Umów wizytę
211 odwiedzin w ciągu 30 dni

Pracownik Kliniki Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej - Uniwersyteckie Centrum Kliniczne - Szpital Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła kursy doszkalające: -Kurs "Diagnostyka… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

3.5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Gdańsk

  Miła, profesjonalna Doktor. Zleciła wszystkie potrzebne szczegółowe badania, oraz recepty, skierowała także na USG piersi którego żaden ginekolog wcześniej nie zlecił. Dobry wywiad, wizyta na plus :)

 • A
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział GdańskUsługa: kontrola po porodzie

  U pani doktor Szymczak byłam na wizycie kontrolnej po drugim porodzie (nie było możliwości umówić się do lekarza prowadzącego ciążę). Pani doktor przeprowadziła szczegółowy wywiad, przy badaniu była bardzo delikatna, a do tego sympatyczna.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Przyjęcie do szpitala na usunięcie torbieli

  Z Panią Szymczak spotkałam się na Izbie Przyjęć w szpitalu na Klinicznej w Gdańsku. Zgłosiłam się ze skierowaniem na wycięcie torbieli. Pani Szymczak nawet mnie nie zbadała, od razu stwierdziła "jesteś młoda możesz poczekać" i wyznaczyła termin na za rok. Dodam, że torbiel z którą się zgłosiłam miała ponad 10cm, urosła w zaledwie kilka miesięcy i była "czymś" wypełniona. Oczywiście nie czekałam roku. Zgłosiłam się do innego lekarza. Dzisiaj jestem 3 dni po operacji usunięcia tej torbieli. Okazało się, że to potworniak. Usunięto przy okazji 5 innych torbieli. Potworniak podobno paskudny: włosy, zęby, kości. Nie rozumiem jak można potraktować tak pobłażliwie pacjenta tylko dlatego, że jest młody?! Pani Szymczak: młodzi ludzie też chorują! Pacjenta należy badać, a nie patrzeć na datę urodzenia!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pracownik Kliniki Ginekologii i Ginekologii Onkologicznej - Uniwersyteckie Centrum Kliniczne - Szpital Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyła kursy doszkalające:
  -Kurs "Diagnostyka i terapia płodu" - Gdańsk UCK -Kurs "Patofizjologia ciąży, porodu i połogu"- Warszawa CMKP
  -Kurs "Wprowadzenie do specjalizacjii w dziedzinie położnictwa i ginekologii" - Warszawa CMKP
  -Kurs "Diagnostyka USG w położnictwie i ginekologii dla początkujących. Teoria i praktyka" Pisz.

Znajomość języków

 • angielski