O nas

Swissmed Centrum Zdrowia od 1996 roku zapewnia pacjentom kompleksową opiekę medyczną. Od 2021 roku należy do Grupy LUX MED. Stawiamy na dynamiczny rozwój, realizując przyjęte kilka lat temu założenia o udzielaniu pełnych świadczeń medycznych, od medycyny rodzinnej po leczenie szpitalne. Dotychczas przyjęliśmy kilkaset tysięcy pacjentów, zarówno z kraju, jak i zagranicy. Pracują dla nas doświadczeni lekarze o wysokich kwalifikacjach zawodowych. Do dyspozycji pacjentów oddaliśmy 70-łóżkowy obiekt szpitalny o łącznej powierzchni 8000 m². Szpital Swissmed był pierwszą tego typu prywatną placówką w Polsce. Obecnie współpracujemy z blisko kilkudziesięcioma lekarzami kilkunastu specjalizacji. Posiadamy ogromne doświadczenie w leczeniu operacyjnym – przeprowadzamy tysiące zabiegów rocznie, a w naszej ofercie znajduje się ponad 750 procedur chirurgicznych.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Endoskop
 • Sprzęt DGHAL ( Doppler- Guided Hemorrhoidal Artery Ligation)
 • Laser diodowy (proktologia)
 • Ultrasonograf (USG)
 • Elektrokardiograf (EKG)
 • Ergometr
 • Kolposkop
 • LASER SCHWIND AMARIS (okulistyka)
 • Laser PVP
 • Laser- RIRS
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (279)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Mateusz Zamkowski Konsultacja chirurgiczna


  Pan doktor wykonał zabieg plastyki z użyciem implantu mojej rozległej przepukliny brzusznej ( trzy CC, w tym ostatnie CC nieprawidłowo wykonane) konsultował mnie po zabiegu. Bardzo cenne były dla mnie konsultacje po operacji, opis przebiegu zabiegu oraz obszerne i merytoryczne odpowiedzi na moje pytania. Doktor wykazuje dużą cierpliwość, ma wysokie umiejętności komunikacji z pacjentem, co daje duże poczucie bezpieczeństwa. Szczerze polecam!

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Łukasz Chmyłko Inny

  Pan Doktor przyjął mnie w Swissmedzie do porodu i podczas tego porodu był moim lekarzem - fantastyczny, miły, spokojny, wesoły, uśmiechnięty co nie ukrywam mnie w takiej sytuacji bardzo uspokajało i nie dodawało stresów. Pan Doktor przyjął mnie na oddział, zaglądał w trakcie porodu, konsultował się razem z moją Panią położną i był podczas ostatniej fazy porodu i bardzo mi pomógł - jakkolwiek to brzmi był to fantastyczny poród i pod względem placówki i Pani położonej i oczywiście Pana doktora - jestem bardzo wdzięczna i polecam.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Janusz Orzelski Inny

  Dr Orzelski operował mnie dwa razy. Jest jednym z najlepszych lekarzy jakich spotkałem . Ogromna wiedza , profesjonalizm plus kultura osobista.Przed każdą operacją Doktor szczegółowo (a zarazem przystępnie) objaśnił na czym będzie polegał zabieg. Potem , przedstawił przebieg operacji i dalszy profil leczenia. W każdej chwili moglem liczyć na jego pomoc , moglem dzwonić o każdej porze a to bardzo ważne.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Drążek Inny

  Lekarz przeprowadzał u mnie gastroskopię. No i niestety potwierdzam opinie pacjentów, iż pan Drążek jest mało sympatycznym lekarzem, praktycznie zerowa komunikacja, po badaniu odbierając opis czułam się jak intruz. Widać, że chciał jak najszybciej się mnie pozbyć.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Korożan Inny

  Miałam szczęście poznać doktora w Swissmed, ogromne zaangażowanie, wiedzą i serce włożone w wizytę, super lekarz

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania