O nas

Po rozbudowie i modernizacji powierzchnia Centrum Medycznego mierzy blisko 900 m. kw., do dyspozycji pacjentów została oddana nowoczesna przestrzeń specjalistycznych gabinetów lekarskich i pracowni diagnostycznych, oferujących kompleksowe usługi medyczne dla dzieci i dorosłych, zarówno dla pacjentów indywidualnych, jak również dla firm i instytucji. Centrum medyczne otrzymało nowy design oraz zostało wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny do kompleksowej diagnostyki pacjentów. Jest zaprojektowane tak, aby każdy pacjent w komfortowych warunkach mógł zrealizować większość swoich potrzeb zdrowotnych. W 20 nowoczesnych gabinetach lekarskich, pacjenci mogą skorzystać z konsultacji ponad 75 lekarzy różnych specjalności, w tym m.in. alergologów, chirurgów, diabetologów, dermatologów, gastroenterologów, ginekologów, genetyków, internistów, kardiologów, laryngologów, lekarzy medycyny pracy, neurologów, okulistów, ortopedów, psychiatrów, pulmonologów, urologów, reumatologów, seksuologa, logopedy i innych. Kompleksową diagnostykę realizują pracownie USG, RTG, EKG, spirometrii i audiometrii oraz gabinety zabiegowe dla dzieci i dorosłych. Centrum specjalizuje się m.in. w kompleksowej obsłudze firm i instytucji w zakresie medycyny pracy, oferując realizację badań w ciągu jednego dnia. Na miejscu działa również w pełni wyposażona pracownia psychotechniczna. Bardzo mocnym punktem działalności centrum jest kompleksowa opieka ginekologiczna oraz opieka nad kobietą w ciąży. Gabinety ginekologiczne zostały wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, w tym aparaty do badań USG, umożliwiające badanie 3D i 4D. Pacjentki mają możliwość wyboru lekarza z szerokiej listy specjalistów ginekologów, jak również wykonać specjalistyczne badania prenatalne, cytologię LBC oraz badania genetyczne. Centrum udzielało dotychczas ponad 6000 konsultacji specjalistycznych miesięcznie, a dzięki rozbudowie zwiększy się jeszcze bardziej dostępność i zakres wykonywanych procedur. Centrum Medycznym Polmed jest placówką w pełni skomputeryzowaną. Pacjent ma dostęp do całodobowej infolinii medycznej, a poprzez stronę www, może się również samodzielnie umówić na wizytę lekarską w dogodnym dla siebie terminie, ma również dostęp do wyników swoich badań online.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • EKG
 • USG
 • Echokardiograf
 • Holter cisnieniowy
 • Holter EKG
 • Audiometr
 • RTG
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (2878)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Monika Sikorska konsultacja dermatologiczna

  Pani Doktor bardzo kompetentna, uśmiechnięta i mila. Wszystko wyjaśniła, dokładnie zbadała syna. Podczas wizyty nie patrzyła na zegarek tylko dokładnie przebadała syna. Jestem bardzo zadowolona i jeżeli zajedzie taka potrzeba na pewno do niej wrócę:)


  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Jolanta Brynda USG piersi

  Bardzo dziękuję lekarzowi za badanie USG piersi. Pani doktor była bardzo sympatyczna, prosto i jasno wyjaśniła mi, co stwierdziła podczas badania; udzieliła mi wskazówek, jak mam się prawidłowo badać i jak często wykonywać badania USG, uwzględniając moją diagnozę. Polecam tego lekarza z całego serca!


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Agata Maciejewska-Radomska konsultacja dermatologiczna

  Pani doktor bardzo kompetentna, zaangażowana i skuteczna. Do takiego lekarza warto wrócić w potrzebie.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agata Maciejewska-Radomska konsultacja dermatologiczna

  Pani doktor bardzo miła i pomocna. Wyjaśnia i wnika szczegółowo w historie problemu. Wszystkim bardzo polecam.


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jolanta Brynda USG tarczycy

  Bardzo przyjemna wizyta. Pani doktor uśmiechnięta, zaangażowana, wszystko szczegółowo wyjaśniła oraz poradziła jakie kroki powinnam podjąć dalej. Szczerze polecam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania