celem. Ona nie akceptuje siebie, cały czas mówi jaka ona jest gruba, brzydka itp. Ale to jest największe kłamstwo jakie słyszałam. jest śliczna, chuda i ma ładną figurę. Wiele razy starałam się jej wytłumaczyć to, że jeśli nie przestanie się głodzić, może popaść w anoreksję, a to nie jest fajne, dużo osób nawet to potwierdziło. Ona jednak "wszystko wie lepiej" albo po prostu nie chce mnie słuchać. Zaś kolejnego dnia potrafi do mnie zadzwonić z prośbą o pomoc, ale ja naprawdę już nie wiem jak. Wiem też, że kiedyś próbowała wymiotować swoje posiłki, ale teraz po prostu ich nie je. Bardzo chcę jej pomóc, bo nie chcę jej stracić. Chciałam napisać o tym jej rodzicom (spotkałyśmy się jakiś czas temu w internecie) bo znalazłam ich konta na facebooku, ale wiem że jeśli im o tym powiem, ona straci do mnie całe zaufanie bo tylko ja wiem o tej sprawie. Nie mogę też powiedzieć o tym nikomu z jej otoczenia, bo po prostu mieszkamy w innych częściach Polski, a ona sama potwornie boi się zapytać kogoś innego o pomoc. Czy jest coś, co mogłabym zrobić w tej sprawie?

Zaburzenia odżywiania to bardzo złożony problem. Twoja przyjaciółka zdecydowanie powinna zgłosić się po pomoc do specjalisty.
Nie możesz jej wyciągnąć z cierpienia, które aktualnie przeżywa, ale możesz ją wesprzeć poprzez podbudowanie jej samooceny, pokazywanie jej, jej sprawczości w różnych aspektach życia oraz duże pokłady wsparcia.

mgr Paulina Urbanowicz

Pytanie dotyczące molestowanie seksualne

Dzien dobry dzis dowiedzialam sie po 5 latach ze moja corka zostala zgwalcona miala 18 lat i dorzucili jej tabletke gwaltu, bylo ich dwuch....moja corka nie pamieta.wsydzila sie i ukryla to przez lata.Teraz mi to powiedziala.ma problemy z relacjami i jest zablokowana seksualnie.nie czuje potrzeby to plci przeciwnej a do kobiet i choc prubuje z chlopakiem nie czuje sie szczesliwa.dla mnie jako matki jest to straszny szoj.jak mam pomoc mojemu dziecku

Pani córka prawdopodobnie przeszła traumę. Jeżeli po 5 latach udało się jej o tym powiedzieć możliwe, że wypracowała już mechanizmy obronne. Niezbędne będzie rozpoczęcie terapii, najlepiej w nurcie psychodynamicznym, aby córka mogła dotrzeć do wypartych uczuć. Ta droga będzie bardzo bolesna i ciężka, ale tylko terapia może przynieść długotrwałe skutki. Ponadto radzę rozważyć konsultacje z psychiatrą, bo połączenie terapii z farmakologią byłoby w tym przypadku najlepszą opcją.
Rozumiem, że sytuacja, w której znalazła się Pani córka musi być dla matki bardzo bolesna, ale warto skupić się teraz przede wszystkim na dobrze córki.

mgr Paulina Urbanowicz

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem, trenerem mindfulness oraz psychoterapeutą w nurcie poznawczo-behawioralnym w trakcie szkolenia. Moją pracę terapeutyczną opieram ...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Zaburzenia nastroju
 • Alkoholizm
 • DDA - dorosłe dzieci alkoholików
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • psychologia dzieci
 • Psychologia dzieci i młodzieży

Staże

 • Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej

Certyfikaty


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski

Powiązane wyszukiwania